ایران تک سرویس

تعمیر ترموستات یخچال فریزر ساید بای ساید

یکی از خدماتی که توسط نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران ارائه داده می شود، مربوط به رفع تعمیر و تعویض ترموستات یخچال می باشد. عموم مردم اطلاع دقیقی در مورد قطعات سازنده وسایل برقی و عملکرد و ساختار آن ها ندارند و از آن جایی که امروزه داشتن اطلاعات در هر زمینه ای و افزایش اطلاعات عمومی یک مزیت به شمار می آید؛ ما در سایت ایران تک سرویس سعی داریم تا نکاتی را به شما آموزش دهیم که آگاهی و اطلاع از آنها می تواند در هنگام به وجود آمدن ایرادات فنی در لوازم خانگی برقی به نفعتان باشد و حتی بتوانید حدس بزنید که مشکل ایجاد شده حدودا مربوط به کدام قطعه می باشد.

خیلی از افراد برای تعمیر ترموستات یخچال فریزر خودشان اقدام می کنند و به همین دلیل هم بیشترین سوالی که مطرح می شود این است که ترموستات یخچال ساید کجاست؟ عملکرد ترموستات چیست؟ انواع ترموستات یخچال و اجزای آن چیست که در ادامه به صورت جامع به توضیح این موارد پرداخته ایم. 

ترموستات چیست؟

ترموستات یک قطعه در داخل یخچال و فریزر می باشد که وظیفه اصلی آن ثابت نگه داشتن یک دمای مناسب در محفظه داخلی است. همانطور که مشخص است تنظیم بودن این دمای داخلی تاثیر مستقیمی بر حفظ سلامت و تازگی مواد خوراکی قابل نگهداری در یخچال دارد؛ بنابراین معیوب نبودن این قطعه و کارکرد منظم و معمول آن باعث می شود تا بتوان مواد غذایی را به خوبی و با حفظ کیفیت نگهداری کرد.

هم چنین سالم بودن قطعه ی ترموستات می تواند باعث شود تا از بسیاری از ایراداتی که ممکن است برای دستگاه به وجود بیاید جلوگیری شود. به همین دلیل بررسی و چکاپ دوره ای این قطعه توسط نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر باعث می شود تا علاوه بر پیشگیری از به وجود آمدن خطرات و آسیب های جدی به دستگاه، بتوان به مدت بیشتری از این وسیله استفاده کرد. (افزایش طول عمر مفید استفاده از یخچال)

عکس ترموستات یخچال

عملکرد ترموستات یخچال چگونه است؟

عملکرد ترموستات یخچال فریزر،‌ تنظیم دمای یخچال و ساید است. عملکرد ترموستات به صورت مکانیکی بوده هرچند که با به کارگیری فناوری های جدید در تولید انواع یخچال و فریزر، این قطعه نیز بسیار پیشرفته تر شده است و با برخورداری از مادر برد و سنسورهای برنامه ریزی شده می تواند عملیات تنظیم دما را به بهترین شکل انجام دهد.

این قطعه به طور مستقیم در ارتباط با قطعه ی کمپرسور موتور می باشد و پس از تنظیم سرما و تامین دمای داخلی لازم، به صورت اتوماتیک فرمان توقف را به کمپرسور ارسال می نماید. در صورتی ترموستات به درستی کار نکند یخچال سرد نمی کند و تنظیم دما در محفظه داخلی به درستی انجام نمی شود.

انواع ترموستات یخچال فریزر و ساید

ترموستات یخچال انواع مختلفی دارد و در یخچال های خانگی تنوع زیادی دارد. همه شرکت های تلاششان بر استفاده از ترموستات با کیفیت و خوب در یخچال های تولیدیشان است. بنابراین می توان انواع ترموستات را در بازار مشاهده کرد. در ادامه برخی از انواع ترموستات ساید و یخچال را معرفی کرده ایم.

ترموستات یخچال مدل فشار بخار

این مدل به گونه ای طراحی شده است که با کاهش دمای داخل یخچال سطح مایع داخل ترموستات پایین می آید و کمپرسور را قطع می کند. در مدل ترموستات فشار بخار، یک میله شیشه ای تعبیه شده است که از مایع حساس به دما پر شده و سریعا بخار می شود. این لوله شیشه ای توسط یک لوله نازک به دایفراکم متصل شده و در صورت افزایش دما منبسط می شود و به این شکل به دیافراگم فشار وارد می کند و باعث فعال شدن سیکل سرمایش یخچال فریزر می گردد.

ترموستات مدل دو قطبی

در این نوع از ترموستات یخچال برایند کار بر اساس تفاوت میان دو فلز می باشد. به این صورت که یکی از فلزها نسبت به تغییر دما حساسیت بالایی دارد و فلز دیگر واکنش کمتری نشان می دهد. عملکرد این ترموستات به صورت است که با افزایش دما فلز حساس منبسط شده و کلید فعال شدن سیکل سرمایشی را روشن می کند.

اگر ساکن رشت هستید و نیاز به تعمیرات یخچال ال جی در رشت دارید با ما تماس بگیرید.

ترموستات مدل الکترونیکی

این نوع ترموستات را اغلب به نام ترموستات دیجیتالی می خوانند. این ترموستات دارای یک سنسور تشخیص دما است که با دمای داخلی یخچال دستور قطع و وصلی را به موتور یخچال می دهد. عملکر این نوع از ترموستات ها به این صورت است که با افزایش دما از میزان تنظیم شده کمپرسور را فعال می کند و در صورت کاهش دما کمپرسور را خاموش می کند.

اجزای ترموستات یخچال

اجزای ترموستات یخچال

ترموستات یخچال فریزر نیز خود، از قطعات مختلفی تشکیل شده است و همانطور که گفتیم وظیفه تنظیم دمای یخچال و ساید را بر عهده دارد.

 1. بدنه فلزی
 2. کنتاکت های اتصال
 3. فانوسک محتوی گاز
 4. لوله مویی
 5. لوله بلو
 6. فنر و اهرم ها
 7. پیچ تنظیم

علت خراب شدن ترموستات یخچال

ترموستات یخچال نیز مانند دیگر اجزا و قطعات دیگر یخچال به مرور زمان دچار خرابی می شوند. دلایل خرابی ترموستات عبارتند از: چینش نا مناسب مواد غذایی در یخچال برای مثال باید هر خوراکی را در محل مناسب خودش قرار دهید. برای مثال باید سبزیجات را در طبقات پایینی یخچال نگهداری کنید، به دلیل آنکه در طبقات بالا، دما و سرمایش بیشتر وجود دارد و کیفیت سبزیجات را از بین می برد.

عمدتاً نوشیدنی ها را باید در داخل درب یخچال قرار دهید. دقت داشته باشید که اطراف و کنار دریچه دمپر باید خالی باشد، تا هوا گیری یخچال با سهولت انجام میگیرد.

علت دوم نیز عدم تنظیم دما مناسب یخچال است. این را باید بدانید و در نظر داشته باشید که در تغییر فصول باید دمای یخچال را بین ۲ تا ۴ درجه تغییر دهید. دقت داشته باشید که همین مقدار میزان تغییر دما کفایت می کند. علت سوم مکان قرار‌گیری یخچال در آشپزخانه می باشد. نباید در معرض نور مستقیم آفتاب قرار داشته باشد. علت چهارم جریان برق می باشد، که همین نوسانات برق در کار کرد مناسب یخچال اختلال ایجاد می کنند. زیرا جریان برق در سیستم یخچال بسیار مهم و اساسی می باشد.

علت پنجم خرابی کمپرستور است، زیرا عمل کرد کمپرستور ارتباط مستقیمی با کار کرد ترموستات یخچال دارد. این خرابی باعث بالا رفتن و یا پایین رفتن دمای یخچال می باشد. علت ششم ایراد در موتور یخچال است، به دلیل آنکه موتور قلب دستگاه بکار می آید و ارتباط مستقیمی با بخش های متخلف یخچال دارد. علت هفتم خرابی قفل درب نیز باعث می شود تا هوای داخل یخچال خارج شده و باعث گرم شدن هوای داخل یخچال شود.

اگر ساکن رشت هستید و نیاز به تعمیرات یخچال سامسونگ در رشت دارید با ما تماس بگیرید.

آیا ترموستات یخچال قابل تعمیر است؟

بله ترموستات یخچال قابل تعمیر می باشد و در صورت ایرادات جدی تر، ترموستات قابل تعویض می باشد. قابل تعمیر بودن ترموستات یخچال فریزر سوال پرکابردی است که اکثر مصرف کنندگان یخچال و فریزر به دنبال پاسخ آن می باشند. جا به جایی یا همان تعویض ترموستات یخچال بسته به مدل و برند یخچال و فریزر دارد.

اما قبل از هر جا به جایی با تعویض ترموستات تعمیرکاران و متخصصین در این زمینه به دنبال تعمیر ترموستات یخچال می باشند؛ تعمیر را به جای تعویض پسنهاد می کنند. زیرا ترموستات جایگزین شده با ترموستات سابق باید دارای ویژگی های مشابه با ترموستات اصلی تعویض شده خود یخچال داشته باشد؛ تا روند کار کرد مناسب یخچال به تعویض نیافتد.

اگر مشکل ترموستات خود را بر طرف نکنید باعث بروز مشکلات بیشتری برای یخچال و یا فریزر شما می شود همین مشکل سبب پرداخت هزینه های گزاف تری خواهد شد. زیرا ترموستات یکی از کار های اصلی یخچال را برعهده دارد و دمای یخچال را ثابت نگه می دارد و به همین خاطر قطعه ای نیست که بتوانید خرابی آن را به تعویق بی اندازید.

شما هموطنان عزیز می توانید با تماس گرفتن با شرکت ما در زمینه تعمیر یخچال برای رفع ایراد دستگاه خود از متخصصین و تکنسین های ما کمک بگیرید. مرکز تماس ما شبانه روزی ۲۴ ساعته، آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. شرکت ما با بیش از یک دهه تجربه کاری و دارای تعمیر کار های متهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات یخچال مفتخر خدمت دهی به شما می باشند.

تعمیر ترموستات یخچال فریزر ساید بای ساید

تعمیر ترموستات یخچال فریزر ساید بای ساید

تمامی این قطعات برای اینکه ترموستات بتواند به صورت عادی به فعالیت خود ادامه دهد، به صورت هماهنگ با یکدیگر کار می کنند و کاملا طبیعی است که بروز اختلال در عمکرد هر کدام، وظیفه ی اصلی یعنی تنظیم دمای یخچال را با مشکل مواجه خواهد کرد.

تشخیص این اختلالات فقط توسط تعمیر کاران مجرب و مراکز تعمیراتی معتبر صورت می پذیرد؛ بنابراین در صورت به وجود آمدن هر گونه ایراد در یخچال فریزر از دستکاری آن بپرهیزید و هر چه سریع تر با تعمیرگاه ایران تک سرویس تماس بگیرید.

مزیت استفاده از سرویس تعمیر ترموستات یخچال فریزر ایران تک سرویس

 • عدم نیاز به انتقال و جابه جایی دستگاه (سرویس در محل)
 • صرفه جویی در وقت و هزینه ها
 • ضمانت معتبر بابت قطعات تعویض شده
 • امکان ارائه ی خدمات به ساکنین استان تهران
 • امکان اعزام سرویسکار در هر ساعت از شبانه روز
 • تعمیر توسط کارشناسان فنی مجرب، با تجربه و آموزش دیده

برخی از متداول ترین ایرادات یخچال فریزر مرتبط با قطعه ترموستات

هر یک از مواردی که در ادامه ذکر خواهد شد، می تواند ناشی از وجود یک اختلال و عیب در قطعه ی ترموستات باشد و شناسایی هر چه سریع تر و دقیق تر موجب می شود تا از آسیب به دستگاه جلوگیری گردد. امکان دارد این قطعه خراب شده باشد، تنظیم نباشد، سر سیم های داخلی آن به اشتباه به یکدیگر وصل شده باشند، بخش های داخلی مختلف این قطعه دارای اختلال باشند.

 • ایراد اول: موتور یخچال قطع و وصل نمی کند. سرمای داخلی بسیار زیاد است و تمام مواد غذایی یخ زده اند.
 • ایراد دوم: لامپ روشنایی داخل یخچال روشن است ولی موتور اصلا کار نمی کند.
 • ایراد سوم: بدنه ی یخچال برق و یا اتصالی دارد.
 • ایراد چهارم: موتور یخچال خیلی کم کار می کند و سرمای داخلی بسیار کم است.

علت قطع نشدن ترموستات یخچال

علت قطع نشدن ترموستات یخچال

علت قطع نشدن ترموستات یخچال موضوع طبیعی نمی باشد و نشان از وجود مشکل در آن است. علت قطع نشدن ترموستات دو حالت می تواند داشته باشد. در اولین حالت ممکن است ترموستات یخچال با مشکل مواجه شده باشد. در دومین حالت شخص، ترموستات یخچال را به صورت دستی یکسره کرده است. زیرا یکسره کار کردن یخچال ارتباط مستقیمی با یکسره کار کردن ترموستات دارد.

در واقع به این معناست که یخچال تا زمانی که به برق متصل باشد بدون وقفه کار خواهد کرد. این شرایط باعث می شود تا یخچال در سردترین حالت ممکن خود قرار بگیرد. به همین خاطر تمام مواد غذایی موجود در یخچال از جمله میوه، سیبزیجات و یا حتی آب دچار یخ زدگی مانند فریزر بشوند.

زمانی که این فرآیند ادامه پیدا کند و مشکل کار کرد یکسره ترموستات را برطرف نکنید به مرور زمان باعث خرابی کمپرستور یخچال نیز می شود. یخچال به دلیل کار کرد بدون وقفه باعث صرف انرژی زیاد تری می شود و انرژی بسیاری را تلف می کند.

تست خرابی ترموستات یخچال

برای آنکه کامل متوجه شوید و اطمینان حاصل کنید که علت نوسانات دما داخل یخچال برای خرابی ترموستات می باشد یا خیر؛ باید از یک دما سنج دقیق و مناسب برای تست کردن خرابی ترموستات داخل یخچال خود استفاده کنید.

در اولین قدم باید یک آب را در داخل یخچال قرار دهید و یک روشن خوراکی را داخل فریزر قرار دهید. (توجه داشته باشید که روغن دچار یخ زدگی نمی شود و مجدد می توانید از آن استفاده کنید.) سپس درب های یخچال و فریزر خود را محکم ببندید و اجازه دهید که چند ساعت یا یک شبانه روز لیوان ها به مدت چند ساعت یا یک شبانه روز در داخل یخچال و فریزر بمانند.

هنگامی که مدت زمان اعلام یا همان مشخص شده به پایان رسید؛ لیوان ها را بیرون آورده و دمای ۲ لیوان را سنجیده و یادداشت کنید. حال باید ترموستات را مطابق با دمای مشخص شده داخل دفتر چه راهنمای یخچال تنظیم کنید؛ و مجدد لیوان ها را به مدت زمان ۱۲ ساعت در داخل یخچال و فریزر خود قرار دهید.

پس از پایان ۱۲ساعت باید دمای لیوان آب و لیوان روغن را اندازه بگیرید. اگر با تنظیم کردن ترموستات دمای داخل یخچال شما تغییر کرد باید گفت که خوشبختانه نشانه یک اتفاق عالی می باشد زیرا یخچال و فریزر شما با مشکل جدی رو به رو نشده است، و یخچال و فریزر شما تنها به تغییر دما داخل یخچال احتیاج داشته است. اگر هم تغییری در دمای داخل محیط یخچال و فریزر مشاهده نکردید باید گفت که متاسفانه ترموستات یخچال شما دچار ایراد شده است و باید به تعمیر و یا تعویض آن بپردازید.

چگونه ترموستات یخچال را یکسره کنیم؟

چگونه ترموستات یخچال را یکسره کنیم؟

ترموستات یخچال که داخل یخچال قرار دارد؛ دارای یک دستگیره و کنترل می باشد، که با تنظیم کردن آن می توانید سیستم خنک کننده یخچال را کنترل کنید. زمانی که ترموستات یخچال شما با مشکل رو به رو می شود باعث یکسره کار کردن ترموستات می شود. ایتدا برای آنکه ترموستات یخچال را یکسره کنید باید به ترموستات یخچال دسترسی داشته باشید.

مکان قرارگیری ترموستات یخچال بسته به مدل و برند دستگاه شما دارد و قسمت قرارگیری آن متفاوت می باشد. در اولین قدم باید مکان دقیق قرارگیری ترموستات را پیدا کنید و یخچال خود را از برق کشیده و تمام مراحل را به درستی انجام بدهید. ترموستات یخچال خود را به آرامی باز کنید. در قدم دوم اتصالات ترموستات یخچال را جدا کنید.

اما دقت داشته باشید که وردی ها و خروجی های دقیق ترموستات را بخاطر بسپارید برای اطمینان حاصل کردن از این کار می توانید با عکس گرفتن از این اتصالات و مکان قرار گیری دقیق آنان به خوبی به یاد داشته باشید و پس از اتمام کار در انتها تمام خروجی ورودی های ترموستات را درستی متصل کنید و به اصطلاح در این حالت ترموستات از مدار یخچال خارج شده است و یکسره کار می کند.

نحوه تنظیم ترموستات یخچال چگونه است؟

تنظیم کردن دمای یخچال به فصل سال بسیار ارتباط مستقیمی دارد. در فصول گرم تر سال هنگامی که تابستان است و دمای محیط گرم می باشد باید دمای یخچال را پایین تر کنید و در فصل سرد تر نباید دمای یخچال را بالا تر ببرید، چرا که هوای اطراف یخچال و فریزر سرد می باشد و هوای گرم زیادی وارد یخچال نمی شود.

این دما باید در زمستان بین ۱ تا ۲ درجه در فصول گرم تر سال ۴ یا ۵ درجه باشد. معمولا اکثر یخچال های بروز و مدرن ترموستات اتوماتیک دارند و شما می توانید با تنظیم کردن ترموستات بر روی حالت اتوماتیک بسته به دمای محیط، دمای داخل یخچال خود را تنظیم کنید.

برای آنکه دمای مناسب و ممکن یخچال خود را تشخیص بدهید، باید یک ترموستات یا همان ترمیستور خارجی تهیه کنید. در قدم اول ترموستات را درست در وسط یخچال و یا فریزر خود بگذارید و به مدت ۵ ساعت آن را قرار دهید. این ترموستات ها یا ترمیستور ها اکثرا دارای پایه می باشند.

برخی از آنان قلاب دارند و می توانید از قفسه های یخچال آن را جا گذاری کنید. همچنین اگر ترموستات یخچال میله اس باشد باید آن را در داخل یک لیوان آب قرار دهید و لیوان را در داخل یخچال دهید. در قدم بعدی ترموستات را بعد از گذشت ۵ ساعت از یخچال خارج کنید؛ و دمای آن را بسنجید.

محدودی امن این ترموستات باید بین ۳۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد می باشد. اگر مشاهده کردید که دمای ترموستات بالای ۳۰ درجه است یعنی یخچال بیش از حد سرد شده باشد. اگر متوجه آن شدید که بالای ۴۰ درجه است نشانگر دمای پایین یخچال است و گرم بودن دمای داخل یخچال را نشان می دهد.

علائم خرابی ترموستات یخچال

همان طور که می دانید وظیفه ترموستات تنظیم کردن دمای داخل یخچال می باشد. هنگامی که یخچال شما با سرما و گرمای زیادی دست و پنجه نرم می کند باید بدانید که سلامت ترموستات دستگاه شما به خطر افتاده است.

نشانه های خرابی ترموستات یخچال

اولین و مهم ترین نشانه ی خرابی ترموستات یخچال خنک نبودن مواد غذایی داخل یخچال مانند: میوه، آب و سبزیجات می باشد. زیرا کار یخچال خنک کردن مواد غذایی داخل یخچال می باشد. هنگامی که این روند دچار اختلال شود قطعا یکی از قطعات یخچال دچار ایراد شده است.

همچین گاهی مواقع این اتفاق ممکن است عکس باشد و دمای یخچال بیش از حد بالا برود و مواد غذایی داخل یخچال دچار یخ زدگی شوند که این اتفاقات بسیار نگران کننده می باشد.

خنک نبودن مواد غذایی

اولین و اصلی ترین نشانه خراب شدن ترموستات یخچال، خنک کردن بیش از حد مواد غذایی و خوراکی داخل یخچال می باشد. عدم سرد شدن مواد خوراکی نیز می تواند یکی از نشانه های خرابی باشد. یعنی یخچال شما آنقدری که باید سرد و خنک باشد نیست؛ همانطور که می دانید خنک کردن مواد غذایی و نوشیدنی های موجود در یخچال یک موضوع مهم برای همه مصرف کنندگان یخچال می باشد.

بنابر این اولین بخشی که باید بعد از گرم شدن و سرد شدن بیش از حد یخچال بررسی کنید ترموستات است. برای آنکه وضیعت فعلی یخچال خود را بدانید باید در اولین قدم درجه دمای یخچال خود را بالا ببرید و منتظر بمانید دستگاه شما به صورت اتومات روشن شود؛ هنگامی که مشاهده کردید ترموستات روشن نمی شود ممکن است در داخل یخچال شما مشکلات فن وجود داشته باشد.

 *خدمات ایران تک سرویس در کرج: نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در کرج *

بیش از حد سرد بودن دمای داخل یخچال

اگر با بررسی مواد غذایی و خوراکی موجود در یخچال خود متوجه یخ زدگی شدید باید دمای یخچال خود را چک کنید که آیا روی دمای استاندارد قرار دارد یا خیر؛ می توانید برای آگاهی پیدا کردن از خرابی ترموستات خود ۲ درجه دمای یخچال خود را بالا ببرید سپس صبر پیشه کنید؛ اگر مجدد بهبودی را مشاهده نکردید باید ترموستات یخچال خود را تعریف کنید.

نوسان دمای داخل یخچال

دمای ایده آل برای سرد نگه داشتن غذا ها سبزیجات، میوه و نوشیدنی های موجود در یخچال بین ۳۲ درجه تا ۴۰ درجه فارنهایت باید باشد. توجه داشته باشیذ که این مقدار دما باید همیشه بر یخچال شما حاکم باشد و هیچگونه تغییری در آن ایجاد نشود.

هر گونه نوسان و جا به جایی دمای داخل یخچال می تواند باعث فاسد و خراب شدن مواد غذایی داخل یخچال شود. همچنین این نوسانات باعث رشد باکتری و منجر به مشکلات و حساسیت های زیادی می شود و در آخر حساسیت های شدید برای شما می شود.

کار کرد مداوم یخچال

زمانی که یخچال شما به دمای استاندارد خود می رسد به منبع برق پیغامی می رود که دستگاه به دمای مناسب رسیده تا یخچال شما از کار کردن به ایستد. هنگامی که این قطعه یخچال دچار ایراد شود موجب می شود تا یخچال به صورت یکسره کار کند.

به همین خاطر کندانسور یخچال به صورت یکسره کار می کند و باعث پرداخت هزینه بیشتر برق می شود؛ زیرا یخچال شما به صورت اتومات کار می کند و برق زیادی را بابت کار کرد خود صرف می کند.

روشن ماندن کمپرسور

کار کرد یکسره کمپرسور به ۲ دلیل در روند کار کرد یخچال اتفاق می افتد. اولین دلیل ممکن است به دلیل خرابی تایمر و دومین دلیل می تواند به دلیل خرابی ترموستات باشد. کمپرسور یخچال دارای قسمتی می باشد که گاز را از لوله خنک کننده تخلیه می کنند.

هنگامی که دمای داخل یخچال افزایش پیدا کند یا اینکه بیش از حد مجاز گرم شود و کمپرسور شروع به کار خواهد کرد و هنگامی که کمپرسور دچار ایراد شود به صورت یکسره کار خواهد کرد و رسیدگی نکردن به کمپرسور باعث خرابی آن می شود و به صورت کلی خواهد سوخت.

خاموش ماندن کمپرسور

همانطور که روشن ماندن یکسره کمپرسور نگران کننده می باشد خاموش ماندن یکسره آن نیز نگران کننده می باشد. زمانی که به دلیل خرابی ترموستات دمای داخل یخچال بسیار گرم می شود و کمپرسور یخچال روشن نخواهد شد و کاری برای خنک کردن یخچال نخواهد کرد. این گرم شدن میز مجدد موجب مشکل برای مواد غذایی شما خواهد شد.

زنگ زدن ترموستات

هنگامی که دما گرم و رطوبت یخچال شما افزایش پیدا کند باعث زنگ زدن و زنگ زدگی ترموستات می شود. حدودا ۶۵٪ درصد موارد ترموستات به دلیل زنگ زدگی آسیب می بیند.

یخ زدگی یخچال و فریزر

همه یخچال و فریزر های بروز که بیش از حد مجاز دچار یخ زدگی شوند توسط برنامه خودکار خود بعد از هر ۷ ساعت، می تواند روند یخ زدگی را به طور خودکار از بین ببرد. ترموستات یخچال در یخ زدگی یخچال نقش پر رنگی دارد. زمانی که کلیه ترموستات شما با مشکل مواجه شود دمای یخچال کاهش می یابد و باعث یخ زدگی فریزر می شود.

برای استفاده از خدمات و سرویس های تعمیراتی ایران تک سرویس

در صورت به وجود آمدن و بروز هر گونه اختلال در عملکرد طبیعی یخچال و فریزر ساید بای ساید، فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در این سایت با ما تماس بگیرید.

به صورت 24 ساعته و شبانه روزی، حتی در روزهای تعطیل کارشناسان پشتیبانی ما پاسخگوی شما خواهند بود و پس از دریافت اطلاعات لازم و آدرس منزل یا محل کارتان، یکی از پرسنل فنی و تکنیسین های مجرب مجموعه به آدرس شما اعزام می گردد. مفتخریم که با برخورداری از تجربه های لازم و سوابق طولانی در زمینه ی تعمیرات انواع لوزم خانگی می توانیم در خدمت شما متقاضیان ارجمند باشیم.

4.8/5 - (21 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *