ایران تک سرویس

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران در محل و منزل

تعمیرات لباسشویی در تهران - تعمیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران ایران تک سرویس تمامی خدمات مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی در انواع برندهای ایرانی و خارجی را در محل و منزل مشتری با ارائه ضمانت 24 ماهه خدمات و قطعات با در اختیار داشتن تکنسین های مجرب و کارآزموده در تمامی مناطق تهران و حومه ارائه می شود. 

در حال حاضر ماشین لباسشویی، یکی از لوازم خانگی ضروری برای هرخانواده است. اما باید در نظر بگیرید که لباسشویی از هر برندی که باشد و هرقدر هم که کیفیت داشته باشد باز هم خرابی دستگاه شما اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. ماشین لباسشویی شما از هر برندی که باشد تعمیرگاه ایران تک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران آمادگی این را دارد که هر موقع برای دستگاه شما خرابی به وجود بیاید، متخصصان این تعمیرگاه مجاز خدمات لازم جهت رفع مشکل لباسشویی شما را به شما ارئه نمایند.

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایران تک سرویس، از بزرگ ترین نمایندگی ها به شمار میرود. و افرادی که برای این نمایندگی بزرگ کار میکنند، دارای تخصص و دانش بالایی بوده و حتی همه آن ها، آموزش  و دوره دیده در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی هستند. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایران تک سرویس، برای تعویض قطعات ماشین لباسشویی شما، از قطعات اورجینال استفاده میکنند. و تعمیرات این نمایندگی تا 24 ماهه دارای ضمانت نامه رسمی است. همچنین کلیه خدماتی که این نمایندگی انجام میدهد، با فاکتور به شما ارائه داده میشود.

تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس افرادی دارای تخصص بالا برای تعمیرات ماشین لباسشویی شما دارد و جای هیچ نگرانی نیست، این افراد  اعتماد شما را جلب خواهند کرد و رضایت شما را به دست میاورند. وقتی با خیال راحت ماشین لباسشویی که دچار مشکل شده است را به دست نمایندگی تعمیرات لباسشویی تهران میسپارید، دیگر جای هیچ نگرانی نیست. افرادی که از این تعمیرگاه دستگاه شما را تعمیر میکنند، از تکنسین های ماهر هستند و بدون شک ماشین لباسشویی شما درست خواهد شد.

پس نتیجه میگیریم تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به دست، نمایندگی و مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران بسپارید. ممکن است هر فرد دیگری به درست کردن آن بپردازد، به خرابی ماشین لباسشویی شما افزوده شود. اگر به مرکز مجاز تعمیر ماشین لباسشویی ایران تک سرویس اعتماد کنید، بدون شک برای شما بهترین خدمات را انجام میدهند.

شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران

تعمیرات لباسشویی در تهران

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین دستگاه های موجود در منازل است که در صورت خرابی به دلیل نیاز بالا باید هر چه سریع تر نسبت به رفع ایرادات آن اقدام گردد. روش های مختلفی برای تعمیرات لباسشویی در تهران وجود دارد، اما بهتر است به همه آن ها اعتماد نکنید. تماس با یک نمایندگی و کمک خواستن از افراد متخصص آن، حتما گره گشای این مشکل شما خواهد بود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران به دست آورید، در ادامه این مطلب با ما باشید. 

گارانتی-6-ماهه-خدمات-تعمیره

ضمانت تعمیرات

تمامی قطعات تعمیر یا تعویض شده دارای 24 ماه گارانتی و فاکتور رسمی هستند

تکنسین-مجرب-ایران تک سرویس

تکنسین مجرب

دستگاه شما توسط یک فرد حرفه‌ ای و آموزش دیده تعمیر می‌شود

استفاده-از-قطعات-اوریجینال

قطعات اورجینال

ما در ایران تک سرویس فقط از قطعات اوریجینال و اصلی هر برند استفاده می‌ کنیم

ارسال-سریع-تعمیرکار

اعزام فوری تعمیرکار

در کمتر از 2 ساعت در محل شما حضور پیدا می‌کنیم و روند عیب‌ یابی را آغاز می‌ کنیم

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران

ده ها تکنسین آماده، با تجربه و آموزش دیده در نمایندگی تعمیرات لباسشویی در تهران حاضر هستند تا مشکل دستگاه شما را برطرف کنند. حتی در صورتی که در حومه تهران و بخش های اطراف باشید، این خدمات شامل حال شما عزیزان خواهد شد.

از لحظه ای که شما با این نمایندگی تماس گرفته و مشکلتان را در میان می گذارید، زمان بسیار کمی نیاز است تا یک تکنسین خود را به محل درخواست شده برساند. نمایندگی ما به صورت 24 ساعته مشغول فعالیت بوده تا نیازهای مشتریان را به طور کامل برآورده سازند. برخی از مزایای استفاده از این خدمات را در ادامه مشاهده می کنید:

 • تیم ما ضمانت طولانی مدت تعمیر را در اختیارتان قرار می دهد تا با خیالی راحت از امکاناتش بهره مند شده و دیگر در بروز مجدد آن نقص فنی دغدغه ای نداشته باشید.
 • مشتریان در گذشته باید ماشین لباسشویی یا لوازم برقی دیگر را با خود به نمایندگی برده تا تکنسین ها آن را برطرف می کردند. این در حالی است که امروزه حضور در محل حتی بدون نیاز به جا به جایی امکان پذیر است.
 • علاوه بر کیفیت بالا، سرعت در ارائه خدمات نیز همواره در دستور کار تعمیرگاه لباسشویی ما است.

روند خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ایران تک سرویس

تعمیر لوازم خانگی - تعمیرات لوازم خانگی

ثبت درخواست تعمیرکار

درخواست سرویس و یا تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نمایید.

تعمیرات لوازم خانگی در تهران در منزل

ارجاع به تکنسین

با توجه به نوع و مدل دستگاه و نوع خرابی، درخواست شما به نزدیکترین تعمیرکار به محل ارجاء داده می شود.

تعمیرات لوازم برقی در همه برندها

هماهنگی تکنسین با شما

تعمیرکار جهت هماهنگی زمان حضور در محل و رفع اشکال دستگاه با شما تماس برقرار می کند.

اعزام تعمیرکار فوری در منزل

اعزام فوری تعمیرکار

پس از رفع اشکال و تست دستگاه، فاکتور خدمات به شما ارائه و هزینه تعمیرات و قطعات دریافت میگردد.

مهمترین مزیت های تعمیرگاه لباسشویی ایران تک سرویس

سرعت بالا در تعمیرات: در خرابی لباسشویی زمان تعمیر امر مهمی است چرا که طولانی شدن خرابی ماشین لباسشویی موجب اختلال در زندگی می شود. متخصصان ایران تک سرویس خدمات تعمیراتی ماشین لباسشویی را با بالاترین سرعت ممکن به انجام می رسانند.

انجام تعمیرات ماشین لباسشویی در محل: با توجه به سنگین بودن ماشین های لباسشویی، جا به جایی این وسایل می تواند دغدغه بسیاری از مشتریان باشد. کارشناسان ایران تک سرویس تعمیر لباسشویی را در محل انجام می دهند و مشکلی از بابت حمل و نقل وجود نخواهد داشت.

گارانتی خدمات تعمیرات: ایران سرویس نسبت به مشتریان خود متعهد است. اگر ماشین لباسشویی شما پس از تعمیر مجددا از همان قسمت آسیب دیده قبلی دچار اشکال شود، متخصصان ایران تک سرویس به رایگان نسبت به بررسی مشکل و رفع آن اقدام می کنند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

کاربران زیادی در مورد قیمت تعمیرات لباسشویی سوال داشتند که در این بخش به آن اشاره می کنیم. طبیعتا به خاطر مشکلات مختلفی که ممکن است برای یک دستگاه لباسشویی رخ دهد، تعمیرکاران نیز قیمت های یکسانی را برای آن در نظر نگرفته اند. این قیمت به عوامل متعددی مانند عیب یابی تخصصی با استفاده از دستگاه های تعمیراتی، سرعت لازم برای تعمیر کردن، میزان گستردگی خرابی ماشین، میزان خرابی قطعه معیوب، سابقه تعمیرات از سوی تعمیرکار و البته برند سازنده بستگی دارد.

برای نمونه تعرفه ماشین های خارجی معمولا از نمونه های ایرانی بیشتر می شود که استثناهایی هم وجود دارد. خوشبختانه تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران از سوی ما با هزینه های به صرفه ای همراه است و مشتریان نیز از این موضوع کاملا راضی هستند. برای مشاهده لیست قیمت تعمیرات ماشین لباسشویی به صفحه نخست سایت سری بزنید.

مجموعه ایران تک سرویس ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد. شرکت تعمیراتی ما با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی در همه برند های ایرانی و خارجی توانسته تا رضایت خاطر مصرف کنندگان لباسشویی را جلب کند. 

لازم به ذکر است به صورت شفاف و واضح هزینه تعمیر ماشین لباسشویی و تعرفه تعمیرات دستگاه به شما اطلاع داده می شود. البته شما مصرف کنندگان ماشین لباسشویی می توانید با اپراتور های ما صحبت نموده و از هزینه تعمیر‌ ماشین لباسشویی خود اطلاعات کافی را کسب کنید. اگر تمایل داشتید می توانید بعد از هماهنگی های لازم تکنسین های ما در محل مورد نظر شما برا عیب یابی اعزام شوند.

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی در تهران

شاید تعمیرکاران بتوانند مشکلات و نقص های فنی ساده ماشین های لباسشویی را برطرف کنند، اما برخی از این نقص ها پیچیده تر از چیزی هستند که فکرش را کنید. از آن جایی که تعمیرات ماشین لباسشویی خارجی و ایرانی بعضا امری حساس است و بعضا عدم تمرکز می تواند به سایر قسمت ها هم آسیب برساند، باید آن را به فردی خبره و با تجربه بسپارید؛ به ویژه اگر به دنبال تعمیر لباسشویی تمام اتوماتیک یعنی نسل جدید این دستگاه ها باشید که قطعات و بخش هایی به مراتب حساس تر و نیاز به دقت بیشتری در خود دارد.

بنابراین تیم ما تعمیرات تخصصی را به بهترین شکل انجام می دهد. تفاوتی ندارد دستگاه شما از چه برند و مدلی بوده و چند سال از ساخت آن گذشته باشد؛ تعمیرات لباسشویی در تهران با جدیدترین و بهترین ابزار و تکنسین ها حاضر به ارائه این خدمات خواهد بود. ضمن این که تمام قطعات استفاده شده در این نمایندگی اصل بوده و هیچ قطعه تقلبی را مشاهده نخواهید کرد.

اعزام بهترین تعمیرکار لباسشویی در تهران

امروزه همه ماشین لباسشویی های مدرن نیز با هر تکنولوژی پیشترفته ای که باشند باز هم دچار مشکل می شوند، در چنین مواقعی باید شرایط دستگاه خود را بسنجید و از یک تکنسین متخصص و ماهر برای دستگاه خود استفاده کنید. در قدم اول باید با اپراتورهای ما تماس حاصل فرمائید و پس از ثبت اطلاعات دقیق شما در اسرع وقت در محل مورد نظر شما نزدیک ترین تعمیر‌کار به شما اعزام می شود.

تکنسین در منزل شما حاضر می شود و به عیب یابی دستگاه شما می پردازد و پس از مطلع کردن شما راجب ایراد دستگاه و هزینه تعمیر و یا تعویض قطعات آن مشکل دستگاه شما را رفع می کنند. نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی تمام اتوماتیک ایران تک سرویس با داشتن مزیت هایی از قبیل: هزینه شفاف ابتدای کار، پشتیبانی همه جانبه، تکنسین های مجرب و با اخلاق، 24 ماه ضمانت خدمات، استفاده از قطعات اورجینال، سرعت بالای خدمات و اعزارم سریع تکنسین باعث شده تا مصرف کنندگان ماشین لباسشویی زمانی که دستگاه آنان با مشکل رو به رو می شود از شرکت خدمات دهی داشته باشند.

تعمیرات لباسشویی در محل و منزل

تعمیرات لباسشویی در محل و منزل

لباسشویی یکی دیگر از دسته لوازم برقی می باشد، که این روز ها در هر خانه ای یافت می شود. اما ممکن است در طی بازه زمانی بلند مدت لباسشویی شما با اختلال در سیستم خود مواجه شود. در هنگام چنین شرایطی شما باید در اسرع وقت ایراد لباسشویی خود را بر طرف کنید، تا باعث‌ برداخت هزینه های گزاف تری نشوید. مشکلاتی از جمله: آبگیری نکردن، روشن نشدن لباسشویی، سر و صدای زیاد حین پروسه شستشو و لرزش در روند کار کرد ماشین لباسشویی از جمله مشکلاتی هستند که ممکن است برای دستگاه شما پیش آید.

البته کارهای هوشمندانه بسیاری نیز وجود دارد تا از خرابی ماشین لباسشویی خود جلو گیری کنید که عبارتند از: استفاده کردن از شوینده های اورجینال، استفاده از فیلتر شستشو، تراز قرار دادن ماشین لباسشویی، قرار ندادن اجسام سنگین بر روی لباسشویی خود، پرهیز از قرار دادن لباس های آلوده بیش از ظرفیت لباسشویی و وصل کردن محافظ به پریز برق ماشین لباسشویی شما باعث افزایش طول عمر لباسشویی شما و جلوگیری از خرابی لباسشویی می شود.

برای خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران بهتر است به کجا مراجعه کنیم؟

اگر برای لباسشویی شما مشکلی پیش آمده، عملکرد طبیعی آن با اختلال روبرو شده یا نیاز به عیب یابی و بررسی آن وجود دارد، شما به یک مرکز مطمئن برای تعمیر دستگاه خود نیاز دارید. اگر در شهر تهران سکونت دارید و به دنبال مشاوره و راهنمایی برای تعمیرات لباسشویی در تهران خود هستید، تعمیرگاه ایران تک سرویس در خدمت شماست.

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران ایران تک سرویس، با سابقه طولانی و تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود، انواع تعمیرات ماشین های لباسشویی را انجام می دهد. این مرکز طی سال فعالیت خود همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و بهترین خدمات پس از فروش لباسشویی را عرضه می دارد.

عیب یابی ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک علیرغم کیفیت فوق العاده ای که دارند، گاهی افراد را با مشکلاتی مواجه می کنند. ایرادات چنین دستگاه هایی که اتفاقا از سوی برندهای گوناگون نیز در دسترس قرار گرفته، گسترده است و برخی از متداول ترین آن ها را در ادامه می بینید. این دسته از ایرادات بیشتر توسط مشتریان گزارش می شود که تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران در خدمتشان خواهد بود.

 • لرزش و حرکت های عجیب ماشین لباسشویی
 • وجود ایراد در کمک فنرها
 • تراز نبودن لباسشویی
 • روشن نشدن دستگاه
 • مسدود شدن فیلتر لباسشویی
 • برق نداشتن دستگاه
 • خاموش شدن ناگهانی لباسشویی
 • نشتی آب از دستگاه
 • تخلیه نشدن آب از ماشین
 • بوی نامطبوع ماشین لباسشویی
 • کار نکردن دور تند یا متوقف نشدن
 • و…

سرویس ماشین لباسشویی در خانه

یکی از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی ایران تک سرویس، اعزام شخص یا تیمی متخصص به محل برای برطرف کردن مشکل دستگاه مشتریان است. سرویس ماشین لباسشویی در محل با سرعت بسیار بالایی انجام می گیرد تا مشتریان به سایر کارهای روزمره خود و یا استفاده مجدد از لباسشویی خود برسند.

برای استفاده از خدمت سرویس کار لباسشویی و زمانی که با شماره تلفن های این نمایندگی تماس گرفتید، کافیست آدرس خود را به پشتیبانی گفته و منتظر اعزام تکنسین به آن جا باشید. لازم به ذکر است این تیم تهران و حومه را تحت پشتیبانی خود قرار داده است. 

سرویس دوره ای لباسشویی در تهران ایران تک سرویس این مزیت را برای کاربران دارد که تمامی مشکلات دستگاه های شما را در کمترین زمان شناسایی و در صورتی که قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد با استفاده از قطعات اورجینال عوض می کنند. سرویس منظم عمر ماشین لباسشویی را از 5 تا 10 سال افزایش می دهد و ریسک خرابی های سنگین دستگاه را بهه طور چشمگیری کاهش می دهد. 

ارور و خرابی های رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی

ارور و خرابی های رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی

تا حالا برایتان پیش آمده که بخواهید، لباس های خود را درون ماشین لباسشویی بریزید، اما متوجه آن بشوید که ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شده و کار نمیکند؟ در این مواقع آزار دهنده و حتی اعصاب خرد کن، پیدا کردن دقیق مشکل یا ارور آن، کار بسیار دشواری خواهد بود. مخصوصا اگر شما دانش این کار را نداشته باشید. در این مواقع باید چیکار کرد؟

ما در این ادامه این مطلب سعی داریم به طور تخصصی،  به بیان برخی از خرابی ها و ارورهای ماشین لباسشویی بپردازیم. پس اگر ماشین لباسشویی شما دچار مشکلات مشابهی که خواهیم گفت روبه رو شد، پس از خواندن این مطالب میتوانید به درستی و دور از هیچ گونه استرس و نگرانی آن را حل کنید.

ممکن است ایراد ماشین لباسشویی شما ساده بوده و خودتان بتوانید آن را درست کنید، اما با این موجود، در بسیاری از مواقع باید دستگاه خود را به دست یک متخصص حرفه ای خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بسپارید. این  نکته بسیار مهم از جانب شما نباید فراموش شود که، عیب یابی ماشین لباسشویی، برطرف کردن خرابی های متداول آن و انجام سرویس یا تعمیرات این دستگاه، باید همگی توسط افراد دارای صلاحیت انجام بگیرد.

دست کاری های ناشیانه، ممکن است در آخر خرابی دستگاه شما را تشدید کرده و همچنین خسارات دیگری هم به ماشسن لباسشویی شما وارد شود که قطعا هزینه سنگین تری را نیز برایتان به همراه خواهد داشت. در صورتی که مشکلی یا خرابی، برای ماشین لباسشویی شما پیش آمد، و از عیب یابی آن سر در نمیاورید، به شما توصیه میکنیم، با تعمیرگاه ایران تک سرویس برای تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی و جدید خود تماس بگیرید.

مشکلات آبگیری ماشین لباسشویی

یکی از رایج ترین خرابی های ماشین لباسشویی، میتوان به آبگیری آن اشاره کرد. مشکلات مرتبط با آبگیری این دستگاه را میتوانید  به سه دسته زیر تقسیم کنید.

 1. ماشین لباسشویی آبگیری نمیکند یا کند است
 2. ماشین لباسشویی، آب گیری میکند اما متوقف نمیشود
 3. ماشین لباسشویی، همزمان با آبگیری در حال تخلیه است.

تمامی این مشکلات و خرابی ها دلایلی دارند که اجزای آن ها باید مورد بررسی قرار بگیرد، اجزای مورد بررسی عبارتند از: شیرورودی آب، سوئیچ فشار، تایمر لباسشویی، قفل درب ماشین لباسشویی و همچنین فشار کم آب در شیلنگ ورودی به لباسشویی. ممکن است درب ماشین لباسشویی شما به خوبی بسته نشده باشد، سوئیچ، فشار میزان مناسب سطح آب در دستگاه را تعیین میکند. بنابراین در صورت خراب بودن آن، مقدار آب در دستگاه میتواند پیش از حد شده باشد و از ماشین لباسشویی سرازیرشود. سوئیچ فشاری، توسط تایمر لباسشویی  یا برد کنترل الکترونیکی دستور میگیرد، پس میشود نتیجه گرفت ممکن است ایراد از برد یا تایمر باشد.

یکی از قطعاتی که بیشترین سهم از مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی را دارد، میتوانیم به شیر ورودی  یا شیر برقی اشاره کنیم. علت نیامدن آب داخل ماشین لباسشویی  یا عدم توقف آبگیری، میتواند، خراب بودن این شیر نیز باشد. در صورتی که اجزای گفته شده معیوب باشند باید آن ها را مورد تعویض قرار بدهید. به شما توصیه میکنیم برای این کار به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایران تک سرویس مراجعه کنید.

خاموش شدن ماشین لباسشویی

اگر لباسشویی شما، پس از شروع به کار، بنا به دلایلی متوقف شد اما دستگاهتان هنوز روشن مانده است، موارد زیر میتواند دلیل بروز این مشکل باشند، که حتما باید توسط متخخص خود عیب یابی شوند؛

 1. میکروسوئیچ درب
 2. زبانه قفل درب
 3. شیر ورودی آب
 4. برد کنترل اصلی
 5. تایمر لباسشویی

به دلیل هزینه های خیلی بالای قطعات، تعویض آن ها بهترین گزینه محسوب میشود. در صورتی که از معیوب بودن آن ها مطمعن شدید، حتما از تکنسین های باتجربه و متخصص این کار کمک بگیرید.

سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی

حتما برای شما هم پیش آمده، گاهی اوقات ماشین لباسشویی شما ناگهان سو صدای زیادی تولید میکند، تا حالا دنبال علت آن رفتید؟  این سروصدا میتواند نشانه وجود مشکل پیچیده تری در دستگاه باشد. با توجه به نوع صدایی که از ماشین لباسشویی میشنوید، ممکن است عیب یابی و نحوه برطرف کردن آن متفاوت باشد. امکان دارد، خرابی از  پمپ تخلیه و یا یک جسم  خارجی در شیلنگ  تخلیه گیر افتاده باشد. تسمه، بالشتک موتور و کمک فنرها هم نیز میتوانند دلیل به وجود آمدن سروصدای ماشین لباسشویی باشند.

لرزش و تکان خوردن شدید ماشین لباسشویی

دقت کرده اید بسیاری از مردم، بر این باورند که ماشین لباسشویی به طور کلی با لرزش و تکان شدید همراه است.  در حالی که این حرف به هیچ عنوان درست نیست. تکان خوردن ماشین لباسشویی، میتواند ناشی از عیب و ایراد در خش های مختلف آن باشد. به یکی از این دلایل میتوان به تراز نبودن ماشین لباسشویی اشاره کرد. که یکی از دلایل مهم به حساب میاید. معمولا در لباسشویی هایی که به دقت تراز شده اند، تنظیم صحیص پایه ها و متعادل ساختن لباس ها در داخل سبد لباسشویی، مشکلات تکان خوردن  و لرزش های شدید را از بین خواهد برد.

نکات مهم برای نگهداری ماشین لباسشویی

نکات مهم برای نگهداری ماشین لباسشویی

لباسشویی یکی از ضروری ترین، وسیله های برقی در هر خانه محسوب میشود و هر چند وقت یک بار باید فیلتر لباسشویی را چک و تمیز کنید. از ریختن پودر رخت شویی دستی توی ماشین لباسشویی دوری کنید، لباس های زیاد تر از ظرفیت درون لباسشویی نریزید، همه این آن ها برای ماشین لباسشویی شما آسیب زا هستند. ما قصد داریم در ادامه این مطلب از مرکز تعمیرات لوازم خانگی ایران تک سرویس نکات نگهداری ماشین لباسشویی را برای شما بازگو کنیم.

 • تمیز کردن ماشین لباسشویی

رعایت کردن  این نکته بسیار ضروری است که پس از شستن مواد پرز دار مانند عروسک، پتو و … فیلتر ماشین را به خوبی پاک کنید. تا  ماشین لباسشویی شما با خرابی مواجه نشود.

 • لوله ها و شیلنگ های لاستیکی آب پاش را کنترل کنید

لوله ها و شیلنگ های لاستیکی مخصوص آب پاش را هر سال از لحاظ پوسیدگی و یا وجود عیب و نقص بررسی کنید. اگر هرگونه ترک خوردگی ویا زنگ زدگی مشاهده کردید، آن را تعویض نمایید.

 • ماشین لباسشویی را زیاد پر نکنید

ماشین لباسشویی را با توجه به دستور العمل های موجود در دفترچه راهنما پر کنید، و پیش از معمول در آن لباس نریزید، در غیر این صورت ماشین لباسشویی شما از حالت تعادل خارج گشته  و برای شما ایجاد مشکل  می نماید و همین مشکل تاثیر به سزایی در خرابی ماشین لباسشویی دارد.

 • مقدار اندازه و مناسبی از پودر شوینده استفاده کنید

با صرف نظر از دستور روی پودرو یا شوینده، به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود مراجعه کنید، تا از مقدار درست پودر  و یا شوینده اطمینان حاصل کنید.

عمر مفید ماشین لباسشویی چقد است؟

همانطور که می دانید همه لوازم برقی منزل شما شامل یک عمر مفید می باشند. ماشین لباسشویی نیز عمری معین دارد، که به طور کلی بین ۱۰ سال الی ۱۴ سال می باشد. اما باید بدانید که طریقه صحیح استفاده کردن از دستگاه نیز به بالا رفتن عمر مفید لباسشویی شما کمک می کند. البته بهبود عملکرد کلی و یکسره ماشین لباسشویی و کار کرد صحیح است، مستلزم این است که به خوبی از آن نگهداری نمایید.

معمولا ماشین لباسشویی ها به ۲ دسته تقیسیم می شوند و عمر لباسشویی های درب از بالا نسبط به عمر لباسشویی های درب از جلو بیشتر می باشد. برا افزایش طول عمر لباسشویی می توانید نکات زیر را به طور منظم رعایت کنید. تراز بودن ماشین لباسشویی، سرویس دهی منظم دستگاه، متناسب بودن مقدار لباس های آلوده با ظرفیت لباسشویی، استفاده از مقدار مناسب شوینده و متناسب بودن دما و زمان شستشو با جنس و آلودگی لباس را اگر رعایت کنید عمر مفید لباسشویی شما افزایش پیدا می کند.

تعمیر برد ماشین لباسشویی 

تعمیر برد ماشین لباسشویی یکی از امور ضروری در زندگی روزمره ما است. این دستگاه‌ های خودکار باعث سهولت بسیاری در شستشوی لباس‌ ها می‌ شوند، اما همچنین ممکن است در طول زمان با مشکلات عملکردی مواجه شوند. اگر برد لباسشویی شما دچار خرابی یا اشکال شود، می‌ توانید به تعمیر کاران ما اعتماد کنید تا مشکلات را برطرف کرده و دستگاه خود را به حالت کاملاً عملی بازگردانی کنند.

تعمیر برد لباسشویی نیاز به دانش تخصصی و تجربه دارد تا از اطلاعات تکنیکی و الکترونیکی کافی برخوردار باشد. تعمیرکاران ما با استفاده از تجهیزات حرفه‌ ای و قطعات اصلی، به شما اطمینان می‌ دهند که دستگاه لباسشویی شما به بهترین شکل ممکن عمل کرده و ماندگاری طولانی مدتی داشته باشد. بنابراین، اگر با هر نوع مشکلی در برد لباسشویی خود مواجه شدید، به ما اعتماد کنید تا به شما کمک کنیم و دستگاهتان را تعمیر کنیم.

شماره تعمیر کار ماشین لباسشویی در تهران

همان طور که گفته شد، با وجود این که تعمیرکاران ماشین لباسشویی در نمایندگی ما از قبل سابقه کار و دانش کافی برای تعمیر را داشته اند، اما آموزش های لازم در هنگام ورود به این تیم هم در اختیارشان قرار گرفته است. آن ها اکنون برای تعمیر انواع ماشین های لباسشویی از هر برندی آماده هستند و ویژگی های دیگری هم برای تعمیرات لباسشویی در تهران دارند که در ادامه آن ها را مشاهده خواهید کرد:

 • تکنسین های این نمایندگی بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد بوده و خوشبختانه این هم از سایر مواردی است که مشتریان رضایت کافی را دارند.
 • آن ها سرعت عمل و کیفیت کار بالایی دارند تا کار مشتریان زودتر حل شود.
 • تخصص و تجربه بالای این تیم باعث شده است تا هر نوع نقص فنی پدید آمده در ماشین های لباسشویی را برطرف کنند.
 • این تیم ابزارهای کافی برای تعمیر ماشین های لباسشویی را با خود به همراه می آورد.

در پایین شماره تعمیرکاران نمایندگی ما برای تعمیر ماشین لباسشویی مد نظرتان را خواهید دید.

درخواست تعمیر لباسشویی در تهران و حومه

تعمیرات ماشین لباسشویی شبانه روزی

تعمیرات ماشین لباسشویی شبانه روزی

طبیعتا شما هم برای تعمیرات لباسشویی در تهران، شرکتی می خواهید که به صورت شبانه روزی پاسخگوی نیازهایتان باشد. در حالی که شرکت های تعمیر زیادی در تهران این خدمت را ارائه نمی دهند، می توانید نهایت بهره را از ایران تک سرویس ببرید. تیم پشتیبانی این شرکت به صورت شیفتی فعالیت کرده و در تمام ساعات شبانه روز به تلفن ها پاسخ می دهد.

اگر مشکل ماشین لباسشویی شما چندان جدی نباشد، این تیم با تخصص و دانشی که دارد، آن را به صورت تلفنی هم برطرف می کند. در این صورت، شاید صرفا استفاده از یکی، دو دکمه روی دستگاه کافی باشد. در سوی دیگر اگر مشکل جدی باشد، تکنسینی در هر ساعتی از شبانه روز به محل گفته شده توسط شما اعزام می شود. تمیز بودن البسه در یک خانه اهمیت زیادی دارد و این حق شماست که همواره ماشین لباسشویی سالم و بدون ایرادی داشته باشید.

مرکز تعمیرات لباسشویی در شرق تهران

به خاطر تعداد بالای تماس ها، نمایندگی تعمیرات لباسشویی در تهران چندین شماره تلفن را مخصوص هر قسمت از تهران در دسترس قرار داده است و این شامل شرق تهران هم می شود. مناطقی مانند نارمک، هنگام، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، سراج، تهرانپارس و ده ها محله دیگر تحت پوشش تعمیرات لباسشویی در شرق تهران قرار دارد.

تعمیرات لباسشویی در غرب تهران

غرب تهران نیز یکی دیگر از بخش های پایتخت بوده که روزانه افراد زیادی به دلیل خرابی ماشین لباسشویی با ما تماس می گیرند. بنابراین اگر در غرب شهر زندگی می کنید، امکان استفاده از این خدمات برایتان وجود دارد. صادقیه، جنت آباد، ستارخان، پونک، گیشا، فردوس، تهرانسر، مرزداران، شهرک آزادی، دهکده المپیک، چیتگر و سایر مناطق در غرب تهران می توانند همین حالا با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران تماس گرفته و مشکل خود را در میان بگذارند. تیم ما نیز در کمترین زمان ممکن به نیازهای آن ها پاسخ می دهد. 

تعمیرات لباسشویی در شمال تهران

مناطق شمال تهران و حومه آن از جمله تجریش، نیاوران، قلهک، دروس، زرگنده، جماران، زعفرانیه، آجودانیه، محمودیه، اوین، ظفر، الهیه، ونک، درکه، حسین آباد و سایر قسمت‌ها نیز می توانند تکنسین هایی را برای برطرف کردن مشکلات ماشین لباسشویی خود داشته باشند. خبر خوب این است که دسترسی تیم ما به شمال تهران ساده بوده و انجام تعمیرات با سرعت بسیار بالایی انجام می گیرد. شماره تلفن های مرتبط با محله های شمال تهران نیز در ادامه قرار داده شده است.

تعمیرگاه لباسشویی ایران تک سرویس

مشتریان عزیز به این صورت امکان استفاده از مزایا و خدمات ایران تک سرویس را برای تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران دارند که در این بخش با آن ها آشنا خواهید شد. همین حالا می توانید با گرفتن شماره تلفن های مندرج در سایت برای ایران تک سرویس، مشکل خود را با تیم پشتیبانی در میان بگذارید. اگر نیاز به مراجعه حضوری بود، یک فرد متخصص نهایتا تا چند ساعت بعد به محل اعزام شده و نقص فنی به وجود آمده در ماشین لباسشویی را برطرف می کند. 

دقت داشته باشید که نوع برند لباسشویی شما و ایراد به وجود آمده اصلا ملاک نیست و در هر شرایطی می توانید با ایران تک سرویس ارتباط برقرار کنید. دقت داشته باشید به منظور تعمیر دستگاه ها و لوازم برقی دیگر می توانید به سایر صفحات ایران تک سرویس رفته و از نکات گفته شده استفاده نمایید.

4.5/5 - (4 امتیاز)