تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران

قطعا اگر شما یک ماشین ظرفشویی خریداری میکنید، نگران این هستید که اگر دچار مشکلی شد آیا درست خواهد شد یا نه؟ تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران به  شما این اعتماد را میدهد که بعد از خرید، با مواجه با  هر مشکلی در خدمت شما هستتد. این مرکز بزرگ، یک تعمیرگاه تخصصی و منحصر به فرد در تهران بزرگ بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

برند دستگاه شما هرچی که باشه نمایندگی ایران تک سرویس در صورت خرابی ظرفشویی شما، با وجود متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی خود، مشکل شما به راحتی حل می کند.

تعمیرگاه ایران تک سرویس، با تمامی مجوزها و پروانه کسب و کار، با تعداد زیادی افراد متخصص آماده خدمت به شما عزیزان در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران هستند و شک نکنید اعتماد شما را کاملا به دست میاورند.

خرابی ها و ارور های متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی

همان طور که گفته شد، ماشین ظرفشویی، یکی از بهترین و کار راه اندازترین، وسایل موجود در هر آشپزخانه محسوب میشود. با وجود اینکه تحول و گسترش این دستگاه ها به نسبت، جدید است. اما شاید از خودتان تا حالا سوال کرده باشید که تا کنون چگونه  میتوانستید بدون آنها سر کنید؟

حتی خانم های خانه داری که روزانه مشغول آشپزی و پخت هستند و به این کار علاقه دارند، از شستن ظروف چرب و کثیف در آخر فراری اند! پس نتیجه میگیریم چیزی بهتر از داشتن یک ماشین ظرفشویی  سالم و حسابی، برای آسودگی  خاطر و راحتی آشپزخانه وجود ندارد.

حال اگر ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شود چه میشود؟ اگر دستگاه شما  ظروف را به طور درست و کامل نمی شوید و لکه ها روی آن باقی مانده اند، یا سیکل شستشوی ظروف بسیار طولانی میشود و باید چندین ساعت منتظر اتمام کار دستگاه باشید و حتی اگر ماشین ظرفشویی اصلا آب گیری نکند و شروع به کارنکند، چه باید کرد؟

آیا شما از عیب های ماشین ظرفشویی خود سر در میاورید؟  اصلا آیا مشکلات متداول در تعمیرات این دستگاه را میشناسید؟ راه برطرف کردن آن ها را میدانید؟ در ادامه این مبحث میخواهیم در رابطه با ارورها و خرابی های متداول ماشین ظرفشویی صحبت کنیم. همچنین به یاد داشته باشید  که مشکلات ظرفشویی، صرف نظر از برند و مدل دستگاه، یک پدیده عمومی است.

یک نکته بسیار مهم که باید به شما گفته شود این است که، عیب یابی ماشین  ظرفشویی، برطرف کردن مشکلات متداول آن و حتی انجام سرویس  یا تعمیرات  ماشین ظرفشویی، همگی به داشتن دانش تخصصی در رابطه با نحوه عملکرد این دستگاه، اجزای مختلف دستگاه و کارکرد هر یک از آن ها بستگی دارد.

بنابراین، در ارتباط با انجام عیب یابی و یا تعمیرات مربوط به ماشین ظرفشویی، حساسیت داشته باشید و آن را به دست یک متخصص بسپارید. دست کاری های ناشیانه ممکن است در آخر خسارات جدی به دستگاه شما وارد کند.

به شما پیشنهاد میکنیم برای یافتن تعمیرکار حرفه ای و دارای تخصص، با تعمیرگاه ایران تک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران تماس حاصل فرمایید.

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی در تهران

  • ماشین ظرفشویی روشن نمیشود

روشن نشدن ماشین ظرفشویی یکی از رایج ترین ارورهای ماشین ظرفشویی محسوب میشود. این ارور و خرابی میتواند دلایل متعددی داشته باشد. اگر دلیل روشن نشدن دستگاه، ماهیت الکتریکی دارد، میتواند مشکل  از پریز برق  یا دو شاخه برق ماشین ظرفشویی باشد. از سالم بودن این دو مورد اطمینان حاصل کنید. همچنین جعبه تقسیم و فیوز را نیز بررسی کنید که نپریده باشد.

غیر از این موارد، ممکن است خرابی قفل درب و یا حتی میکروسوئیج درب، که سبب بسته نشدن آن و در نتیجه روشن نشدن دستگاه خواهد شد. در صورتی که تمام این موارد را بررسی کردید وسالم بودند، تایمر یا کنترل الکترونیکی  ماشین ظرفشویی را نگاه کنید، مخصوصا اگر پمپ تخلیه شروع به کار نمیکند. دیگر موارد تخصص تکنیسن  بوده و باید توسط او بررسی شود.

  • بوی بدی از داخل ماشین ظرفشویی می آید

گاهی ممکن است بوی بد از داخل ماشین ظرفشویی تان احساس کنید و شما را از شست و شو ظروف خود با ماشین ظرفشویی پشیمان کند. یکی از دلایل این بوی بد، گرفته شدن فیلتر تخلیه توسط پسماندها و ذرات باقی مانده غذایی است. اکثر اوقات این ذرات غذایی  در سوراخ های بازو آب پاش قرار گرفته وعلاوه بر مسدود شدن آن ها موجب ایجاد بوی بد در داخل دستگاه میشود.

  • ماشین ظرفشویی ظرف ها را تمیز نمی شوید

گاهی اوقات برایتان پیش میاید، پس از مدتی متوجه میشوید که ماشین ظرفشویی شما، به خوبی ظرف ها را نمیشوید! در مواجه با این مشکل، اول از همه از تمیز بودن دستگاه خود مطمئن شوید. سپس  بازوهای اسپری و آب پاش را بررسی کنید. به شما پیشنهاد میکنیم برای رفع این مشکل با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایران تک سرویس تماس بگیرید.

  • ماشین ظرفشویی تخلیه نمیکند

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما تخلیه نمیکند و آب در دستگاه باقی میماند. میتوانیم بگوییم مشکل بزرگی در پیش روی شما قرار دارد که سریعا باید برای رفع این مشکل اقدامات لازم را فراهم کنید و این کار را فقط متخصصان تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران باید انجام بدهند.

  • ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد

یکی از رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی که خسارات جدی را برای شما به همراه دارد، نشتی ماشین ظرفشویی است. این خرابی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله، سالم نبودن واشر لاستیکی  و بست درب اشاره کرد. حتی ممکن است شیلنگ تخلیه آب ظرفشویی مسدود یا پاره شده باشد. پس هرچه زودتر توسط یک متخصص این مشکل را پیگیری کنید.

  • ماشین ظرفشویی آبگیری نمی کند

ماشین ظرفشویی شما برای استارت سیکل شست وشو، به آب نیاز دارد. اگر ماشین ظرفشویی شما آب گیری نمیکند، میتوان به یک دلیل ساده که ممکن است قفل درب خراب شده باشد اشاره کرد.  دلیل دیگر میتواند، معیوب بودن شیر ورودی  آب یا شیر برقی و نیز شیلنگ های متصل به آن باشد.

عامل سومی که منجربه به بروز این مشکل میشود، خرابی سوئیچ شناورو خود شناور، این قطعه با هدف ارسال فرمان توقف آبگیری و بستن شیر ورودی، زمانی که میزان آب کافی باشد، تعبیه شده است.

پس نتیجه میگیریم در مواردی که با شناورمعیوب روبه هستیم، امکان آبگیری پیش از اندازه  و یا نشتی دستگاه هم وجود دارد. توصیه میکنیم با مواجه شدن با این ارور ماشین ظرفشویی، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایران تک سرویس تماس بگیرید تا مشکل شما حل شود. 

نکات مهم در نگهداری ماشین ظرفشویی

مراقبت از ماشین ظرفشویی، یکی از مسائل مهمی محسوب میشود که باید پس از خرید آن مورد توجه خریداران و مصرف کنندگان قرار بگیرد. یک دستگاه ماشین ظرفشویی در صورتی که به درستی از آن مراقبت شود و اقدامات لازم از جمله، رسوب زدایی و جرم گیری، نه تنها میزان کارایی آن افزایش پیدا میکند بلکه دوام و عمر دستگاه هم بیشتر خواهد شد. همچنین کاربران دیرتر مجبور به تعویض ماشین ظرفشویی میشوند.

حتما شما هم مانند زیادی از افراد که اقدام به خرید ماشین ظرفشویی کرده اند، سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده است از جمله این که هر چندوقت یک بار باید دستگاه ماشین ظرفشویی سرویس شود؟  جرم گیری  و یا رسوب زدایی ماشین ظرفشویی چگونه باید صورت بگیرد؟

ما در این بخش سعی میکنیم تا به جواب دادن سوالات شما بپردازیم و چگونه ای نگهداری ماشین ظرفشویی را برایتان بیان کنیم.

  • تمیز کردن ماشین ظرفشویی

از مهم ترین و در عین حال ساده ترین اقداماتی که جهت مراقبت از ماشین ظرفشویی میشود انجام بدهید، تمیز کردن آن است. البته امروزه برخی از ماشین ظرفشویی ها فیلتر دارند و بعضی از آن ها فاقد فیلتر هستند ( این نکته ای است که هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید به آن توجه کنید) در صورتی که دستگاه ظرفشویی شما سبد دارد، میتوانید این سبدها را هر چند وقت یک بار در بیاوردید  و به راحتی آن را تمیز کنید.

  • جرم گیری ماشین ظرفشویی

جرم گیری ماشین ظرفشویی در چندین مرحله توسط موادی مانند جرم گیرهای مخصوص، قرص نمک و ی ژل ماشین ظرفشویی  صورت میگرد. خوشبختانه تمام این مواد را میتوانید از فروشگاه های بزرگ و معتبر خریداری کنید. به یاد داشته باشید استفاده از قرص نمک و یا مواد جرم گیر کمک بزرگی به بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی شما میکنند.

تعمیر کار حرفه ای ماشین ظرفشویی در تهران

برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران بهتر است به کجا مراجعه کرد؟

اگر برای ظرفشویی شما مشکلی پیش آمده، عملکرد طبیعی آن با اختلال روبرو شده یا نیاز به عیب یابی و بررسی آن وجود دارد، شما به یک مرکز مطمئن برای تعمیر دستگاه خود نیاز دارید. اگر در شهر تهران سکونت دارید و به دنبال مشاوره و راهنمایی برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود هستید، تعمیرگاه ایران تک سرویس در خدمت شماست.

مرکز ایران تک سرویس، با سابقه طولانی و تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود، انواع تعمیرات ماشین های ظرفشویی را انجام می دهد. این مرکز طی سال فعالیت خود همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و بهترین خدمات پس از فروش ظرفشویی را عرضه می دارد.

مهم ترین مزیت های تعمیرگاه ظرفشویی ایران تک سرویس:

سرعت بالا در تعمیرات: در خرابی ظرفشویی زمان تعمیر امر مهمی است چرا که طولانی شدن خرابی ماشین ظرفشویی موجب اختلال در زندگی می شود. متخصصان ایران سرویس خدمات تعمیراتی ماشین ظرفشویی را با بالاترین سرعت ممکن به انجام می رسانند.

انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل: با توجه به سنگین بودن ماشین های ظرفشویی، جا به جایی این وسایل می تواند دغدغه بسیاری از مشتریان باشد. کارشناسان ایران تک سرویس تعمیر ظرفشویی را در محل انجام می دهند و مشکلی از بابت حمل و نقل وجود نخواهد داشت.

گارانتی خدمات تعمیرات: ایران سرویس نسبت به مشتریان خود متعهد است. اگر ماشین ظرفشویی شما پس از تعمیر مجددا از همان قسمت آسیب دیده قبلی دچار اشکال شود، متخصصان ایران تک سرویس به رایگان نسبت به بررسی مشکل و رفع آن اقدام می کنند.

نکته پایانی

در مطالب بالا اول از همه با ماشین ظرفشویی آشنا شدید و پس از آن گفته شد اگر ماشین ظرفشویی شما با مشکلاتی برخورد کرد حتما با تعمیرگاه ایران تک سرویس تماس بگیرید.در ادامه هم با یک سری از خرابی ها ی ماشین ظرفشویی آشنا شدید و در آخر یاد گرفتید چگونه از دستگاه ظرفشویی مراقبت کنید. امیدوارم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ایران تک سرویس شامل چه برندهایی می شود؟

 تعمیرگاه ایران تک سرویس بدلیل دارا بودن کادری فوق حرفه ای، خدمات تعمیرات تمامی برندهای ماشین ظرفشویی را بصورت کاملا تخصصی انجام می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *