نمایندگی تعمیرات ال جی در ساری

 درخواست اعزام تعمیرکار به محل شما

تماس با ما

چرا ایران تک سرویس؟!

شرکت ایران تک سرویس یکی از معتبرترین و با تجربه‌ ترین مراکز تعمیرات انواع لوازم خانگی و نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت است. با بیش از 35 سال سابقه کاری درخشان، ما به عنوان نمایندگی و مرکز مجاز تعمیرات انواع لوازم خانگی ال جی در رشت در تمامی برندها شناخته می‌شویم. نمایندگی ال جی رشت ایران تک سرویس آماده ارائه خدمات تعمیراتی مربوط به لوازم خانگی ال جی است. این نمایندگی با داشتن تیم فنی مجرب و متخصص، در تعمیر و خدمات پس از فروش لوازم خانگی ال جی فعالیت می‌کند.

خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت

تعمیر کولرگازی

تعمیر کولر گازی ال جی در رشت

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در رشت

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر یخچال ال جی در رشت

مراحل انجام خدمات در نمایندگی تعمیرات ال جی رشت

1

ثبت درخواست تعمیرکار

درخواست سرویس و یا تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نمایید.

2

ارجاع به تکنسین

با توجه به نوع و مدل دستگاه و نوع خرابی، درخواست شما به نزدیکترین تعمیرکار به محل ارجاء داده می شود.

3

هماهنگی تکنسین با شما

تعمیرکار جهت هماهنگی زمان حضور در محل و رفع اشکال دستگاه با شما تماس برقرار می کند.

3

ارائه خدمات

پس از رفع اشکال و تست دستگاه، فاکتور خدمات به شما ارائه و هزینه تعمیرات و قطعات دریافت میگردد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی در رشت

 نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت یکی از نمایندگی های برتر این شهر می باشد که آماده ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی ال جی در تمام نقاط رشت می باشد. تعمیرات لوازم خانگی ال جی ایران تک سرویس شامل: تعمیرات یخچال و فریزر ل جی، تعمیرات ساید بای ساید ال جی، تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، مایکروفر، مایکروویو و تعمیرات کولر گازی ال جی می باشد. خدمات تعمیرات لوازم خانگی رشت بدون تعطیلی، با امکان تعمیر کمتر از 2 ساعت و 100% در محل، و استفاده از قطعات اورجینال همراه با 36 ماه ضمانت کتبی آماده ارائه خدمات به همشهریان می باشد. ما در مجموعه ایران تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت ارائه دهنده ی خدمات تعمیرات لوازم خانگی ال جی با بالاترین کیفیت می باشیم. پس از تماس شما، تعمیرکار بعد از انجام هماهنگی های لازم در اسرع وقت به آدرس منزل یا محل شما ارسال خواهد شد. کادر فنی مجموعه ی ما شامل تکنیسین های مجرب و ماهر می باشد که همگی در زمینه تعمیرات محصولات ال جی، آموزش دیده، متخصص و مجرب می باشند. ضمنا خدمات ما شامل تمامی نقاط رشت می باشد.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ال جی رشت برای مشتریا عزیزی که به خدمات تعمیرات لوازم خانگی در رشت نیاز دارند در ابتدا صفحه قرار داده شده است. همچنین می توانید برای درخواست تعمیرکار ال جی در محل و منزل خودتان با شماره نمایندگی ال جی که در زیر قرار گرفته است تماس گرفته و متناسب با نوع دستگاهتان درخواست تعمیرکار نمایید. کارشناسان ما پس دریافت درخواست شما سریعا نزدیک ترین تعمیرکار را به محل شما اعزام خواهند کرد.

به خدمات تعمیر دستگاه های ال جی نیاز دارید؟

برای درخواست سریع بهترین تعمیرکار بهترین تعمیرکار لوازم خانگی ال جی رشت با ما تماس بگیرید.

تعمیرات لوازم خانگی ال جی در محل در رشت 

درباره تعمیر لوازم خانگی ال جی در رشت این سوال برای کاربران مطرح است که آیا برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت باید دستگاه خراب خود را به محل نمایندگی ببریم؟ در واقع، این یک سوال متداول است که بسیاری از کاربران درباره تعمیر لوازم خانگی ال جی خود می‌پرسند. حمل و نقل دستگاه هایی مانند یخچال و ماشین لباسشویی به تعمیرگاه ال جی کاری دشوار و پرهزینه است به همین دلیل، تعمیرگاه مجاز ال جی در رشت ایران تک سرویس خدمات تعمیرات لوازم خانگی در محل را به مشتریان خود ارائه میدهد. کافی با تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن تعمیرکاران خود را در ساعت درخواستی شما به محتان اعزام کنیم.

برای تعمیر باید به کدام نمایندگی ال جی در رشت مراجعه کرد؟

زمانی که مشکلی برای لوازم خانگی پیش می آید روال عادی و روتین زندگی را به هم میریزد. در این بین تصمیم گیری و یافتن یک نمایندگی معتبر تعمیرات لوازم خانگی نیز یک امر مهم است.با توجه به اینکه لوازم خانگی همیشه هزینه بالایی را برای افراد در بر دارد در این مواقع که دستگاهی نیاز به تعمیر پیدا میکند باید حداکثر دقت را در انتخاب بهترین تعمیرگاه ال جی به خرج داد تا از به بار آمدن هزینه های بیشتر پیشگیری به عمل آید. ما در تعمیرگاه مجاز ال جی رشت این اطمینان را به شما می دهیم که لوازم خانگی ال جی شما در کوتاه ترین زمان به عملکرد اولیه آن باز می گردانیم. نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت ایران تک سرویس با یک تماس شما در هر نقطه از رشت که هستید تعمیرکارن خود را برای انجام خدمات اعزام می کند.

نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی رشت

 • دقت و سرعت بالا در تعمیر: تعمیرگاه ایران تک سرویس با بهره گیری از کارشناسان کارآموزده و متخصص تعمیرات لوازم خانگی ال جی انواع خرابی های لوازم خانگی ال جی را با بالاترین سرعت تشخیص داده و انجام می دهد.
 • انجام خدمات تعمیرات ال جی  در محل در رشت: با استفاده از خدمات شرکت ما، دیگر نیازی به حمل و نقل دستگاه خود تا محل نمایندگی ندارید؛ شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر لوازم خانگی ال جی را در منزل و یا محل خود در رشت دریافت نمایید.
 • مشاوره و راهنمایی با کیفیت بالا: برای امور تخصصی نظیر تعمیرات ماشین لباسشویی یا ظرفشویی، یخچال فریزر یا ساید بای ساید، مایکروفر و مایکروویو و کولر گازی اسپلیت ال جی راهنمایی های یک شخص باتجربه می تواند بسیار کارآمد باشد. کارشناسان این مرکز همواره به بهترین شکل نسبت به راهنمایی مصرف کنندگان اقدام می کنند.

تمامی این موارد، دلیلی است برای آن که تعمیرگاه ال جی در رشت ایران تک سرویس به عنوان یکی از شاخص ترین مراکز تعمیرات ال جی در رشت می تواند گزینه ای مناسب جهت تعمیر دستگاه  خراب شما در رشت باشد.

تعمیرکار لوازم خانگی ال جی در رشت چه وظیفه ای دارد؟

تعمیرکار لوازم خانگی ال جی موظف است در زمان تعیین شده از سوی مشتری در محل هماهنگ شده حاضر شود و به دقت دستگاه مد نظر را مورد ارزیابی قرار دهد. بعد از عیب یابی لوازم خانگی ال جی توسط تعمیرکار به مشتری به صورت شفاف درباره ایراد دستگاه،‌ قطعه آسیب دیده، تعمیر پذیر بودن یا تعویضی بودن قطعه و هزینه ها توضیحات ارائه دهد و در صورت موافقت مشتری فرایند تعمیرات را آغاز کند. تعمیرکاران اعزامی از طرف نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت، قطعاتی را که در لوازم خانگی مورد استفاده قرار میگیرند به همراه دارند ولی در صورتی مدل دستگاه قدیمی باشد و یا قطعات آن از سوی شرکت سازنده توقف تولید شده باشند تعمیرکار موظف است به مشتری اطلاعات کافی در این مورد بدهد و سپس در صورت امکان نسبت به تهیه قطعه جایگزین اقدام نماید.

عیب یابی لوازم خانگی ال جی در رشت

عیب یابی لوازم خانگی ال جی در رشت

عیب یابی لوازم خانگی ال جی در رشت از دیگر خدمات مرکز تعمیرات ال جی است که به صورت حرفه ای و تخصصی و با بالاترین دقت ارائه می شود. عیب یابی لوازم خانگی در واقع مرحله اول و ضروری در دریافت خدمات تعمیر لوازم خانگی است و اگر به درستی انجام نشود ممکن است قطعه اشتباهی دستکاری شده و همچنان مشکل دستگاه حل نشده باقی بماند. عیب یابی ایرادات لوازم خانگی مانند تشخیص بیماری در انسان ها است؛ اگر به درستی انجام نشود ایراد دستگاه در نمی آید و در نتیجه تعمیر دستگاه نیز رو قطعه درست انجام نمی شود. از آنجایی که قطعات یخچال و لباسشویی و دستگاه های دیگر برقی گران است؛ دقت بالا در عیب یابی علاوه بر رفع ایراد صحیح، در کاهش هزینه تعمر نیز نقش موثری دارد. نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت با در اختیار داشتن تکنسین های دوره دیده و باتجربه عیب یابی انواع دستگاه های برقی آشپزخانه را در زمانی کوتاه و سریع انجام می دهند و بعد از آن اقدام به تعمیر قطعه معیوب می کنند.

نمایندگی تعمیرات ال جی رشت در تمامی مناطق 

تعمیرگاه ایران تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت در هر نقطه ای شهر رشت که باشید خدمات تعمیرات لوازم خانگی ال جی ارائه می دهد. خدمات ما شمال همه مناطق رشت وحتی استان گیلان می شود. ما در تمامی شهرستان های استان گیلان نمایندگی داریم علاوه بر آن شما برای سایر برندها نیز شامل برندهای ایرانی و خارجی می توانید از خدمات تعمیرات لوازم خانگی در محل ما استفاده کنید. 

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در رشت

یخچال ال جی و ساید بای ساید ال جی دارای ساختار منحصربفردی است که تعمیرات آنها نیازمند مهارت و تخصص است. همچنین به دلیل محبوبیتی که برند ال جی در بین لوازم خانگی دارد در هرخانه ای میتوان یکی از محصولات این برند را مشاهده کرد. ال جی یکی از برندهای قدیمی در بازار لوازم خانگی ایران است که در طول این سال ها یخچال و ساید بای سایدهای با کیفیتی نیز روانه بازار کرده است. تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی در رشت است که بیش از 15 سال سابقه فعالیت مستمر در زمین تعمیرات لوازم خانگی ال جی دارد. از آنجایی که عیب یابی و تعمیرات یخچال های ال جی  کاری تخصصی است که باید حتما توسط متخصصان این کار صورت گیرد. ما در نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی ایران تک سرویس تعمیرکارانمان را تحت آموزش تخصصی تعمیرات قطعات لوازم خانگی ال جی قرار داده ایم تا بتوانیم خدمات با کیفیتی به همشهریانمان در این زمینه ارئه دهیم. 

نمایندگی یخچال ال جی در رشتمشکلات متداول در تعمیرات یخچال ال جی در رشت

 • روشن نشدن یخچال ال جی
 • اتومات نکردن یخچال ال جی
 • خاموش شدن ناگهانی یخچال
 • سرد نکردن یخچال
 • داغ شدن بیش از حد کمپرسور یخچال
 • سر و صدای زیاد یخچال
 • خرابی یخساز و آبریز یخچال ال جی
 • نشت آب از یخچال

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ال جی رشت

برای درخواست خدمات تعمیرات لوازم خانگی ال جی در محل و منزل، شما می‌توانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی رشت ایران تک سرویس تماس بگیرید و وقت مناسبی را برای تعمیرات در محل با تکنسین های ما تنظیم کنید. 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در رشت ایران تک سرویس با خدمات تعمیرات در محل و منزل شما در زمینه تعمیر انواع مدل های لباسشویی ال جی از مدل های قدیمی تا جدید در خدمت شماست. لباسشویی ال جی یکی از دستگه های پرفروش این برند است که کاربران علاقه زیادی به خرید آن دارند. قطعات مورد استفاده در این ماشین لباسشویی ها نیز کیفیت بالایی دارند. اما ماشین لباسشویی ال جی نیز دچار مشکلاتی می شود که با تعمیر کردن میتوان آن ها را رفع کرد. خدمات تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت شرکت ایران تک سرویس شامل سرویس و عیب یابی لباسشویی ال جی و سپس تعمیرات آن می باشد. در صورتی که مشکلی یا خرابی، برای ماشین لباسشویی ال جی شما پیش آمد، و از عیب یابی آن سر در نمیاورید، به شما توصیه میکنیم، با تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در رشتایرادات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در رشت

در این بخش به بررسی چندی از ایرادات رایج که بیشترین درخواست تعمیر از سوی کاربران را داشته است می پردازیم. 

روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی

اگر ماشین لباسشویی شما هنگام روشن کردن عکس العملی نشان نمی‌دهد، ابتدا بررسی کنید که آیا آن را به درستی به برق متصل کرده‌ایدیا نه. همچنین، بررسی کنید که آیا دکمه روشن/خاموش ماشین لباسشویی فعال است یا خیر. اگر همه این‌ها به درستی بررسی شده و مشکل همچنان وجود دارد، بهتر است با تکنسین تماس بگیرید.

آب گیری نکردن لباسشویی

در صورتی لباسشیویی شما به درستی آبگیری نمی کند در ابتدا باید اتصالات ورودی و خروجی آب را بررسی کنید و از درستی عملکرد آنها مطمئن شوید. اگر مشکلی در اتصالات وجود ندارد فشار آب منزل را چک کنید. همچنین ممکن است  پمپ آب ماشین لباسشویی خراب شده یا کار نمی‌کند، ممکن است آب به درستی به داخل ماشین نرسد. در این صورت، نیاز به تعویض یا تعمیر پمپ آب دارید.

آبگیری مداوم ماشین لباسشویی ال جی

در این شرایط که مشکل لباسشویی شما آبگیری مداوم است نیز باید مواردی را مورد بررسی قرار دهید. اتصالات را چک کنید و خروجی لوله آب مطمئن شوید که به درستی کار می کند. مطمئن شوید که مقدار صحیح مواد شوینده را به ماشین لباسشویی اضافه کرده‌اید. بررسی کنید که آیا مواد شوینده درست اندازه‌ گیری شده‌ و مطابق با دستورالعمل تولید کننده استفاده می‌ شوند. همچنین فیلتر آب ماشین لباسشویی را بررسی کنید و مطمئن شوید که پاک است و انسدادی در آن وجود ندارد. در صورت نیاز، فیلتر را تمیز کرده یا تعویض کنید.

توقف یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه

توقف یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. ابتدا مطمئن شوید که دستگاه به درستی به منبع برق متصل شده است و برق قطع نشده است. بررسی کنید که آیا دکمه روشن/خاموش دستگاه فعال است یا خیر. در برخی موارد، اگر ماشین لباسشویی بیش از حد گرم شود، به طور خودکار خاموش می‌شود. مطمئن شوید که دستگاه در مکانی با تهویه مناسب قرار دارد و هوا در اطراف آن به خوبی جریان دارد.

تمیز شسته نشدن لباس ها

وجود انسداد در فیلترهای ماشین لباسشویی می‌ تواند باعث عدم تمیز شسته شدن لباس‌ها شود. از طریق دستورالعمل تولید کننده، فیلترها را بررسی کنید و اگر لازم است، آن‌ها را تمیز کرده یا تعویض کنید. البته این مورد ممکن است دلایل دیگری نیز داشته باشد که بهتر است توسک تعمیرکار مجربی عیب یابی شود.

تخلیه نشدن آب دستگاه، برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی، صدای زیاد دستگاه، لرزش زیاد لباسشویی و نشت آب ماشین لباسشویی ال جی نیز از دیگر مشکلاتی هستند که ممکن است شما را وادار به تعمیرات ماشین لباسشویی بکند.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در منزل رشت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در رشت، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی برند ال جی را در منزل شما ارائه می‌دهیم. تیم فنی ماهر ما با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت، ماشین لباسشویی ال جی شما را در محل تعمیر می‌کند. بنابراین، شما نیازی به حمل و نقل ماشین لباسشویی خود به تعمیرگاه ندارید. تعمیرکاران ما با تجربه و مهارت کافی در انجام تعمیرات مختلف ماشین لباسشویی ال جی، از جمله مشکلات عمومی مانند عدم روشن شدن، نشتی آب، خرابی موتور و دیگر خرابی‌ها، آماده خدمت‌رسانی به شما هستند. شما می‌توانید با تماس با ما، وقت مناسبی را برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود در منزل تعیین کنید.

تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در رشت متفاوت است و بستگی به نوع خرابی و مدل دستگاه دارد. برای اطلاع از هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی، بهتر است با شماره تماس های موجود در صفحه تماس بگیرید. کارشناسان ما می‌توانند پس از بررسی و تشخیص خرابی، به شما هزینه تعمیر را اعلام کنند. همچنین، توصیه می‌شود قبل از تعمیر، قیمت‌ها و شرایط را از تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود سوال کنید، تا بتوانید با خیالی آسوده تعمیرات دستگاهتان را انجام دهید. در هر صورت، معمولاً هزینه تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت نسبت به خرید دستگاه جدید، اقتصادی‌تر خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در رشت

خراب شدن ماشین ظرفشویی یکی از معضلاتی است که ممکن است باعث کلافگی شما شود. با توجه به اینکه ماشین‌ های ظرفشویی جایگاه ویژه‌ ای در خانه‌ ها به خود اختصاص داده‌ اند. بین انواع مختلف ماشین‌ های ظرفشویی موجود در بازار، محصولات شرکت ال جی به دلیل کیفیت برتر و قابلیت‌ های بی‌ نظیرشان، جزو محبوب‌ ترین و پرطرفدار ترین گزینه‌ ها محسوب می‌ شوند. اما گاهی با مشکلاتی نیز رو به رو می شوند که با استفاده از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی می توان آنها را حل کرد و مجددا مانند روز اول از آن استفاده کرد. در صورتی که ماشین ظرفشویی ال جی شما نیاز به تعمیر دارد، می‌توانید به راحتی از خدمات  نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در رشت ما استفاده کنید.  تیم تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در رشت ایران تک سرویس با تجربه‌ ای بیش از ۱۰ سال در زمینه تعمیر انواع اشکال و مشکلات احتمالی در ماشین ظرفشویی ال جی، به شما خدماتی بی‌ نظیر ارائه خواهند کرد.

عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی در رشت از دیگر خدماتی است که نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت ارائه می دهد. البته هر دستگاهی قبل از اقدام به تعمیر باید ابتدا توسط تعمیرکار متخصص عیب یابی شود و بعد از شناسایی مشکل و قطعه معیوب نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام شود. در هر حا توصیه می شود که نسبت به سرویس ماشین ظرفشویی ال جی خود هر چند ماه یکبار اقدام کنید تا اختلال جدیی در عملکرد آن به وجود نیاید. 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در رشت

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی رشت

برخی مشکلات در ماشین های ظرفشویی رایج است و تقریبا در بیشتر موردهایی که برای جهت تعمیر ظرفشویی ال جی با ما تماس می گیرند مشاهده می شود. 

نشت آب در ماشین لباسشویی ال جی 

در حین استفاده از ماشین ظرفشویی ال جی، ممکن است با مشکل نشت آب مواجه شوید. نشت آب می‌تواند علت ایجاد آلودگی در کفپوشها و کابینت موجود در اطراف ماشین ظرفشویی شما باشد. همچنین، این مشکل می‌تواند باعث هدر رفت آب و افزایش هزینه‌های آب شما گردد. در صورتی که درب ماشین ظرفشویی به درستی بسته نشود یا پنبه‌ ها و ذرات معلق در لبه‌ های درب وجود داشته باشند، نشت آب رخ می‌دهد. لذا، بررسی کنید که درب به درستی بسته شده و هیچ مانعی در مسیر قفل درب وجود نداشته باشد.

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی ال جی
 • عدم شستشوی تمیز ظروف
 • عدم آبگیری ماشین ظرفشویی
 • خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی
 • بسته نشدن درب دستگاه

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در رشت

اگر ماکروفر ال جی شما به هر دلیلی عملکرد طبیعی خود را نداشت و پختن و گرم کردن غذا با مشکل مواجه شد، بهترین کار آن است که با نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت تماس برقرار کنید و از آن ها راهنمایی بگیرید. با این حال، دانستن نکاتی که در ادامه آورده می شود، می تواند برای افزایش سطح آگاهی شما و کاهش نگرانی تان موثر واقع شود.

 • نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در رشت

ایرادات رایج در تعمیرات ماکروفر و مایکروویو ال جی در رشت

 • روشن نشدن مایکروفر ال جی
 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه
 • گرم نشدن غذا در ماکروفر
 • وجود دود در ماکروفر
 • نچرخیدن سینی مایکروویو
 • صدای زیاد دستگاه
 • جرقه زدن ماکروفر
 • کار نکردن کلید های روی پنل مایکروفر ال جی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در رشت

کولر گازی یکی از دستگاه هایی است که در طول تابستان به طور گسترده ای مورد استفاده قرار میگیرید. بخصوص در مناطق شمال کشور که آب هوای شرجی دارد. رشت نیز از شهرهایی است که داشتن کولر گازی در تابستان از واجبات برای زندگی در آن محسوب می شود. غالبا با شروع گرما نیاز به استفاده از کولر گازی در این شهر حتمی است و افراد به یک فرد متخصص جهت سرویس کولر گازی ال جی در رشت نیاز دارند. گاهی نیز راه اندازی کولر گازی به یک سرویس ساده ختم نمی شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند. برخی از مشکلاتی که کولر گازی ال جی ممکن است با آن مواجه شود عبارتند از:

 • کاهش سرمای کولر گازی ال جی
 • کار نکردن فن کندانسور کولر گازی
 • کار نکردن کمپرسور دستگاه
 • برفک زدن اواپراتور کولر گازی
 • روشن نشدن کمپرسور کولر گازی ال جی
 • پریدن فیوز به محض روشن کردن کولر گازی
 • خاموش شدن ناگهانی کولر گازی
 • برق داشتن بدنه کولر گازی
 • تطابق نداشتن دمای واقعی اتاق با دمای تنظیم شده در کولر گازی
 • روشن نشدن دستگاه

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در رشت

در صورتی که هرکدام از مشکلات ذکر شده در بالا برای کولر گازی ال جی شما پیش آمد، با کارشناسان ایران تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت تماس بگیرید و سلامت کولر گازی ال جی خود را به ما بسپارید. 

به خدمات تعمیر دستگاه های ال جی نیاز دارید؟

برای درخواست سریع بهترین تعمیرکار بهترین تعمیرکار لوازم خانگی ال جی رشت با ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی ال جی در رشت چقدر می‌ شود؟

هزینه تعمیرات لوازم خانگی ال جی در رشت بستگی به نوع خرابی، مدل و نوع دستگاه و قطعات مورد نیاز آن دارد. برای دقت بیشتر در ارائه قیمت، معمولاً نمایندگی تعمیرات ال جی رشت به شما پیشنهاد می‌دهد که با ارائه اطلاعات دقیق درباره خرابی و لوازم خانگی خود، قیمت تعمیر را اعلام کند. بنابراین، بهترین راه برای دریافت اطلاعات دقیق درباره هزینه تعمیرات لوازم خانگی ال جی در رشت این است که با شماره نمایندگی تعمیرات ال جی رشت ایران تک سرویس تماس بگیرید و موضوع را با کارشناسان مربوطه مطرح کنید. آن‌ها می‌توانند بر اساس اطلاعات دقیقی که در اختیارشان قرار میدهید، به شما اطلاعات مربوط به هزینه تعمیرات دستگاه مورد نظرتان را ارائه کنند.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی ال جی در رشت چقدر می‌ شود؟

نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت ایران تک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی برقی با ویژگی‌های منحصر به فرد و کیفیت بالا می‌باشد. در زیر به برخی از ویژگی‌های خدمات این نمایندگی اشاره خواهیم کرد:

1. تیم فنی مجرب و متخصص: نمایندگی تعمیرات ال جی رشت با داشتن تیمی از فنی‌های مجرب و با تجربه، تضمین می‌کند که لوازم خانگی ال جی شما به دست کارشناسان ما با تخصص و حرفه‌ایترین روش‌ها تعمیر شده و بهترین خدمات را دریافت کنید.

2. استفاده از قطعات اصلی: در نمایندگی تعمیرات ال جی رشت، تنها از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌شود. این امر از دو جنبه بسیار مهم است. اولاً، امکان بازگشت لوازم خانگی به عملکرد عادی و بهینه برقرار می‌شود و ثانیاً، طول عمر و عملکرد لوازم خانگی ال جی شما برای مدت طولانی تضمین می‌شود.

3. خدمات در محل: نمایندگی تعمیرات ال جی رشت ایران تک سرویس خدمات تعمیرات را در محل و منزل شما ارائه می‌دهد. این ویژگی به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به حمل و نقل لوازم خانگی، خدمات تعمیر را در آدرس مورد نظرتان دریافت کنید.

4. سرعت در ارائه خدمات: نمایندگی تعمیرات ال جی رشت با تکیه بر تجربه و تخصص، به سرعت در ارائه خدمات تعمیراتی و رفع مشکلات لوازم خانگی شما اقدام می‌کند. این امر به شما اطمینان می‌دهد که به طور سریع و کارآمد مشکلات خود را حل کنید و از لوازم خانگی ال جی خود بهره‌مند شوید.

5. تضمین کیفیت: نمایندگی تعمیرات ال جی رشت ایران تک سرویس بر خدمات ارائه شده تضمین کیفیت ارائه می‌دهد. این به این معنی است که پس از تعمیر لوازم خانگی ال جی شما، می‌توانید به طور طولانی مدت از عملکرد بهینه و قابل اعتماد آن‌ها استفاده کنید.

نصب و راه اندازی با نمایندگی ال جی در رشت

نمایندگی ال جی در رشت، علاوه بر خدمات تعمیرات، خدمات نصب و راه‌اندازی نیز ارائه می‌دهد. با تماس با نمایندگی ال جی رشت، می‌توانید از خدمات نصب و راه‌اندازی لوازم خانگی ال جی خود بهره‌مند شوید. نصب و راه‌اندازی لوازم خانگی ال جی به دقت و تخصص خاصی نیاز دارد تا از عملکرد صحیح و بهینه آن‌ها اطمینان حاصل شود. نمایندگی ال جی در رشت با تیم فنی مجرب و با تجربه، به شما کمک می‌کند تا لوازم خانگی خود را به درستی نصب و راه‌اندازی کنید.

 تیم فنی نمایندگی ال جی در رشت با داشتن تجربه و تخصص در زمینه نصب و راه‌اندازی لوازم خانگی ال جی، به شما اطمینان می‌دهد که فرآیند نصب به درستی و با کیفیت انجام می‌شود. نمایندگی ال جی در رشت از تجهیزات و ابزارهای مناسب برای نصب و راه‌اندازی استفاده می‌کند. این امر به شما اطمینان می‌دهد که لوازم خانگی ال جی شما با استفاده از تجهیزات مورد نیاز به درستی نصب و راه‌اندازی می‌شوند.

خدمات نمایندگی مجاز ال جی در رشت

برای درخواست سریع بهترین تعمیرکار بهترین تعمیرکار لوازم خانگی ال جی رشت با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول کاربران درباره خدمات نمایندگی LG در رشت

روال عیب یابی و سرویس لوازم خانگی ال جی چگونه است؟

 1. درخواست نصب، سرویس یا تعمیرات لوازم خانگی ال جی به صورت تلفنی توسط کارشناسان پشتیبانی ثبت می شود.
 2. کارشناس ما با در نظر گرفتن نوع و مدل لوازم خانگی، مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست را به نزدیکترین تعمیرکار ال جی واجد شرایط ارسال می کند.
 3. در همان روز تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس گرفته و در زمان مورد نظر شما جهت عیب یابی و رفع اشکال به محل مراجعه می نماید.
 4. پس از عیب یابی، تعمیر و رفع مشکل هزینه از شما دریافت می شود.

4.9/5 - (7 امتیاز)

آیا باید لوازم خانگی خراب را به تعمیرگاه ببرم؟

خیر، تعمیرگاه ایران تک سرویس خدمات تعمیر در منزل را ارائه می‌دهد. تکنسین‌های ما با تجهیزات لازم به محل شما می‌آیند و تعمیرات را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند.

4.9/5 - (7 امتیاز)

چقدر از زمان تماس من تا اعزام تعمیرکار زمان میبرد؟

پس از تماس تلفنی شما با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در رشت شرکت ایران تک سرویس خدمات و ثبت درخواست تعمیرات، تعمیرکار ما در سریعترین زمانی که امکان پذیر باشد با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق ساعتی که شما اعلام می نمایید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می گردد.

4.9/5 - (7 امتیاز)

آیا قطعات تعمیر شده را تضمین دارند؟

بله، در مرکز تعمیرات  ال جی ایران تک سرویس، قطعات تعمیر شده دارای ضمانت می‌باشند. اگر در طول دوره ضمانت هرگونه مشکلی در قطعات تعمیر شده بوجود آید، ما آن‌ها را رایگان تعمیر خواهیم کرد یا در صورت لزوم تعویض خواهیم کرد.

4.9/5 - (7 امتیاز)

اگر پس از تعمیر دستگاه مجددا خراب شد مجددا باید مبلغ تعمیر را پرداخت کنیم؟

در صورتی که خرابی مجدد دستگاه مربوط به قطعه جدیدی نباشد و همان قطعه تعمیر شده توسط کارشناس ایران تک سرویس مجددا خراب شده باشد؛ کارشناس ما عیب یابی و رفع خرابی را به صورت رایگان انجام خواهد داد.

4.9/5 - (7 امتیاز)

زمان تقریبی تعمیر دستگاه من چقدر است؟

مدت زمان تعمیر لوازم خانگی شما بستگی به نوع دستگاه و میزان خرابی آن متغیر می باشد. اما ما تضمین میکنیم که عیب یابی و تعمیر دستگاه شما در سریعترین زمانی که امکان پذیر باشد انجام  شود.

4.9/5 - (7 امتیاز)
سایر خدمات ما 
4.9/5 - (7 امتیاز)

11 دیدگاه

 • سلام یخچال ساید بای ساید ال جی مدل KF-P8901FIQ گزینه ای برای خاموش کردن یخساز داره یا نه؟ اگه داره کجا هست و چطوری میتونم خاموش و روشنش کنم؟

  • درود همراه گرامی، دکمه یا نشانگر روی کنترل پنل مربوط به خاموش کردن یخ ساز نظیر Ice Maker یا Ice Off را پیدا کرده و آن را فشار دهید. همچنین در برخی از مدل ها دکمه Ice off یا off در کنار یخساز تعبیه شده است که برای خاموش کردن یخساز می توانید آن را انتخاب کنید.

 • سلام وقت بخیر
  یخچال ال جی دارم که الان چن روزیه هیچ سرمایی نداره و خنک نمیکنه باید تعمیر بشه برای تعمیر یخچال ال جی هم با همین شماره داخل صفحه تماس بگیرم انجام میدن؟

  • سلام همراه گرامی
   سرما نداشتن یخچال می تونه به دلایل مختلفی اتفاق بیافته مثلا کمپرسور درست کار نکنه، اوپراتور، کندانسور یا فن یخچال مشکل پیدا کرده باشه به همین دلیل توصیه می کنیم نسبت به عیب یابی یخچال ال جی خود اقدام کنید. درخواست تعمیرکار فوری در رشت 09116039003 و یا 09116779177

 • بسیار خوش رفتار بودند. خیلی خوب و سریع کار را انجام دادند ممنونم از تیم خوب تعمیرات ال جی رشت

 • بسیار عالی بود خیلی تمیز کار کردن و انسان بسیار شریفی بود و خیلی منصف بودن. کولر گازی ما رو تعمیر کردن که نشتی آب داشت دستمزد هم کم گرفتن به نسبت جاهای دیگه که من قبلا پرسیده بودم

  • سلام و وقت بخیر همراه گرامی؛ بستگی به برنامه انتخابی داره و ممکنه در اون برنامه دمای آب بالا باشه. اگه دستگاه رو به تازگی نصب یا جابجا کرده باشید ممکنه شیر آب گرم و سرد اشتباه وصل شده باشه. موفق باشید

 • سلام روز بخیر، من یکی دو سالی هست که یک لباسشویی ال جی اینورتر دارم الان وقتی میخواد شروع بکار بکنه یه صدایی میده و بعد صفحه نمایش همه چراغ هاش روشن میشه و کار نمیکنه چیکار باید بکنم لطفا راهنمایی بکنید؟

  • سلام احتمالا بر روی صفحه نمایش شما یک ظاهر می شود، با خواندن کد و مراجعه به دفترچه ارور ماشین لباسشویی ال جی مشخص میشود، در نهایت اگر مشکل برطرف نشد باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در رشت تماس بگیرید تا مشکلتان برطرف شود.

 • سلام امروز اومدم لباسشویی ام رو روشن کنم هر کار کردم روشن نشد علتش چیه دکمه روشن انگار کار نمیکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *