ایران تک سرویس

تعمیر مایکروفر و مایکروویو در تهران در محل و منزل

تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در تهران

اگر در فکر یافتن بهترین خدمات پس از فروش مایکروفر و یا مرکز و نمایندگی مجاز و معتیر تعمیرات مایکروفر و مایکروویو که خدمات را به شکلی مطمئن ارائه می دهد می گردید، این مطلب می تواند برای شما مفید باشد. تعمیرگاه ایران تک سرویس، به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در تهران فعالیت می کند و آماده ارائه خدمات خود به مشتریان گرامی است.

مایکروفرها جز کاربردی ترین وسایل آشپزخانه به حساب می آیند. این وسایل که به تدریج در میان خانواده های ایرانی محبوبیت روزافزونی پیدا کردند، برای گرم کردن و پختن مواد غذایی کاربرد دارند. مایکروفر با داشتن یک المنت گرمایی مخصوص غذا را در یک محیط بسته، گرم می کند. این دستگاه ها در مقایسه با ماکروویو کار خود را در زمان طولانی تری انجام می دهند اما در نهایت غذا را به طور کامل گرم کرده و موجب می شوند به طور کامل مغز پخت شود.

مایکروفرها محبوبیت زیادی دارند و امروزه به دلیل سرعت در آماده کردن غذا کاربرد گسترده ای پیدا کرده اند. با این حال، مایکروفر ممکن است به خاطر استفاده نادرست و رعایت نکردن موارد ضروری درست کار نکند. گاهی نیز مایکروفر به دلیل اشکالات مختلف دچار اختلال در عملکرد می شوند. نتیجه آن که دستگاه نیاز به تعمیر و عیب یابی دارد.

در چنین شرایطی سوالات مختلفی به ذهن خطور می کند؛ مانند این که مشکل مایکروفر چیست و به چه دلیلی به وجود آمده است؟ با چه اقداماتی می توان از خرابی ماکروفر پیشگیری کرد و عمر مفید دستگاه را طولانی تر ساخت؟ هزینه تعمیرات مایکروفر چقدر است؟ و مهم تر از همه، برای تعمیر مایکروفر و مایکروویو در تهران به کجا باید مراجعه کرد؟

ما در این مطلب مطالبی مفید درباره خرابی های رایج مایکروفرها ارائه می دهیم و هم چنین راه حل این مشکلات را ذکر می کنیم. در همین راستا به معرفی مرکز ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در تهران می پردازیم. ایران تک سرویس سال هاست به عنوان تعمیرگاه مجاز و تخصصی تعمیرات ماکروفر در تهران فعالیت می کند و کارشناسان این مرکز آماده راهنمایی و تعمیرات دستگاه های شما هستند.

هرچقدر هم که دستگاه شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد، با این حال، نیاز به وجود یک مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش مایکروفر، احساس می شود. مایکروفرها نیز ممکن است دچار نقص و اختلال شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. مشکلات مختلفی مانند دود کردن یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه می تواند موجب نگرانی مصرف کننده شود. در ادامه به ذکر مهم ترین و رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای مایکروفر و مایکروویو ها پیش آید اشاره می کنیم. هم چنین توضیح کوتاهی درباره راه حل هر یک از این خرابی ها ارائه خواهد شد.

تعمیرگاه مجاز ماکروفر در تهران

مهم ترین خرابی ها در تعمیرات مایکروفر و مایکروویو و راه حل رفع آن

اگر مایکروفر شما به هر دلیلی عملکرد طبیعی خود را نداشت و پختن و گرم کردن غذا با مشکل مواجه شد، بهترین کار آن است که با مراکز و متخصصان قابل اعتماد تماس برقرار کنید و از آن ها راهنمایی بگیرید. با این حال، دانستن نکاتی که در ادامه آورده می شود، می تواند برای افزایش سطح آگاهی شما و کاهش نگرانی تان موثر واقع شود. مهم ترین و رایج ترین اختلالاتی که ممکن است در یک مایکروفر پدید آید عبارتند از:

 • دود کردن مایکروفر:

دود کردن هیچ وسیله برقی و الکترونیکی ای خوب نیست و ممکن است این احساس را به شما بدهد که آن وسیله دچار اتصالی شده و در معرض آتش سوزی است؛ اما در مورد مایکروفر دود کردن به معنی چنین شرایط بحرانی و خطرناکی نیست. دود کردن مایکروفر معمولا در شرایطی رخ می دهد که دیواره ها و سطح داخلی دستگاه کثیف شده باشد. هم چنین کثیف بودن شبکه بالایی مایکروفر نیز زمینه ساز دود کردن دستگاه می شود. راهکار رفع این مشکل، پاکیزه سازی و رفع آلودگی سطوح و دیواره های داخلی و شبکه بالیی مایکروفر است. اگر در این زمینه تخصصی ندارید توصیه می نماییم این کار به تعمیرکار و تکنسین تعمیرات مایکروویو و مایکروفر بسپارید.

 • گرم نشدن غذا توسط مایکروفر و مایکروویو:

این مورد که یکی از رایج ترین خرابی ها و اشکالات مایکروفر است به دلایل مختلفی می تواند ایجاد شود. اگر حجم غذایی که درون مایکروفر قرار گرفته بیش از حد ظرفیت استاندارد دستگاه باشد، رخ دادن چنین مشکلی طبیعی است. چرا که مایکروفر نمی تواند به خوبی و به شکلی مناسب گرما را به همه قسمت های غذا برساند.

علاوه بر آن، اگر داخل مایکروفر مدت زیادی باشد که پاکیزه نشده و دارای آلودگی و کثیفی باشد، فرآیند گرم کردن غذا و انتشار حرارت دچار اختلال می شود. از دیگر دلایلی که می تواند باعث شود که مایکروفر غذا را به خوبی گرم نکند، افت ولتاژ برق است.

 • جرقه زدن مایکروفر:

جرقه زدن مایکروفر از دیگر مشکلات رایج این دستگاه است. در صورتی که ظروف فلزی در درون مایکروفر قرار گیرند و یا دیواره داخلی مایکروفر برای مدتی طولانی پاک نشده و چرب باشد، جرقه هایی در داخل دستگاه زده می شود. بهتر است در استفاده از ظروف فلزی برای گرم کردن غذا با مایکروفر احتیاط کرد. هم چنین پاکیزه سازی درون مایکروفر از اقداماتی است که در عین سادگی می تواند از بسیاری مشکلات و خرابی های دستگاه جلوگیری کند.

 • خاموش شدن ناگهانی ماکروفر:

یکی از مشکلات جدی در استفاده از مایکروفرها، خاموش شدن ناگهانی دستگاه است؛ ممکن است شما مواد غذایی را در درون مایکروفر قرار دهید و تنها دقایقی بعد دستگاه خاموش شود. این اتفاق به دلایل مختلفی روی می دهد. از جمله دلایل مهم خاموش شدن ناگهانی مایکروفر می توان به گرمایش شدید و بسیار زیاد دستگاه اشاره کرد. اما اگر مشکل حل نشد توصیه می نماییم این کار به تعمیرکار و تکنسین تعمیرات مایکروفر و مایکروویو بسپارید.

در صورتی که دستگاه بیش از حد معمول و استاندارد گرم شود و احتمال سوختگی و آتش سوزی وجود داشته باشد، جریان برق دستگاه به شکل اتوماتیک قطع می شود. هم چنین در صورتی که مایکروفر برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد احتمال خاموش شدن ناگهانی دستگاه بالاست.

تعمیر کار حرفه ای مایکروفر و مایکروویو در تهران

همان طور که دیده می شود، کثیف بودن دستگاه و پاکیزه نکردن آن و هم چنین نوسانات برق از اصلی ترین دلایل اشکال در کار مایکروفر هستند. مواردی که در بالا ذکر شد مهم ترین و رایج ترین موارد مراجعه به مراکز تعمیر برای رفع اشکال ماکروفر هستند. لازم به ذکر است که مایکروفرها لوازم حساسی هستند که در صورت تعمیر توسط افراد غیرفنی و غیرکارشناس می توانند آسیب ببینند. بهترین کار در صورت خرابی یک مایکروفر و مایکروویو استفاده از تجارب و خدمات شرکت های تعمیراتی و مراکز تعمیر قابل اطمینان است. مرکز ایران تک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر در تهران، یک مرکز قابل اطمینان و شناخته شده است که خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به انجام می رساند.

نکاتی برای استفاده بهتر و صحیح تر از مایکروفرها:

با رعایت نکات زیر می توان استفاده مناسب تری از مایکروفر داشت و عمر مفید و بازده این دستگاه ها را افزایش داد:

 • از استفاده از مایکروفر در شرایط نوسانات برقی خودداری کنید. چرا که چنین وضعیتی می تواند برای دستگاه کاملا آسیب زا باشد.
 • از روشن کردن مایکروفر در حالتی که خالی است پرهیز کنید. این کار باعث صدمه دیدن بخش های داخلی دستگاه می کردد.
 • هنگام کار با مایکروفر مطمئن شوید درب دستگاه بسته است.
 • از قرار دادن ظروف و قوطی های فلزی و هم چنین جوشاندن آب در داخل مایکروفر پرهیز کنید.

برای تعمیر مایکروفر و مایکروویو در تهران باید به کجا مراجعه کرد؟

هر وسیله الکترونیکی و حساسی که دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد، این دغدغه را برای مصرف کننده به وجود می آورد که برای تعمیر به چه کسی مراجعه کند؟ جهت عیب یابی و تعمیر مایکروفر و تعویض قطعات آن، لازم است از خدمات مراکز تایید شده و مجاز استفاده کنید. مرکز ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیرات مایکروفر در تهران، با به کارگیری کارشناسان خبره و تکنسین های با تعهد، همواره ارائه خدمات با کیفیت در کوتاه ترین زمان را در اولویت خود قرار داده است.

از مهم ترین مزیت های تعمیرگاه ماکروفر ایران تک سرویس:

 • سرعت بالا در تعمیرات
 • هماهنگی زمان تعمیر با مشتری
 • تعمیر در محل
 • و گارانتی کردن تعمیرات

این مزیت ها در کنار سابقه و تعهد نسبت به مشتری، ایران تک سرویس را به عنوان بکی از بهترین تعمیرگاه های مجاز تعمیرات مایکروفر و مایکروویو در تهران برجسته می کند.

تعمیرات مایکروفر و مایکروویو ایران تک سرویس شامل چه برندهایی می شود؟

 تعمیرگاه ایران تک سرویس بدلیل دارا بودن کادری فوق حرفه ای، خدمات تعمیرات تمامی برندهای ماکروفر و ماکروویو را بصورت کاملا تخصصی انجام می دهد.

4/5 - (6 امتیاز)