جستجو کردن
Close this search box.
ایران تک سرویس

نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت

 درخواست تعمیرکار پاکشوما در رشت محل

تماس با ما

چرا نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت؟!

نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت ایران تک سرویس به عنوان نمایندگی مجاز پاکشوما در گیلان  فعالیت می‌کند و خدمات تعمیر و خدمات پس از فروش مربوط به لوازم خانگی پاکشوما را ارائه می‌دهد. این نمایندگی دارای تیم فنی مجرب و متخصص است که با استفاده از تجهیزات و قطعات اصلی، تعمیر و خدمات لوازم خانگی پاکشوما را با کیفیت و بهترین عملکرد انجام می‌دهد.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در رشت 

تعمیر کولرگازی

تعمیر کولر گازی پاکشوما در رشت

تعمیر ماشین لباسشویی - تعمیرات لباسشویی در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در رشت

تعمیر ماشین ظرفشویی - تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت

تعمیر یخچال و فریزر در تهران در منزل

تعمیر یخچال پاکشوما در رشت

مراحل انجام خدمات در نمایندگی پاکشوما در رشت

1

ثبت درخواست تعمیرکار

درخواست سرویس و یا تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نمایید.

2

ارجاع به تکنسین

با توجه به نوع و مدل دستگاه و نوع خرابی، درخواست شما به نزدیکترین تعمیرکار به محل ارجاء داده می شود.

3

هماهنگی تکنسین با شما

تعمیرکار جهت هماهنگی زمان حضور در محل و رفع اشکال دستگاه با شما تماس برقرار می کند.

3

ارائه خدمات

پس از رفع اشکال و تست دستگاه، فاکتور خدمات به شما ارائه و هزینه تعمیرات و قطعات دریافت میگردد.

چرا نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت را انتخاب کنیم؟

نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت سال های زیادی است که در مینه تعمیر محصولات پاکشوما فعالیت می کند و به عنوان قدیمی ترین نمایندگی پاکشوما رشت شناخته می شود.  نمایندگی پاکشوما در رشت ایران تک سرویس به دلیل کیفیت بالا و تنوع در خدمات تعمیرات در بین مردم رشت محبوبیت بالایی دارد. نمایندگی خدمات پاکشوما تمامی محصولات این برند را تعمیر می کند و شما در تمام نقاط رشت می توانید با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی پاکشوما در رشت تماس بگیرید و درخواست تعمیرات در محل نمایید. خدمات تعمیرات در محل ما شامل: تعمیرات یخچال پاکشوما، تعمیر لباسشویی پاکشوما در رشت، تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت، تعمیرات کولر گازی پاکشوما در رشت و تعمیر مایکروفر و مایکروویو پاکشوما می باشد. در ادامه دلایلی که به شما می گوید چرا نمایندگی تعمیر پاکشوما در رشت را انتخاب کنید برایتان آورده ایم.

ارائه ضمانت قطعات پاکشوما

تعمیرگاه پاکشوما در رشت برای تعمیر لوازم خانگی پاکشوما در محل از قطعات اصلی و فابریک شرکت پاکشوما استفاده می کند. همچنین، تمامی خدمات خود را با ارائه ضمانت 36 ماهه کتبی برای قطعات ارائه می کند و بعد از تعمیر قطعه اگر از کار افتاد و دچار مشکل شد تعمیرکار با مراجعه مجدد به صورت رایگان آن را تعمیر می کند.

تعمیرکار متخصص در شناخت محصولات پاکشوما

نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت، تمامی تعمیرکاران خود را برای تعمیر لوازم خانگی پاکشوما آموزش داده،‌ سپس برای خدمات دهی در منزل اعزام می کند. تعمیر کار لوازم خانگی پاکشوما در رشت مجموعه ما تمامی قطعات محصولات پاکشوما را می شناسد و با احاطه کامل می تواند دستگاه برقی معیوب را عیب یابی کند. ما نسبت به مشتریان خود تعهد کیفیت در خدمات و جلب رضایت شما را در اولویت قرار داده ایم.

اعزام فوری تکنسین تعمیرات

ذخیره زمان مشتریان برای ما مهم است. با اولین تماس شما با بخش مرکز تماس ایران تک سرویس، کارشناسان ما در یک تماس تلفنی نوع دستگاه(یخچال، لباسشویی…)، مدل دستگاه، مشکل دستگاه معیوب، موقعیت جغرافیایی شما و زمان مراجعه تعمیرکار به محل را در سیستم امور مشتریان ثبت می کنند و اولین تعمیرکار در نزدیکی شما را به موقعیت شما اعزام می کنند.

کیفیت در خدمات 

کیفیت در ارائه خدمات مهم ترین اولویت ما در نمایندگی خدمات پاکشوما است. ما تمام سعیمان را بر آن گذاشته ایم که بالاترین سطح استاندارد را در خدمات ارائه شده به مشتریان عزیزمان در نظر بگیریم. در صورتی که هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی در این زمینه دارید می توانید با مرکز تماس ایران تک سرویس در ارتباط باشید.

شماره تلفن نمایندگی پاکشوما رشت

برای درخواست سریع بهترین تعمیرکار لوازم خانگی پاکشوما در رشت با ما تماس بگیرید.

تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در محل رشت 

این روزها که افراد ترجیح می دهند همه فعالیت هایشان را به صورت اینترنتی انجام دهند، ما نیز به نظر و خواسته کاربرانمان احترام گذاشته ایم و خدمات تعمیرات پاکشوما در رشت را در محل و منزل شما ارائه می دهیم. دیگر نیازی به مراجعه مشتریان به مرکز نمایندگی نیست و ما تعمیرکار متخصص پاکشوما را به محل شما اعزام می کنیم. تعمیرات پاکشوما در محل به مشتریان این امکان را می دهد که در زمان و هزینه صرفه جویی کنند. چراکه؛ دیگر نیاز نیست لوازم برقی خود را تا محل تعمیرگاه پاکشوما حمل کنید و در سریع ترین زمان در خانه خود لوازم خود را تعمیر شده و سالم تحویل می گیرید.

تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در رشت
مزایای دریافت خدمات از نمایندگی رسمی پاکشوما در رشت 

همیشه زمانی که نیاز به خدمات پس از فروش یا تعمیرات باشد اولویت استفاده از خدمات نمایندگی های مجاز و رسمی است. ما به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات پاکشوما در رشت سال هاست که فعالیت می کنیم. شما می توانید با خیالی آسوده بابت دریافت خدمات از تعمیرگاه مجاز پاکشوما لوازم برقی خانه خود را دست تعمیرکاران ما بسپارید. تاکید برای استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات پاکشوما در رشت به این دلیل است که کاربران بتوانند از ضمانت قطعات پاکشوما استفاده کنند. اگر تعمیرات لوازم خود را به تعمیرکاران متفرقه بسپارید این ضمانت برای وجود نخواهد داشت و در صورتی که بعد از تعمیر دستگاه شما مجددا دچار مشکل در همان قطعه شود باید هزینه قطعه و دستمزد تعمیرکار کار دوباره بپردازید تا بتوانید خدمات دریافت کنید.

نمایندگی تعمیرات پاکشوما در  رشت گیلان

تعمیرگاه ایران تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات پاکشوما در گیلان با دارا بودن شعب مختلف در همه نقاط استان گیلان آماده ارائه خدمات تعمیراتی با هزینه مناسب و به صرفه کاربران است. نمایندگی های استان گیلان ما عبارتند از:

خرابی لوازم خانگی پاکشوما در رشت و نیاز به تعمیر

در صورتی که لوازم خانگی پاکشومای شما در رشت خراب شده و به تعمیر نیاز دارد، می‌توانید با تماس با نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت، مشکل خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و به صورت تلفنی درخواست تعمیرکار نمایید. تیم فنی مجرب و متخصص این نمایندگی با استفاده از تجهیزات و قطعات اصلی، تعمیر لوازم خانگی پاکشوما را با دقت و کیفیت بالا انجام خواهد داد.

نمایندگی تعمیرات پاکشوما رشت توسط تیم فنی ماهر و مجرب خود، بهترین خدمات تعمیر را به شما ارائه می‌دهد. ما در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به آدرس شما خواهیم رسید و با استفاده از قطعات اصلی و مطابق با استانداردهای پاکشوما، لوازم خانگی شما را تعمیر خواهیم کرد. هدف ما این است که عملکرد بهینه و قابل اطمینان لوازم خانگی پاکشوما را به شما بازگردانی کنیم و به شما اطمینان دهیم که دوباره از آنها بهره‌برداری کنید. با تماس با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در رشت، می‌توانید از تجربه و دانش فنی ما بهره‌ برده و مشکلات خود را به صورت  کارآمد حل کنید.

برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ در رشت با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال پاکشوما در رشت 

ما به عنوان نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت خدمات تعمیرات یخچال پاکشوما را نیز توسط بهترین تعمیرکار یخچال و فریزر ارائه می دهیم. در صورتی که یخچال شما دچار مشکلاتی شده که عملکرد طبیعی آن را مختل کرده با ما تماس بگیرید. تعمیرات یخچال یکی از سخت ترین و تخصصی ترین فعالیت های تعمیراتی است که در مرکز تعمیرات پاکشوما ارائه می شود. یخچال ها دارای سیستم پیچیده ای هستند که در صورت نیاز به عیب یابی و تعمیر آن نباید ریسک کرد. زیرا قطعات مورد استفاده ر یخچال ها قیمت بالایی دارند و اگر توسط تعمیرکاری که تسلط کافی به عیب یابی و شناخت قطعات یخچال ندارد مورد دستکاری قرار بگیرد ممکن آسیب بیشتری ببیند و در نتیجه هزینه چند برابری روی دست بگذارد. ما در ایران سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنیم و تضمین می کنیم که یخچال شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنیم. تعمیرکاران تعمیرگاه پاکشوما به صورت انحصاری در زمینه تعمیر لوازم خانگی پاکشوما فعالیت می کنند و تسلط کافی بر قطعات و نحوه تعمیر آنها دارند. در صورتی که نیاز به تعمیرکار یخچال دارید با شماره تلفن نمایندگی پاکشوما موجود داخل صفحه تماس بگیرید.

تعمیرات یخچال پاکشوما در رشتخدمات ما برای تعمیرات یخچال پاکشوما در محل رشت

طبیعتا از هر تعمیرکار یخچالی انتظار می رود که تمامی قطعات را بشناسد و بتواند به بهترین شکل بدون آسیب به سایر قطعات آن را تعمیر کند. اما همانطور که می دانید یخچال قطعات زیادی دارد که قابل تعمیر و یا تعویض هستند و در مجموعه ما نیز تمامی موارد تعمیراتی به طور کامل و تخصصی ارائه می شود.  همانطور که می دانید؛ یخچال پاکشوما یکی از یخچال های موجود دربازار است که خریداران زیادی نیز دارد. ما در این بخش فارغ از سطح کیفی محصول برخی از مشکلاتی که کاربرانمان با آن مواجه شده اند را مطرح میکنیم تا بدانید در این صوردت باید با کمک یک تعمیرکار سرویس یخچال پاکشوما مشکلات را رفع کنید.

بیشتر بخوانید:

نمایندگی تعمیرات ال جی در رشت

تعمیرات یخچال ویرپول در رشت

تعمیرات سامسونگ در کرج

 • روشن نشدن یخچال پاکشوما
 • اتومات نکردن یخچال پاکشوما
 • خاموش شدن ناگهانی یخچال
 • سرد نکردن یخچال
 • داغ شدن بیش از حد کمپرسور یخچال
 • سر و صدای زیاد یخچال
 • خرابی یخساز و آبریز یخچال پاکشوما
 • نشت آب از یخچال

شماره نمایندگی نصب پاکشوما در رشت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در رشت

نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی پاکشوما در رشت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی را با استفاده از قطعات اورجینال و به دست بهترین تعمیرکار لباسشویی پاکشوما در رشت انجام میدهد. خراب شدن ماشین لباسشویی از مشکلاتی است که در هر خانه ای که اتفاق بیافتد باعث اختلال در روند زندگی رومزه می شود چراکه استفاده زیادی دارد. تعمیر ماشین لباشویی پاکشوما از جمله خدماتی است که درخواست زیادی دارد. عیب یابی و سرویس ماشین لباسشویی پاکشوما تخصص ویژه ای میطلبد. زیرا شرکت پاکشوما نیز مانند سایر برندهای تولید کننده لوازم خانگی برقی متد خاص خود را دارد و قطعاتی که استفاده میکند به طور ویژه است. تعمیرکار ماشین لباسشویی پاکشوما رشت باید به قدر کافی روی قطعات دستگاه شناخت داشته باشد تا بتواند همه مدل های لباسشویی پاکشوما را تعمیر و رفع ایراد کند.

گاهی اوقات مشکلات پیش آمده مانند ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما نشان از عدم استفاده صحیح یا مشکلی جزئی است که خودتان در منزل نیز می توانید آن را برطرف کنید. اما برخی نیز نیاز به تعمیر دارد که بهتر است از تعمیرگاه لباسشویی پاکشوما برای برطرف کردن آنها کمک بگیرید. اگر نیاز به تعمیرکار ماشین لباسشویی پاکشوما دارید دارید با ما تماس بگیرید.

دیگر خدمات ما: تعمیرات لباسشویی پاکشوما در کرج

تعمیرات لباسشویی پاکشوما در رشت

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در رشت

تعمیر ماشین لباسشویی به موقع بسیار حائز اهمیت است تا کارایی و طول عمر آن حفظ شود. وقتی ماشین لباسشویی شما مشکل داشته باشد و تعمیر نشود، ممکن است به طور ناگهانی عملکرد آن کاهش یابد و باعث مشکلاتی مانند عدم شستشوی صحیح لباس‌ها، نشتی آب یا خرابی قطعات دیگر شود. همچنین، تعمیر به موقع ماشین لباسشویی می‌تواند از هزینه‌های ناشی از تعمیرات بزرگتر در آینده جلوگیری کند. برای حفظ عملکرد بهینه ماشین لباسشویی و جلوگیری از خرابی‌های بیشتر، با نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت  تماس بگیرید و تعمیرات لازم را به موقع انجام دهید. در ادامه برخی از مشکلات رایجی که کاربران اعلام کرده اند را آورده ایم که ممکن است برای شما نیز پیش بیاید. در این صورت دستگاه شما باید توسط یک تعمیرکار لباسشویی زبده چک و عیب یابی شود.
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی پاکشوما
 • آب گیری نکردن لباسشویی
 • آبگیری مداوم ماشین لباسشویی پاکشوما
 • توقف یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه
 • تمیز شسته نشدن لباس ها
 • تخلیه نشدن آب دستگاه
 • برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی
 • صدای زیاد دستگاه
 • لرزش زیاد لباسشویی
 • نشت آب ماشین لباسشویی پاکشوما

تعمیرات ظرفشویی پاکشوما در رشت

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت

اگر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی خود دنبال یک تعمیرکار باتجربه و کاربلد هستید تبریک میگوییم! ما در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما رشت بهترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی در رشت را برای ارائه خدمات به شما اعزام میکنیم. ماشین ظرفشویی نیز عملکرد مشابهی با سایر برندها دارد و گاهی نیز ممکن اس با مشکلاتی مواجه شود نیاز باشد یک تعمیرکار متخصص مشکل آن را بررسی و رفع کند. البته شرکت سازنده به فکر این موضوع بوده است و با یک سری لیست ارور تا حدودی به کاربر اخطار می دهد. برخی از ارور ها توسط شخص کاربر قابل رفع است، اما برخی دیگر باید توسط تکنسین بررسی شود. روشن نشدن ماشین ظرفشویی پاکشوما، عدم شستشوی تمیز ظروف، عدم آبگیری ماشین ظرفشویی، خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی، بسته نشدن درب دستگاه و نشت آب در ماشین ظرفشویی پاکشوما از جمله مشکلاتی است که کاربران ماشین ظرفشویی پاکشوما از آن شکایت می کنند. در صورتی که دستگاه ظرفشویی شما نیز دچار چنین مشکلاتی شده است با نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت به شماره تلفن های موجود در صفحه تماس بگیرید.

شماره تلفن نمایندگی پاکشوما رشت

درخواست تکنسین تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در محل در رش  با یک تماس!

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پاکشوما در رشت

مایکروفر پاکشوما از دستگاه های کاربردی در آشپزخانه است که نبود آن ممکن است برای افرادی که زمان کافی برای آشپزی و … ندارند دشوار باشد. تعمیرات مایکروفر پاکشوما در رشت از خدماتی است که نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت به بهترین شکل آن را ارائه می دهد. از جمله مشکلاتی که ممکن است یک مایکروفر و مایکرویو را به تعمیر نیازمند کند؛ روشن نشدن مایکروفر یا خاموش شدن ناگهانی آن است که به دلایل مختلفی می تواند اتفاق بیافتد. گرم نکردن غذا یا تجمع دود درون مایکروفر نیز از دیگر مشکلاتی است که ممکن است برای این دستگاه به وجود بیاید. در هر صورت هر مشکلی که برای دستگاه مایکروفر شما به وجود بیاید ما در تعمیرگاه پاکشوما آن را برایتان حل می کنیم.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی پاکشوما در رشت

با خرابی کولر گازی در اوج گرمای تابستان چه کنیم؟ از کجا تعمیرکار کولرگازی پاکشوما که کاربلد باشد پیدا کنیم؟ یافتن یه مرکز خوب برای تعمیرات کولر گازی پاکشوما از دغدغه های کاربران این برند در تابستان است. سرویس کولر گازی پاکشوما و تعمیرات آن را بهتر به نمایندگی رسمی پاکشوما بسپارید تا از به وجود آمدن آسیب های بیشتر به دلیل نابلدی تعمیرکار جلوگیری کنید. تعمیرات کولر گازی یکی از خدماتی است که نمایندگی تعمیرات پاکشوما در رشت به همشهریان ارائه می دهد.

تعمیر کولر گازی پاکشوما در رشتایرادات رایج در تعمیرات کولر گازی اسپلیت پاکشوما در رشت

در تابستان‌های گرم و آفتابی، یکی از مشکلاتی که ممکن است با آن مواجه شویم، سرمای زیاد کولر گازی پاکشوما است. این مسئله ممکن است باعث افت کیفیت زندگی ما شود و در برخی موارد، به مشکلات سلامتی منجر گردد. اما با استفاده از روش‌های مناسب، می‌توان به طور موثری سرمای اضافی را از بین برد. در ادامه برخی از مشکلات رایجی که در کولر گازی پاکشوما ممکن است با آن مواجه شوید را آورده ایم.

 • کاهش سرمای کولر گازی پاکشوما
 • کار نکردن فن کندانسور کولر گازی
 • کار نکردن کمپرسور دستگاه
 • برفک زدن اواپراتور کولر گازی
 • روشن نشدن کمپرسور کولر گازی پاکشوما
 • پریدن فیوز به محض روشن کردن کولر گازی
 • خاموش شدن ناگهانی کولر گازی
 • برق داشتن بدنه کولر گازی
 • تطابق نداشتن دمای واقعی اتاق با دمای تنظیم شده در کولر گازی
 • روشن نشدن دستگاه

سوالات متداول کاربران درباره خدمات پس از فروش پاکشوما

روند عیب یابی و سرویس لوازم خانگی پاکشوما چگونه است؟

 1. درخواست نصب، سرویس یا تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما به صورت تلفنی  توسط کارشناسان پشتیبانی ثبت می شود.
 2. کارشناس ما با در نظر گرفتن نوع و مدل لوازم خانگی، مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست را به نزدیکترین تعمیرکار پاکشوما  واجد شرایط ارسال می کند.
 3. در همان روز تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس گرفته و در زمان مورد نظر شما جهت عیب یابی و رفع اشکال به محل مراجعه می نماید.
 4. پس از عیب یابی، تعمیر و رفع مشکل هزینه از شما دریافت می شود.

4.7/5 - (18 امتیاز)

آیا باید لوازم خانگی خراب را به تعمیرگاه ببرم؟

خیر، تعمیرگاه ایران تک سرویس خدمات تعمیر در منزل را ارائه می‌دهد. تکنسین‌های ما با تجهیزات لازم به محل شما می‌آیند و تعمیرات را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند.

4.7/5 - (18 امتیاز)

چقدر از زمان تماس من تا اعزام تعمیرکار زمان میبرد؟

پس از تماس تلفنی شما با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در رشت شرکت ایران تک سرویس خدمات و ثبت درخواست تعمیرات، تعمیرکار ما در سریعترین زمانی که امکان پذیر باشد با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق ساعتی که شما اعلام می نمایید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می گردد.

4.7/5 - (18 امتیاز)

آیا قطعات تعمیر شده را تضمین دارند؟

بله، در مرکز تعمیرات پاکشوما ایران تک سرویس، قطعات تعمیر شده دارای ضمانت می‌باشند. اگر در طول دوره ضمانت هرگونه مشکلی در قطعات تعمیر شده بوجود آید، ما آن‌ها را رایگان تعمیر خواهیم کرد یا در صورت لزوم تعویض خواهیم کرد.

4.7/5 - (18 امتیاز)

اگر پس از تعمیر دستگاه مجددا خراب شد مجددا باید مبلغ تعمیر را پرداخت کنیم؟

در صورتی که خرابی مجدد دستگاه مربوط به قطعه جدیدی نباشد و همان قطعه تعمیر شده توسط کارشناس ایران تک سرویس مجددا خراب شده باشد؛ کارشناس ما عیب یابی و رفع خرابی را به صورت رایگان انجام خواهد داد.

4.7/5 - (18 امتیاز)

زمان تقریبی تعمیر دستگاه من چقدر است؟

مدت زمان تعمیر لوازم خانگی شما بستگی به نوع دستگاه و میزان خرابی آن متغیر می باشد. اما ما تضمین میکنیم که عیب یابی و تعمیر دستگاه شما در سریعترین زمانی که امکان پذیر باشد انجام  شود.

4.7/5 - (18 امتیاز)
سایر خدمات ما 
4.7/5 - (18 امتیاز)

9 پاسخ

 1. سلام و درود خدمت تعمیرکاران ایران تک سرویس. بنده یک لباسشویی ۹ کیلویی پاکشوما دارم
  موقع شستن تیشرت و لباس های نخی، سوراخ‌ هایی به اندازه یه نخود درشت رو لباس درست میشه. شما می تونیدراهنمایی کنید علتش چیه؟

  1. درود همراه گرامی، پاره شدن لباس در ماشین لباسشویی تنها می تواند به دلیل بروز مشکل در آبکش دیگ باشد که باید بررسی و رفع عیب گردد. همچنین داخل دیگ ماشین لباسشویی را بررسی کنید که شیء تیز برای آسیب رساندن به لباس های شما وجود نداشته باشد. در صورتی که قادر به رفع مشکل دستگاه خود نیستید، می توانید از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ال جی ما برای تعمیر لباسشویی پاکشوما خود کمک بگیرید.

 2. سلام
  ماشین لباسشویی پاکشوما مدل wfu ۷۰۱۰۲ هفت کیلویی دارم 2 بار گذشته که خواستم لباس بشورم یهویی خاموش شده و وقتی که مجددا روشن میکنم و برنامه بهش میدم دوباره تا اخر برنامه میره جلو در چند ثانیه و خاموش میشه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چه مشکلی براش به وجود اومده

  1. سلام همراه گرامی
   لطفا با شماره تماس های داخل صفحه تماس گرفته و از کارشناسان ما در این زمینه راهنمایی دریافت کنید.

 3. سلام من یخچالم پاکشوما هست و چند وقتی هست که به یک مشکلی خورده، چراغ آلارم باز بودن درب یخچال مدام داره چشمک میزنه ولی زمانی که درب فریزر باز میمونه باید بوق بزنه نمیزنه میشه راهنمایی کنید مشکلش چیه ؟ باید تعمیر بشه ؟

 4. سلام روز بخیر ما یک یخچال پاکشوما داریم که دو روزه به صورت یکسره کار می کنه نمیدونیم مشکل از چیه میشه لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام همراه گرامی
   امکان دارد ترموستات خراب شده باشد یا کمپرسور یخچال سوخته باشده باید توسط تعمیرکاران یخچال پاکشوما بررسی شود میتوانید برا ثبت درخواست خود با شماره های مندرج در سایت ما تماس بگیرید

 5. سلام وقتتون بخیر یخچال پاکشوما ما دچار نشتی آب شده است میشه لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه؟

  1. سلام همراه گرامی،
   اگر از آبریز یخچال شما آب دچار نشتی شده است احتمالا شیر برقی یخچال شما سوخته است و یا واشر و اورلینگ زیر مخزن نیاز به تعویض دارند برای راهنمایی بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 پاسخ

 1. سلام و درود خدمت تعمیرکاران ایران تک سرویس. بنده یک لباسشویی ۹ کیلویی پاکشوما دارم
  موقع شستن تیشرت و لباس های نخی، سوراخ‌ هایی به اندازه یه نخود درشت رو لباس درست میشه. شما می تونیدراهنمایی کنید علتش چیه؟

  1. درود همراه گرامی، پاره شدن لباس در ماشین لباسشویی تنها می تواند به دلیل بروز مشکل در آبکش دیگ باشد که باید بررسی و رفع عیب گردد. همچنین داخل دیگ ماشین لباسشویی را بررسی کنید که شیء تیز برای آسیب رساندن به لباس های شما وجود نداشته باشد. در صورتی که قادر به رفع مشکل دستگاه خود نیستید، می توانید از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ال جی ما برای تعمیر لباسشویی پاکشوما خود کمک بگیرید.

 2. سلام
  ماشین لباسشویی پاکشوما مدل wfu ۷۰۱۰۲ هفت کیلویی دارم 2 بار گذشته که خواستم لباس بشورم یهویی خاموش شده و وقتی که مجددا روشن میکنم و برنامه بهش میدم دوباره تا اخر برنامه میره جلو در چند ثانیه و خاموش میشه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چه مشکلی براش به وجود اومده

  1. سلام همراه گرامی
   لطفا با شماره تماس های داخل صفحه تماس گرفته و از کارشناسان ما در این زمینه راهنمایی دریافت کنید.

 3. سلام من یخچالم پاکشوما هست و چند وقتی هست که به یک مشکلی خورده، چراغ آلارم باز بودن درب یخچال مدام داره چشمک میزنه ولی زمانی که درب فریزر باز میمونه باید بوق بزنه نمیزنه میشه راهنمایی کنید مشکلش چیه ؟ باید تعمیر بشه ؟

 4. سلام روز بخیر ما یک یخچال پاکشوما داریم که دو روزه به صورت یکسره کار می کنه نمیدونیم مشکل از چیه میشه لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام همراه گرامی
   امکان دارد ترموستات خراب شده باشد یا کمپرسور یخچال سوخته باشده باید توسط تعمیرکاران یخچال پاکشوما بررسی شود میتوانید برا ثبت درخواست خود با شماره های مندرج در سایت ما تماس بگیرید

 5. سلام وقتتون بخیر یخچال پاکشوما ما دچار نشتی آب شده است میشه لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه؟

  1. سلام همراه گرامی،
   اگر از آبریز یخچال شما آب دچار نشتی شده است احتمالا شیر برقی یخچال شما سوخته است و یا واشر و اورلینگ زیر مخزن نیاز به تعویض دارند برای راهنمایی بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *