ایران تک سرویس

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران یک تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ال جی است که خدمات سرویس دوره ای، عیب یابی، تعمیرات و تعویض قطعات را با استفاده از قطعات 100% اورجینال و اصل در محل و منزل مشتریان ارائه می دهد. نمایندگی لباسشویی ال جی در تهران، با بهره مندی از بهترین تعمیرکار لباسشویی ال جی که تخصص کافی در زمینه شناخت قطعات و عملکرد آنها را دارند؛ خدمات ارائه می دهد. برای درخواست تعمیر لباسشویی ال جی با شماره تلفن نمایندگی لباسشویی الجی تهران تماس بگیرید. 

تعمیر لباسشویی ال جی در شمال تهران

تعمیر لباسشویی ال جی در غرب تهران

تعمیر لباسشویی ال جی در شرق تهران

تعمیر لباسشویی ال جی در مرکز تهران

ماشین لباسشویی های ال جی جزو محبوب ترین لوازم برقی بازار است که در هر خانه ای میتوان آن را مشاهده کرد. خرید یک ماشین لباسشویی خوب و برند مثل الجی مزایای ببسیاری برای مصرف کنندگان دارد. اما کیفیت فوق العاده نیز نمی تواند تضمینی بر عملکرد صحیح دائمی در لوازم برقی مانند لباسشویی باشد. 

خرابی و به وجود آمدن مشکلات در کارکرد ماشین لباسشویی ها یک امر طبیعی است. در ماشین لباسشویی ها به دلیل اینکه مصرفی هستند و دائم از آنها استفاده می شود؛ قطعات دچارخوردگی و فرسودگی می شوند و نیاز به تعمیر در آنها طبیعی است. ما در نمایندگی تعمیرات ال جی تهران، خدمات لباسشویی های الجی را برای انواع مشکلات و ایرادات در زمانی کوتاه و بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتریان در منزل ارائه می دهیم. 

نمایندگی لباسشویی ال جی تهران مرکز ایران تک سرویس یکی از برترین مراکز تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران است و سابقه ای بالغ بر 15 سال فعالیت حرفه ای و فوق تخصصی دارد. تکنسین هایی که در نمایندگی ایران تک سرویس مشغول به فعالیت هستند؛ همگی دوره های تخصصی تعمیر لباسشویی الجی در تهران را گذرانده اند و قادرند در مدت زمانی کوتاه مشکلات لباسشویی های معیوب مشتریان را رفع نمایند. 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران این اطمینان را برای کاربران و مشتریان خود می دهد که در سریع ترین زمان، شما را از دغدغه خرابی ماشین لباسشویی تان رها می سازد. 

علاوه بر  این به منظور جلب اطمینان مشتریان و اثبات حسن انجام کار خود، ضمانت نامه 6 الی 24 ماهه خدمات تقدیم مشتریان کرده و در طول این مدت زمان، چنانچه دستگاه شما از همان قطعه ای که توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی ما دچار مشکل شود؛ می توانید از خدمات تعمیر رایگان برای رفع آن استفاده کنید. 

کارشناسان خدمات تعمیرات لباسشویی ال جی ایران تک سرویس با تخصص و مهارت بالایی که دارند؛ اعتماد و رضایت شما را جلب خواهند کرد. استفاده از خدمات نمایندگی مجاز لباسشویی ال جی خیال شما را از بابت کیفیت خدماتی که دریافت می کنید، اصالت قطعات مورد استفاده و خدمات پس از تعمیر راحت می کند. 

وقتی لباسشویی ال جی که دچار مشکل شده است را به دست نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی lg میسپارید، دیگر جای هیچ نگرانی نیست. افرادی که از این نمایندگی لباسشویی الجی شما را تعمیر می کنند، از تکنسین های ماهر هستند و بدون شک دستگاه شما به بهترین شکل ممکن درست خواهد شد. اما ممکن است هر فرد دیگری به درست کردن آن بپردازد، به خرابی ماشین لباسشویی ال جی شما افزوده شود.

تعمیر لباسشویی ال جی در تهران

چرا تعمیر لباسشویی ال جی در تهران ایران تک سرویس؟!

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی الجی تهران خدمات با کیفیت و فوق العاده ای را به شما عزیزان ارائه می دهند و مزیت های بسیاری برای خدمات گیرندگان دارد که در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران پرداخته ایم.

تعمیر لباسشویی ال جی در محل

خدمات تعمیرات لباسشویی ال جی در منزل، مشتریان را از مراجعه حضوری به تعمیرگاه مرکزی ال جی بی نیاز می کند. این یک مزیت رقابتی است و مشتریان را از صرف هزینه های اضافی مصون می دارد. 

قطعات اورجینال الجی

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی تهران برای تعویض قطعات لباسشویی های معیوب، از قطعات 100% اورجینال و اصلی استفاده می کند و این عملکرد لباسشویی را برای مدت های طولانی تضمین می کند. 

گارانتی و ضمانت خدمات

در این مرکز تعمیرات لباسشویی ال جی تمامی خدماتی که ارائه می شود دارای ضمانت نامه 6 الی 12 ماهه می باشد. 

خدمات تعمیر فوری

نمایندگی لباسشویی ال جی تهران در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران خود را به محل و منزل مشتری اعزام می کند. ثبت درخواست تعمیر لباسشویی الجی در مرکز تماس ایران تک سرویس در کمتر از 2 دقیقه انجام می شود. در مرحله بعدی اعزام تعمیرکار نیز در مدتی زمانی دو ساعته صورت می گیرد. 

برای ارتباط بدون محدودیت شبانه روزی و درخواست تعمیر لباسشویی ال جی در همه مناطق استان تهران با شماره تلفن نمایندگی مرکزی لباسشویی ال جی زیر در تماس باشید.

تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی چه خدماتی ارائه می دهد؟

تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی ایران تک سرویس به صورت سیار در نقطه نقطه استان تهران استقرار دارد و با تماس مشتریان، نزدیک ترین تعمیرکار به محل درخواستی آنها در زمانی کوتاه اعزام می شود. 

همچنین تکنسین تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در تهران شرکت ما قادر است تا تمامی قطعات مکانیکی و الکترونیکی را در دستگاه های معیوب تعمیر و تعویض کند. 

هر مشکلی که در لباسشویی شما وجود داشته باشد تعمیرکار لباسشویی الجی ما قادر است آن را شناسایی و زیر نظر شما برطرف کند. سرویس منظم و دوره ای نیز از جمله خدماتی است که می توانید از تکنسین های نمایندگی لباسشویی ال جی ایران تک سرویس انتظار داشته باشید. 

سرویس ماشین لباسشویی ال جی

سرویس ماشین لباسشویی ال جی

سرویس دوره ای لباسشویی ال جی در تهران یک از اموری است که شرکت سازنده نیز روی آن تاکید بخصوصی دارد. اگر در طول مدت زمانی که از لباسشویی الجی خود استفاده می کنید و مشکلات جزئی را در عملکرد آن مشاهده می کنید؛ نشان دهنده آن است که دستگاه شما نیاز به سرویس و عیب یابی دارد. 

البته نحوه سرویس لباسشویی الجی را می توانید در دفترچه راهنمای لباسشویی ال جی با توجه مدل دستگاهی دارید؛ مشاهده کنید. برخی مشتریان خود قادر نیستند برخی از امور روتین مربوط به لباسشویی را انجام دهند.

توصیه می شود این افراد برای دریافت خدمات سرویس ماشین لباسشویی ال جی از یک سرویسکار و مرکزی که خدمات لباسشویی ارائه می دهد درخواست کمک کنند. متخصصان ما به صورت شبانه روزیی در خدمتت شما هستند. 

خرابی ماشین لباسشویی ال جی

خرابی ماشین لباسشویی ال جی

برخی خرابی های ماشین لباسشویی به مرور و با استفاده زیاد رخ می دهد. اگر به سراغ لباسشویی الجی خود رفتید و با روشن نشدن یا مشکل دیگری در آن مواجه شدید چه می کنید؟ مواجه شدن با لباسشویی که درست کار نمی کند می تواند آزار دهنده باشد. 

ممکن است ایراد ماشین لباسشویی ال جی شما ساده بوده و خودتان بتوانید آن را درست کنید، اما با این موجود، در بسیاری از مواقع باید دستگاه خود را به دست یک متخصص حرفه ای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی بسپارید.

این  نکته بسیار مهم  از جانب شما نباید فراموش شود که، عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی، برطرف کردن خرابی های متداول آن و انجام سرویس یا تعمیرات این دستگاه، باید همگی توسط افراد دارای صلاحیت انجام بگیرد.

دست کاری های ناشیانه، ممکن است در آخر خرابی دستگاه شما را تشدید کرده و همچنین خسارات دیگری هم به ماشین لباسشویی شما وارد شود که قطعا هزینه سنگین تری را نیز برایتان به همراه خواهد داشت.

در صورتی که مشکلی یا خرابی، برای ماشین لباسشویی lg شما پیش آمد، و از عیب یابی آن سر در نمیاورید، به شما توصیه میکنیم، با تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود تماس بگیرید.

در ادامه این مطلب قصد داریم به صورت تخصصی برخی از خرابی های ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کنیم. اگر ماشین لباسشویی الجی دارید که خراب شده است و نمی دانید چگونه مشکل آن را حل کنید؛ با ما همراه باشید. 

مشکلات آبگیری ماشین لباسشویی ال جی

در مورد یکی از رایج ترین خرابی های ماشین لباسشویی ال جی، میتوان به آبگیری آن اشاره کرد. مشکلات مرتبط با آبگیری این دستگاه را میتوانید  به سه دسته زیر تقسیم کنید؛

 1. ماشین لباسشویی آبگیری نمیکند یا کند است
 2. ماشین لباسشویی، آّب گیری میکند اما متوقف نمیشود
 3. ماشین لباسشویی، همزمان با آبگیری در حال تخلیه است.

تمامی این مشکلات و خرابی ها دلایلی دارند که اجزای آن ها باید مورد بررسی قرار بگیرد، اجزای مورد بررسی عبارتند از؛ شیرورودی آب، سوئیچ فشار، تایمر لباسشویی، قفل درب دستگاه و همچنین فشار کم آب در شیلنگ ورودی به لباسشویی.

ممکن است درب ماشین لباسشویی ال جی شما به خوبی بسته نشده باشد، سوئیچ، فشار میزان مناسب سطح آب در دستگاه را تعیین میکند. بنابراین در صورت خراب بودن آن، مقدار آب در دستگاه میتواند پیش از حد شده باشد و از لباسشویی سرازیر شود.

سوئیچ فشاری، توسط تایمر لباسشویی یا برد کنترل الکترونیکی دستور میگیرد، پس میشود نتیجه گرفت ممکن است ایراد از برد یا تایمر باشد.

یکی از قطعاتی که بیشترین سهم از مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی ال جی را دارد، میتوانیم به شیر ورودی  یا شیر برقی اشاره کنیم. علت نیامدن آب داخل دستگاه یا عدم توقف آبگیری، میتواند، خراب بودن این شیر نیز باشد. در صورتی که اجزای گفته شده معیوب باشند باید آنها را مورد تعویض قرار بدهید. به شما توصیه میکنیم برای این کار به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی مراجعه کنید.

خاموش شدن ماشین لباسشویی ال جی

خاموش شدن ماشین لباسشویی ال جی

اگر لباسشویی الجی شما، پس از شروع به کار، بنا به دلایلی متوقف شد اما دستگاهتان هنوز روشن مانده است، موارد زیر میتواند دلیل بروز این مشکل باشند، که حتما باید توسط متخصص خود عیب یابی شوند؛

 1. میکروسوئیچ درب
 2. زبانه قفل درب
 3. شیر ورودی آب
 4. برد کنترل اصلی
 5. تایمر لباسشویی

به دلیل هزینه های خیلی بالای قطعات، تعویض آن ها بهترین گزینه محسوب میشود. در صورتی که از معیوب بودن آن ها مطمئن شدید، حتما از تعمیرکار باتجربه و متخصص لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی ال جی

حتما برای شما هم پیش آمده، گاهی اوقات ماشین لباسشویی ال جی شما ناگهان سو صدای زیادی تولید میکند، تا حالا دنبال علت آن رفتید؟ این سروصدا میتواند نشانه وجود مشکل پیچیده تری در دستگاه باشد. 

با توجه به نوع صدایی که از دستگاه میشنوید، ممکن است عیب یابی و نحوه برطرف کردن آن متفاوت باشد. امکان دارد، خرابی از پمپ تخلیه و یا یک جسم  خارجی در شیلنگ تخلیه گیر افتاده باشد. تسمه، بالشتک موتور و کمک فنرها هم نیز میتوانند دلیل به وجود آمدن سر و صدای ماشین لباسشویی باشند.

لرزش و تکان خوردن شدید ماشین لباسشویی ال جی

دقت کرده اید بسیاری از مردم، بر این باورند که ماشین لباسشویی به طور کلی با لرزش و تکان شدید همراه است. در حالی که این حرف به هیچ عنوان درست نیست. تکان خوردن  دستگاه، میتواند ناشی از عیب و ایراد در خش های مختلف آن باشد.

به یکی از این دلایل میتوان به تراز نبودن ماشین لباسشویی اشاره کرد. که یکی از دلایل مهم به حساب میاید. معمولا در لباسشویی هایی که به دقت تراز شده اند، تنظیم صحیح پایه ها و متعادل ساختن لباس ها در داخل سبد دستگاه، مشکلات تکان خوردن  و لرزش های شدید را از بین خواهد برد.

رفع ارورها و کدهای خطای ماشین لباسشویی ال جی

ارورها و کدهای خطای ماشین لباسشویی ال جی

 • کد ارور LO: نشان دهنده اختلال در قفل شدن و یا باز شدن درب ماشین لباسشویی می باشد.
 • کد ارور E! یا E4: به معنی وجود مشکل در آب ورودی به دستگاه می باشد.
 • کد ارور LE: به معنی نشت کردن آب می باشد.
 • کد ارور E3: این پیغام خطا نشان دهنده اختلال در حرکت موتور دستگاه می باشد.
 • کد ارور OE: این پیغام خطا نشان دهنده آن است که لباس های قرار گرفته شده در درون دستگاه، فراتر از حداکثر ظرفیت آن هستند.
 • کد ارور HE: به معنی اختلال در فرایند گرم کردن آب می باشد.
 • کد ارور DC: این پیغام خطا نشان دهنده مشکل در چرخش موتور و یا عدم تعادل دستگاه می باشد.
 • کد ارور Hr: این پیغام خطا نشان دهنده وجود مشکل در کنترل دمای آب می باشد.
 • کد ارور Se یا E5: به معنی آن است که دستگاه در تخلیه آب دچار مشکلی شده است.
 • کد ارور D5 یا dsT: این پیغام خطا نشان دهنده باز بودن درب می باشد.

نکات مهم برای نگهداری ماشین لباسشویی ال جی

برای نگهداری خوب از این وسیله هر چند وقت یک بار باید فیلتر دستگاه را چک و تمیز کنید. از ریختن پودر رخت شویی دستی توی ماشین لباسشویی دوری کنید، لباس های زیاد تر از ظرفیت درون دستگاه نریزید، همه اینها برای ماشین لباسشویی شما آسیب زا هستند. ما قصد داریم در ادامه مطلب نکات نگهداری ماشین لباسشویی ال جی را برای شما بازگو کنیم.

 • تمیز کردن ماشین لباسشویی ال جی

رعایت کردن  این نکته بسیار ضروری است که پس از شستن مواد پرز دار مانند عروسک، پتو و … فیلتر ماشین را به خوبی پاک کنید. تا  دستگاه شما با خرابی مواجه نشود.

 • لوله ها و شیلنگ های لاستیکی آب پاش را کنترل کنید

لوله ها و شیلنگ های لاستیکی مخصوص آب پاش را هر سال از لحاظ پوسیدگی و یا وجود عیب و نقص بررسی کنید. اگر هرگونه ترک خوردگی ویا زنگ زدگی مشاهده کردید، آن را تعویض نمایید.

 • ماشین لباسشویی ال جی را زیاد پر نکنید

لباسشویی ال جی خود را با توجه به دستور العمل های موجود در دفترچه راهنما پر کنید، و پیش از معمول در آن لباس نریزید، در غیر این صورت دستگاه شما از حالت تعادل خارج گشته  و برای شما ایجاد مشکل  می نماید و همین مشکل تاثیر به سزایی در خرابی ماشین لباسشویی دارد.

 • مقدار اندازه و مناسبی از پودر شوینده استفاده کنید

با صرف نظر از دستور روی پودرو یا شوینده، به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی ال جی خود مراجعه کنید، تا از مقدار درست پودر  و یا شوینده اطمینان حاصل کنید.

برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران بهتر است به کجا مراجعه کرد؟

اگر برای لباسشویی ال جی شما مشکلی پیش آمده، عملکرد طبیعی آن با اختلال روبرو شده یا نیاز به عیب یابی و بررسی آن وجود دارد، شما به یک مرکز مطمئن برای تعمیر دستگاه خود نیاز دارید. اگر در شهر تهران سکونت دارید و به دنبال مشاوره و راهنمایی برای تعمیر ماشین لباسشویی خود هستید، تعمیرگاه مجاز و نمایندگی ال جی ایران تک سرویس در خدمت شماست.

نمایندگی مجاز ایران تک سرویس، با سابقه طولانی و تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود، انواع تعمیرات ماشین های لباسشویی ال جی را انجام می دهد. این مرکز طی سال فعالیت خود همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و بهترین خدمات پس از فروش lg را عرضه می دارد.

5/5 - (3 امتیاز)