ایران تک سرویس

تعمیرات برد ماشین لباسشویی

تعمیرات برد ماشین لباسشویی

مرکز تعمیراتی ایران تک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرات برد ماشین لباسشویی. تعمیرگاه و مرکز تعمیراتی ایران تک سرویس با برخورداری از سابقه و تجربه لازم در زمینه ارائه خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی در خدمت متقاضیان ارجمند می باشد. ارائه سرویس های با کیفیت تعمیراتی به صورت شبانه روزی با بهره گیری از کارشناسان فنی با تجربه صورت خواهد گرفت و شما در هر نقطه از استان تهران و کرج که حضور داشته باشید، می توانید از طریق شماره های موجود در این سایت با مجموعه ی ما تماس بگیرید. به منظور ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی پس از تماس تلفنی، یکی از تعمیرکاران مجرب ما به آدرس اعلامی از جانب شما اعزام خواهد شد.

یکی از تخصص های ما تعمیر برد لباسشویی می باشد، در صورتی که دستگاه شما دچار مشکل فنی شده است که بعد از بررسی آن نتوانسته اید آنرا رفع کنید، توصیه می کنیم که با توجه به حساسیت وسایل برقی برای جلوگیری از افزایش خرابی و آسیب به دستگاه، از دستکاری وسیله پرهیز کنید و با ما تماس بگیرید. ارائه ی سرویس برای رفع اشکال و تعمیر ماشین لباسشویی از تمام برندهای ایرانی، اروپایی، آسیایی و آمریکایی مثل (سامسونگ، ال جی، کندی، کنوود، بوش، حایر، جنرال الکتریک، دوو، ویرپول، وستینگهاوس و …. ) مقدور می باشد.

نحوه تعمیرات برد ماشین لباسشویی

  • این سرویس قابلیت ارائه به مشتریان عزیز به صورت شبانه روزی و در تمام ساعات را دارد.
  • برای برخورداری از آن نیاز به جابه جایی دستگاه نمی باشد و تعمیر به صورت صد در صد در محل و آدرس شما انجام می شود.
  • در کوتاه ترین زمان پس از تماس، کارشناس فنی مربوطه به آدرس شما اعزام می گردد.
  • ارائه ی خدمات تعمیرات برد ماشین لباسشویی در تمامی مناطق استان تهران مقدور می باشد.
  • متقاضیان می توانند حتی در روزهای تعطیل نیز از خدمات ما استفاده نمایند.
  • در صورت نیاز به تعویض قطعات بخش های مختلف ماشین لباسشویی، ایران تک سرویس تامین کننده قطعات خواهد بود.
  • تمامی اجزای تعویض شده ارجینال می باشند.
  • به منظور پشتیبانی قطعاتی که تعویض شده اند، ضمانت نامه ی سه ساله ارائه می شود و در صورت بروز هر گونه مشکل مجدد، پیگیر آن خواهیم بود.

علائم خرابی برد ماشین لباسشویی

همانگونه که می دانید و بیان شده است، قدرت برد ماشین لباسشویی به حدی بالا می باشد، که وجود حتی کوچک ترین مشکل در آن موجب اختلال در سیستم کلی شستشو ماشین لباسشویی می شود. 

زمانی که این قطعه با خرابی مواجه شود، شما شاهد علائمی در ماشین لباسشویی خود می‌شوید که مشاهده این علایم خرابی برد دستگاه را به شما اطلاع می دهد.

عدم مدت زمان مشخص شده برای شستشو لباس های آلوده ماشین لباسشویی: یعنی شما زمان و برنامه ای که برای شستشو لباس های آلوده در مخزن دیگ‌ ماشین لباسشویی خود تعیین کرده اید، اجرا نمی شوند و لباسشویی تایم دیگری را تعیین می کند.

تعمیرات برد لباسشویی

دلایل خراب شدن برد لباسشویی

دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی مختلف می باشد. زمانی که برد ماشین لباسشویی شما خراب شود قطعا دلایلی شامل به وجود آمدن این ایراد شده اند، تشخیص به موقع آن تعمیر و یا تعویض قطعه برد باعث جلوگیری از مشکلات جدی تر برای لباسشویی شما می شود. دلایلی که موجب خرابی برد لباسشویی می شوند عبارتند از:

نوسان برق ماشن لباسشویی

به دلیل نوسان برق گاهی خازن ها دچار اتصالی می شوند و همین امر جوب سوختن برد می شود.

نفوذ آب درون لباسشویی

زمانی که قطعات درون ماشین لباسشویی به درستی عمل نکنند و کار کرد آن ها دچار اختلال شود، امکان ورود آب به داخل ماشین لباسشویس بالا خواهد رفت و این امر موجب اتصالی سیم پیچ های داخلی لباسشویی می‌شوند. خطر برق گرفتگی نیز افزایش می یابد و در نهایت آتش سوزی در پی خواهد داشت و دستگاه شما از بین خواهد رفت.

خرابی خازن ماشین لباسشویی

زمانی که خازن های ماشین لباسشویی شما با اختلال مواجه شود، برد دستگاه شما در کار کرد خود دچار خرابی می شود.

ایراد در فیوز ماشین لباسشویی

ایراد در فیوز ها نیز یکی دیگر از علت های خرابی برد ماشین لباسشویس می شوند، و با تعمیر نیز ایراد آن قابل حل شدن می باشد.

فرسودگی لباسشویی

قطعا همه دستگاه ها شامل یک عمر مفید می باشند. ماشین لباسشویی نیز زمانی که از مدت زمان کار‌کرد آن گذشته باشد، تمام قطعات آن دچار اختلال در کار‌کرد خود می‌شوند.گذاشتن بار بیش از حد مجاز درون دستگاه هرگاه برای شستشو لباس های آلوده حجم آنان زیاد زیاد بود با بسته بندی آنان برای شستشو حجم بار را برای ماشین لباسشویی خود سبک کنید، تا باعث سنگین شدن لباسشویی و در نهایت موجب خرابی قسمت های مختلف آنان نشود، و بلافاصله پس از اتمام یک سیر شستشو به دستگاه استراحت دهید و بعد از برنامه بعدی شستشو را آغاز کنید.

قرار گیری محیط های گرم و مرطوب

هوای گرم و مرطوب باعث کوتاه شدن عمر دستگاه ماشین لباسشویی شما می شود. در نهایت باعث سوختن کلی دستگاه می شود.

تعمیر برد لباسشویی

عیب یابی برد لباسشویی

برد ماشین لباسشویی هم مانند دیگر لوازم برقی، برد آن یکی از قطعات مهم و اساسی آن می باشد. به همین خاطر اکثر مواقع اگر با خرابی مواجه شود، تمام روند کار کرد سیستم ماشین لباسشویی دچار اختلال می شود. عیب یابی به دلیل آن صورت می گیرد تا قبل از تعمیر ‌دستگاه خود علت اختلال را به خوبی بدانید و بعد از بررسی آن در رفع آن کوشا شوید.

تکنسین باید میزان شدت آسیب دیدگی‌‌ برد را در قدم اول مورد بررسی قرار دهد و چک کند تا بتواند در مورد چگونگی تعمیر و تعویض آن تصمیم بگیرد. اگر ماشین لباسشویی شما ارور و یا خطا بر روی نمایشگر نشان داد، نشان دهنده این است که لباسشویی شما در روند کار کرد مناسب خود دچار اختلال شده است. هر یک از اعداد و کد های خطا نشان دهنده یک ایراد جداگانه می باشد.

در قدم دوم چک کردن خارن های لباسشویی می باشد، تا از مقطعه کار‌کردن دستگاه خود جلوگیری‌کنید. برد دستگاه اگر از‌کار‌کرد خود افتاده باشد، باعث اختلال در کار‌کرد کلی دستگاه می شود. بررسی و عیب یابی این قطعات در رفع ایراد برد ماشین لباسشویی شما بسیار مؤثر می باشد.

🛠 خدمات ایران تک سرویس: قفل شدن درب لباسشویی  🛠  

تعمیرات برد ماشین لباسشویی در تمام برندها

لباسشویی های تمام اتوماتیک از اجزای مختلفی تشکیل شده اند و در موقع به وجود آمدن خرابی ها و مشکلات فنی وظیفه ی تعمیرکاران در وهله ی اول شناسایی مشکل می باشد. اینکه بتوانند به درستی تشخیص دهند که ایراد از کدام قطعه است اهمیت بسیار زیادی دارد. 

تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس آماده ی ارائه سرویس های لازم به منظور رفع کلیه اشکالات مربوط به ماشین لباسشویی می باشد، مشکلات فنی ممکن است در بخش های زیر به وجود بیایند: کابل رابط، ترمینال، صفحه کلید، نمایشگر دیجیتالی، میکرو سوئیچ، المنت یا هیتر، قفل مغناطیسی، ترموستات، صفحات منعکس کننده حرارات، شیر الکتریکی، تایمر، واتر پمپ، هیدورستات و ….

عیوب مربوط به بخش های مختلف دستگاه ممکن است مکانیکی و یا الکتریکی باشند که در هر دو صورت شناسایی دقیق و به موقع قطعه ی معیوب می تواند از به وجود آمدن آسیب های جدی جلوگیری نماید.

البته می توان گفت که برخی از مشکلاتی که برای این دستگاه به وجود می آید، می تواند ناشی از استفاده و کاربری ناصحیح باشد، برای مثال: اگر در هنگام شستشوي لباس، از پودر نامرغوب که مخصوص ماشین لباسشویی نیست، استفاده شود امکان دارد که بر اثر ازدياد كف، لوله هواي هيدرواستات مسدود شده و عمل آبگيري مختل گردد. پس دقت در استفاده ی درست از لوازم خانگی اولین شرط نگهداری و طول عمر دستگاه است.

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

همه قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ پس از استفاده طولانی از دستگاه دچار خرابی می شوند. برد ماشین لباسشویی اگر با کوچک ترین مشکلی رو به رو شود، تمام کار کرد ماشین لباسشویی دچار اختلال می شود. باید در صورت معیوب شدن برد ماشین لباسشویی خود هر چه سریعتر اقدام به تعمیر آن کنید. در نظر داشته باشید که برد دستگاه حتما باید توسط خود نمایندگی سامسونگ صورت گیرد.

با تماس گرفتن با اپراتور های فعال ما در هر ساعت از شبانه روز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت اطلاعات شما هموطنان عزیز می باشند. با ثبت اطلاعات شما توسط اپراتور های ما در اسرع وقت نزدیک ترین تعمیرکار را در محل مورد نظر شما اعزام می کنند. به دلیل آنکه برد یک قطعه ای مهم به حساب می آید در ماشین لباسشویی باید با یک تکنسین آموزش دیده مشکل آن بر طرف شود. 

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال‌ جی امری اساسی است که نیازمند به تخصص و دانش فنی مخصوص می‌ باشد. برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی‌ های ال‌جی بسیار حساس و پیچیده است و اگر با مشکلی مواجه شود، ممکن است عملکرد کل دستگاه تحت تأثیر قرار گیرد. تعمیر برد ماشین لباسشویی ال‌ جی نیازمند به تجهیزات و ابزارهای مناسب و همچنین دانش فنی با تجربه است تا بتوان مشکلات را تشخیص داد و با دقت و کیفیت رفع کرد.

بنابراین، در صورتی که ماشین لباسشویی ال‌ جی خود با مشکلات عملکردی مواجه شده و نیاز به تعمیر دارد، توصیه می‌شود با تعمیرکاران متخصص و مجربی تماس بگیرید تا از ایشان در تعمیر برد و رفع مشکلات دستگاه‌ تان بهره‌ برید و دستگاه خود را به حالت بهینه و کارآمد بازیابید. اگر ساکن مشهد هستید برای دریافت خدمات تعمیرات لباسشویی ال جی در مشهد می توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیر برد لباسشویی پاکشوما

تعمیر برد ماشین لباسشویی پاکشوما یکی از خدمات ضرور در بهبود کیفیت زندگی مدرن ما شده است. با پیشرفت فناوری و ورود ماشین‌ های لباسشویی پیشرفته به بازار، این دستگاه‌ ها از طراحی‌ ها و ویژگی‌ های متنوعی برخوردارند که به تمیز کردن و مراقبت از لباس‌های ما کمک می‌کنند. با این حال، همچنان این ماشین‌ ها با مشکلات فنی ممکن است مواجه شوند، از جمله مشکلات در برد الکترونیکی آنها.

در چنین شرایطی، تعمیر برد ماشین لباسشویی پاکشوما توسط تکنسین‌ های ماهر و مجرب ضروری می‌شود تا عملکرد صحیح دستگاه بهبود یابد. اصلاح برد الکترونیکی باعث افزایش عمر مفید ماشین لباسشویی می‌ شود و به تأمین بهترین نتایج در شستشو و نگهداری از لباس‌ ها کمک می‌کند. از این رو، به اهمیت تعمیر برد ماشین لباسشویی پاکشوما و نیز انتخاب تعمیرکاران ماهر برای انجام این کارها نباید غفلت شود.

🛠 خدمات ایران تک سرویس: تعمیر لباسشویی سامسونگ  🛠  

عکس برد لباسشویی

بهترین مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی

مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی در تهران به عنوان یک منبع قابل اعتماد برای تعمیر و خدمات نگهداری ماشین‌ لباسشویی‌ ها در این شهر شناخته می‌ شود. این مرکز تخصص دارد در تعمیر بردها و سیستم‌ های الکترونیکی ماشین‌ لباسشویی‌ های مختلف، و با داشتن تجربه و تخصص در این زمینه، مشکلات و خرابی‌ های مختلف را تشخیص داده و رفع می‌ نماید. 

تعمیر برد ماشین لباسشویی امری حیاتی است زیرا این بردها مسئول کنترل و عملکرد دستگاه می‌ باشند.تعمیرات صحیح و حرفه‌ای توسط متخصصان مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی در تهران می‌ تواند عمر مفید دستگاه شما را افزایش دهد و هزینه‌ های تعویض بردها را جلوگیری نماید. 

بنابراین، در صورتی که با مشکلات ماشین لباسشویی خود مواجه می‌ شوید، تماس با این مرکز تعمیر تخصصی در تهران به عنوان گزینه‌ ای معتبر و کارآمد می‌ تواند به شما کمک کند.

🛠 خدمات ایران تک سرویس: تعمیرات لباسشویی سامسونگ در کرج  🛠  

چه زمان از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات برد ماشین لباسشویی استفاده کنید؟

اگر دستگاه شما کارت گارانتی نداشت و یا تاریخ آن فاقد اعتبار بود، بهترین کار مراجعه به تعمیرگاه های مجاز است. از سپردن ماشین لباسشویی به تعمیرکارانی که دارای سابقه و تجربه لازم نیستند خودداری کنید. 

همانطور که قبلا گفتیم در هر ساعت از شبانه روز آماده ی ارائه ی خدمات در محل کار یا منزل شما خواهیم بود. تست و عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی به طور کامل در محل اعلام شده از سوی مشتری صورت می گیرد و به دلیل عدم ضرورت جا به جایی و انتقال ماشین لباسشویی تا حد زیادی هزینه ها کاهش خواهد یافت. راه دسترسی شما به تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی از طریق تماس تلفنی می باشد. شماره های تماس نیز در این سایت ذکر شده اند.

تعمیر برد ماشین لباسشویی در تهران

شرکت ما با بیش از نیم قرن تجربه کاری با دارا بودن مزیت هایی از قبیل موارد زیر توانسته تا در بین شما مصرف کنندگان عزیز ماشین لباسشویی طرفداران زیادی داشته باشد. 

مزیت های از قبیل پشتیبانی آنلاین، خدمات شبانه روزی ۲۴ ساعته، دارا بودن تکنسین های مجرب و متهد، هزینه شفاف ابتدای کار، تصویه پس از تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب، اعزام سریع تعمیرکار، استفاده از قطعات اورجینال، دارای مجوز رسمی اتحادیه مربوط و دارا بودن کادری آموزش دیده مفتخر هستند تا در صورت خرابی برد ماشین لباسشویی شما برای خدمات دهی به نحو احسنت به شما عزیزانی که ساکن تهران هستید، خدمت دهی داشته باشد.

مشکلات شایع دیگری نیز ممکن است برای ماشین لباسشویی شما پیش آید از جمله: نچرخیدن دیگ، برق داشتن بدنه دستگاه، عدم شستشو مناسب، بسته نشدن درب، روشن نشدن دستگاه، خراب بودن تایمر، قفل شدن درب، خرابی لاستیک، ایراد در بلبرینگ، ارور، لرزش و یا صدای زیاد ماشین لباسشویی در حین پروسه خشک کن از مشکلاتی دیگری هستند که ممکن است شما با آن دست و پنجه نرم کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *