ایران تک سرویس

 درخواست اعزام تعمیرکار به محل شما

تماس با ما

چرا ایران تک سرویس؟!

نمایندگی تعمیرات لباسشویی در مازندران به عنوان تعمیرگاه مرکزی در مازندران خدمات در منزل ارائه می دهد. شما در هر نقطه از مازندران که باشید می توانید خدمات لباسشویی در تمام برندها را در منزل خود با دریافت گارانتی 6 ماهه خدمات و اصالت قطعات بهره مند شوید.

تعمیرات لباسشویی در مازندران تمام برندها

تعمیر ماشین لباسشویی - تعمیرات لباسشویی در تهران

تعمیر لباسشویی ال جی مازندران

تعمیر ماشین لباسشویی - تعمیرات لباسشویی در تهران

تعمیر لباسشویی سامسونگ مازندران

تعمیر ماشین لباسشویی - تعمیرات لباسشویی در تهران

تعمیر لباسشویی پاکشوما مازندران

تعمیر ماشین لباسشویی - تعمیرات لباسشویی در تهران

تعمیر لباسشویی دوو مازندران

تعمیرات لباسشویی در تمام مناطق مازندران

مراحل انجام خدمات در نمایندگی لباسشویی مازندران

1

ثبت درخواست تعمیرکار

درخواست سرویس و یا تعمیرات لباسشویی خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نمایید.

2

ارجاع به تکنسین

با توجه به نوع و مدل دستگاه و نوع خرابی، درخواست شما به نزدیکترین تعمیرکار به محل ارجاء داده می شود.

3

هماهنگی تکنسین با شما

تعمیرکار جهت هماهنگی زمان حضور در محل و رفع اشکال دستگاه با شما تماس برقرار می کند.

3

ارائه خدمات

پس از رفع اشکال و تست دستگاه، فاکتور خدمات به شما ارائه و هزینه تعمیرات و قطعات دریافت میگردد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی در مازندران

نمایندگی تعمیرات لباسشویی در مازندران، به عنوان بهترین تعمیرگاه مجاز لباسشویی در مازندران خدمات تعمیر لباسشویی در مازندران را به همه نقاط شهر ارائه می دهد. خدمات تعمیرات لباسشویی تعمیرگاه ما شامل تعمیرات انواع لباسشویی در مازندران می باشد. تمامی این دستگاه ها به صورت تضمینی و با تعمیرکار متخصص خود در محل مشتری تعمیر می شود و در ازای خدمات ارائه شده فاکتور رسمی به مشتری داده میشود.

تعمیرات لباسشویی در محل مازندران 

این روزها که لوازم برقی آشپزخانه نقش مهمی را در روند روتین خانواده های ایرانی ایجاد می کند خراب شدن هر یک از آنها می تواند مشکلات زیادی را در پیشرفت کارهای روزانه خانواده به وجود آورد. همچنین هرچقدر هم که این دستگاه های لباسشویی از کیفیت بالایی برخوردار باشند، ممکن است دچار مشکل و خرابی شوند، در نتیجه آن که دستگاه نیاز به تعمیر و عیب یابی دارد.

در صورت وقوع مشکل در هر کدام از دستگاه های نامبرده شده می توانید با یک تماس از نمایندگی تعمیرات لباسشویی در مازندران درخواست تعمیرات کنید و سلامت دستگاه خود را به ما بسپارید. 

شماره تلفن تعمیرکار لباسشویی مازندران

برای درخواست سریع بهترین تعمیرکار لباسشویی مازندران با ما تماس بگیرید.

برای تعمیر باید به کدام تعمیرگاه مجاز یا نمایندگی لباسشویی در مازندران مراجعه کرد؟

ما در این مطلب به معرفی مرکز ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیر لباسشویی در مازندران می پردازیم. ایران تک سرویس سال هاست به عنوان یکی از فعال ترین نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی لباسشویی در مازندران فعالیت می کند و کارشناسان این مرکز آماده راهنمایی و تعمیرات دستگاه های شما هستند.

هر وسیله الکترونیکی و حساسی که دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد، این دغدغه را برای مصرف کننده به وجود می آورد که برای تعمیر به چه کسی مراجعه کند؟ جهت عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی و تعویض قطعات آنها، لازم است از خدمات مراکز تایید شده و مجاز استفاده کنید. مرکز ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیرات لباسشویی در مازندران ، با به کارگیری کارشناسان خبره و تکنسین های با تعهد، همواره ارائه خدمات با کیفیت در کوتاه ترین زمان را در اولویت خود قرار داده است.

مهم ترین مزایای نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایران تک سرویس در مازندران

 • دقت و سرعت بالا در تعمیر: تعمیرگاه ایران تک سرویس با بهره گیری از کارشناسان کارآموزده و متخصص تعمیرات انواع خرابی های لباسشویی را با بالاترین سرعت انجام می دهد.
 • انجام خدمات تعمیر در محل در مازندران : با استفاده از خدمات ایران تک سرویس، نیازی به حمل و نقل دستگاه نیست؛ شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی را در منزل و یا محل خود در مازندران دریافت نمایید.
 • مشاوره و راهنمایی با کیفیت بالا: برای امور تخصصی نظیر تعمیرات ماشین لباسشویی راهنمایی های یک شخص باتجربه می تواند بسیار کارآمد باشد. کارشناسان این مرکز همواره به بهترین شکل نسبت به راهنمایی مصرف کنندگان اقدام می کنند.

تمامی این موارد، دلیلی است برای آن که تعمیرگاه ایران تک سرویس به عنوان یکی از شاخص ترین مراکز خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات لباسشویی در مازندران می تواند گزینه ای مناسب جهت تعمیر دستگاه شما در مازندران باشد.

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات لباسشویی مازندران

تعمیر  لباسشویی در محل مازندران به شما در کاهش هزینه ها کمک بسیاری می کند. ما در نمایندگی تعمیرات لباسشویی مازندران، بهترین تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیرات لباسشویی را برای انجام خدمات تعمیرات اعزام می کنیم. پس دیگر نیاز نیست نگران حمل و جا به جایی دستگاه خود و آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه های لوازم خانگی یا نمایندگی ها باشید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی در تمامی مناطق مازندران

تعمیرگاه ایران تک سرویس بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی در مازندران با دارا بودن شعب خدمات پس از فروش در تمامی نقاط مازندران آماده ارائه سرویس خدمات به همشهریان گرامی در اسرع وقت در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت و هزینه مناسب می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در مازندران

تا حالا برایتان پیش آمده که بخواهید، لباس های خود را درون ماشین لباسشویی بریزید، اما متوجه آن بشوید که ماشین لباسشویی لباسشویی شما با مشکل مواجه شده و کار نمیکند؟ در این مواقع آزار دهنده و حتی اعصاب خرد کن، پیدا کردن دقیق مشکل یا ارور آن، کار بسیار دشواری خواهد بود. مخصوصا اگر شما دانش این کار را نداشته باشید. در این مواقع باید چیکار کرد؟

ممکن است ایراد ماشین لباسشویی لباسشویی شما ساده بوده و خودتان بتوانید آن را درست کنید، اما با این موجود، در بسیاری از مواقع باید دستگاه خود را به دست یک متخصص حرفه ای تعمیرات ماشین لباسشویی در مازندران بسپارید.

این  نکته بسیار مهم  از جانب شما نباید فراموش شود که، عیب یابی ماشین لباسشویی لباسشویی، برطرف کردن خرابی های متداول آن و انجام سرویس یا تعمیرات این دستگاه، باید همگی توسط افراد دارای صلاحیت انجام بگیرد.

در صورتی که مشکلی یا خرابی، برای ماشین لباسشویی شما پیش آمد، و از عیب یابی آن سر در نمیاورید، به شما توصیه میکنیم، با تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی لباسشویی در مازندران تماس بگیرید.

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی در مازندران

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • آب گیری نکردن لباسشویی
 • آبگیری مداوم ماشین لباسشویی
 • توقف یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه
 • تمیز شسته نشدن لباس ها
 • تخلیه نشدن آب دستگاه
 • برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی
 • صدای زیاد دستگاه
 • لرزش زیاد لباسشویی
 • نشت آب ماشین لباسشویی

 

سوالات متداول کاربران درباره خدمات نمایندگی لباسشویی در مازندران

روال عیب یابی و سرویس لوازم خانگی لباسشویی چگونه است؟

 1. درخواست نصب، سرویس یا تعمیرات لباسشویی به صورت تلفنی  توسط کارشناسان پشتیبانی ثبت می شود.
 2. کارشناس ما با در نظر گرفتن نوع و مدل لوازم خانگی، مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست را به نزدیکترین تعمیرکار لباسشویی واجد شرایط ارسال می کند.
 3. در همان روز تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس گرفته و در زمان مورد نظر شما جهت عیب یابی و رفع اشکال به محل مراجعه می نماید.
 4. پس از عیب یابی، تعمیر و رفع مشکل هزینه از شما دریافت می شود.

5/5 - (3 امتیاز)

آیا باید لوازم خانگی خراب را به تعمیرگاه ببرم؟

خیر، تعمیرگاه ایران تک سرویس خدمات تعمیر در منزل را ارائه می‌دهد. تکنسین‌های ما با تجهیزات لازم به محل شما می‌آیند و تعمیرات را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند.

5/5 - (3 امتیاز)

چقدر از زمان تماس من تا اعزام تعمیرکار زمان میبرد؟

پس از تماس تلفنی شما با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در رشت شرکت ایران تک سرویس خدمات و ثبت درخواست تعمیرات، تعمیرکار ما در سریعترین زمانی که امکان پذیر باشد با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق ساعتی که شما اعلام می نمایید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می گردد.

5/5 - (3 امتیاز)

آیا قطعات تعمیر شده را تضمین دارند؟

بله، در مرکز تعمیراتلباسشویی ایران تک سرویس، قطعات تعمیر شده دارای ضمانت می‌باشند. اگر در طول دوره ضمانت هرگونه مشکلی در قطعات تعمیر شده بوجود آید، ما آن‌ها را رایگان تعمیر خواهیم کرد یا در صورت لزوم تعویض خواهیم کرد.

5/5 - (3 امتیاز)

اگر پس از تعمیر دستگاه مجددا خراب شد مجددا باید مبلغ تعمیر را پرداخت کنیم؟

در صورتی که خرابی مجدد دستگاه مربوط به قطعه جدیدی نباشد و همان قطعه تعمیر شده توسط کارشناس ایران تک سرویس مجددا خراب شده باشد؛ کارشناس ما عیب یابی و رفع خرابی را به صورت رایگان انجام خواهد داد.

5/5 - (3 امتیاز)

زمان تقریبی تعمیر دستگاه من چقدر است؟

مدت زمان تعمیر لوازم خانگی شما بستگی به نوع دستگاه و میزان خرابی آن متغیر می باشد. اما ما تضمین میکنیم که عیب یابی و تعمیر دستگاه شما در سریعترین زمانی که امکان پذیر باشد انجام  شود.

5/5 - (3 امتیاز)
سایر خدمات ما 
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *