تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سامسونگ

می خواهید در وقت و زمانتان صرفه جویی بشود. با این نکات بیشترین بهره را هنگام سرویسهای تعمیراتی دریافت نمایید.

شاید زندگی شما انقدر شلوغ باشد که حتی وقت برای به خودتان رسیدن نداشته باشید چه برسد به اینکه بخواهید لوازم برقی خانه یتان را تعمیر کنید.

ولی با صرف اندکی زمان می توانید به تعمیرکار لوازم برقی کمک کنید تا بتواند سرویس های تعمیراتی را به شما به بهترین نحو ارائه بدهد. ما به شما در اینجا می گوییم که قبل و بعد از مراجعه تعمیرکار لوازم برقی به خانه یتان چه کار باید انجام بدهید تا لوازمتان به بهترین نحو کار کند.

1- باید دسترسی برای تعمیر آن وسیله ای که نیاز به تعمیر دارد راحت باشد.

یکی از بزرگترین مشکلات تعمیرکاران این است که به آن محصول دسترسی لازم را ندارند، این را تعمیرکاران مرکز تعمیرات لوازم خانگی ایران تک سرویس هم گفته اند. به این معنا که هر چیزی که روی لوازمتان یا اطراف آن قرار دارد بردارید تا کار تعمیرکار برای تعمیر لوازم برقی راحت تر باشد. هر چیزی که ممکن است در کار تعمیرکار اختلال ایجاد کند مثل حیوان خانگی و بچه را از جایی که قرار است تعمیرات انجام بشود دور نگه دارید. نه تنها که این کار فضای لازم را برای انجام تعمیرات به تعمیرکار می دهد، بلکه کودکان هرگونه اتفاق و حادثه و خبری مصون می مانند

2- اگر چندین لوازم برقی باید تعمیر گردد، از تکنسین   بخواهید که همه راکنترل کند.

چون هم در زمان تکنسین صرفه جویی می شود چون یکبار آمده و هم اینکه می توانید تخفیف تعمیراتی بگیرید چون چندین تعمیر در یکبار بازدید انجام می شود. چون بخشی از هزینه ی تعمیراتی که تعمیرکار از شما دریافت می کند ایاب و ذهاب است، پس می توانید این هزینه هم علاوه بر تخفیف تعمیرات لوازم خانگی دریافت نمایید.

3- از فرصت استفاده کنید و بپرسید چه چیزی دارد تعمیر می شود.

همیشه از تکنسین بپرسید که چه چیز لوازم برقی شما خراب شده چه قطعه ای مشکل پیدا کرده است. چه چیزی باعث بروز این مشکل در لوازم برقیتان شده؟ چطور می توان از بروز این مشکل جلوگیری نمود؟ اگر زمان بزارید می توانید خوب متوجه بشوید که چه اتفاقی افتاده و مانع بروز مجدد مشکل بشوید

4- نکات نگهداری از لوازم برقیتان را بپرسید.

مثلا اگر تکنسین آمده که به تعمیر ماشین ظرفشویی بپردازد شما در مورد مشکلات یخچال و گاز و ماشین لباسشویی هم می توانید از او سوال بپرسید. از این فرصت که یک کارشناس تعمیراتی متخصص در خانه شما هست استفاده کنید و سوالاتتان را بپرسید. در حین اینکه تعمیرکار لوازم برقی در خانه ی شما هست ، از او راجع به محصولات خاصی که باعث می شود شما بهتر از لوازمتان مراقبت کنید بپرسید. تکنسین به شما مواردی را می گوید که بتوانید عمر لوازم برقی خانگیتان را بالا ببرید. برای مثال تمیز کردن سیم پیچی های پشت یخچال(کندانسور) باعث می شود که دما بالا نرودو تکنسین می تواند به شما نشان بدهد که چطور آن کار را انجام بدهید و از کجا لوازم لازم را بخرید.

تعمیرکاران تعمیرگاه لوازم خانگی ایران تک سرویس در اولین نصب نکات نگهداری از لوازم برقی را به شما آموزش می دهند.

5- اینکه لوازمتان سالم می ماند را تضمین کنید.

مثلا می توانید گارانتی یا وارانتی لوازم برقی خانگیتان را تمدید کنید.

Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *