نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در رشت

به نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در رشت خوش آمدید! ما یک تیم متخصص و حرفه‌ای در زمینه سرویس تعمیر کولر گازی جنرال هستیم و آماده ارائه خدمات حرفه‌ای و کیفی در این حوزه به شما همشهریان ساکن در رشت هستیم. اگر کولر گازی جنرال شما نیاز به تعمیر دارد، شما می‌توانید به ما اعتماد کنید. تیم ما تجربه بالا و آگاهی کامل درباره این برند را دارد و قادر است مشکلات رایج و عمومی کولر گازی جنرال را به طور دقیق تشخیص داده و تعمیر نماید. ما در ارائه خدمات تعمیرات کولر گازی در رشت؛ شامل تعمیرات عمومی، جایگزینی قطعات، شارژ گاز، تمیزکاری و سرویس‌ دهی دوره‌ ای به کولر گازی جنرال شما متمرکز هستیم. هدف ما این است که کولر گازی شما به حالت بهینه برگردد و به شما راحتی و خنکایی لازم را در هوای گرم رشت بدهد. از تجربه و تخصص ما در تعمیرات کولر گازی جنرال برای رسیدن به بهترین عملکرد و عمر مفید بیشتر کولر شما بهره ببرید. شما می‌توانید با ما تماس بگیرید تا وقت مناسبی را برای تعمیر و خدمات کولر گازی جنرال خود در رشت تعیین کنیم.

خرابی های متدوال در تعمیرات کولر گازی جنرال در رشت و روش رفع ایراد

به طور طبیعی وقتی تابستان از راه می رسد باید کولر گازی بدون هیچ مشکلی کار کند برای این که بتوانید نهایت استفاده از کولر گازی خود را ببرید و برای این که مطمئن شوید کولر گازی شما خوب کار میکند و هنگام استفاده از آن خراب نمی شود، هر چند وقت یک بار به صورت دوره ای یا حداقل هر سال یک بار با تعمیرکار کولر گازی جنرال در رشت تماس بگیرید که در این زمینه می تواند با ایران تک سرویس بعنوان مرکز تخصصی و نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در رشت تماس بگیرید.

در ادامه مطلب چند نوع از خرابی های کولر گازی که درصد زیادی از افراد با آن مواجه میشوند برای شما مورد بررسی قرار میدهیم.

 • فیلتر هوای کثیف

فیلتر هوای کولر گازی، یکی از قطعات است که در صورتی که سرویس و تمیز نکردن به موقع آن امکان دارد علاوه بر پایین اوردن عملکرد کولر گازی، به دیگر قطعات آسب وارد شود. پس هر چند وقت یک بار برای تمیز کردن آن اقدام کنید.

 • کاهش سرمایش کولر گازی اسپلیت جنرال

یکی از شایع ترین مشکلات کولر گازی باد گرم زدن کولر گازی است.  به صورت خیلی ساده یک واکنش شیمیایی در سیستم کولر شما سبب می شود که هوا خنک تولید شود، اگر سطح خنک کنندگی آن پایین است، این به معنا  بوده که مشکلی برای سیستم کولر شما به وجود آمده است. 90 درصد موارد ضعف خنک کنندگی  به دلیل این است که کولر گازی شما نشتی دارد. در اولین فرصت کولر خود را بررسی کنید و اقدامات لازم را برای برطرف کردن آن انجام دهید. برای رفع این مشکل تعمیرگاه تخصصی تعمیر کولر گازی جنرال ایران تک سرویس در رشت را به شما معرفی میکنیم.

 • کار نکردن فن بیرونی ( کندانسور)

فن بیرونی کندانسور، مسئول انتقال گرمای منزل شما به فضای بیرون از خانه است. اگر فن بیرونی به درستی کار نکند، سرمایه مناسبی،  نمی تواند جایگزین گرمای منزل شما بشود و سبب این خواهد شد که کمپرسور پیش از حد گرم شده و سیکل سرمایش کولرگازی شما مختل شود.

 • خرابی برد الکتریکی

 یکی دیگر از  مشکلات  شایع کولر گازی، خرابی برد فرمانی یا مدار الکتریکی دستگاه است که  اگر این مشکل رخ بدهد موجب اختلال در همه ی سیستم کولر گازی  از جمله خاموش شدن کولر گازی یا طبق نبودن عملکرد سیستم دستگاه و … خواهد شد.

 • مراقب کابل ها باشید

اگر کولر گازی گاهی اوقات به صورت خودکار خاموش و روشن می شود، دلیل آن بالا بودن آمپر مصرفی کولر گازی است که ممکن است با مشکل سیم کشی مواجه شده باشید. اگر با این اختلال برخورد کردید تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در رشت را فراموش نکنید.

 • آبریزی کولر گازی جنرال

از شایع ترین مشکلات کولر گازی که در صد زیادی از افراد با آن مواجه می شوند، سراریز شدن آب از پنل داخلی کولر گازی است. که این نشان مسدود شدن  راه آب خروجی کولر گازی محسوب می شود که رفع این مشکل با سرویس کردن کولر گازی به دست یک متخصص از طرف تعمیرگاه ایران تک سرویس بعنوان نمایندگی و مرکز خدمات پس از فروش جنرال در رشت حل خواهد شد.

 • وجود برفک روی لوله های کولرگازی

یکی دیگر از خرابی های کولر گازی، برفک زدن لوله های کولر گازی یا کندانسور است. این خرابی به علت، کاهش میزان شارژ دستگاه یا کثیف بودن فیلتر اتفاق میوفتد. بعد از خاموش شدن، آب شدن یخ، حتما نشتی به همراه خواهد داشت. به هیچ عنوان کولر گازی را در این شرایط ریست نکنید، اگر تمیز کردن فیبتر ها کمک نکرد، کولررا تا برطرف شدن مشکل به هیچ عنوان روشن نکنید.

به شما توصیه می کنیم برای حل این مشکل با نمایندگی تعمیرات کولرگازی جنرال در رشت تماس بگیرید.

 • صدای غیر معمول یا لرزش کولرگازی جنرال

از مهم ترین مشکلات کولر گازی که حتی موجب از بین بردن آسایش می شود، صدای غیر معمول کولر گازی است. این صدای ناهنجار و آزاردهنده  ممکن است از یونیت داخلی  یا خارجی کندانسور باشد. این صدا دلایل متعددی از جمله، نابالانس بودن فن یونیت خارجی کولر گازی  یا فن یونیت داخلی کولر گازی دارد. حتی احتمال این که پایه های کمپرسور کولر گازی لق یا شل شده باشد و احتیاج به آچارکشی خواهد داشت.

 • سیستم تهویه مرکزی روشن نمی شود

از دیگر مشکلات شایع کولر گازی، روشن نشدن آن است. اگر دیدید سیستم کولر گازی مرکزی روشن نمی شود، اول از همه سعی کنید ترموستات و کنترل آن را تنظیم کنید. اگر این کار را انجام  دادید و جواب نگرفتید، با نمایندگی جنرال ایران تک سرویس در رشت تماس حاصل بفرمایید.

 • فن پنل داخلی کولر گازی کار نمیکند

از دیگر خرابی های کولر گازی می شود به فن پنل داخلی اشاره کرد. برای حل این مشکل ابتدا فیلتر هوا را چک کنید  اگر مسدود شده بود خودتان میتوانید آن را تعمیرش کنید. اما اگر یخ روی کویل سرد کننده و لوله های مبرد وجود داشت، اجازه دهید  یخ ها آب شود و سپس نگاه کنید که فن کار میکند  یا نه ،  اگر کار نکرد  شاید رله فن  یا خود موتور فن خراب شده باشد. در چنین شرایطی حتما با متخصص این کار که در تعمیرگاه و مرکز خدمات پس از فروش جنرال در رشت ایران تک سرویس وجود دارد تماس بگیرید و مشکل را برای آن ها بازگو کنید.

نکات مهم در نگهداری کولر گازی اسپلیت جنرال  

کولر گازی، یکی از مهم ترین و اصلی ترین، ابزارهای هر منزلی به حساب میاید که در روزهای گرم تابستان (گرمایش زمستان)  بدون چنین دستگاه هوشمندی غیر ممکن است.

زمانی که کولر گازی جنرال توسط متخصص مربوطه نصب شد تا مشکلی ایجاد نشود، شما از اون روز به بعد باید نکاتی را برای نگهداری آن انجام دهید ، تا باعث عملکرد بهتر دستگاه و در نتیجه افزایش طول عمر کولز گازی میشود. ما قصد داریم در ادامه مبحث نکاتی را که باید رعایت شود برای شما  بیان کنیم.

 1. در طول مدتی از شبانه روز که در منزل نیستید، کولرگازی اسپیلیت جنرال را حتی برای مدت یک یا دو ساعت روشن نگه ندارید.
 2. اگر شب های تابستان هنگام خوابیدن کولر گازی اسپیلیت را روشن نگه میدارید، دمای آن را روی درجه خیلی کم و پایین تنظیم کنید.
 3. در فصل تابستان، تا حد امکان با کشیدن پرده ها و یا کرکرها مانع از تابیدن خورشید به صورت مستقیم به درون  فضای منزل  یا محل کار خود شوید. به علت این که باعث میشوید  دمای محیط خنک تر شود و کولر گازی انرژی کمتری مصرف کند.
 4. فیلترهای کولر گازی جنرال، به راحتی قابل در آوردن و تمیز کردن هستند. به شما توصیه میکنیم که این فیلترها را یک بار در ماه از جا در بیاورید و به خوبی و دقت آن را تمیز کنید.
 5. در طول روز زمانی که کولر گازی روشن است، سعی کنید تا حد امکان دمای خانه یا محل کار را کم کنید تا فشار کمتری به دستگاه وارد شود.
 6. تمیز نگهداشتن کویل ها از مهم ترین مواردی که باید در نگهداری کولر گازی جنرال به آن توجه کنید.
 7. یکی دیگر از موارد مهم در خصوص نگهداری از کولر گازی استفاده کردن از پوشش عایق مناسب است.
 8. به یاد داشته باشید هرگز نباید برق ورودی کولر گازی دارای نوسان باشد، به دلیل این که ممکن است باعث خرابی دستگاه شما شود.
 9. به هیچ وجه نباید در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش کولر گازی جنرال را تغییر داد. باید آن را خاموش کرده و تنظیمات را تغییر داده و دوباره روشن کنید.
 10. هیچ وقت نباید، در یک مکان هم کولر گازی روشن باشد هم کولر آبی، به دلبل این که کولر آبی رطوبت وارد هوا میکند در حالی که کولر گازی  رطوبت را از هوا میگیرد.
 11. حتما جلو و عقب کندانسور به فاصله حداقل یک متر فضای خالی وجود داشته باشد، در غیر این صورت، انتقال حرارت ببین کنداسور و محیط به خوبی انجام نمیگیرد و کمپرسور کولر گازی جنرال شما صدمات شدیدی خواهد دید.
 12. جهت اطمینان از کم نشدن گاز کولر گازی جنرال، حتما آن را سالیانه به کمک افراد متخصص سرویس نمایید. به دلیل این که کم شدن گاز کولر باعث صدمه شدید کمپرسور کولر گازی می شود.
 13. کولر گازی نباید تمام وقت با تمام قدرت کار کند، به دلیل این که باعث خرابی کولر گازی می شود.

تعمیر کار حرفه ای کولر گازی جنرال در رشت

برای تعمیر کولر گازی جنرال در رشت بهتر است به کجا مراجعه کرد؟

اگر برای کولر گازی اسپلیت جنرال شما مشکلی پیش آمده، عملکرد طبیعی آن با اختلال روبرو شده یا نیاز به عیب یابی و بررسی آن وجود دارد، شما به یک مرکز مطمئن برای تعمیر دستگاه خود نیاز دارید. اگر در شهر رشت سکونت دارید و به دنبال مشاوره و راهنمایی برای تعمیر کولر گازی خود هستید، تعمیرگاه ایران تک سرویس در خدمت شماست.

مرکز ایران تک سرویس، با سابقه طولانی و تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود، انواع تعمیرات کولر گازی اسپلیت جنرال در رشت را انجام می دهد. این مرکز طی سال فعالیت خود همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و بهترین خدمات پس از فروش کولر گازی اسپلیت جنرال در رشت را عرضه می دارد.

مهم ترین مزیت های تعمیرگاه کولر گازی اسپلیت جنرال در رشت ایران تک سرویس:

سرعت بالا در تعمیرات: در خرابی کولر گازی اسپلیت زمان تعمیر امر مهمی است چرا که طولانی شدن خرابی کولر گازی واقعا اذیت کننده می باشد. متخصصان ایران سرویس خدمات تعمیراتی کولر گازی جنرال در رشت را با بالاترین سرعت ممکن به انجام می رسانند.

انجام تعمیرات کولر گازی در محل: با توجه به سنگین بودن کولر گازی اسپلیت، جا به جایی این وسایل می تواند دغدغه بسیاری از مشتریان باشد. کارشناسان ایران تک سرویس تعمیر کولر گازی اسپلیت جنرال در رشت را در محل انجام می دهند و مشکلی از بابت حمل و نقل وجود نخواهد داشت.

گارانتی خدمات تعمیرات: ایران سرویس نسبت به مشتریان خود در رشت متعهد است. اگر کولر گازی جنرال شما پس از تعمیر مجددا از همان قسمت آسیب دیده قبلی دچار اشکال شود، متخصصان ایران تک سرویس به رایگان نسبت به بررسی مشکل و رفع آن اقدام می کنند.

نکته پایانی

تمام سعی ما در این مطلب این بود است که شما را نکات نگهداری و خرابی های کولر گازی جنرال آشنا کنیم و نتیجه گرفتیم که با وجود هر گونه مشکلی برای کولر گازی شما پیش آمد با مراکز معتبر و مجاز تعمیرات کولر گازی جنرال در رشت مانند تعمیرگاه ایران تک سرویس تماس بگیرید.

Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *