تعمیرات برد کولر گازی اسپلیت

تعمیرات تخصصی برد کولر گازی در کمترین زمان و با بهترین کیفیت توسط تعمیرگاه ایران تک سرویس. معمولا در فصول گرم سال به ویژه تابستان میزان استفاده از وسایل خنک کننده مثل کولر افزایش می یابد و در این بین کولر گازی،اسپیلت که از محبوبیت و استقبال زیادی برخوردار است، میزان استفاده بیشتری نیز دارد. به موازاتی که استفاده از آن بیشتر می شود، امکان به وجود آمدن خرابی های احتمالی و نیاز به استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی نیز بیشتر خواهد شد. یکی از نکاتی که همواره باید به آن توجه داشته باشید این است که هر وسیله برقی برای افزایش طول عمر مفید و داشتن بازدهی لازم نیازمند بررسی و سرویس در بازه های زمانی منظم می باشد و پیشنهاد مجموعه ایران تک سرویس به شما دوستان عزیز این است که با شروع فصل گرما قبل از استفاده از کولر گازی یا اسپیلت سعی کنید که این وسیله را مورد بررسی قرار داده تا اگر نیاز به تعویض قطعه و رفع مشکل دارد، این کار را انجام دهید و از به وجود آمدن مشکلات بیشتر برای آن پیشگیری نمایید. این کار هم چنین به کاهش هزینه های ناشی از تعمیرات نیز کمک می کند. امکان دارد که شما از مشکل ایجاد شده برای دستگاه آگاهی داشته باشید ولی به دلیل این که دارای تجربه و مهارت کافی در خصوص تعمیرات کولر گازی نیستید، نتوانید تشخیص دهید که علت اصلی به وجود امدن آن خرابی چیست. در این حالت توصیه می کنیم که حتما از نمایندگی یا تعمیرگاه های مجاز بخواهید تا دستگاه شما را مورد بررسی دقیق قرار دهند. اگر نقص فنی به وجود امده به موقع شناسایی شود و برای مثال اگر مربوط به برد دستگاه باشد، مجموعه ایران تک سرویس تعمیرات برد کولرگازی شما را بر عهده خواهد گرفت. البته در برخی مواقع امکان دارد که تعویض قطعات درونی از جمله برد ضروری باشد و در این صورت ما تامین کننده قطعه مورد نظر خواهیم بود.

تعمیرات برد کولر گازی با استفاده از کارت ضمانت محصول

اگر دستگاه اسپیلیت را به تازگی خریداری نموده اید حتما کارت گارانتی آنرا دریافت کرده اید، در صورتی که تاریخ درج شده بر روی این کارت معتبر باشد به راحتی می توانید به نمایندگی مربوط به برند دستگاه مراجعه کنید و بدون پرداخت هزینه های گزاف مشکل را بر طرف نمایید. در صورتی که شما این کارت را گم کرده باشید و یا از تاریخ انقضای اعتبار آن گذشته باشد و یا به طور کل کولر گازی فاقد کارت ضمانت باشدف پیشنهاد می کنیم که به یکی از معتبر ترین تعمیرگاه مجاز تعمیرات برد کولر گازی مراجعه نمایید. در صورتی که می خواهید از سرویس های حرفه ای در هر ساعت از شبانه روز و در هر منطقه از استان تهران بهره مند شوید، می توانید با مجموعه ایران تک سرویس تماس حاصل نمایید. ما با برخورداری از پرسنل مجرب و وظیفه شناس و با داشتن سالها تجربه در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی در خدمت شما خواهیم بود. ممولا یکی از دغدغه های مشتریان این است که جا به جایی وسایل برقی برای آنها بسیار سخت و هزینه ساز می باشد، در این خصوص باید بگوییم که تا حد امکان تمامی کارهای مربوط به تعمیرات برد کولر گازی شما در محل کار یا منزلتان انجام خواهد شد و هیچ نیازی برای جا به جایی یا انتقال دستگاه توسط شما به تعمیرگاه وجود نخواهد داشت.

در برخی از موارد اگر دستگاه نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، ما به شما این اطمینان را می دهیم که از قطعات صد در صد ارجینال استفاده خواهیم کرد و به خاطر اینکه حسن نیت خود را به شما ثابت نماییم ضمانت نامه ی سه ساله بابت قطعه تعویض شده به شما ارائه می دهیم. در مجموعه ایران تک سرویس تعمیرات تخصصی انواع برد الکترونیکی کولرگازی اسپیلت(یک تکه ؛ دوتکه ) انجام خواهد شد و دستگاه شما از هر برندی که باشد ما قادر به بررسی و رفع خطای به وجود امده در آن خواهیم بود.

چگونه از خدمات تعمیر برد کولر گازی استفاده کنید؟

برای استفاده از سرویس های تعمیراتی ما فقط کافی است تا بر حسب منطقه ای از شهر تهران که ر آن حضور دارید با یکی از شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید. کارشناسان پشتیبانی ما در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود. پس از تماس شما درسریع ترین زمان ممکن یکی از کارشناسان فنی مجموعه ایران تک سرویس به آدرس شما اعزام می شود تا کولر گازی را از نزدیک مورد بررسی قرار بدهد. لازم به ذکر است که ارائه ی خدمات در روزهای تعطیل نیز مقدور می باشد.

Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *