چطور یک ماشین لباسشویی که دربش باز نمی شود را تعمیر کنیم؟

اگر ماشین لباسشویی در خانه از کار بیافتد فاجعه است به همین خاطر است که ما این پست تعمیراتی را گذاشتیم تا به شما کمک کنیم مشکل لباسشوییتان و درب آن که باز نمیشود را برطرف کنید.شاید که خیلی دوست نداشته باشید ماشین لباسشویی را تعمیر کنید ولی میلیونها نفر از مشتریان ما به ما گفته اند که واقعا آسان است. برای شروع،ما لیستی از بیشتر قطعاتی که باعث می شود در باز شدن در ماشین لباسشویی اختلال پیدا کند را آورده ایم . شما می توانید از این لیست استفاده کنید تا ببینید چه قسمتی نیاز به تعمیر دارد ، و بعد مدل دستگاهتان را جست و جو کنید تا با شکل ظاهری هر قطعه در لباسشویی خودتان آشنا بشوید.

چطور یک ماشین لباسشویی که دربش باز نمی شود را تعمیر کنیم؟

قفل در یا اتصال ماشین لباسشویی

قفل درب که اتصال دو در به هم نامیده می شود ، یک مکانیسم ایمنی استکه در ماشین لباسشویی هایی که دربشان اغلب از رو به رو باز می شود و برخی مدلهای لباسشویی که دربشان ازبالا باز می شود به کار می رود ، که مانع از باز شدن در و چفت در هنگامی که ماشین دارد کار می کند می شود .این سیستم از یک زبانه سوار شده روی در و یک مکانیسم قفل قرار گرفته در پشت پانل جلویی /درب یا بالای لباسشویی تشکیل شده.مکانیسم قفل هم عموما از یکسری کلید و سلونئوید باز و بسته شدن تشکیل شده .وقتی برنامه شست و شو شروع بشود ، کنترل لباسشویی سلونئید قفل را فعال می کند تا مانع از این بشود که در ماشین لباسشویی باز بماند .درانتهای چرخه شست و شو هم این کنترل سلنوئید باز شدن قفل را فعال می کند . معمولاحدود 1 تا 2 دقیقه برای فعال شدن و غیر فعال شدن آن طول می کشد.اگر دروچفت در بعد از برنامه شست و شو باز نشد ، آن وقت مکانیسم قفل شدن آن خراب است . خلاصی آن عموما از زیر قفل در قابل دسترسی است ،و در برخی مدل ها از داخل مخزن شوینده

برخی مدلهای لباسشویی صفحه نمایش دیجیتالی دارند که کد خطا راوقتی در باز نمی شود نشان می دهد . به محض اینکه در را باز کردید می توانید به ساختار قفل در دسترسی یابید و آن را عیب یابی کنید . در ماشین لباسشویی هایی که دربشان از رو به رو باز می شود ، یا باید صفحه بالایی یا پنل جلویی را باز کنید تا به مونتاژ قفل دسترسی یابید. شاید این مشکل به خاطر داغ شدن بیش از حد سلونئید باشد . شما می توانید کلید های قفل در و سلنئوید ها را با مولتی متر چک کنید و هر کدام که خراب است جایگزین نمایید..در ماشین لباسشویی هایی که دربشان از بالا باز می شود ، صفحه اصلی بالایی را بردارید تا به مکانیسم قفل دسترسی یابید .

چطور یک ماشین لباسشویی که دربش باز نمی شود را تعمیر کنیم؟

قلاب و زبانه و لولا درب لباسشویی

به لولا درقلاب و زبانه هم می گویند ، یک جزئی از مکانیزم ایمنی استکه در ماشین لباسشوییهایی که دربشان از رو به رو باز می شود نصبشده یا برای فعال کردن کلید درب در ماشین لباسشویی هایی که دربشان از بالا باز می شود بهکار می رود .در ماشین لباسشویی هایی که دربشان از رو به رو باز می شودذ ، زبانه در برای تشکیلات قفل شدن درب به کار می رود . اگر این زبانه آسیب ببیند ، ممکن نتواند درب رابه خوبی قفل کند یا ممکن است در پایان برنامه شست و شو نتواند درب را باز کند.معمولا این زبانه در از یک پلاستیک سفتساخته شدهو ممکن است حتی در استفاده عادی هم بشکند ، یا اگر کسی در رو با فشارباز کند بشکند . معمولا هم به در با دو تا پیچ وصل شده و راحت قابل تعویض است.اگرمیبینید این زبانه هر نوع تغییر شکلی دارد یا از جایش در رفته است، باید عوضش کنید .

دستگیره و پین

در ماشین لباسشویی های استانداردی که دربشان از بالا بازمی شود ،دو تا لولا است که سرپوش را به قسمت بالایی وصل میکند، این لولا ها می تواند از پلاستیک یا فلز ساخته شده باشد ، و ممکن است در اثر استفاده عادی هم پوسیدگی و سایش در آن رخ بدهد. اگر شما هنگام بازکردن سرپوش مشکلی دارید ، مشکل از لولای آن است . حفره وپین لولا را نگاه کنید تا ببینید سایش یا آسیبیب ندیده باشد و اگر لازم بود تعویضش کنید.برای دستیابی به لولایی که به بالا وصل شده لازم است که صفحه اصلی بالایی را بردارید .با برداشتن صفحه بالایی مدارهای الکتریکی که برق درونشان است وجود دارد پس حتما دستگاه را از برق بیرون کشیده باشید.

قطعات تعمیری دیگر ماشین لباسشویی

ما بیشتر قسمت هایی که باعث می شود در ماشین لباسشویی باز نشود را بررسی کردیم ، ولی می تواند مشکل از اجزای دیگر هم باشد . اگر مشکل ماشین لباسشوییتان با موارد بالا حل نشد ، مدل ماشین لباسشوییتان را برای ما بفرستید تا به شما کمک و راهنمایی لازم را بدهیم.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات ماشین لباسشویی خود در انواع برند از جمله تعمیرات لباسشویی سامسونگ ، تعمیرات لباسشویی ال جی ، تعمیرات لباسشویی دوو ، تعمیرات لباسشویی بوش و... با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید

منبع: http://www.partselect.com/Repair/Washer/Lid-Door-Will-Not-Open/

منتشرشده در مقالات لوازم خانگی
یکشنبه, 04 مهر 1395 ساعت 10:07

راهنمای تعمیرات ماشین لباسشویی

راهنمای ایرادات فنی ماشین لباسشویی

حتما تا به حال برای شما نیز شرایطی به وجود آمده است که با یک نقص فنی و ایراد در دستگاه ماشین لباسشویی خود مواجه نشوید به گونه ای که عملیات معمول شستشوی لباس ها با مشکل رو به رو شود، در این شرایط چه کاری انجام داده اید ؟آیا با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی تماس گرفته اید و یا خودتان اقدام به تعمیر و بررسی دستگاه کرده اید؟ تا چه حد از اطلاعات لازم برای انجام این بررسی برخوردار هستید؟

آگاهی از اطلاعات لازم باعث می شود تا فرد استفاده کننده از دستگاه بدون داشتن مهارت و دانش کافی اقدام به تعمیر ان نکند، زیرا در اغلب موارد این کار موجب بیشتر شدن میزان خرابی به وجود امده در ماشین لباسشویی خواهد شد و تاثیر مثبت نخواهد داشت. در این مطلب از سری مقالات سایت تعمیرگاه لوازم خانگی ایران اپلیانس قصد داریم تا شما را با برخی از متداول ترین ایرادات یا Error های انواع ماشین لباسشویی آشنا کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

رایج ترین ایرادات ماشین لباسشویی

ایجاد نقص فنی و خرابی های احتمالی در هر یک از لوازم خانگی برقی اجتناب ناپذیر است و به این موضوع که شما دستگاه مورد نظر خود را از چه برندی و با چه کیفیت و قیمتی خریداری نموده اید مستقیما ارتباط نخواهد داشت. اکثر سازندگان و تولید کنندگان ماشین لباسشویی مثل (سامسونگ، ال جی، جنرال الکتریک، کندی، کنوود، بوش، حایر، دوو، ویرپول، وستینگهاوس و غیره ) سعی دارند که محصولات ارائه شده ی خود را با بالاترین کیفیت به بازار جهانی عرضه کنند اما در برخی مواقع به وجود آمدن این ایرادات ناشی از عدم استفاده ی درست و اصولی توسط خریدار می باشد. ماشین لباسشویی نیز به عنوان یکی از وسایل برقی پر کاربرد در منزل ممکن است با مشکلاتی مواجه شو که دانستن برخی از نکات می توانید دقت خود را در هنگام استفاده افزایش دهید و اگر با مشکلات جزیی مواجه شدید، بتوانید با کمی دقت آنها را برطرف نمایید. در برخی موارد نیز حتما نیاز هست تا با تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی تماس حاصل کنید تا از سرویس ها و خدمات لازم بهره مند شوید. اگر دستگاه شما کارت ضمانت دارد و تاریخ درج شده بر روی آن هنوز منقضی نشده است برای سرویس کردن دستگاه حتما با نمایندگی آن برند در شهر خود و یا در شهرهای نزدیک به محل سکونتتان تماس بگیرید، در صورت نداشتن کارت گارانتی و یا فاقد اعتبار بودن آن می توانید از طریق شماره های موجود در این سایت با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ایران اپلیانس تماس حاصل نمایید. ما با برخورداری از سالها تجربه در خدمت همشهریان محترم تهرانی خواهیم بود و امکان ارسال سرویس تعمیرات ماشین لباسشویی به تمامی مناطق استان تهران وجود دارد. در هر ساعت از شبانه روز می توانید با اطمینان از پاسخگویی کارشناسان پشتیبانی ما و امکان اعزام سرویس به محل شما با ایران اپلیانس تماس بگیرید. تعمیر ماشین لباسشویی شما در منزلتان صورت خواهد گرفت و هیچ گونه نیازی به جا به جایی و حل دستگاه تا تعمیرگاه نخواهد بود.

با توجه به تجربه ای که در این زمینه داریم، معمولا استفاده کنندگان از این دستگاه با مشکلات متداول زیر مواجه می شوند، برای هر یک از موارد ذکر شده اولین گزینه هایی که باید مورد بررسی قرار بگیرد، بیان شده است اما پیشنهاد می کنیم که این کار را به کارشناسان فنی که دارای تخصص و تجربه ی کافی در این خصوص هستند، بسپارید.

-         ماشین لباسشویی روشن نمی شود ( بررسی پریز و دوشاخه ی برق، تست موتور ماشین لباسشویی)

-         دستگاه برق دارد و چراغ های آن روشن می شود اما عملیات جدید شستشوی انتخابی آغاز نمی شود.( بررسی موتور تایمر )

-         عملیات آبگیری به درستی انجام نمی شود ( بررسی شیر تغذیه، فیلتر ورودی شیر الکتریکی، چک کردن هیدروستات )

-         دستگاه در هنگام شستشو و به ویژه خشک کن، با لرزش شدید روبرو می شود. ( دستگاه تراز نیست)

-         ماشین لباسشویی با نشت آب مواجه است ( بررسی عدم خرابی شیلنگ هیدروستات، تنظیم پیچ هیدروستات، بررسی عدم سوراخ بودن مخزن آبگیری، لاستیک دور درب و ... )

-         آب داخل مخزن دستگاه، گرم نمی شود ( بررسی و تنظیم کردن ترموستات و المنت گرم کننده و سیم رابط)

-         شنیده شدن صدای زیاد از دستگاه در هنگام کار ( بررسی مخزن، بلبرینگ های موتور، میزان حجم لباس های قرار داده شده در دستگاه )

-         عملیات تخلیه ی آب با مشکل مواجه است ( بررسی پمپ آب و فیلتر آن و شیلنگ خروجی)

-         ماشین لباسشویی در نیمه های انجام برنامه ی شستشو از کار می افتد.

-         از بالای مخزن، کف نشت می کند ( عدم استفاده از پودر مناسب مخصوص ماشین)

ویژگی های سرویس های تعمیراتی تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی ایران اپلیانس

-         سرویس دهی شبانه روزی به تمام نقاط تهران ( حتی در روزهای تعطیل)

-         عدم نیاز به جا به جایی دستگاه ( سرویس در محل سکونت یا محل کار متقاضی )

-         اعزام تکنیسین مجرب در حداقل زمان پس از برقراری تماس توسط مشتری

-         امکان تامین قطعات لازم برای ماشین لباسشویی در صورت نیاز به تعویض

-         ارائه ی ضمانت سه ساله بابت کیفیت قطعات تعویض شده ( تضمین ارجینال بودن قطعه )

منتشرشده در مقالات لوازم خانگی
شنبه, 19 تیر 1395 ساعت 09:38

تعمیرات برد ماشین لباسشویی

تعمیرات تخصصی برد الکترونیک برد ماشین لباسشویی

مرکز تعمیراتی ایران اپلیانس ارائه دهنده خدمات تعمیرات تخصصی برد الکترونیک ماشین لباسشویی.تعمیرگاه و مرکز تعمیراتی ایران اپلیانس با برخورداری از سابقه و تجربه لازم در زمینه ارائه خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی در خدمت متقاضیان ارجمند می باشد. ارائه سرویس های با کیفیت تعمیراتی به صورت شبانه روزی با بهره گیری از کارشناسان فنی با تجربه صورت خواهد گرفت و شما در هر نقطه از استان تهران که حضور داشته باشید، می توانید از طریق شماره های موجود در این سایت با مجموعه ی ما تماس بگیرید. به منظور ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی پس از تماس تلفنی، یکی از تعمیرکاران مجرب ما به آدرس اعلامی از جانب شما اعزام خواهد شد.

یکی از تخصص های ما تعمیرات برد ماشین لباسشویی می باشد، در صورتی که دستگاه شما دچار مشکل فنی شده است که بعد از بررسی آن نتوانسته اید آنرا رفع کنید، توصیه می کنیم که با توجه به حساسیت وسایل برقی برای جلوگیری از افزایش خرابی و اسیب به دستگاه، از دستکاری وسیله پرهیز کنید و با ما تماس بگیرید. ارائه ی سرویس برای رفع اشکال و تعمیر ماشین لباسشویی از تمام برند های ایرانی، اروپایی، آسیایی و آمریکایی مثل (سامسونگ، ال جی، کندی، کنوود، بوش، حایر، جنرال الکتریک، دوو، ویرپول، وستینگهاوس و .... ) مقدور می باشد.

تعمیرگاه فوق تخصصی تعمیرات برد ماشین لباسشویی

ویژگی های سرویس تعمیرات برد ماشین لباسشویی

-          این سرویس قابلیت ارائه به مشتریان عزیز به صورت شبانه روزی و در تمام ساعات را دارد.

-          برای برخورداری از آن نیاز به جابه جایی دستگاه نمی باشد و تعمیر به صورت صد در صد در محل و آدرس شما انجام می شود.

-          در کوتاه ترین زمان پس از تماس، کارشناس فنی مربوطه به آدرس شما اعزام می گردد.

-          ارائه ی خدمات تعمیرات برد ماشین لباسشویی در تمامی مناطق استان تهران مقدور می باشد.

-          متقاضیان می توانند حتی در روزهای تعطیل نیز از خدمات ما استفاده نمایند.

-          در صورت نیاز به تعویض قطعات بخش های مختلف ماشین لباسشویی، ایران اپلیانس تامین کننده قطعات خواهد بود.

-          تمامی اجزای تعویض شده ارجینال می باشند.

-          به منظور پشتیبانی قطعاتی که تعویض شده اند، ضمانت نامه ی سه ساله ارائه می شود و در صورت بروز هر گونه مشکل مجدد، پیگیر آن خواهیم بود.

چه زمان به نمایندگی ماشین لباسشویی مراجعه کنید؟

اگر بر اثر هر دلیلی مشکلی در دستگاه به وجود بیاید، اول از همه به این نکته توجه داشته باشید که آیا این وسیله دارای کارت گارانتی هست یا خیر، در صورتی که ماشین لباسشویی شما کارت گارانتی دارد و تاریخ درج شده بر روی آن هنوز دارای اعتبار است به نزدیک ترین نمایندگی مراجعه نمایید. می توانید با مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با فروشگاهی که از آن خرید کرده اید، لیست نمایندگان مجاز در شهر خود را دریافت کنید . توصیه همیشگی ما به خریداران این است که از فروشگاه های مجاز خرید کنند تا در صورت بروز خرابی بتوانند به راحتی از خدمات پس از فروش استفاده نمایند.

چه زمان از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات برد ماشین لباسشویی استفاده کنید؟

اگر دستگاه شما کارت گارانتی نداشت و یا تاریخ آن فاقد اعتبار بود، بهترین کار مراجعه به تعمیرگاه های مجاز است. از سپردن ماشین لباسشویی به تعمیرکارانی که دارای سابقه و تجربه لازم نیستند خودداری کنید. همانطور که قبلا گفتیم در هر ساعت از شبانه روز آماده ی ارائه ی خدمات در محل کار یا منزل شما خواهیم بود. تست و عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی به طور کامل در محل اعلام شده از سوی مشتری صورت می گیرد و به دلیل عدم ضرورت جا به جایی و انتقال ماشین لباسشویی تا حد زیادی هزینه ها کاهش خواهد یافت. راه دسترسی شما به تعمیرگاه مجاز تعمیرات انواع ماشین لباسشویی از طریق تماس تلفنی می باشد. شماره های تماس نیز در این سایت ذکر شده اند.

تعمیر برد ماشین لباسشویی و سایر اجزا

لباسشویی های تمام اتوماتیک از اجزای مختلفی تشکیل شده اند و در موقع به وجود آمدن خرابی ها و مشکلات فنی وظیفه ی تعمیرکاران در وهله ی اول شناسایی مشکل می باشد. اینکه بتوانند به درستی تشخیص دهند که ایراد از کدام قطعه است اهمیت بسیار زیادی دارد. تعمیرگاه مجاز ایران اپلیانس آماده ی ارائه سرویس های لازم به منظور رفع کلیه اشکالات مربوط به ماشین لباسشویی می باشد، مشکلات فنی ممکن است در بخش های زیر به وجود بیایند: کابل رابط، ترمینال، صفحه کلید، نمایشگر دیجیتالی، میکرو سوئیچ، المنت یا هیتر، قفل مغناطیسی، ترموستات، صفحات منعکس کننده حرارات، شیر الکتریکی، تایمر، برد ماشین لباسشویی، واتر پمپ، هیدورستات و ....

عیوب مربوط به بخش های مختلف دستگاه ممکن است مکانیکی و یا الکتریکی باشند که در هر دو صورت شناسایی دقیق و به موقع قطعه ی معیوب می تواند از به وجود آمدن آسیب های جدی جلوگیری نماید. البته می توان گفت که برخی از مشکلاتی که برای این دستگاه به وجود می آید، می تواند ناشی از استفاده و کاربری نا صحیح باشد، برای مثال: اگر در هنگام شستشوي لباس، از پودر نامرغوب که مخصوص ماشین لباسشویی نیست، استفاده شود امکان دارد که بر اثر ازدياد كف، لوله هواي هيدرواستات مسدود شده و عمل آبگيري مختل گردد. پس دقت در استفاده ی درست از لوازم خانگی اولین شرط نگهداری و طول عمر دستگاه است.

منتشرشده در مقالات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو

نمایندگی بکو،نمایندگی تعمیرات بکو

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی بکو

لباسشویی - یخچال فریزر - ماکروفر - ظرفشویی - ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات بکو(beko).ماشین لباسشویی،یخچال فریزر و سایر لوازم خانگی بکو.بدون تعطیل،تعمیر کمتر از 2 ساعت،100% در منزل،قطعات اورجینال،36 ماه ضمانت کتبی.تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی و یخچال فریزر بکو و ...تعمیرات لوازم خانگی بکو.لطفا از طریق شماره تماس های ذکر شده در قسمت تماس با ما پایین صفحه یا منوی بالای صفحه با یکی از شعب ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات بکو

احتمالا نمایندگی تعمیرات بکو یا نمایندگی بکو یا خدمات پس از فروش بکو چیزی باشد که خیلی از افراد دنبال اون بگردن.ما بعنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی بکو (beko) در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی و یخچال فریزر بکو و سایر لوازم خانگی بکو با اطمینان کامل به شما می گوییم که تعمیر ماشین لباسشویی،یخچال فریزر و سایر لوازم خانگی بکو خود را به تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی بکو در ایران بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

همچنین شما می توانید تعمیرات انواع لوازم خانگی دیگر خود در انواع برندهای دیگر لوازم خانگی خود را به ما بسپارید ما تعمیرگاه دیگر لوازم خانگی نیز می باشیم. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاک ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

منتشرشده در تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر اسنوا ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

نمایندگی اسنوا،نمایندگی تعمیرات اسنوا

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی اسنوا

لباسشویی - یخچال فریزر - ماکروفر - ظرفشویی - ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات اسنوا(snowa).یخچال فریزر و ماشین لباسشویی.بدون تعطیل،تعمیر کمتر از 2 ساعت،100% در منزل،قطعات اورجینال،36 ماه ضمانت کتبی.تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال فریزر و ماشین لباسشویی اسنوا.تعمیرات لوازم خانگی اسنوا.لطفا از طریق شماره تماس های ذکر شده در قسمت تماس با ما پایین صفحه یا منوی بالای صفحه با یکی از شعب ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات اسنوا

احتمالا نمایندگی تعمیرات اسنوا یا نمایندگی اسنوا یا خدمات پس از فروش اسنوا چیزی باشد که خیلی از افراد دنبال اون بگردن.ما بعنوان نمایندگی و تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی اسنوا(snowa) در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات یخچال فریزر و ماشین لباسشویی اسنوا و همچنین سایر لوازم خانگی اسنوا با اطمینان کامل به شما می گوییم که تعمیر لوازم خانگی اسنوا از جمله یخچال فریزر و ماشین لباسشویی خود را به نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در ایران بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

همچنین شما می توانید تعمیرات انواع لوازم خانگی دیگر خود در انواع برندهای دیگر لوازم خانگی خود را به ما بسپارید ما تعمیرگاه دیگر لوازم خانگی نیز می باشیم. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک

منتشرشده در تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا

نمایندگی توشیبا،نمایندگی تعمیرات توشیبا

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی توشیبا

لباسشویی - یخچال فریزر - ماکروفر - ظرفشویی - ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات توشیبا(toshiba).تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا.بدون تعطیل،تعمیر کمتر از 2 ساعت،100% در منزل،قطعات اورجینال،36 ماه ضمانت کتبی.تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا.تعمیرات لوازم خانگی توشیبا.لطفا از طریق شماره تماس های ذکر شده در قسمت تماس با ما پایین صفحه یا منوی بالای صفحه با یکی از شعب ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات توشیبا

احتمالا نمایندگی تعمیرات توشیبا یا نمایندگی توشیبا یا خدمات پس از فروش توشیبا چیزی باشد که خیلی از افراد دنبال اون بگردن.ما بعنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی توشیبا (toshiba) در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا و سایر لوازم خانگی توشیبا با اطمینان کامل به شما می گوییم که تعمیر ماشین لباسشویی و سایر لوازم خانگی توشیبا خود را به تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی توشیبا در ایران بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

همچنین شما می توانید تعمیرات انواع لوازم خانگی دیگر خود در انواع برندهای دیگر لوازم خانگی خود را به ما بسپارید ما نمایندگی تعمیرات دیگر لوازم خانگی از جمله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

منتشرشده در تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیوندای

نمایندگی هیوندای،نمایندگی تعمیرات هیوندای

تعمیرگاه مرکزی لوازم خانگی هیوندای

لباسشویی - یخچال فریزر - ماکروفر - ظرفشویی - ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هیوندای

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات هیوندای(hyundai).تعمیرات ماشین لباسشویی هیوندای.بدون تعطیل،تعمیر کمتر از 2 ساعت،100% در منزل،قطعات اورجینال،36 ماه ضمانت کتبی.تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی هیوندای.تعمیرات لوازم خانگی هیوندای.لطفا از طریق شماره تماس های ذکر شده در قسمت تماس با ما پایین صفحه یا منوی بالای صفحه با یکی از شعب ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات هیوندای

احتمالا نمایندگی تعمیرات هیوندای یا نمایندگی هیوندای یا خدمات پس از فروش هیوندای چیزی باشد که خیلی از افراد دنبال اون بگردن.ما بعنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی هیوندای (hyundai) در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی هیوندای و سایر لوازم خانگی هیوندای با اطمینان کامل به شما می گوییم که تعمیر ماشین لباسشویی و سایر لوازم خانگی هیوندای خود را به تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی هیوندای در ایران بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

همچنین شما می توانید تعمیرات انواع لوازم خانگی دیگر خود در انواع برندهای دیگر لوازم خانگی خود را به ما بسپارید ما تعمیرگاه دیگر لوازم خانگی نیز می باشیم. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

منتشرشده در تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو

نمایندگی رایکو،نمایندگی تعمیرات رایکو

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی رایکو

لباسشویی - یخچال فریزر - ماکروفر - ظرفشویی - ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی رایکو

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات رایکو(Rajko).تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو.بدون تعطیل،تعمیر کمتر از 2 ساعت،100% در منزل،قطعات اورجینال،36 ماه ضمانت کتبی.تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو.تعمیرات لوازم خانگی رایکو.لطفا از طریق شماره تماس های ذکر شده در قسمت تماس با ما پایین صفحه یا منوی بالای صفحه با یکی از شعب ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات توشیبا

احتمالا نمایندگی تعمیرات رایکو یا نمایندگی رایکو یا خدمات پس از فروش رایکو چیزی باشد که خیلی از افراد دنبال اون بگردن.ما بعنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی رایکو (Rajko) در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو و سایر لوازم خانگی رایکو با اطمینان کامل به شما می گوییم که تعمیر ماشین لباسشویی و سایر لوازم خانگی رایکو خود را به تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی رایکو در ایران بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

همچنین شما می توانید تعمیرات انواع لوازم خانگی دیگر خود در انواع برندهای دیگر لوازم خانگی خود را به ما بسپارید ما تعمیرگاه دیگر لوازم خانگی نیز می باشیم. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

منتشرشده در تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی

نمایندگی زانوسی،نمایندگی تعمیرات زانوسی

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی زانوسی

لباسشویی - یخچال فریزر - ماکروفر - ظرفشویی - ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زانوسی

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات زانوسی(zanussi).تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی.بدون تعطیل،تعمیر کمتر از 2 ساعت،100% در منزل،قطعات اورجینال،36 ماه ضمانت کتبی.تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی.تعمیرات لوازم خانگی زانوسی.لطفا از طریق شماره تماس های ذکر شده در قسمت تماس با ما پایین صفحه یا منوی بالای صفحه با یکی از شعب ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات زانوسی

احتمالا نمایندگی تعمیرات زانوسی یا نمایندگی زانوسی یا خدمات پس از فروش زانوسی چیزی باشد که خیلی از افراد دنبال اون بگردن.ما بعنوان نمایندگی و تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی زانوسی(zanussi) در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی و سایر لوازم خانگی زانوسی با اطمینان کامل به شما می گوییم که تعمیر ماشین لباسشویی و سایر لوازم خانگی زانوسی خود را به نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی زانوسی در ایران بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

همچنین شما می توانید تعمیرات انواع لوازم خانگی دیگر خود در انواع برندهای دیگر لوازم خانگی خود را به ما بسپارید ما تعمیرگاه دیگر لوازم خانگی نیز می باشیم. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

منتشرشده در تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر مجیک

نمایندگی مجیک،نمایندگی تعمیرات مجیک

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی مجیک

لباسشویی - یخچال فریزر - ماکروفر - ظرفشویی - ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات مجیک،ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی،نمایندگی تعمیرات بوش

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات مجیک(Magic).ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی،مایکروفر.بدون تعطیل،تعمیر کمتر از 2 ساعت،100% در منزل،قطعات اورجینال،36 ماه ضمانت کتبی.تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی و مایکروفر مجیک.تعمیرات لوازم خانگی مجیک.لطفا از طریق شماره تماس های ذکر شده در قسمت تماس با ما پایین صفحه یا منوی بالای صفحه با یکی از شعب ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات مجیک

احتمالا نمایندگی تعمیرات مجیک یا نمایندگی مجیک یا خدمات پس از فروش مجیک چیزی باشد که خیلی از افراد دنبال اون بگردن.ما بعنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی مجیک(Magic) در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک و همچنین ماشین ظرفشویی و مایکروفر با اطمینان کامل به شما می گوییم که تعمیر ماشین لباسشویی،ظرفشویی و مایکروفر مجیک خود را به تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی مجیک در ایران بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

همچنین شما می توانید تعمیرات انواع لوازم خانگی دیگر خود در انواع برندهای دیگر لوازم خانگی خود را به ما بسپارید ما تعمیرگاه دیگر لوازم خانگی نیز می باشیم. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

با عرض پوزش در حال حاضر قادر به ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی مجیک نمی باشیم،لطفا تماس نگیرید!

منتشرشده در تعمیرات لوازم خانگی
صفحه1 از4