تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر

مرکز تعمیراتی ایران اپلیانس ارائه دهنده خدمات تعمیرات تخصصی برد الکترونیک یخچال فریزر.در سال های اخیر در صنعت تولید لوازم خانگی به ویژه یخچال و فریزر، شاهد به کار گیری تکنولوژی های جدیدی هستیم که در ساخت این وسیله استفاده شده است و به دلیل اینکه سازندگان در رقابت با یکدیگر هستند و همچنین می خواهند که محصولاتشان مطابق با اخرین استانداردهای روز باشد و مورد رضایت استفاده کنندگان قرار گیرند، توجه زیادی به ایجاد نوآوری در تولید داشته اند. این نوآوری یا به صورت ارتقا ظاهری و زیبا سازی محصولات و یا به صورت افزایش امکانات و یا به صورت تلفیقی به کار گرفته شده است؛ به گونه ای که در جدیدترین یخچال فریزر های تولید شده شاهد آن هستید. استفاده از پیشرفته ترین مدارات الکتریکی موجب شده است تا بتوان دستگاه هایی کاملا هوشمند به بازار مصرف عرضه نمود و این مدارات تمامی اعمال مکانیکی و الکترونیکی دستگاه ها را کنترل می نمایند. طبیعی است که هر چه ساخت یک محصول تخصصی تر می شود و امکانات و قابلیت های بیشتری به آن افزوده می گردد، علاوه بر افزایش قیمت خرید آن، هزینه های مرتبط با تعمیرات و سرویس دهی آن نیز بیشتر می شود، زیرا برای رفع کردن نقص های فنی و خطاهای احتمالی نیاز به دانش تخصصی تر و مدت زمان بیشتری می باشد. به همین دلیل هم زمان با تولید یخچال فریزر های هوشمند با قابلیت های جدید بسیاری از مراکز مرتبط با خدمات پشتیبانی نظیر نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز تعمیرات یخچال فریزر سعی داشته اند تا با استفاده از تکنیسین ها و کارشناسان فنی متخصص خدمات با کیفیت تری را به متقاضیان ارائه دهند. یکی از این خدمات تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر می باشد که پس از سنجش و تعیین ایراد به وجود امده برای دستگاه و تعیین میزان خرابی، می توان مراحل تعمیرات را آغاز کرد.

تعمیرات تخصصی برد الکترونیکی یخچال فریزر

چگونه از سرویس تعمیر برد الکترونیکی یخچال و فریزر بهره مند شوید؟

مجموعه ایران اپلیانس برای ارائه ی سرویس های لازم به متقاضیان شرایط مطلوبی را فراهم کرده است که بر اساس آن در صورت نیاز به استفاده از سرویس های تعمیرات هیچ گونه نیازی به جا به جایی و منتقل کردن دستگاه برقی نخواهید داشت و تنها با برقراری تماس تلفنی و ذکر آدرس دقیق پستی منزل یا محل کار خود، یکی از سرویس کاران مجرب ما در محل شما حضور می یابد و به بررسی دستگاه می پردازد.

در هر منطقه ای از استان تهران که حضور داشته باشید به راحتی می توانید از سرویس تست برد الکترونیکی و تعمیرات برد یخچال فریزر بهره مند شوید. با توجه به اینکه دستگاه های جدید از برد های پیشرفته تری برخوردار هستتند و وظیفه ی کنترل سایر بخش ها از جمله کمپرسور، درب ها، یخساز و .... را بر عهده دارند، لازم است که در هنگام مواجه با نقص فنی از دستکاری دستگاه بپرهیزید و همچنین از سپردن یخچال فریزر خود به تعمیرگاه های نا معتبر خودداری کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که کارت گارانتی محصول را نگاه کنید اگر تاریخ درج شده بر روری آن هنوز اعتبار داشت، به نمایندگی برند یخچال فریزر خود و اگر اعتبار آن گذشته بود و یا اصلا کارت ضمانت دستگاه را نداشتید، می توانید از خدمات تعمیرگاه تخصصی تعمیر برد یخچال فریزر ایران اپلیانس استفاده نمایید.

هزینه تعمیر برد یخچال فریزر

باید بگوییم که هزینه های مرتبط با تعمیر یا تعویض مدارات الکترونیکی و انواع برد بر اساس نوع مشکل به وجود آمده تعیین می شود و در هر صورت ما همیشه خواسته ایم تا با قیمت منصفانه و کیفیت سرویس دهی، رضایت مشتریان خود را فراهم کنیم. همواره سعی داشته ایم تا بهترین سرویس کاران را در مجموعه ی خود داشته باشیم و به این منظور تمامیاشخاصی که به عنوان همکار و کارشناسان فنی در مجموعه ی خود برگزیده ایم، کسانی هستند که به طور کامل آموزش دیده اند و در زمینه شناسایی خطا و تعمیر کندانسور، فیلتر، اواپریتور، موتور، رله استارت، ترموستات اتومات، سیستم برفک ذدایی یا دیفراست و تعمیرات برد یخچال فریزر دارای تجربه ی لازم می باشند.

دقت داشته باشید که در هنگام تماس با مجموعه ایران اپلیانس لازم است تا اطلاعاتی از قبیل آدرس، شماره تلفن و نوع مشکل به وجود آمده را ذکر نمایید. در دستگاه های جدید که همگی هوشمند هستند می توانید با توجه به نمایشگر دیجیتالی؛ اگر کد خطایی را بر روی آن مشاهده می نمایید، آن را یادداشت کرده و در هنگام تماس خود به کارشناسان ما ارائه دهید.معمولا در دفترچه راهنمای یخچال فریزر بخشی به این موضوع اختصاص داده شده است و شما با مشاهده ی کد خطا می توانید به صورت مختصر از مشکل به وجود آمده مطلع شوید و بفهمید که این کد مربوط به چه مشکلی می باشد و در هنگام تماس با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات برد یخچال فریزر آن را ذکر نمایید.

خواندن 14157 دفعه

دیدگاه‌ها   

+1 #2 افلاحی 1397-07-22 14:01
سلام من فریزرم الکترواستیله دوقلوهست که منجمدنمیکردتعمیرکاراوردم که صحفه نمایش وچک کرد که درست بود بعدبرد وتعمیرکردولی تنظیماتش بهم خورده ویکسره کارمیکنه یخ میزنه ولی بعد چندساعت قطع میشه که ریستش میکنیم از پشت تنظیماتش دوباره یخ میزنه حالااین باید بردشوکلاعوض کنم یا مشکل جای دیگه است ،هزینه یک برد نورو بمن 350گفتن،ایابابردنو درست میشه ،چون گفت اگه عوض کنیم ودرست نشه شاید از سنسورشه اینوگفتن ایادرسته

پاسخ:
درود. باید بررسی شود
نقل قول کردن
+1 #1 مسعود یزدان پناه 1396-09-07 12:20
با سلام وخسته نباشید برد فریزر من سوخته تعمیر گاه اوردم خونه نگاه کرو و بردشو نگاه کرده گفت که سوخته هر جا میرم نتونستم پیدا کنم من خوزستان هستم خواستم بیام تهران و اینکه اگه امکان داره ادرس شرکت با تلفنتون رو بدین خدمتتون برسم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید