ایران تک سرویس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش

 نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آزمایش

در حال حاضر ماشین لباسشویی، یکی از لوازم خانگی ضروری برای هرخانواده است. اما باید در نظر بگیرید، خرید یک ماشین لباسشویی خوب، به معنی در نظر گرفتن طیف گسترده ای از عوامل مانند بهره وری انرژی ، اندازه، ویژگی ها و در آخر قیمت محسوب میشود.  

دیگر احتیاجی به معرفی بهترین برند برای خرید ماشین لباسشویی نیست. ماشین لباسشویی آزمایش azmayesh جز بهترین برند ها به حساب میاید، از خدمات پس از فروش آن بگیرید تا تعمیرگاه ایران تک سرویس و خدماتش  به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش که هر موقع برای دستگاه شما خرابی به وجود بیاید، متخصصان این تعمیرگاه گوش به زنگ شما هستند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش ایران تک سرویس، از بزرگ ترین مراکز تعمیرگاه های مجاز به شمار میرود. و افرادی که برای این نمایندگی بزرگ کار میکنند، دارای تخصص و دانش بالایی بوده و حتی همه آن ها، آموزش  و دوره دیده در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش هستند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش ایران تک سرویس، برای تعویض قطعات ماشین لباسشویی شما، از قطعات اورجینال استفاده میکنند. و تعمیرات این نمایندگی تا 3 سال دارای ضمانت نامه است. همچنین کلیه خدماتی که این نمایندگی انجام میدهد، با فاکتور به شما ارائه داده میشود.

تعمیرگاه ایران تک سرویس افرادی دارای تخصص بالا برای تعمیرات ماشین لباسشویی شما دارند و جای هیچ نگرانی نیست، این افراد  اعتماد شما را جلب خواهند کرد و رضایت شما را به دست میاورند.

وقتی با خیال راحت ماشین لباسشویی که دچار مشکل شده است را به دست نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش میسپارید، دیگر جای هیچ  نگرانی نیست. افرادی که از این نمایندگی دستگاه شما را تعمیر میکنند، از تکنسین های ماهر هستند و بدون شک لباسشویی شما را به بهترین شکل ممکن درست خواهد شد.

پس نتیجه میگیریم تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به دست، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش بسپارید. ممکن است هر فرد دیگری به درست کردن آن بپردازد، به خرابی ماشین لباسشویی شما افزوده شود.

اگر به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش اعتماد کنید ایران تک سرویس، بدون شک برای شما بهترین خدمات را انجام میدهند.

خرابی های متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش

تا حالا برایتان پیش آمده که بخواهید، لباس های خود را درون ماشین لباسشویی بریزید، اما متوجه آن بشوید که ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شده و کار نمیکند؟ در این مواقع آزار دهنده و حتی اعصاب خرد کن، پیدا کردن دقیق مشکل یا ارور آن، کار بسیار دشواری خواهد بود. مخصوصا اگر شما دانش این کار را نداشته باشید. در این مواقع باید چیکار کرد؟

ما در این مقاله سعی داریم به طور تخصصی،  به بیان برخی از خرابی ها و ارورهای ماشین لباسشویی بپردازیم. پس اگر ماشین لباسشویی شما دچار مشکلات مشابهی که خواهیم گفت  روبه رو شد، پس از خواندن این مطالب میتوانید به درستی و دور از هیچ گونه استرس و نگرانی آن را حل کنید.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آزمایش در تهران

ممکن است ایراد ماشین لباسشویی آزمایش شما ساده بوده و خودتان بتوانید آن را درست کنید، اما با این موجود، در بسیاری از مواقع باید ماشین لباسشویی خود را به دست یک متخصص  مانند تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی ایران تک سرویس بسپارید.

این  نکته بسیار مهم  از جانب شما نباید فراموش شود که، عیب یابی ماشین لباسشویی آزمایش، برطرف کردن خرابی های متداول آن و انجام سرویس یا تعمیرات این دستگاه، باید همگی توسط افراد دارای صلاحیت و مراکز معتبر خدمات پس از فروش آزمایش انجام بگیرد.

دست کاری های ناشیانه، ممکن است در آخرخرابی دستگاه شما را تشدید کرده و همچنین خسارات دیگری هم به ماشسن لباسشویی شما وارد شود که قطعا هزینه سنگین تری را نیز برایتان به همراه خواهد داشت.

در صورتی که مشکلی یا خرابی، برای ماشین لباسشویی شما پیش آمد، و از عیب یابی آن سر در نمیاورید، به شما توصیه میکنیم، با تعمیرگاه ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش تماس بگیرید.

 • مشکلات آبگیری ماشین لباسشویی آزمایش

یکی از رایج ترین خرابی های ماشین لباسشویی، میتوان به آبگیری آن اشاره کرد. مشکلات مرتبط با آبگیری این دستگاه را میتوانید  به سه دسته زیر تقسیم کنید؛

 1. ماشین لباسشویی آبگیری نمیکند یا کند است
 2. ماشین لباسشویی، آّب گیری میکند اما متوقف نمیشود
 3. ماشین لباسشویی، همزمان با آبگیری در حال تخلیه است.

تمامی این مشکلات و خرابی ها دلایلی دارند که اجزای آن ها باید مورد بررسی قرار بگیرد، اجزای مورد بررسی عبارتند از؛ شیرورودی آب، سوئیچ فشار، تایمر لباسشویی، قفل درب ماشین لباسشویی و همچنین فشار کم آب در شیلنگ ورودی به لباسشویی.

ممکن است درب ماشین لباسشویی شما به خوبی بسته نشده باشد، سوئیچ، فشار میزان مناسب سطح آب در دستگاه را تعیین میکند. بنابراین در صورت خراب بودن آن، مقدار آب در دستگاه میتواند پیش از حد شده باشد و از ماشین لباسشویی سرازیر شود.

سوئیچ فشاری، توسط تایمر لباسشویی یا برد کنترل الکترونیکی دستور میگیرد، پس میشود نتیجه گرفت ممکن است ایراد از برد یا تایمر باشد.

یکی از قطعاتی که بیشترین سهم از مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی را دارد، میتوانیم به شیر ورودی  یا شیر برقی اشاره کنیم. علت نیامدن آب داخل ماشین لباسشویی یا عدم توقف آبگیری، میتواند، خراب بودن این شیر نیز باشد. در صورتی که اجزای گفته شده معیوب باشند باید آن ها را مورد تعویض قرار بدهید. به شما توصیه میکنیم برای این کار به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش ایران تک سرویس مراجعه کنید.

 • خاموش شدن ماشین لباسشویی آزمایش

اگر لباسشویی شما، پس از شروع به کار، بنا به دلایلی متوقف شد اما دستگاهتان هنوز روشن مانده است، موارد زیر میتواند دلیل بروز این مشکل باشند، که حتما باید توسط متخخص خود عیب یابی شوند؛

 1. میکروسوئیچ درب
 2. زبانه قفل درب
 3. شیر ورودی آب
 4. برد کنترل اصلی
 5. تایمر لباسشویی

به دلیل هزینه های خیلی بالای قطعات، تعویض آن ها بهترین گزینه محسوب میشود. در صورتی که از معیوب بودن آن ها مطمعن شدید، حتما از نمایندگی تعمیرات آزمایش و تکنسین های باتجربه و متخصص این کار کمک بگیرید.

 • سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی

حتما برای شما هم پیش آمده، گاهی اوقات ماشین لباسشویی شما ناگهان سو صدای زیادی تولید میکند، تا حالا دنبال علت آن رفتید؟  این سروصدا میتواند نشانه وجود مشکل پیچیده تری در دستگاه باشد. با توجه به نوع صدایی که از ماشین لباسشویی میشنوید، ممکن است عیب یابی و نحوه برطرف کردن آن متفاوت باشد. امکان دارد، خرابی از  پمپ تخلیه و یا یک جسم  خارجی در شیلنگ  تخلیه گیر افتاده باشد. تسمه، بالشتک موتور و کمک فنرها هم نیز میتوانند دلیل به وجود آمدن سر و صدای ماشین لباسشویی باشند.

 • لرزش و تکان خوردن شدید ماشین لباسشویی آزمایش

دقت کرده اید بسیاری از مردم، بر این باورند که ماشین لباسشویی به طور کلی با لرزش و تکان شدید همراه است. در حالی که این حرف به هیچ عنوان درست نیست. تکان خوردن ماشین لباسشویی، میتواند ناشی از عیب و ایراد در بخش های مختلف آن باشد و توصیه می نماییم در صورت نداشتن تخصص کافی کار را به نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز تعمیرات لباسشویی آزمایش در تهران بسپارید.

به یکی از این دلایل میتوان به تراز نبودن ماشین لباسشویی اشاره کرد. که یکی از دلایل مهم به حساب میاید. معمولا در لباسشویی هایی که به دقت تراز شده اند، تنظیم صحیص پایه ها و متعادل ساختن لباس ها در داخل سبد لباسشویی، مشکلات تکان خوردن  و لرزش های شدید را از بین خواهد برد.

ارورها و خطاهای متداول در ماشین لباسشویی آزمایش

 • علت کد ارور dE ماشین لباسشویی آزمایش : این پیغام خطا در صورتی که درب ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باشد بر روی نمایشگر پنل ماشین لباسشویی ظاهر می گردد.
 • علت کد ارور IE ماشین لباسشویی آزمایش : این پیغام خطا مربوط به جریان ورودی آب می باشد.
 • علت کد ارور OE ماشین لباسشویی آزمایش : تخلیه آب پس از شستشوی البسه به خوبی انجام نمی شود و یا ماشین برای تخلیه آب زمان بیشتری می برد.
 • علت کد ارور FE ماشین لباسشویی آزمایش : این پیغام خطا زمانی نمایانگر می شود که آب از ماشین لباسشویی سر ریز شود.
 • علت کد ارور PE ماشین لباسشویی آزمایش : علت بوجود آمدن این پیغام خطا نرمال نبودن سطح آب است سطح آب کمتر از ۳۰۰-۱۰۰ است.
 • علت کد ارور TE ماشین لباسشویی آزمایش : در این حالت میزان درجه دما نرمال نیست ، دما یا صفر و زیر صفر است و یا اینکه نزدیک به صد درجه است.
 • علت کد ارور UE ماشین لباسشویی آزمایش : این پیغام خطا در صورت تعادل نداشتن ماشین لباسشویی است.
 • علت کد ارور LE ماشین ظرفشویی آزمایش: این پیغام خطا در صورتی که موتور دچار مشکل در کارکرد شده باشد رخ می دهد.
 • علت کد ارور EE ماشین لباسشویی آزمایش : مشکل در آلارم ماشین لباسشویی ایجاد شده است و دسترسی به حافظه پنل نمایشگر دچار عیب شده است.
 • علت کد ارور PF ماشین لباسشویی آزمایش : در این کد خطا با قطع شدن برق روبرو هستیم.
 • علت کد ارور CE ماشین لباسشویی آزمایش : در این ارور ماشین در حالت آفلاین قرار دارد و روشن نمی شود.
 • علت کد ارور HE ماشین لباسشویی آزمایش : این پیغام خطا به دلیل خرابی در سنسور موتور بوجود آمده است.
 • نکات نگهداری ماشین لباسشویی آزمایش

لباسشویی یکی از ضروری ترین، وسیله های برقی در هر خانه محسوب میشود و هر چند وقت یک بار باید فیلتر لباسشویی را چک و تمیز کنید. از ریختن پودر رخت شویی دستی توی ماشین لباسشویی دوری کنید، لباس های زیاد تر از ظرفیت درون لباسشویی نریزید، همه این آن ها برای ماشین لباسشویی شما آسیب زا هستند. ما قصد داریم در ادامه مطلب نکات نگهداری ماشین لباسشویی آزمایش را برای شما بازگو کنیم.

 • تمیز کردن ماشین لباسشویی

رعایت کردن  این نکته بسیار ضروری است که پس از شستن مواد پرز دار مانند عروسک، پتو و … فیلتر ماشین را به خوبی پاک کنید. تا  ماشین لباسشویی شما با خرابی مواجه نشود.

 • لوله ها و شیلنگ های لاستیکی آب پاش را کنترل کنید

لوله ها و شیلنگ های لاستیکی مخصوص آب پاش را هر سال از لحاظ پوسیدگی و یا وجود عیب و نقص بررسی کنید. اگر هرگونه ترک خوردگی ویا زنگ زدگی مشاهده کردید، آن را تعویض نمایید. توصیه می نماییم در صورت نداشتن تخصص کافی کار را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی آزمایش در تهران بسپارید.

 • ماشین لباسشویی را زیاد پر نکنید

ماشین لباسشویی را با توجه به دستور العمل های موجود در دفترچه راهنما پر کنید، و پیش از معمول در آن لباس نریزید، در غیر این صورت ماشین لباسشویی شما از حالت تعادل خارج گشته  و برای شما ایجاد مشکل  می نماید و همین مشکل تاثیر به سزایی در خرابی ماشین لباسشویی دارد.

 • مقدار اندازه و مناسبی از پودر شوینده استفاده کنید

با صرف نظر از دستور روی پودرو یا شوینده، به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود مراجعه کنید، تا از مقدار درست پودر  و یا شوینده اطمینان حاصل کنید.

تعمیر کار حرفه ای ماشین لباسشویی آزمایش در تهران

برای تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش در تهران بهتر است به کجا مراجعه کرد؟

اگر برای لباسشویی آزمایش شما مشکلی پیش آمده، عملکرد طبیعی آن با اختلال روبرو شده یا نیاز به عیب یابی و بررسی آن وجود دارد، شما به یک مرکز مطمئن برای تعمیر دستگاه خود نیاز دارید. اگر در شهر تهران سکونت دارید و به دنبال مشاوره و راهنمایی برای تعمیر ماشین لباسشویی آزمایش خود هستید، تعمیرگاه ایران تک سرویس در خدمت شماست.

نمایندگی ایران تک سرویس، با سابقه طولانی و تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود، انواع تعمیرات ماشین های لباسشویی های آزمایش را انجام می دهد. این مرکز طی سال فعالیت خود همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و بهترین خدمات پس از فروش لباسشویی آزمایش را عرضه می دارد.

مهم ترین مزیت های تعمیرگاه لباسشویی آزمایش ایران تک سرویس:

سرعت بالا در تعمیرات: در خرابی لباسشویی زمان تعمیر امر مهمی است چرا که طولانی شدن خرابی ماشین لباسشویی موجب اختلال در زندگی می شود. متخصصان ایران سرویس خدمات تعمیراتی ماشین لباسشویی آزمایش شما را با بالاترین سرعت ممکن به انجام می رسانند.

انجام تعمیرات ماشین لباسشویی در محل: با توجه به سنگین بودن ماشین های لباسشویی، جا به جایی این وسایل می تواند دغدغه بسیاری از مشتریان باشد. کارشناسان نمایندگی ایران تک سرویس تعمیر لباسشویی آزمایش شما را در محل انجام می دهند و مشکلی از بابت حمل و نقل وجود نخواهد داشت.

گارانتی خدمات تعمیرات: ایران سرویس نسبت به مشتریان خود متعهد است. اگر ماشین لباسشویی آزمایش شما پس از تعمیر مجددا از همان قسمت آسیب دیده قبلی دچار اشکال شود، متخصصان ایران تک سرویس به رایگان نسبت به بررسی مشکل و رفع آن اقدام می کنند.

نکته پایانی

تمام سعی ما در این مطلب این بود است که شما را نکات نگهداری و خرابی های ماشین لباسشویی آشنا کنیم و نتیجه گرفتیم که با وجود هر گونه مشکلی برای ماشین لباسشویی شما پیش آمد با مراکز مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آزمایش مانند تعمیرگاه ایران تک سرویس تماس بگیرید.

3/5 - (1 امتیاز)