ایران تک سرویس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

 نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آبسال

در حال حاضر ماشین لباسشویی، یکی از لوازم خانگی ضروری برای هرخانواده است. اما باید در نظر بگیرید، خرید یک ماشین لباسشویی خوب، به معنی در نظر گرفتن طیف گسترده ای از عوامل مانند بهره وری انرژی ، اندازه، ویژگی ها و در آخر قیمت محسوب میشود.  

دیگر احتیاجی به معرفی بهترین برند برای خرید ماشین لباسشویی نیست. ماشین لباسشویی آبسال absal جز بهترین برند ها به حساب میاید، از خدمات پس از فروش آن بگیرید تا تعمیرگاه ایران تک سرویس و خدماتش  به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال که هر موقع برای دستگاه شما خرابی به وجود بیاید، متخصصان این تعمیرگاه گوش به زنگ شما هستند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال ایران تک سرویس، از بزرگ ترین مراکز تعمیرگاه های مجاز به شمار میرود. و افرادی که برای این نمایندگی بزرگ کار میکنند، دارای تخصص و دانش بالایی بوده و حتی همه آن ها، آموزش  و دوره دیده در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال هستند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال ایران تک سرویس، برای تعویض قطعات ماشین لباسشویی شما، از قطعات اورجینال استفاده میکنند. و تعمیرات این نمایندگی تا 3 سال دارای ضمانت نامه است. همچنین کلیه خدماتی که این نمایندگی انجام میدهد، با فاکتور به شما ارائه داده میشود.

تعمیرگاه ایران تک سرویس افرادی دارای تخصص بالا برای تعمیرات ماشین لباسشویی شما دارند و جای هیچ نگرانی نیست، این افراد  اعتماد شما را جلب خواهند کرد و رضایت شما را به دست میاورند.

وقتی با خیال راحت ماشین لباسشویی که دچار مشکل شده است را به دست نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال میسپارید، دیگر جای هیچ  نگرانی نیست. افرادی که از این نمایندگی دستگاه شما را تعمیر میکنند، از تکنسین های ماهر هستند و بدون شک لباسشویی شما را به بهترین شکل ممکن درست خواهد شد.

پس نتیجه میگیریم تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به دست، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال بسپارید. ممکن است هر فرد دیگری به درست کردن آن بپردازد، به خرابی ماشین لباسشویی شما افزوده شود.

اگر به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال اعتماد کنید ایران تک سرویس، بدون شک برای شما بهترین خدمات را انجام میدهند.

خرابی های متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

تا حالا برایتان پیش آمده که بخواهید، لباس های خود را درون ماشین لباسشویی بریزید، اما متوجه آن بشوید که ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شده و کار نمیکند؟ در این مواقع آزار دهنده و حتی اعصاب خرد کن، پیدا کردن دقیق مشکل یا ارور آن، کار بسیار دشواری خواهد بود. مخصوصا اگر شما دانش این کار را نداشته باشید. در این مواقع باید چیکار کرد؟

ما در این مقاله سعی داریم به طور تخصصی،  به بیان برخی از خرابی ها و ارورهای ماشین لباسشویی بپردازیم. پس اگر ماشین لباسشویی شما دچار مشکلات مشابهی که خواهیم گفت  روبه رو شد، پس از خواندن این مطالب میتوانید به درستی و دور از هیچ گونه استرس و نگرانی آن را حل کنید.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آبسال در تهران

ممکن است ایراد ماشین لباسشویی آبسال شما ساده بوده و خودتان بتوانید آن را درست کنید، اما با این موجود، در بسیاری از مواقع باید ماشین لباسشویی خود را به دست یک متخصص  مانند تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی ایران تک سرویس بسپارید.

این  نکته بسیار مهم  از جانب شما نباید فراموش شود که، عیب یابی ماشین لباسشویی آبسال، برطرف کردن خرابی های متداول آن و انجام سرویس یا تعمیرات این دستگاه، باید همگی توسط افراد دارای صلاحیت و مراکز معتبر خدمات پس از فروش آبسال انجام بگیرد.

دست کاری های ناشیانه، ممکن است در آخرخرابی دستگاه شما را تشدید کرده و همچنین خسارات دیگری هم به ماشسن لباسشویی شما وارد شود که قطعا هزینه سنگین تری را نیز برایتان به همراه خواهد داشت.

در صورتی که مشکلی یا خرابی، برای ماشین لباسشویی شما پیش آمد، و از عیب یابی آن سر در نمیاورید، به شما توصیه میکنیم، با تعمیرگاه ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال تماس بگیرید.

 • مشکلات آبگیری ماشین لباسشویی آبسال

یکی از رایج ترین خرابی های ماشین لباسشویی، میتوان به آبگیری آن اشاره کرد. مشکلات مرتبط با آبگیری این دستگاه را میتوانید  به سه دسته زیر تقسیم کنید؛

 1. ماشین لباسشویی آبگیری نمیکند یا کند است
 2. ماشین لباسشویی، آّب گیری میکند اما متوقف نمیشود
 3. ماشین لباسشویی، همزمان با آبگیری در حال تخلیه است.

تمامی این مشکلات و خرابی ها دلایلی دارند که اجزای آن ها باید مورد بررسی قرار بگیرد، اجزای مورد بررسی عبارتند از؛ شیرورودی آب، سوئیچ فشار، تایمر لباسشویی، قفل درب ماشین لباسشویی و همچنین فشار کم آب در شیلنگ ورودی به لباسشویی.

ممکن است درب ماشین لباسشویی شما به خوبی بسته نشده باشد، سوئیچ، فشار میزان مناسب سطح آب در دستگاه را تعیین میکند. بنابراین در صورت خراب بودن آن، مقدار آب در دستگاه میتواند پیش از حد شده باشد و از ماشین لباسشویی سرازیر شود.

سوئیچ فشاری، توسط تایمر لباسشویی یا برد کنترل الکترونیکی دستور میگیرد، پس میشود نتیجه گرفت ممکن است ایراد از برد یا تایمر باشد.

یکی از قطعاتی که بیشترین سهم از مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی را دارد، میتوانیم به شیر ورودی  یا شیر برقی اشاره کنیم. علت نیامدن آب داخل ماشین لباسشویی یا عدم توقف آبگیری، میتواند، خراب بودن این شیر نیز باشد. در صورتی که اجزای گفته شده معیوب باشند باید آن ها را مورد تعویض قرار بدهید. به شما توصیه میکنیم برای این کار به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال ایران تک سرویس مراجعه کنید.

 • خاموش شدن ماشین لباسشویی آبسال

اگر لباسشویی شما، پس از شروع به کار، بنا به دلایلی متوقف شد اما دستگاهتان هنوز روشن مانده است، موارد زیر میتواند دلیل بروز این مشکل باشند، که حتما باید توسط متخخص خود عیب یابی شوند؛

 1. میکروسوئیچ درب
 2. زبانه قفل درب
 3. شیر ورودی آب
 4. برد کنترل اصلی
 5. تایمر لباسشویی

به دلیل هزینه های خیلی بالای قطعات، تعویض آن ها بهترین گزینه محسوب میشود. در صورتی که از معیوب بودن آن ها مطمعن شدید، حتما از نمایندگی تعمیرات آبسال و تکنسین های باتجربه و متخصص این کار کمک بگیرید.

 • سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی

حتما برای شما هم پیش آمده، گاهی اوقات ماشین لباسشویی شما ناگهان سو صدای زیادی تولید میکند، تا حالا دنبال علت آن رفتید؟  این سروصدا میتواند نشانه وجود مشکل پیچیده تری در دستگاه باشد. با توجه به نوع صدایی که از ماشین لباسشویی میشنوید، ممکن است عیب یابی و نحوه برطرف کردن آن متفاوت باشد. امکان دارد، خرابی از  پمپ تخلیه و یا یک جسم  خارجی در شیلنگ  تخلیه گیر افتاده باشد. تسمه، بالشتک موتور و کمک فنرها هم نیز میتوانند دلیل به وجود آمدن سر و صدای ماشین لباسشویی باشند.

 • لرزش و تکان خوردن شدید ماشین لباسشویی آبسال

دقت کرده اید بسیاری از مردم، بر این باورند که ماشین لباسشویی به طور کلی با لرزش و تکان شدید همراه است. در حالی که این حرف به هیچ عنوان درست نیست. تکان خوردن ماشین لباسشویی، میتواند ناشی از عیب و ایراد در بخش های مختلف آن باشد و توصیه می نماییم در صورت نداشتن تخصص کافی کار را به نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز تعمیرات لباسشویی آبسال در تهران بسپارید.

به یکی از این دلایل میتوان به تراز نبودن ماشین لباسشویی اشاره کرد. که یکی از دلایل مهم به حساب میاید. معمولا در لباسشویی هایی که به دقت تراز شده اند، تنظیم صحیص پایه ها و متعادل ساختن لباس ها در داخل سبد لباسشویی، مشکلات تکان خوردن  و لرزش های شدید را از بین خواهد برد.

ارورها و خطاهای متداول در ماشین لباسشویی آبسال

 • کد ارور F01 لباسشویی آبسال: نمایش این پیغام خطا به عدم آبگیری و یا نبود آب کافی در دستگاه دلالت دارد.
 • کد ارور F02 لباسشویی آبسال: نمایش این پیغام خطا مربوط به خرابی هیدروستات لباسشویی می باشد.
 • کد ارور F04 لباسشویی آبسال: پیغام خطای مورد نظر به معیوب بودن میکروسوئیچ درب اشاره دارد.
 • کد ارور F05 لباسشویی آبسال: نمایش این ارور به سنسور NTC مربوط می باشد که سنسور المنت حرارتی لباسشویی می باشد.
 • کد ارور F06 لباسشویی آبسال: پیغام خطا مربوطه به ایراد در المنت حرارتی دستگاه مربوط می گردد.
 • کد ارور F07 لباسشویی آبسال: ارور f7 مربوط به عدم تخلیه آب از دستگاه است.
 • کد ارور F08 لباسشویی آبسال: وجود مشکل در موتور دستگاه باعث نمایش این کد خطا می گردد.
 • کد ارور F09 لباسشویی آبسال: بروز ایراد در برد الکترونیکی لباسشویی دلیل نمایش این پیغام خطا می باشد.
 • کد ارور C03 لباسشویی آبسال: نمایش این پیغام خطا به دلیل عدم بالانس بودن و توازن صحیح دستگاه می باشد.

نکات نگهداری ماشین لباسشویی آبسال

لباسشویی یکی از ضروری ترین، وسیله های برقی در هر خانه محسوب میشود و هر چند وقت یک بار باید فیلتر لباسشویی را چک و تمیز کنید. از ریختن پودر رخت شویی دستی توی ماشین لباسشویی دوری کنید، لباس های زیاد تر از ظرفیت درون لباسشویی نریزید، همه این آن ها برای ماشین لباسشویی شما آسیب زا هستند. ما قصد داریم در ادامه مطلب نکات نگهداری ماشین لباسشویی آبسال را برای شما بازگو کنیم.

 • تمیز کردن ماشین لباسشویی

رعایت کردن  این نکته بسیار ضروری است که پس از شستن مواد پرز دار مانند عروسک، پتو و … فیلتر ماشین را به خوبی پاک کنید. تا  ماشین لباسشویی شما با خرابی مواجه نشود.

 • لوله ها و شیلنگ های لاستیکی آب پاش را کنترل کنید

لوله ها و شیلنگ های لاستیکی مخصوص آب پاش را هر سال از لحاظ پوسیدگی و یا وجود عیب و نقص بررسی کنید. اگر هرگونه ترک خوردگی ویا زنگ زدگی مشاهده کردید، آن را تعویض نمایید. توصیه می نماییم در صورت نداشتن تخصص کافی کار را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در تهران بسپارید.

 • ماشین لباسشویی را زیاد پر نکنید

ماشین لباسشویی را با توجه به دستور العمل های موجود در دفترچه راهنما پر کنید، و پیش از معمول در آن لباس نریزید، در غیر این صورت ماشین لباسشویی شما از حالت تعادل خارج گشته  و برای شما ایجاد مشکل  می نماید و همین مشکل تاثیر به سزایی در خرابی ماشین لباسشویی دارد.

 • مقدار اندازه و مناسبی از پودر شوینده استفاده کنید

با صرف نظر از دستور روی پودرو یا شوینده، به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود مراجعه کنید، تا از مقدار درست پودر  و یا شوینده اطمینان حاصل کنید.

تعمیر کار حرفه ای ماشین لباسشویی آبسال در تهران

برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران بهتر است به کجا مراجعه کرد؟

اگر برای لباسشویی آبسال شما مشکلی پیش آمده، عملکرد طبیعی آن با اختلال روبرو شده یا نیاز به عیب یابی و بررسی آن وجود دارد، شما به یک مرکز مطمئن برای تعمیر دستگاه خود نیاز دارید. اگر در شهر تهران سکونت دارید و به دنبال مشاوره و راهنمایی برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال خود هستید، تعمیرگاه ایران تک سرویس در خدمت شماست.

نمایندگی ایران تک سرویس، با سابقه طولانی و تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود، انواع تعمیرات ماشین های لباسشویی های آبسال را انجام می دهد. این مرکز طی سال فعالیت خود همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و بهترین خدمات پس از فروش لباسشویی آبسال را عرضه می دارد.

مهم ترین مزیت های تعمیرگاه لباسشویی آبسال ایران تک سرویس:

سرعت بالا در تعمیرات: در خرابی لباسشویی زمان تعمیر امر مهمی است چرا که طولانی شدن خرابی ماشین لباسشویی موجب اختلال در زندگی می شود. متخصصان ایران سرویس خدمات تعمیراتی ماشین لباسشویی آبسال شما را با بالاترین سرعت ممکن به انجام می رسانند.

انجام تعمیرات ماشین لباسشویی در محل: با توجه به سنگین بودن ماشین های لباسشویی، جا به جایی این وسایل می تواند دغدغه بسیاری از مشتریان باشد. کارشناسان نمایندگی ایران تک سرویس تعمیر لباسشویی آبسال شما را در محل انجام می دهند و مشکلی از بابت حمل و نقل وجود نخواهد داشت.

گارانتی خدمات تعمیرات: ایران سرویس نسبت به مشتریان خود متعهد است. اگر ماشین لباسشویی آبسال شما پس از تعمیر مجددا از همان قسمت آسیب دیده قبلی دچار اشکال شود، متخصصان ایران تک سرویس به رایگان نسبت به بررسی مشکل و رفع آن اقدام می کنند.

نکته پایانی

تمام سعی ما در این مطلب این بود است که شما را نکات نگهداری و خرابی های ماشین لباسشویی آشنا کنیم و نتیجه گرفتیم که با وجود هر گونه مشکلی برای ماشین لباسشویی شما پیش آمد با مراکز مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال مانند تعمیرگاه ایران تک سرویس تماس بگیرید.

4/5 - (4 امتیاز)