تعمیرات مایکروفر و مایکروویو سامسونگ

اگر در فکر یافتن بهترین خدمات پس از فروش مایکروفر و مایکروویو samsung هستید و یا به دنبال یک نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ که خدمات را به شکلی مطمئن ارائه می دهد می گردید، این مطلب می تواند برای شما مفید باشد. تعمیرگاه ایران تک سرویس، به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروویو سامسونگ در تهران فعالیت می کند و آماده ارائه خدمات خود به مشتریان گرامی است. 

ماکروفرها جز کاربردی ترین وسایل آشپزخانه به حساب می آیند. این وسایل که به تدریج در میان خانواده های ایرانی محبوبیت روزافزونی پیدا کردند، برای گرم کردن و پختن مواد غذایی کاربرد دارند. مایکروفر با داشتن یک المنت گرمایی مخصوص غذا را در یک محیط بسته، گرم می کند. این دستگاه ها در مقایسه با مایکروویو کار خود را در زمان طولانی تری انجام می دهند اما در نهایت غذا را به طور کامل گرم کرده و موجب می شوند به طور کامل مغز پخت شود.

مایکروفرها محبوبیت زیادی دارند و امروزه به دلیل سرعت در آماده کردن غذا کاربرد گسترده ای پیدا کرده اند که یکی از برندهای پر استفاده این دستگاه سامسونگ می باشد. با این حال، مایکروفر سامسونگ ممکن است به خاطر استفاده نادرست و رعایت نکردن موارد ضروری درست کار نکند. گاهی نیز ماکروفر به دلیل اشکالات مختلف دچار اختلال در عملکرد می شوند. نتیجه آن که دستگاه نیاز به تعمیر و عیب یابی دارد.

در چنین شرایطی سوالات مختلفی به ذهن خطور می کند؛ مانند این که مشکل مایکروفر چیست و به چه دلیلی به وجود آمده است؟ با چه اقداماتی می توان از خرابی این دستگاه پیشگیری کرد و عمر مفید دستگاه را طولانی تر ساخت؟ هزینه تعمیرات مایکروفر سامسونگ چقدر است؟ و مهم تر از همه، برای تعمیر ماکروفر یا مایکروویو سامسونگ به کجا باید مراجعه کرد؟

ما در این مطلب مطالبی مفید درباره خرابی های رایج مایکروفرها ارائه می دهیم و هم چنین راه حل این مشکلات را ذکر می کنیم. در همین راستا به معرفی تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در تهران می پردازیم. ایران تک سرویس سال هاست به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در تهران فعالیت می کند و کارشناسان این مرکز آماده راهنمایی و تعمیرات دستگاه های شما هستند.

پیش از آن که به ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ و خدمات تعمیراتی آن بپردازیم لازم است مطالبی درباره مایکروفرهای سامسونگ و مشکلات رایج آن ها ذکر کنیم.

یکی از برجسته ترین محصولات لوازم خانگی شرکت سامسونگ، مایکروفرهای این شرکت است. گرمایش و حرارت دهی دو چندان، ترد و برشته کردن غذاها، سرعت بالا در آماده کردن غذا و بهره گیری از فناوری ها نوین از جمله مزیت های قابل ملاحظه مایکروفرها و مایکروویو های سامسونگ هستند.

با این حال، نیاز به وجود یک مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش سامسونگ، احساس می شود. مایکروفرهای samsung نیز ممکن است دچار نقص و اختلال شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. مشکلات مختلفی مانند دود کردن یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه می تواند موجب نگرانی مصرف کننده شود. در ادامه به ذکر مهم ترین و رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای مایکروفر سامسونگ پیش آید اشاره می کنیم. هم چنین توضیح کوتاهی درباره راه حل هر یک از این خرابی ها ارائه خواهد شد.

تعمیرگاه مجاز ماکروفر سامسونگ در تهران

رایج ترین خرابی ها در تعمیرات مایکروفر و مایکروویو سامسونگ و راه حل رفع آن

اگر ماکروفر سامسونگ شما به هر دلیلی عملکرد طبیعی خود را نداشت و پختن و گرم کردن غذا با مشکل مواجه شد، بهترین کار آن است که با مراکز و متخصصان قابل اعتماد تعمیراتی سامسونگ تماس برقرار کنید و از آن ها راهنمایی بگیرید. با این حال، دانستن نکاتی که در ادامه آورده می شود، می تواند برای افزایش سطح آگاهی شما و کاهش نگرانی تان موثر واقع شود. مهم ترین و رایج ترین اختلالاتی که ممکن است در یک مایکروفر و مایکروویو پدید آید عبارتند از:

 • دود کردن مایکروفر و مایکروویو سامسونگ:

دود کردن هیچ وسیله برقی و الکترونیکی ای خوب نیست و ممکن است این احساس را به شما بدهد که آن وسیله دچار اتصالی شده و در معرض آتش سوزی است؛ اما در مورد مایکروفر سامسونگ دود کردن به معنی چنین شرایط بحرانی و خطرناکی نیست. دود کردن ماکروفر samsung معمولا در شرایطی رخ می دهد که دیواره ها و سطح داخلی دستگاه کثیف شده باشد. هم چنین کثیف بودن شبکه بالایی مایکروفر نیز زمینه ساز دود کردن دستگاه می شود. راهکار رفع این مشکل، پاکیزه سازی و رفع آلودگی سطوح و دیواره های داخلی و شبکه بالیی مایکروفر است.

 • گرم نشدن غذا توسط مایکروفر سامسونگ:

این مورد که یکی از رایج ترین خرابی ها و اشکالات مایکروفر سامسونگ است به دلایل مختلفی می تواند ایجاد شود. اگر حجم غذایی که درون مایکروفر سامسونگ قرار گرفته بیش از حد ظرفیت استاندارد دستگاه باشد، رخ دادن چنین مشکلی طبیعی است. چرا که مایکروفر نمی تواند به خوبی و به شکلی مناسب گرما را به همه قسمت های غذا برساند.

علاوه بر آن، اگر داخل مایکروفر مدت زیادی باشد که پاکیزه نشده و دارای آلودگی و کثیفی باشد، فرآیند گرم کردن غذا و انتشار حرارت دچار اختلال می شود. از دیگر دلایلی که می تواند باعث شود که مایکروفر غذا را به خوبی گرم نکند، افت ولتاژ برق است.

 • جرقه زدن مایکروفر و مایکروویو سامسونگ:

جرقه زدن مایکروفر سامسونگ از دیگر مشکلات رایج این دستگاه است. در صورتی که ظروف فلزی در درون ماکروفر قرار گیرند و یا دیواره داخلی مایکروفر برای مدتی طولانی پاک نشده و چرب باشد، جرقه هایی در داخل دستگاه زده می شود. بهتر است در استفاده از ظروف فلزی برای گرم کردن غذا با مایکروفر احتیاط کرد. هم چنین پاکیزه سازی درون دستگاه از اقداماتی است که در عین سادگی می تواند از بسیاری مشکلات و خرابی های دستگاه جلوگیری کند.

 • خاموش شدن ناگهانی مایکروفر و مایکروویو سامسونگ:

یکی از مشکلات جدی در استفاده از مایکروفرهای سامسونگ، خاموش شدن ناگهانی دستگاه است؛ ممکن است شما مواد غذایی را در درون ماکروفر قرار دهید و تنها دقایقی بعد دستگاه خاموش شود. این اتفاق به دلایل مختلفی روی می دهد. از جمله دلایل مهم خاموش شدن ناگهانی مایکروفر سامسونگ می توان به گرمایش شدید و بسیار زیاد دستگاه اشاره کرد.

در صورتی که دستگاه بیش از حد معمول و استاندارد گرم شود و احتمال سوختگی و آتش سوزی وجود داشته باشد، جریان برق دستگاه به شکل اتوماتیک قطع می شود. هم چنین در صورتی که مایکروفر برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد احتمال خاموش شدن ناگهانی دستگاه بالاست.

همان طور که دیده می شود، کثیف بودن دستگاه و پاکیزه نکردن آن و هم چنین نوسانات برق از اصلی ترین دلایل اشکال در کار مایکروفر هستند. مواردی که در بالا ذکر شد مهم ترین و رایج ترین موارد مراجعه به مراکز تعمیر برای رفع اشکال مایکروفر سامسونگ هستند. لازم به ذکر است که مایکروفرها لوازم حساسی هستند که در صورت تعمیر توسط افراد غیرفنی و غیرکارشناس می توانند آسیب ببینند. بهترین کار در صورت خرابی یک مایکروفر استفاده از تجارب و خدمات شرکت های تعمیراتی و مراکز تعمیر قابل اطمینان است. مرکز ایران تک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ، یک مرکز قابل اطمینان و شناخته شده است که خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به انجام می رساند.

تعمیر کار حرفه ای مایکروفر و مایکروویو سامسونگ در تهران

مفهوم ارورها یا کدهای خطای مایکروفر و مایکروویو سامسونگ

مایکروفر سامسونگ به هنگام بروز مشکل و یا وجود نقص در عملکرد خود، با نمایش یک سری کدهای خطا و ارورهای مخصوص به مصرف کننده کمک می کند. مصرف کنندگان با استفاده از این کدها می توانند در جهت استفاده بهتر و صحیح تر از دستگاه راهنمایی شوند. از جمله مهم ترین ارورها و کدهای خطای مایکروفر سامسونگ به همراه مفهومشان می توان موارد زیر را نام برد:

 • E5: خطایی که در صورت فشار دادن مداوم یک دکمه به نمایش در می آید.
 • E1: در صورتی که فرکانس برق بیشتر از حد 50 هرتز باشد، برای دستگاه خطرناک است. این کد ارور به این مفهوم اشاره دارد.
 • E11: این کد ارور شان دهنده اختلال در حسگر رطوبت دستگاه می باشد.
 • E41: این کد خطا به معنی وجود مشکل در مدار که موجب کار نکردن مایکروفر می شود.
 • E42: این ارور نشان دهنده اختلال در کارکرد مدار درون اجاق می باشد.

نکاتی برای استفاده بهتر و صحیح تر از مایکروفر سامسونگ

با رعایت نکات زیر می توان استفاده مناسب تری از مایکروفر داشت و عمر مفید و بازده این دستگاه ها را افزایش داد:

 • از استفاده از مایکروفر در شرایط نوسانات برقی خودداری کنید. چرا که چنین وضعیتی می تواند برای دستگاه کاملا آسیب زا باشد.
 • از روشن کردن مایکروفر در حالتی که خالی است پرهیز کنید. این کار باعث صدمه دیدن بخش های داخلی دستگاه می کردد.
 • هنگام کار با مایکروفر مطمئن شوید درب دستگاه بسته است.
 • از قرار دادن ظروف و قوطی های فلزی و هم چنین جوشاندن آب در داخل مایکروفر پرهیز کنید.

برای تعمیر مایکروفر سامسونگ در تهران بهتر است به کجا مراجعه کرد؟

اگر برای مایکروویو سامسونگ شما مشکلی پیش آمده، عملکرد طبیعی آن با اختلال روبرو شده یا نیاز به عیب یابی و بررسی آن وجود دارد، شما به یک مرکز مطمئن برای تعمیر دستگاه خود نیاز دارید. اگر در شهر تهران سکونت دارید و به دنبال مشاوره و راهنمایی برای تعمیر مایکروفر خود هستید، تعمیرگاه مجاز و نمایندگی سامسونگ ایران تک سرویس در خدمت شماست.

نمایندگی ایران تک سرویس، با سابقه طولانی و تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود، تعمیرات مایکروویو سامسونگ را انجام می دهد. این مرکز طی سال فعالیت خود همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و بهترین خدمات پس از فروش samsung را عرضه می دارد.

مهم ترین مزیت های تعمیرگاه مجاز مایکروویو سامسونگ ایران تک سرویس:

سرعت بالا در تعمیرات: در خرابی مایکروویو زمان تعمیر امر مهمی است چرا که طولانی شدن خرابی مایکروفر می تواند موجب اذیت شدن مشتری شود. متخصصان ایران تک سرویس خدمات تعمیراتی مایکروفر سامسونگ را با بالاترین سرعت ممکن به انجام می رسانند.

انجام تعمیرات مایکروفر در محل: با توجه به نسبتا سنگین بودن ماکروویو، جا به جایی این وسایل می تواند دغدغه بسیاری از مشتریان باشد. کارشناسان ایران تک سرویس تعمیر مایکروویو سامسونگ را در محل انجام می دهند و مشکلی از بابت حمل و نقل وجود نخواهد داشت.

گارانتی خدمات تعمیرات: ایران سرویس نسبت به مشتریان خود متعهد است. اگر مایکروفر سامسونگ شما پس از تعمیر مجددا از همان قسمت آسیب دیده قبلی دچار اشکال شود، متخصصان ایران تک سرویس به رایگان نسبت به بررسی مشکل و رفع آن اقدام می کنند.

پایان

تمام سعی ما در این مقاله این بود است که شما را نکات نگهداری و خرابی های ماکروفر سامسونگ آشنا کنیم و نتیجه گرفتیم که با وجود هر گونه مشکلی برای دستگاه شما پیش آمد با تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ مانند ایران تک سرویس تماس بگیرید.

Rate this page

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *