جستجو کردن
Close this search box.
ایران تک سرویس

راهنمای تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید

امروزه همه چیز تغییر کرده است و دیگر در کمتر شرایطی برای رفع ایرادات یک دستگاه برقی لازم است که آن را به نمایندگی یا تعمیرگاه ببرید، تنها از طریق یک تماس تلفنی، این تعمیرگاه است که به خانه های شما می آید و به این شیوه در کمترین زمان و بدون نیاز به هیچ گونه جا به جایی و حمل دستگاه معیوب، ایرادات به وجود آمده رفع خواهد شد. از اینکه می توانیم سرویس های تخصصی به منظور تعمیرات لوازم خانگی از جمله یخچال و فریزر را در منزل یا محل کارتان به شما ارائه دهیم، بسیار خرسندیم. مجموعه ی ایران تک سرویس سال هاست که با تکیه بر دانش فنی و تجربه ی کاری خود به عنوان یکی از تخصصی ترین تعمیرگاه های مجاز تعمیرات یخچال و فریزر در استان تهران مشغول به فعالیت و ارائه ی خدمات به متقاضیان ارجمند می باشد. دیگر کمتر کسی است که وقتی با بروز یک مشکل و نقص فنی در وسیله ای برقی مواجه می شود، خودش بدون هیچ آگاهی و مهارتی شروع به تعمیر آن شود؛ امروزه همه می دانند که با توجه به گران بودن قیمت این وسایل نباید به صورت خودسرانه آن ها را دستکاری کرد و برای جلوگیری از به وجود آمدن خسارات و هزینه های اضافی، بهترین کار سپردن مسئولیت تعمیرات یخچال به یک مرکز تخصصی می باشد. با اینکار خیالتان از هر بابت راحت می شود و می توانید مطمئن باشید که مجددا می توانید از دستگاه استفاده نمایید. یکی از مهم ترین نکاتی که همیشه به آن تاکید داشته ایم در مورد کارت گارانتی و ضمانت است؛ به این صورت که اگر تاریخ درج شده بر روی این کارت همچنان اعتبار داشته باشد شما می توانید از سرویس هایی که نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ( برند خریداری شده ) ارائه می دهد استفاده کنید و در اغلب موارد بدون پرداخت هزینه و یا با صرف مبلغ بسیار کمی مشکل دستگاه بر طرف می شود. اگر این کارت فاقد اعتبار است و یا گم شده است برای کسب راهنمایی های بیشتر با ایران تک سرویس تماس بگیرید.

ویژگی های سرویس های تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید

یکی از خصوصیاتی که باعث متمایز شدن خدمات ما در مقایسه با سایر مراکز فعال در این زمینه شده، این است که برای ما میزان کیفیتی که مشتری از خدمات ایران تک سرویس دریافت می کند، بیش از هر چیزی اهمیت دارد و این کیفیت نتیجه ی نهایی مجموعه ای از عوامل است که در ادامه ذکر شده اند:

 • همکاری با تعدادی از مجرب ترین و با تجربه ترین تکنیسین ها و کارشناسان فنی
 • صلاحیت رفتاری و اخلاقی و مسئولیت پذیری آنها در برابر کاری که قبول کرده اند.
 • امکان ارائه ی سرویس های تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید و برد یخچال به صوت شبانه روزی به مشتریان
 • امکان تامین قطعات ارجینال در صورتی که دستگاه نیاز به تعویض قطعه ای خاص داشته باشد.
 • ارائه ی سرویس به تمامی مناطق استان تهران در کوتاه ترین زمان ممکن
 • بدون نیاز به انتقال و جا به جایی ( صرفه جویی در زمان و هزینه ها )

رایج ترین ایرادات احتمالی یخچال فریزر و ساید بای ساید

 1. وقتی دستگاه روشن نمی شود، چه کاری انجام دهید؟
 2. چرا دستگاه اتومات نمی کند؟
 3. چرا یخچال زیاد برفک می زند؟
 4. چرا دستگاه ازخنک کنندگی و سرمای کافی برخوردار نیست ؟
 5. شنیده شدن صداهای عجیب از دستگاه
 6. چرا بدنه ی دستگاه برق دارد؟
 7. سرمای یخچال خیلی زیاد است و مواد غذایی کاملا یخ می زنند.

راه حل هایی برای رفع عیوب یخچال فریزر و ساید بای ساید

 1. پریز و دوشاخه چک شود، برق منزل وصل باشد، از صحت عملکرد ترموستات مطمئن شوید.
 2. احتمال دارد که لوله ی بلو از جای اصلی اش جدا شده باشد. در برخی موارد به علت جا به جایی ها، این اتفاق می افتد. همچنین اگر مقدار برفک به وجود آمده در یخچال زیاد باشد، در عملیات اتومات کردن مشکل ایجاد می نماید.
 3. لاستیک دور درب دستگاه را حتما چک کنید، اگر دچار مشکل شده باشد و فرسودگی پیدا کرده باشد نمی تواند مانع ورود هوای گرم از بیرون به داخل یخچال شود و به همین دلیل برفک ایجاد می گردد.
 4. امکان دارد که گاز درون لوله ها کم شده باشد. در این مورد با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال و فریزر می توانید از این موضوع مطمئن شوید که آیا دستگاه نیاز به شارژ گاز دارد یا خیر ؟
 5. بررسی میزان ولتاژ و جریان برقی که به دستگاه متصل است، بررسی عدم معیوب بودن قطعه ی اورلود و رله استارت، بررسی سالم بودن موتور یخچال، چک کردن مسدود نبودن مسیرهای گردش گاز در دستگاه، بررسی تراز بودن دستگاه در محلی که قرار گرفته است.
 6. موتور و ترموستات و سیم های رابط، باید چک شوند تا اتصال بدنه نداشته باشند.
 7. بررسی اتومات کردن ترموستات و تنظیم آن، بررسی زیاد نبودن میزان گاز شارژ شده
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *