نوآوری های جدید در یخچال های فریزر و ساید بای ساید

اگر شما در نگاه اول فکر می کردید که یخسازی که در درب یخچال جا گذاری شده خیلی شیک است هنوز جنبه های دیگر را ندیده اید. در این مقاله از ایران تک سرویس می خواهیم نگاهی به آخرین و جدیدترین مدل های یخچال فریزر بیاندازیم از یخچال فریزرهای فرانچ دور( درب فرانسوی ) گرفته تا مدل های کشویی.

جدیدترین یخچال فریزرها چگونه اند؟

گر شما دنبال ویژگی های جدید ، فناوری و راحتی هستید در این مطلب با نوآوری های جدید در یخچال فریزر آشنا شوید.

یخچال فریزر فرانچ در ( یخچال فریزر با درب فرانسوی)

این یخچال فریزرها گنجه ای هم نامیده می شوند ،در این مدل یخچال فریزرها ، فریزر در پایین قرار دارد و یک محفظه بزرگ برای نگهداری مواد غذایی در بالا قرار دارد که مثل درب ساید بای ساید باز می شود.

یخچال فریزرهای 4 در

آن هایی که به دنبال یخچال فریزرهای کمدی شکل هستند در این مدل یخچال فریزرها درب فریزر و درب یخچال جدا گانه به صورت دو تایی و ساید بای ساید باز می شود

یخچال فریزرهایی که مخزن آب از داخل دارند

اگر شما هم جزو آن دسته کسانی هستید که خوشتان می آید یخچال آب تصفیه شده تمیز به شما می دهد ولی چون بیرون قرار دارد باعث لکه افتادن روی سطح خارجی یخچال می شود . باید بگویم که در مدل های جدید یخچال فریزر مخزن آب از داخل نیز گنجانده شده .

یخچال فریزر با کشو نگهداری مواد غذایی تازه

در مدل های یخچال فریزر های کمدی شکل ، یک کشو در زیر درب اصلی بالای فریزر قرار دارد که بهترین جا برای نگهداری مواد غذایی تازه است و راحت هم به آن دسترسی دارید.

یخچال فریزرهای در تو در

برای اینکه سریع یک چیزی از داخل یخچال بردارید ، به این ویژگی از یخچال فریزهای جدید فکر کردید که یک در داخل درب اصلی یخچال طراحی شده که بدون نیاز به باز کردن درب اصلی می توانید اقلامی که برای استفاده سریع می خواهید را بردارید. اینطوری هوای داخل یخچال هم بیرون نمی رود.

یخچال فریزرهایی که درب دسترسی سریع روی فریزر دارند

یکی دیگر از نوآوری هایی که در یخچال فریزرها است ، در مورد یخچال فریزرهای کمدی شکل این است که با بیرون کشیدن یک در 3 طبقه از یخچال قابل دسترسی است.

یخچال فریزر با انواع جدید یخ ساز

مثلا در مدل های جدید یخچال فریزر کنمور مدل الیت می توانید ببینید که علاوه بر یخ های مکعبی وخرد شده یخ رنده شده هم به شما می دهد و طوری جا گذاری شده که فضایی از فریزر اشغال نمی کند

یخچال فریزر با کنترل دما دیجیتالی

آن ساعت های عقربه دار برای تنظیم دمای را فراموش کنید . در مدل های جدید یخچال فریزر یک صفحه لمسی قرار دارد که شما به صورت دیجیتالی می توانید برنامه تنظیم دما در 6 ناحیه از یخچال فریزرتان را انجام دهید.مثلا تنظیم دما برای میوه ها، پنیر ها، نوشیدنی های خنک ، غذاهای یخ زده و ..

یخچال فریزر با قابلیت استرلیزه و میکروب زدایی

که این مدل از یخچال فریزرها بو وباکتری را از داخل خود می زدایند

1/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *