ایران تک سرویس

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ناسیونال

نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو ناسیونالماکروفرها جز کاربردی ترین وسایل آشپزخانه به حساب می آیند. این وسایل که به تدریج در میان خانواده های ایرانی محبوبیت روزافزونی پیدا کردند، برای گرم کردن و پختن مواد غذایی کاربرد دارند. مایکروفر با داشتن یک المنت گرمایی مخصوص غذا را در یک محیط بسته، گرم می کند. این دستگاه ها در مقایسه با مایکروویو کار خود را در زمان طولانی تری انجام می دهند اما در نهایت غذا را به طور کامل گرم کرده و موجب می شوند به طور کامل مغز پخت شود.

مایکروفرها محبوبیت زیادی دارند و امروزه به دلیل سرعت در آماده کردن غذا کاربرد گسترده ای پیدا کرده اند که یکی از برندهای پر استفاده این دستگاه ناسیونال می باشد. با این حال، مایکروفر ناسیونال ممکن است به خاطر استفاده نادرست و رعایت نکردن موارد ضروری درست کار نکند. گاهی نیز ماکروفر به دلیل اشکالات مختلف دچار اختلال در عملکرد می شوند. نتیجه آن که دستگاه نیاز به تعمیر و عیب یابی دارد.

در چنین شرایطی سوالات مختلفی به ذهن خطور می کند؛ مانند این که مشکل مایکروفر چیست و به چه دلیلی به وجود آمده است؟ با چه اقداماتی می توان از خرابی این دستگاه پیشگیری کرد و عمر مفید دستگاه را طولانی تر ساخت؟ هزینه تعمیرات مایکروفر ناسیونال چقدر است؟ و مهم تر از همه، برای تعمیر ماکروفر یا مایکروویو ناسیونال به کجا باید مراجعه کرد؟

ما در این مطلب مطالبی مفید درباره خرابی های رایج مایکروفرها ارائه می دهیم و هم چنین راه حل این مشکلات را ذکر می کنیم. در همین راستا به معرفی تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیرات مایکروفر ناسیونال در تهران می پردازیم. ایران تک سرویس سال هاست به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر ناسیونال در تهران فعالیت می کند و کارشناسان این مرکز آماده راهنمایی و تعمیرات دستگاه های شما هستند.

پیش از آن که به ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیرات مایکروفر ناسیونال و خدمات تعمیراتی آن بپردازیم لازم است مطالبی درباره مایکروفرهای ناسیونال و مشکلات رایج آن ها ذکر کنیم.

یکی از برجسته ترین محصولات لوازم خانگی شرکت ناسیونال، مایکروفرهای این شرکت است. گرمایش و حرارت دهی دو چندان، ترد و برشته کردن غذاها، سرعت بالا در آماده کردن غذا و بهره گیری از فناوری ها نوین از جمله مزیت های قابل ملاحظه مایکروفرها و مایکروویو های ناسیونال هستند.

با این حال، نیاز به وجود یک مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش ناسیونال، احساس می شود. مایکروفرهای national نیز ممکن است دچار نقص و اختلال شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. مشکلات مختلفی مانند دود کردن یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه می تواند موجب نگرانی مصرف کننده شود. در ادامه به ذکر مهم ترین و رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای مایکروفر ناسیونال پیش آید اشاره می کنیم. هم چنین توضیح کوتاهی درباره راه حل هر یک از این خرابی ها ارائه خواهد شد.

تعمیرگاه مجاز ماکروفر ناسیونال در تهران

رایج ترین خرابی ها در تعمیرات مایکروفر و مایکروویو ناسیونال و راه حل رفع آن

اگر ماکروفر ناسیونال شما به هر دلیلی عملکرد طبیعی خود را نداشت و پختن و گرم کردن غذا با مشکل مواجه شد، بهترین کار آن است که با مراکز و متخصصان قابل اعتماد تعمیراتی ناسیونال تماس برقرار کنید و از آن ها راهنمایی بگیرید. با این حال، دانستن نکاتی که در ادامه آورده می شود، می تواند برای افزایش سطح آگاهی شما و کاهش نگرانی تان موثر واقع شود. مهم ترین و رایج ترین اختلالاتی که ممکن است در یک مایکروفر و مایکروویو پدید آید عبارتند از:

 • دود کردن مایکروفر و مایکروویو ناسیونال:

دود کردن هیچ وسیله برقی و الکترونیکی ای خوب نیست و ممکن است این احساس را به شما بدهد که آن وسیله دچار اتصالی شده و در معرض آتش سوزی است؛ اما در مورد مایکروفر ناسیونال دود کردن به معنی چنین شرایط بحرانی و خطرناکی نیست. دود کردن ماکروفر national معمولا در شرایطی رخ می دهد که دیواره ها و سطح داخلی دستگاه کثیف شده باشد. هم چنین کثیف بودن شبکه بالایی مایکروفر نیز زمینه ساز دود کردن دستگاه می شود. راهکار رفع این مشکل، پاکیزه سازی و رفع آلودگی سطوح و دیواره های داخلی و شبکه بالیی مایکروفر است.

 • گرم نشدن غذا توسط مایکروفر ناسیونال:

این مورد که یکی از رایج ترین خرابی ها و اشکالات مایکروفر ناسیونال است به دلایل مختلفی می تواند ایجاد شود. اگر حجم غذایی که درون مایکروفر ناسیونال قرار گرفته بیش از حد ظرفیت استاندارد دستگاه باشد، رخ دادن چنین مشکلی طبیعی است. چرا که مایکروفر نمی تواند به خوبی و به شکلی مناسب گرما را به همه قسمت های غذا برساند.

علاوه بر آن، اگر داخل مایکروفر مدت زیادی باشد که پاکیزه نشده و دارای آلودگی و کثیفی باشد، فرآیند گرم کردن غذا و انتشار حرارت دچار اختلال می شود. از دیگر دلایلی که می تواند باعث شود که مایکروفر غذا را به خوبی گرم نکند، افت ولتاژ برق است.

 • جرقه زدن مایکروفر و مایکروویو ناسیونال:

جرقه زدن مایکروفر ناسیونال از دیگر مشکلات رایج این دستگاه است. در صورتی که ظروف فلزی در درون ماکروفر قرار گیرند و یا دیواره داخلی مایکروفر برای مدتی طولانی پاک نشده و چرب باشد، جرقه هایی در داخل دستگاه زده می شود. بهتر است در استفاده از ظروف فلزی برای گرم کردن غذا با مایکروفر احتیاط کرد. هم چنین پاکیزه سازی درون دستگاه از اقداماتی است که در عین سادگی می تواند از بسیاری مشکلات و خرابی های دستگاه جلوگیری کند.

 • خاموش شدن ناگهانی مایکروفر و مایکروویو ناسیونال:

یکی از مشکلات جدی در استفاده از مایکروفرهای ناسیونال، خاموش شدن ناگهانی دستگاه است؛ ممکن است شما مواد غذایی را در درون ماکروفر قرار دهید و تنها دقایقی بعد دستگاه خاموش شود. این اتفاق به دلایل مختلفی روی می دهد. از جمله دلایل مهم خاموش شدن ناگهانی مایکروفر ناسیونال می توان به گرمایش شدید و بسیار زیاد دستگاه اشاره کرد.

در صورتی که دستگاه بیش از حد معمول و استاندارد گرم شود و احتمال سوختگی و آتش سوزی وجود داشته باشد، جریان برق دستگاه به شکل اتوماتیک قطع می شود. هم چنین در صورتی که مایکروفر برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد احتمال خاموش شدن ناگهانی دستگاه بالاست.

همان طور که دیده می شود، کثیف بودن دستگاه و پاکیزه نکردن آن و هم چنین نوسانات برق از اصلی ترین دلایل اشکال در کار مایکروفر هستند. مواردی که در بالا ذکر شد مهم ترین و رایج ترین موارد مراجعه به مراکز تعمیر برای رفع اشکال مایکروفر ناسیونال هستند. لازم به ذکر است که مایکروفرها لوازم حساسی هستند که در صورت تعمیر توسط افراد غیرفنی و غیرکارشناس می توانند آسیب ببینند. بهترین کار در صورت خرابی یک مایکروفر استفاده از تجارب و خدمات شرکت های تعمیراتی و مراکز تعمیر قابل اطمینان است. مرکز ایران تک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر ناسیونال، یک مرکز قابل اطمینان و شناخته شده است که خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به انجام می رساند.

تعمیر کار حرفه ای مایکروفر و مایکروویو ناسیونال در تهران

ارور ها و کدهای خطای متداول مایکروفر ناسیونال

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های مایکروفر و مایکروویو های ناسیونال که گاهی تماس با نمایندگی تعمیرات ناسیونال را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • کد ارور F1: کم بودن جریان هوا و یا تولید حرارت زیاد؛ درجه حرارت هوای اگزوز بسیار بالا است.
 • کد ارور F3: زیاد بودن ولتاژ ورودی.
 • کد ارور F4: کم بودن ولتاژ ورودی.
 • کد ارور F5: وجود مشکل در حافظه IC.
 • کد ارور F33/ F34: ضعیف بودن مدار ترمیستور و یا خرابی مدار سنسور.
 • کد ارور F44: علت این کد ارور ضعیف شدن پنل کنترل است.
 • کد ارور F81/F82: وجود مشکل در مدار رله.
 • کد ارور F86/ F87: پیغام وجود خرابی در مدار رله.
 • کد ارور H97: وجود مشکل در لوله های مغناطیسی.

نکاتی برای استفاده بهتر و صحیح تر از مایکروفر ناسیونال

با رعایت نکات زیر می توان استفاده مناسب تری از مایکروفر داشت و عمر مفید و بازده این دستگاه ها را افزایش داد:

 • از استفاده از مایکروفر در شرایط نوسانات برقی خودداری کنید. چرا که چنین وضعیتی می تواند برای دستگاه کاملا آسیب زا باشد.
 • از روشن کردن مایکروفر در حالتی که خالی است پرهیز کنید. این کار باعث صدمه دیدن بخش های داخلی دستگاه می کردد.
 • هنگام کار با مایکروفر مطمئن شوید درب دستگاه بسته است.
 • از قرار دادن ظروف و قوطی های فلزی و هم چنین جوشاندن آب در داخل مایکروفر پرهیز کنید.

برای تعمیر مایکروفر ناسیونال در تهران بهتر است به کجا مراجعه کرد؟

اگر برای مایکروویو ناسیونال شما مشکلی پیش آمده، عملکرد طبیعی آن با اختلال روبرو شده یا نیاز به عیب یابی و بررسی آن وجود دارد، شما به یک مرکز مطمئن برای تعمیر دستگاه خود نیاز دارید. اگر در شهر تهران سکونت دارید و به دنبال مشاوره و راهنمایی برای تعمیرات مایکروفر خود هستید، تعمیرگاه مجاز و نمایندگی ناسیونال ایران تک سرویس در خدمت شماست.

نمایندگی ایران تک سرویس، با سابقه طولانی و تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود، تعمیرات مایکروویو ناسیونال را انجام می دهد. این مرکز طی سال فعالیت خود همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و بهترین خدمات پس از فروش national را عرضه می دارد.

مهم ترین مزیت های تعمیرگاه مجاز مایکروویو ناسیونال ایران تک سرویس:

سرعت بالا در تعمیرات: در خرابی مایکروویو زمان تعمیر امر مهمی است چرا که طولانی شدن خرابی مایکروفر می تواند موجب اذیت شدن مشتری شود. متخصصان ایران تک سرویس خدمات تعمیراتی مایکروفر ناسیونال را با بالاترین سرعت ممکن به انجام می رسانند.

انجام تعمیرات مایکروفر در محل: با توجه به نسبتا سنگین بودن ماکروویو، جا به جایی این وسایل می تواند دغدغه بسیاری از مشتریان باشد. کارشناسان ایران تک سرویس تعمیر مایکروویو ناسیونال را در محل انجام می دهند و مشکلی از بابت حمل و نقل وجود نخواهد داشت.

گارانتی خدمات تعمیرات: ایران سرویس نسبت به مشتریان خود متعهد است. اگر مایکروفر ناسیونال شما پس از تعمیر مجددا از همان قسمت آسیب دیده قبلی دچار اشکال شود، متخصصان ایران تک سرویس به رایگان نسبت به بررسی مشکل و رفع آن اقدام می کنند.

پایان

تمام سعی ما در این مقاله این بود است که شما را نکات نگهداری و خرابی های ماکروفر ناسیونال آشنا کنیم و نتیجه گرفتیم که با وجود هر گونه مشکلی برای دستگاه شما پیش آمد با تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیرات مایکروفر ناسیونال مانند ایران تک سرویس تماس بگیرید.

Rate this page