ایران تک سرویس

نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو دلونگی

نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش مایکروفر و مایکروویو دلونگی

اگر در فکر یافتن بهترین خدمات پس از فروش مایکروفر و مایکروویو دلونگی در تهران هستید و یا به دنبال یک نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی Delonghi که خدمات را به شکلی مطمئن ارائه می دهد می گردید، این مطلب می تواند برای شما مفید باشد. تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس، به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی در تهران فعالیت می کند و آماده ارائه خدمات خود به مشتریان گرامی است.

مایکروفرها جز کاربردی ترین وسایل آشپزخانه به حساب می آیند. این وسایل که به تدریج در میان خانواده های ایرانی محبوبیت روزافزونی پیدا کردند، برای گرم کردن و پختن مواد غذایی کاربرد دارند. ماکروفر با داشتن یک المنت گرمایی مخصوص غذا را در یک محیط بسته، گرم می کند. این دستگاه ها در مقایسه با مایکروویو کار خود را در زمان طولانی تری انجام می دهند اما در نهایت غذا را به طور کامل گرم کرده و موجب می شوند به طور کامل مغز پخت شود.

مایکروفر ها محبوبیت زیادی دارند و امروزه به دلیل سرعت در آماده کردن غذا کاربرد گسترده ای پیدا کرده اند. با این حال، این دستگاه ها ممکن است به خاطر استفاده نادرست و رعایت نکردن موارد ضروری درست کار نکند. گاهی نیز مایکروفر به دلیل اشکالات مختلف دچار اختلال در عملکرد می شوند. نتیجه آن که دستگاه نیاز به تعمیر و عیب یابی دارد.

در چنین شرایطی سوالات مختلفی به ذهن خطور می کند؛ مانند این که مشکل دستگاه چیست و به چه دلیلی به وجود آمده است؟ با چه اقداماتی می توان از خرابی ماکروفر و ماکروویو ها پیشگیری کرد و عمر مفید دستگاه را طولانی تر ساخت؟ هزینه تعمیرات مایکروفر دلونگی چقدر است؟ و مهم تر از همه، برای تعمیر مایکروفر دلونگی در تهران به کجا باید مراجعه کرد؟

ما در این مطلب مطالبی مفید درباره خرابی های رایج در مایکروفر و مایکروویو ها ارائه می دهیم و هم چنین راه حل این مشکلات را ذکر می کنیم. در همین راستا به معرفی مرکز ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در تهران می پردازیم. ایران تک سرویس سال هاست به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر دلونگی در تهران فعالیت می کند و کارشناسان این مرکز آماده راهنمایی و تعمیر دستگاه های شما هستند.

هرچقدر هم که دستگاه شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد، با این حال، نیاز به وجود یک مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش مایکروفر برند دستگاه شما، احساس می شود. ماکروفرهای دلونگی نیز ممکن است دچار نقص و اختلال شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. مشکلات مختلفی مانند دود کردن یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه می تواند موجب نگرانی مصرف کننده شود. در ادامه به ذکر مهم ترین و رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای مایکروفر و مایکروویو های دلونگی پیش آید اشاره می کنیم. هم چنین توضیح کوتاهی درباره راه حل هر یک از این خرابی ها ارائه خواهد شد.

تعمیرگاه مجاز مایکروفر و مایکروویو دلونگی در تهران

رایج ترین خرابی ها در تعمیرات مایکروفر و مایکروویو دلونگی و راه رفع آن

اگر مایکروفر دلونگی شما به هر دلیلی عملکرد طبیعی خود را نداشت و پختن و گرم کردن غذا با مشکل مواجه شد، بهترین کار آن است که با مراکز و نمایندگی های تعمیرات قابل اعتماد دلونگی تماس برقرار کنید و از آن ها راهنمایی بگیرید. با این حال، دانستن نکاتی که در ادامه آورده می شود، می تواند برای افزایش سطح آگاهی شما و کاهش نگرانی تان موثر واقع شود. مهم ترین و رایج ترین اختلالاتی که ممکن است در مایکروفر یا مایکروویو ها پدید آید عبارتند از:

 • دود کردن مایکروفر:

دود کردن هیچ وسیله برقی و الکترونیکی ای خوب نیست و ممکن است این احساس را به شما بدهد که آن وسیله دچار اتصالی شده و در معرض آتش سوزی است؛ اما در مورد مایکروفر دود کردن به معنی چنین شرایط بحرانی و خطرناکی نیست. دود کردن مایکروفر معمولا در شرایطی رخ می دهد که دیواره ها و سطح داخلی دستگاه کثیف شده باشد. هم چنین کثیف بودن شبکه بالایی مایکروفر نیز زمینه ساز دود کردن دستگاه می شود. راهکار رفع این مشکل، پاکیزه سازی و رفع آلودگی سطوح و دیواره های داخلی و شبکه بالیی مایکروفر است.

 • گرم نشدن غذا توسط مایکروفر یا مایکروویو دلونگی:

این مورد که یکی از رایج ترین خرابی ها و اشکالات مایکروفر و مایکروویو ها است به دلایل مختلفی می تواند ایجاد شود. اگر حجم غذایی که درون مایکروفر قرار گرفته بیش از حد ظرفیت استاندارد دستگاه باشد، رخ دادن چنین مشکلی طبیعی است. چرا که مایکروفر نمی تواند به خوبی و به شکلی مناسب گرما را به همه قسمت های غذا برساند.

علاوه بر آن، اگر داخل مایکروفر مدت زیادی باشد که پاکیزه نشده و دارای آلودگی و کثیفی باشد، فرآیند گرم کردن غذا و انتشار حرارت دچار اختلال می شود. از دیگر دلایلی که می تواند باعث شود که مایکروفر غذا را به خوبی گرم نکند، افت ولتاژ برق است.

 • جرقه زدن ماکروفر دلونگی:

جرقه زدن ماکروفر از دیگر مشکلات رایج این دستگاه است. در صورتی که ظروف فلزی در درون مایکروفر قرار گیرند و یا دیواره داخلی مایکروفر برای مدتی طولانی پاک نشده و چرب باشد، جرقه هایی در داخل دستگاه زده می شود. بهتر است در استفاده از ظروف فلزی برای گرم کردن غذا با مایکروفر احتیاط کرد. هم چنین پاکیزه سازی درون مایکروفر از اقداماتی است که در عین سادگی می تواند از بسیاری مشکلات و خرابی های دستگاه جلوگیری کند. اما در کل اگر به هر دلیلی اتفاقی در این زمینه برای دستگاه شما افتاد و شما تخصصی در این زمینه ندارید توصیه میکنیم با تعمیرکار حرفه ای یا نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در تهران مانند تعمیرگاه مجار ایران تک سرویس تماس حاصل نمایید.

 • خاموش شدن ناگهانی مایکروفر:

یکی از مشکلات جدی در استفاده از مایکروفرها، خاموش شدن ناگهانی دستگاه است؛ ممکن است شما مواد غذایی را در درون مایکروفر قرار دهید و تنها دقایقی بعد دستگاه خاموش شود. این اتفاق به دلایل مختلفی روی می دهد. از جمله دلایل مهم خاموش شدن ناگهانی مایکروفر می توان به گرمایش شدید و بسیار زیاد دستگاه اشاره کرد.

در صورتی که دستگاه بیش از حد معمول و استاندارد گرم شود و احتمال سوختگی و آتش سوزی وجود داشته باشد، جریان برق دستگاه به شکل اتوماتیک قطع می شود. هم چنین در صورتی که مایکروفر برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد احتمال خاموش شدن ناگهانی دستگاه بالاست.

همان طور که دیده می شود، کثیف بودن دستگاه و پاکیزه نکردن آن و هم چنین نوسانات برق از اصلی ترین دلایل اشکال در کار مایکروفر هستند.

تعمیر کار حرفه ای ماکروفر دلونگی در تهران

مواردی که در بالا ذکر شد مهم ترین و رایج ترین موارد مراجعه به مراکز تعمیرات و نمایندگی های معتبر و مجاز برای رفع اشکال مایکروفر و یا مایکروویو هستند. لازم به ذکر است که مایکروفرها لوازم حساسی هستند که در صورت تعمیر توسط افراد غیرفنی و غیرکارشناس می توانند آسیب ببینند. بهترین کار در صورت خرابی یک مایکروفر استفاده از تجارب و خدمات شرکت های تعمیراتی و مراکز تعمیر قابل اطمینان است. مرکز ایران تک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در تهران، یک مرکز قابل اطمینان و شناخته شده است که خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به انجام می رساند.

نکات مهم در استفاده درست از مایکروفر دلونگی برای افزایش طول عمر دستگاه:

 • از استفاده از مایکروفر در شرایط نوسانات برقی خودداری کنید. چرا که چنین وضعیتی می تواند برای دستگاه کاملا آسیب زا باشد.
 • از روشن کردن مایکروفر در حالتی که خالی است پرهیز کنید. این کار باعث صدمه دیدن بخش های داخلی دستگاه می کردد.
 • هنگام کار با مایکروفر مطمئن شوید درب دستگاه بسته است.
 • از قرار دادن ظروف و قوطی های فلزی و هم چنین جوشاندن آب در داخل مایکروفر پرهیز کنید.

برای تعمیرات مایکروفر و مایکروویو دلونگی در تهران باید به کجا مراجعه کرد؟

هر وسیله الکترونیکی و حساسی که دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد، این دغدغه را برای مصرف کننده به وجود می آورد که برای تعمیر به چه کسی مراجعه کند؟ جهت عیب یابی و تعمیر مایکروفر دلونگی و تعویض قطعات آن، لازم است از خدمات مراکز تایید شده و مجاز استفاده کنید. تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در تهران، با به کارگیری کارشناسان خبره و تکنسین های با تعهد، همواره ارائه خدمات با کیفیت در کوتاه ترین زمان را در اولویت خود قرار داده است.

از مهم ترین مزیت های تعمیرگاه ماکروفر دلونگی ایران تک سرویس:

 • سرعت بالا در تعمیرات
 • هماهنگی زمان تعمیر با مشتری
 • تعمیر در محل
 • و گارانتی کردن تعمیرات

این مزیت ها در کنار سابقه و تعهد نسبت به مشتری، ایران تک سرویس را به عنوان یکی از مراکز خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگی در تهران برجسته می کند.

Rate this page