ایران تک سرویس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایرقطعا اگر شما یک ماشین ظرفشویی حایر خریداری میکنید، نگران این هستید که اگر دچار مشکلی شد آیا درست خواهد شد یا نه؟ تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس بعنوان  نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر به شما این اعتماد را میدهد که بعد از خرید، با مواجه با  هر مشکلی در خدمت شما هستتد. برند haier، یکی از محبوب ترین برندها در ایران محسوب میشود که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. نمایندگی تعمیرات حایر ایران تک سرویس، یک مرکز تخصصی و مجاز در تهران بزرگ بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم هستند.

ایران تک سرویس آماده ارائه خدمات پس از فروش به شما می باشد، و زمانی که ماشین ظرفشویی شما دچار خرابی شود، با تماس گرفتن به ما بعنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی حایر، با وجود متخصص های فراوان، مشکل شما به راحتی حل میشود.

تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس با دارا تمامی مجوزها و پروانه کسب و کار، با تعداد زیادی افراد متخصص آماده خدمت به شما عزیزان هستند و شک نکنید اعتماد شما را کاملا به دست میاورند.

خرابی ها و ایردات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر

همان طور که گفته شد، ماشین ظرفشویی، یکی از بهترین و کار راه اندازترین، وسایل موجود در هر آشپزخانه محسوب میشود. با وجود اینکه تحول و گسترش این دستگاه ها به نسبت، جدید است. اما شاید از خودتان تا حالا سوال کرده باشید که تا کنون چگونه  میتوانستید بدون آنها سر کنید؟

حتی خانم های خانه داری که روزانه مشغول آشپزی و پخت هستند و به این کار علاقه دارند، از شستن ظروف چرب و کثیف در آخر فراری اند! پس نتیجه میگیریم چیزی بهتر از داشتن یک ماشین ظرفشویی  سالم و حسابی، برای آسودگی  خاطر و راحتی آشپزخانه وجود ندارد.

حال اگر ماشین ظرفشویی حایر شما دچار مشکل شود چه میشود؟ اگر دستگاه شما  ظروف را به طور درست و کامل نمی شوید و لکه ها روی آن باقی مانده اند، یا سیکل شستشوی ظروف بسیار طولانی میشود و باید چندین ساعت منتظر اتمام کار دستگاه باشید و حتی اگر ماشین ظرفشویی اصلا آب گیری نکند و شروع به کارنکند، چه باید کرد؟

آیا شما از عیب های ماشین ظرفشویی حایر خود سر درمیاورید؟ اصلا آیا مشکلات متداول در تعمیرات ظرفشویی حایر را میشناسید؟ راه برطرف کردن آن ها را میدانید؟ در ادامه این مبحث میخواهیم  در رابطه  با ارورها و خرابی های متداول در ماشین ظرفشویی حایر صحبت کنیم.

یک نکته بسیار مهم که باید به شما گفته شود این است که، عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی حایر، برطرف کردن مشکلات متداول آن و حتی انجام سرویس  یا تعمیرات  این دستگاه، همگی به داشتن دانش تخصصی در رابطه با نحوه عملکرد ماشین ظرفشویی حایر، اجزای مختلف دستگاه و کارکرد هر یک از آن ها بستگی دارد.

بنابراین، در ارتباط با انجام عیب یابی و یا تعمیرات مربوط به ماشین ظرفشویی، حساسیت داشته باشید و آن را به دست یک متخصص از نمایندگی تعمیر ظرفشویی حایر بسپارید. دست کاری های ناشیانه ممکن است در آخر خسارات جدی به دستگاه شما وارد کند.

به شما پیشنهاد میکنیم برای یافتن تعمیرکار حرفه ای و دارای تخصص، به تعمیرگاه ایران تک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در تهران تماس حاصل فرمایید.

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی حایر در تهران

 • ماشین ظرفشویی روشن نمیشود

روشن نشدن ماشین ظرفشویی یکی از رایج ترین ارورهای ماشین ظرفشویی haier محسوب میشود. این ارور و خرابی میتواند دلایل متعددی داشته باشد. اگر دلیل روشن نشدن دستگاه، ماهیت الکتریکی دارد، میتواند مشکل  از پریز برق  یا دو شاخه برق ماشین ظرفشویی باشد. از سالم بودن این دو مورد اطمینان حاصل کنید. همچنین جعبه تقسیم و فیوز را نیز بررسی کنید که نپریده باشد.

غیر از این موارد، ممکن است خرابی قفل درب و یا حتی میکروسوئیج درب، که سبب بسته نشدن آن و در نتیجه روشن نشدن دستگاه خواهد شد. در صورتی که تمام این موارد را بررسی کردید و سالم بودند، تایمر یا کنترل الکترونیکی  ماشین ظرفشویی را نگاه کنید، مخصوصا اگر پمپ تخلیه شروع به کار نمیکند. دیگر موارد تخصص تکنیسن  بوده و باید توسط او بررسی شود.

 • بوی بدی از داخل ماشین ظرفشویی می آید

گاهی ممکن است بوی بد از داخل ماشین ظرفشویی حایر تان احساس کنید و شما را از شست و شو ظروف خود با این دستگاه پشیمان کند. یکی از دلایل این بوی بد، گرفته شدن فیلتر تخلیه توسط پسماندها و ذرات باقی مانده غذایی است. اکثر اوقات این ذرات غذایی  در سوراخ های بازو آب پاش قرار گرفته وعلاوه بر مسدود شدن آن ها موجب ایجاد بوی بد در داخل دستگاه میشود.

 • ماشین ظرفشویی ظرف ها را تمیز نمی شوید

گاهی اوقات برایتان پیش میاید، پس از مدتی متوجه میشوید که ماشین ظرفشویی حایر شما، به خوبی ظرف ها را نمیشوید! در مواجه با این مشکل، اول از همه از تمیز بودن دستگاه خود مطمئن شوید. سپس  بازوهای اسپری و آب پاش را بررسی کنید. به شما پیشنهاد میکنیم برای رفع این مشکل با مراکز مجاز معتبر مانند نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر ایران تک سرویس تماس بگیرید.

 • ماشین ظرفشویی تخلیه نمیکند

در صورتی که ماشین ظرفشویی حایر شما تخلیه نمیکند و آب در دستگاه باقی میماند. میتوانیم بگوییم مشکل بزرگی در پیش روی شما قرار دارد که سریعا باید برای رفع این مشکل اقدامات لازم را فراهم کنید و این کار را متخصصان تعمیرگاه ایران تک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در تهران باید انجام بدهند.

 • ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد

یکی از رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی حایر که خسارات جدی را برای شما به همراه دارد، نشتی این دستگاه است. این خرابی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله، سالم نبودن واشر لاستیکی و بست درب اشاره کرد. حتی ممکن است شیلنگ تخلیه آب ظرفشویی مسدود یا پاره شده باشد. پس هرچه زودتر توسط یک متخصص این مشکل را پیگیری و تعمیر کنید.

 • ماشین ظرفشویی آبگیری نمی کند

ماشین ظرفشویی شما برای استارت سیکل شست وشو، به آب نیاز دارد. اگر ظرفشویی حایر شما آب گیری نمیکند، میتوان به یک دلیل ساده که ممکن است قفل درب خراب شده باشد اشاره کرد. دلیل دیگر میتواند، معیوب بودن شیر ورودی  آب یا شیر برقی و نیز شیلنگ های متصل به آن باشد.

عامل سومی که منجربه به بروز این مشکل میشود، خرابی سوئیچ شناورو خود شناور، این قطعه با هدف ارسال فرمان توقف آبگیری و بستن شیر ورودی، زمانی که میزان آب کافی باشد، تعبیه شده است.

پس نتیجه میگیریم در مواردی که با شناور معیوب روبه هستیم، امکان آبگیری پیش از اندازه  و یا نشتی دستگاه هم وجود دارد. توصیه میکنیم با مواجه شدن با این ارور دستگاه، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر تماس بگیرید تا مشکل شما حل شود.

ارور ها و کدهای خطای متداول ظرفشویی حایر:

 • کد ارور     E2:این خطا از ترموستات دستگاه و یا دمای بیش از حد آب داخل دستگاه می باشد.
 • کد ارور     E3 تخلیه نکردن دستگاه.
 • کد ارور     E4:عدم آب گیری و یا آب گیری بیش از حد دستگاه، خرابی از هیدرواستات می باشد.
 • کد ارور      E5:خطا از سوئیچ سنسور کف می باشد
 • کد ارور      E6:دستگاه دارای نشتی آب می باشد.
 • کد ارور      E7:پیغام خطا مربوط است به قطع شدن ارتباط بین برد و موتور پمپاژ.
 • کد ارور      EA -E8:این خطا مربوط است به هیدروستات و یا کافی نبودن آب داخل دستگاه
 • کد ارور      E9: علت این کد ارور از سوکت تایم تایمر و یا خراب بودن و یا گیر کردن موتور تایم تایمر .

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی حایر:

شود که باید پس از خرید آن مورد توجه خریداران و مصرف کنندگان قرار بگیرد. یک دستگاه ماشین ظرفشویی در صورتی که به درستی از آن مراقبت شود و اقدامات لازم از جمله، رسوب زدایی و جرم گیری، نه تنها میزان کارایی آن افزایش پیدا میکند بلکه دوام و عمر دستگاه هم بیشتر خواهد شد. همچنین کاربران دیرتر مجبور به تعویض این دستگاه میشوند.

حتما شما هم مانند زیادی از افراد که اقدام به خرید ماشین ظرفشویی haier کرده اند، سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده است از جمله این که هر چندوقت یک بار باید این دستگاه سرویس شود؟ جرم گیری  و یا رسوب زدایی ظرفشویی چگونه باید صورت بگیرد؟

ما در این بخش سعی میکنیم تا به جواب دادن سوالات شما بپردازیم و چگونه ای نگهداری ماشین ظرفشویی حایر را برایتان بیان کنیم.

 • تمیز کردن ماشین ظرفشویی

از مهم ترین و در عین حال ساده ترین اقداماتی که جهت مراقبت از ماشین ظرفشویی میشود انجام بدهید، تمیز کردن آن است. البته امروزه برخی از ماشین ظرفشویی ها فیلتر دارند و بعضی از آن ها فاقد فیلتر هستند ( این نکته ای است که هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید به آن توجه کنید) در صورتی که دستگاه ظرفشویی شما سبد دارد، میتوانید این سبدها را هر چند وقت یک بار در بیاوردید  و به راحتی آن را تمیز کنید.

 • جرم گیری ماشین ظرفشویی

جرم گیری ماشین ظرفشویی حایر در چندین مرحله توسط موادی مانند جرم گیرهای مخصوص، قرص نمک و ی ژل ماشین ظرفشویی  صورت میگرد. خوشبختانه تمام این مواد را میتوانید از فروشگاه های بزرگ و معتبر خریداری کنید. به یاد داشته باشید استفاده از قرص نمک و یا مواد جرم گیر کمک بزرگی به بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی شما میکنند.

تعمیر کار حرفه ای ماشین ظرفشویی حایر در تهران

برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در تهران بهتر است به کجا مراجعه کرد؟

اگر برای ظرفشویی حایر شما مشکلی پیش آمده، عملکرد طبیعی آن با اختلال روبرو شده یا نیاز به عیب یابی و بررسی آن وجود دارد، شما به یک مرکز مطمئن برای تعمیر دستگاه خود نیاز دارید. اگر در شهر تهران سکونت دارید و به دنبال مشاوره و راهنمایی برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود هستید، تعمیرگاه مجاز و نمایندگی حایر ایران تک سرویس در خدمت شماست.

نمایندگی مجاز ایران تک سرویس، با سابقه طولانی و تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود، انواع تعمیرات ماشین های ظرفشویی حایر را انجام می دهد. این مرکز طی سالها فعالیت خود همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و بهترین خدمات پس از فروش haier را عرضه می دارد.

مهم ترین مزیت های تعمیرگاه ظرفشویی حایر ایران تک سرویس:

سرعت بالا در تعمیرات: در خرابی ظرفشویی زمان تعمیر امر مهمی است چرا که طولانی شدن خرابی ماشین ظرفشویی موجب اختلال در زندگی می شود. متخصصان نمایندگی ایران تک سرویس خدمات تعمیراتی ماشین ظرفشویی حایر را با بالاترین سرعت ممکن به انجام می رسانند.

انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل: با توجه به سنگین بودن ماشین های ظرفشویی، جا به جایی این وسایل می تواند دغدغه بسیاری از مشتریان باشد. کارشناسان ایران تک سرویس تعمیر ظرفشویی حایر را در محل انجام می دهند و مشکلی از بابت حمل و نقل وجود نخواهد داشت.

گارانتی خدمات تعمیرات: ایران سرویس نسبت به مشتریان خود متعهد است. اگر ماشین ظرفشویی حایر شما پس از تعمیر مجددا از همان قسمت آسیب دیده قبلی دچار اشکال شود، متخصصان ایران تک سرویس به رایگان نسبت به بررسی مشکل و رفع آن اقدام می کنند.

سخن آخر

در مطالب بالا اول از همه با ماشین ظرفشویی حایر آشنا شدید و پس از آن گفته شد اگر ماشین ظرفشویی شما با مشکلاتی برخورد کرد حتما با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ایران تک سرویس تماس بگیرید.در ادامه هم با یک سری از خرابی ها ی ماشین ظرفشویی حایر آشنا شدید و در آخر یاد گرفتید چگونه از دستگاه خود مراقبت کنید. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد.

Rate this page