مایکروفر ال جی

یکی از تولیدکنندگان معتبر انواع لوازم برقی خانگی، کمپانی LG می باشد که با ارائه ی محصولات متنوع و با کیفیت توانسته است در سالهای اخیر محبوبیت زیادی را در بازار داخلی ایران به دست آورد. مایکروفر یکی از وسایلی است که امروزه در اکثر خانه ها وجود داشته و در یخ زدایی مواد غذایی و پخت و پز کاربرد دارد. وسایلی که در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل زیاد بودن دفعات مصرف و به کارگیری آنها، امکان دارد دچار مشکلاتی شوند که نیاز به تعمیرات داشته باشند. مخصوصا مایکرویو وسیله ای است که باید در هنگام استفاده از آن و همچنین پاک نمودن فضای داخلی آن دقت کافی به خرج داد.  در ادامه برخی از مشکلاتی که  امکان دارد برای این دستگاه به وجود آید، ذکر شده است و لازم است در صورتی که هر یک از  این موارد را مشاهده کردید، سریعا با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی تماس بگیرید.

-          روشن نشدن

-          در هنگم کار کردن، بوی سوختگی به مشام می رسد.

-          دستگاه گرمای لازم را برای پختن غذا ایجاد نمی کند.

-          اگر قاشق یا ظروف فلزی در داخل آن قرار داده اید.

-          اگر درب، شیشه  یا قطعات بدنه مایکروفر دچار مشکل و شکستگی شده است.

-          اگر دستگاه دچار اتصال شده است و یا نوسانات برق موجب اختلال در عملکرد آن شده است.

-          مشاهده ی دود در هنگام روشن شدن یا کارکردن و .....

خرید مایکروفر ال جی از نمایندگی و فروشگاه های مجاز

 برای خریداری این وسیله علاوه بر اینکه باید به شکل ظاهری، ظرفیت، کارایی و قابلیت ها، نوع رومیزی یا داخل کابینتی آن توجه نمایید و بر حسب نیازهای خود انرا انتخاب کنید، بهتر است که از فروشگاه های معتبر و یا نمایندگی ال جی (نمایندگی های مجاز) خرید کنید و حتما کارت ضمانت  کالا را دریافت کنید،  در این صورت زمانی که به هر دلیلی نیاز به تعمیرات و یا راهنمایی داشتید، می توانید از خدمات پس از فروش محصول استفاده نمایید.

تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی و ماکروفر ال جی

اگر به هر دلیلی نتوانسته اید که در هنگام خرید کارت ضمانت دریافت کنید،

اگر کارت گارانتی محصول را گم کرده اید،

اگر تاریخ درج شده بر روی این کارت دیگر اعتبار ندارد و شما نیاز دارید تا برای رفع مشکل ماکروفر LG از خدمات پس از فروش استفاده کنید، لازم است که به یکی از تعمیرگاه های مجاز مراجعه نمایید زیرا بدون این کارت نیز خدمات لازم به شما ارائه خواهد شد. در صورت مشاهده ی هر یک از ایرادات احتمالی که در این مطلب ذکر شد، می توانید تنها از طریق یک تماس تلفنی با تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر ال جی در زمانی کوتاه از سرویس های لازم برخوردار شوید.

ویژگی های خدمات نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر ال جی

مجموعه ی ایران اپلیانس با بهره مندی از کارشناسان فنی و متخصص آماده ی ارائه ی سرویس های تعمیراتی لازم به متقاضیان ارجمند می باشد. تمامی سرویس ها برای ساکنین استان تهران قابل دریافت خواهد بود ومی توانید از طریق شماره هایی که در این سایت وجود دارد با ما ارتباط بر قرار نمایید. کیفیت، دقت و سرعت انجام کار ازجمله ویژگی های خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی ال جی می باشد.

پس از برقراری تماس، شرح کوتاهی از مشکلی که برای دستگاه شما پیش آمده را بیان کنید.

آدرس دقیق منزل یا محلی که دستگاه در انجا هست را ذکر کنید، هیچ نیازی به جابه جایی و حمل و نقل نمی باشد و تعمیرات در محل شما انجام خواهد شد.

در ساعات مختلف شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

اگر تعمیر مایکروفر ال جی نیاز به تعویض قطعات داشته باشد به راحتی می توان قطعه ی معیوب را با نوع سالم و ارجینال آن تعویض نمود و بابت هر قطعه ی تعویض شده ضمانت کتبی سه ساله داده می شود.

جدیدترین مدل های مایکروفر ال جی

LG یک برند آسیایی بسیار معتبر می باشد که محصولات خود را مطابق با آخرین تکنولوژی های جهانی در زمینه ی تولید لوازم خانگی ارائه  می دهد بنابراین هر مدل جدیدتر از یک دستگاه  دارای تغییرات ظاهری یا تغییرات مثبت از لحاظ عملکرد و افزایش قابلیت ها و کارایی می باشد. این وسیله معمولا در رنگ های سفید، مشکی، استیل یا نقره ای عرضه می شود که با سایر وسایل مربوط به آشپزخانه دارای هماهنگی و هارمونی رنگ باشد. توجه به استاندارد ها بسیار حائز اهمیت است و مایکروفر های ال جی دارای استاندارد مصرف انررژی +A هستند. برخی از ویژگی های مشترک در جدیدترین مدل های این دستگاه عبارتند از:

برنامه پخت اتوماتیک هوشمند، سیستم یخ زدایی، کنترل لمسی، سنسور تشخیص میزان رطوبت دستگاه، سیستم بر طرف کننده ی بوی غذا از بخش های داخلی ماکرویو، برنامه ی گرم نگهدارنده و مجهز بودن به سیستم پخت گریل / بخار پز / ترکیبی / کانوکشن / هوا پز  و جوجه گردان و سرخ کن در مایکروفر های مختلف متفاوت می باشد.

مدل SD-3858WCR

مدل MG-2312

مدلMG-4012

خواندن 2755 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: یخچال ساید بای ساید ال جی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید