جستجو کردن
Close this search box.
ایران تک سرویس

راهنمای تعمیرات ماشین ظرفشویی

راهنمای ایرادات فنی ماشین ظرفشویی

با توجه به اینکه بسیاری از لوازم خانگی پر کاربرد در منازل به صورت روزانه استفاده می شوند، همیشه احتمال به وجود آمدن مشکلات و خرابی های احتمالی در این دستگاه ها وجود دارد. مصرف کنندگان باید بدانند که بهترین اقدامات در صورت مواجه شدن با این ایرادات احتمالی چیست؟ ما به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی و انواع لوازم خانگی به شما توصیه می کنیم که در این مواقع:

 1. از دستکاری کردن دستگاه خودداری کنید.
 2. از سپردن وسیله به تعمیرکاران تازه کار و غیر حرفه ای بپرهیزید.
 3. اگر کارت گارانتی دارید و تاریخ نوشته شده بر روی کارت، دارای اعتبار است، با یکی از نمایندگی های مجاز تماس بگیرید.
 4. اگر کارت گارانتی گمشده و یا منقضی شده است، حتما با یکی از معتبرترین تعمیرگاه های تعمیرات ماشین ظرفشویی در شهر یا استان محل زندگی خود تماس بگیرید.

با توجه به مواردی که گفته شد، مطمئنا ضرورت خرید از فروشگاه های معتبر و توجه به دریافت کارت ضمانت محصول را درک کرده اید و امیدواریم که در هنگام خریداری لوازم خانگی برقی و آشپزخانه حتما به این موضوع دقت ویژه داشته باشید.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس با داشتن جواز فعالیت قانونی و هم چنین با بهره مندی از دانش و مهارت تخصص تکنیسین ها و کارشناسان فنی مجرب آماده ی ارائه ی سرویس های لازم به شما عزیزان می باشد. خدمات ما شامل موارد زیر می شود:

 • نصب و راه اندازی اولیه
 • راهنمایی جهت استفاده ی صحیح و نگهداری از دستگاه
 • تعمیرات و رفع خطاها و Error های دستگاه
 • تعویض قطعات خراب و آسیب دیده و تعمیر ماشین ظرفشویی

چگونه می توانید از خدمات تعمیرات ظرفشویی ما بهره مند شوید؟

ماشین ظرفشویی شما از هر برندی که باشد، می توانید از خدمات تعمیرگاه ایران تک سرویس استفاده نمایید و از طریق شماره های موجود در این سایت با مجموعه ی ما تماس بگیرید، کارشناسان پشتیبانی ما پاسخگوی شما خواهند بود. مشکلی که برای دستگاه به وجود آمده را به همراه آدرس دقیق محل زندگی یا محل کارتان اعلام بفرمایید. پس از اتمام تماس شما یکی از کارشناسان فنی ما به آدرسی که داده اید اعزام می گردد. همواره سعی در ارائه ی سرویس های مرتبط با تعمیرات ماشین ظرفشویی در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن داریم. لازم به ذکر است که خدمات ما به صورت شبانه روزی و بیست و چهار ساعته می باشد و حتی در روزهای تعطیل نیز آماده ی سرویس دهی هستیم. امکان ارسال سرویس به تمامی مناطق استان تهران وجود دارد.

بدون نیاز به جا به جایی و انتقال دستگاه می توانید با صرفه جویی در هزینه ها از خدمات تعمیر در محل استفاده نمایید.

در صورتی که یکی از قطعات داخلی یا بیرونی ماشین ظرفشویی نیاز به تعویض داشته باشد، تعمیرگاه مجاز ایران تک سرویس تامین کننده ی قطعات ارجینال و با کیفیت خواهد بود و برای جلب رضایت مشتریان خود، ضمانت نامه ی سه ساله به ازای قطعه ی تعویض شده ارائه می دهد.

ایرادات احتمالی انواع ماشین ظرفشویی

با توجه به اینکه در سال های اخیر، به کار گیری تکنولوژی و فناوری های جدید در صنعت تولید لوازم خانگی باعث شده است تا دستگاه هایی هوشمند به بازار مصرف عرضه شوند، امکان دارد که ماشین ظرفشویی شما نیز مجهز به این فناوری باشد و با استفاده از سیستم عیب یاب در مواقعی که با مشکلی مواجه می گردد، کد خطایی رادر قسمت نمایشگر دیجیتالی نمایش بدهد که در این صورت شما می توانید با مشاهده ی این کد و اعلام آن به تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی در تشخیص سریع تر مشکل و نقص فنی به وجود آمده همکاری نمایید. البته اگر تا حدودی در مورد نحوه ی کار این دستگاه اطلاع داشته باشید و دفترچه راهنمای استفاده از آن را با دقت مطالعه کرده باشید، می توانید برخی از اقدامات مرتبط به بررسی و کنترل را خودتان انجام دهید. برخی از کارهایی که لازم است در مواقع مواجه شدن با خطاهای احتمالی نسبت به بررسی و انجام آنها اقدام نمایید، عبارتند از :

 • چک کردن باز بودن شیر آب ورودی به ماشین ظرفشویی
 • بررسی عدم مسدود بودن راه خروج آب از دستگاه
 • کثیف نبودن فیلترها
 • چک کردن برق و دوشاخه

متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی

برخی از متداول ترین اشکالاتی که ممکن است برای رفع آنها لازم باشد تا با تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی تماس حاصل نمایید، به شرح زیر می باشند:

 • روشن نشدن دستگاه
 • آغاز نشدن عملیات شستشو
 • ظرف ها به خوبی شسته نمی شوند و لکه های حاصل از آب یا چای بر روی ظروف باقی مانده است ( توجه به نحوه ی چیدمان ظرف ها درون دستگاه، استفاده از برنامه شستشوی مناسب بر اساس میزان چربی و کثیفی ظروف و تعداد آنها، استفاده از مواد شوینده ی با کیفیت و مخصوص ماشین ظرفشویی، توجه به انتخاب مایع جلادهنده ی مناسب )
 • عدم آبگیری دستگاه ( بررسی شیر آب و میزان فشار آب، عدم پیچ خوردگی شلنگ ورودی، باز نماندن درب دستگاه، فشرده شدن دکمه ی start )
 • مشاهده ی خطا در هنگام اجرای عملیات توسط ماشین ظرفشویی و توقف عملیات
 • مرحله ی خشک کن اجرا نمی شود.
 • دستگاه، آب را تخلیه نمی کند.
 • در هنگام اجرای عملیات شستشوی ظروف، با لرزش و تکان خوردن شدید مواجه می شود و یا از دستگاه صداهای غیر عادی می شنوید.
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *