نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ناسیونال ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ناسیونال ، نمایندگی تعمیرات ماکروفر ناسیونال

نمایندگی ناسیونال،نمایندگی تعمیرات ناسیونال

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی ناسیونال

لباسشویی - یخچال فریزر - ماکروفر - ظرفشویی - ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ناسیونال

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات ناسیونال(National).مایکروفر(ماکروفر،ماکروویو)،یخچال فریزر،ساید بای ساید،جارو برقی،اجاق گاز.بدون تعطیل،تعمیر کمتر از 2 ساعت،100% در منزل،قطعات اورجینال،36 ماه ضمانت کتبی.تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماکروفر،یخچال فریزر،ساید بای ساید ناسیونال.تعمیرات لوازم خانگی ناسیونال.لطفا از طریق شماره تماس های ذکر شده در قسمت تماس با ما پایین صفحه یا منوی بالای صفحه با یکی از شعب ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ناسیونال

احتمالا نمایندگی تعمیرات ناسیونال یا نمایندگی ناسیونال یا خدمات پس از فروش ناسیونال چیزی باشد که خیلی از افراد دنبال اون بگردن.ما بعنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی ناسیونال (national) در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات یخچال فریزر،ساید بای ساید،مایکروفر(ماکروفر،ماکروویو) ناسیونال و... با اطمینان کامل به شما می گوییم که تعمیر سایر لوازم خانگی ناسیونال از جمله یخچال فریزر،ساید بای ساید و مایکروفر خود را به تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی ناسیونال در ایران بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

همچنین شما می توانید تعمیرات انواع لوازم خانگی دیگر خود در انواع برندهای دیگر لوازم خانگی خود را به ما بسپارید ما تعمیرگاه دیگر لوازم خانگی نیز هستیم. نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ

K2_READ 12607 K2_TIMES

COMMENTS_LIST_HEADER   

0 #11 زنگنه MONب ظUTCE_فروردين+0000Rفروردينب ظUTC_0C1
سلام لباسشویی دوقلوی ما الان یک ماهه خریدیمش موقعی ک لباس میشوره به سمت راست خودش نمیچرخه وحرکت نمیکنه ..مشکل از چیه ؟ایا اگر ببریم پسش بدیم عوض میکنن ؟
BUTTON_QUOTE
0 #10 نمایندگی تعمیرات ناسیونال SUNق ظUTCE_فروردين+0000Rفروردينق ظUTC_0C1
درود سرکار خانم سمیرا.ممکنه جاش تراز نباشه یا اینکه هیدروستات ایراد داشته باشه
BUTTON_QUOTE
0 #9 سمیرا SATب ظUTCE_اسفند+0000Rاسفندب ظUTC_0C1
سلام من لباسشویی ناسیونال ژاپنی اصل دارم گاهی اوقات سالمو. هیچ مشکلی نداره ولی گاهی میبینم آبکشی نمیکنه یا خشک نمیکنه یا تاید نمیکشه!!!دوباره ی مدت بعد. خودش درست میشه!!!علتش چیه و باید چیکار کنم؟
BUTTON_QUOTE
0 #8 نمایندگی تعمیرات ناسیونال SATب ظUTCE_دی+0000Rدیب ظUTC_0C1
درود جناب جواد.با شماره ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ تماس حاصل نمایید
BUTTON_QUOTE
0 #7 جواد WEDق ظUTCE_آذر+0000Rآذرق ظUTC_0C1
مایکروویو 42 لیتری ناسیونال مدل
C988W دارم که مدتی است تعدادی از Touch یا
دکمه های آن کار نمی کند
مشکل چیست؟
آیا در شیراز نماینده تعمیر دارید؟
با تشکر
BUTTON_QUOTE
+1 #6 نمایندگی تعمیرات توشیبا TUEق ظUTCE_مرداد+0000Rمردادق ظUTC_0C1
درود جناب احمد.احتمالا مشکل از موتور یخچال هستش اما در کل دستگاه باید بازدید بشه.موفق باشید
BUTTON_QUOTE
0 #5 احمد SUNب ظUTCE_مرداد+0000Rمردادب ظUTC_0C1
با عرض سلام یخچال ما ناسیونال مدل nrd43 است یه دفعه خاموش شد و الان فقط فن اون روشن میشه میشه لطف کنید و راهنمایی کنید با تشکر
BUTTON_QUOTE
+2 #4 نمایندگی تعمیرات ناسیونال THUب ظUTCE_خرداد+0000Rخردادب ظUTC_0C1
درود جناب شایان.در مورد مشکل ماشین لباسشویی ناسیونال شما باید عرض کنیم که پمپ تخلیه دستگاه ضعیف شده.موفق باشید
BUTTON_QUOTE
0 #3 شایان THUق ظUTCE_خرداد+0000Rخردادق ظUTC_0C1
ماشین لباسشویی ناسیونال مدل NA_c600T تمام اتوماتیک دارم که درب ازبالا دارد اماحتمابایدشیلنگ تخلیه روی زمین باشدتاابش تخلیه شود؟لطفا دلیلش راتوضیح دهید؟شایدم موتورتخلیه نداره
BUTTON_QUOTE
-1 #2 نمایندگی تعمیرات ناسیونال WEDب ظUTCE_فروردين+0000Rفروردينب ظUTC_0C1
درود جناب حیدری.اگر درب ماشین لباسشویی ناسیونال شما از جلو باز می شود قطعاتش گیر نمیاد و ارزش تعمیر نداره و پیشنهاد میکنیم که یک لباسشویی نو خریداری نمایید.موفق باشید
BUTTON_QUOTE
0 #1 حیدری WEDق ظUTCE_فروردين+0000Rفروردينق ظUTC_0C1
باعرض سلام. ماشین لباسشویی ما ناسیونال اصل ژاپنی است. ماشین لباسشویی وقتی روشن می شود ابتدای امر با صدای بلند می چرخد که بصورت کاملا" عجیب و نامتعادل است و در پایان هم خطای H می دهد. از آنجایی که ژاپنی اصل است، همه چیز به زبان ژاپنی است و شاید تعمیر آن سخت باشد. البته قدیمی است و مربوط به حدود 10 سال پیش می باشد. هرچند همه کارهای ماشین بطور صحیح انجام می گیرد و شستشو و خشک شدن درست انجام می شود. آیا ارزش تعمیر دارد؟
BUTTON_QUOTE

FORM_HEADER


FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

توجه : ما فروشگاه نیستیم و خدمات ما فقط در زمینه تعمیرات و تعویض قطعات می باشد(فروش قطعات نداریم).همچنین ما پاسخگوی شهرستانها نیستیم و خدمات ما فقط مربوط به استان تهران و کرج می باشد.نکته دوم اینکه تعمیرات جارو برقی و لوازم کوچک-آبمیوه گیری،اتو و غیره و فروش لوازم یدکی موارد ذکر شده را نداریم.لطفا سوال نفرمایید.