یکشنبه, 14 آذر 1395 ساعت 11:33

تعمیر ترموستات یخچال فریزر ساید بای ساید

نوشته شده توسط

تعمیر ترموستات یخچال فریزر ساید بای ساید

یکی از خدماتی که توسط تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی ایران اپلیانس ارائه داده می شود، مربوط به رفع عیوب قطعه ی ترموستات در انواع یخچال و فریزر می باشد. عموم مردم اطلاع دقیقی در مورد قطعات سازنده ی وسایل برقی و عملکرد و ساختار آن ها ندارند و از آن جایی که امروزه داشتن اطلاعات در هر زمینه ای و افزایش اطلاعات عمومی یک مزیت به شمار می آید؛ ما در مقالات این سایت سعی داریم تا نکاتی را به شما آموزش دهیم که آگاهی و اطلاع از آنها می تواند در هنگام به وجود امدن ایرادات فنی در لوازم خانگی برقی به نفعتان باشد و حتی بتوانید حدس بزنید که مشکل ایجاد شده حدودا مربوط به کدام قطعه می باشد.

ترموستات چیست؟

ترموستات یک قطعه در داخل یخچال و فریزر می باشد که وظیفه ی اصلی آن ثابت نگه داشتن یک دمای مناسب در محفظه ی داخلی است. همانطور که مشخص است تنظیم بودن این دمای داخلی تاثیر مستقیمی بر حفظ سلامت و تازگی مواد خوراکی قابل نگهداری در یخچال دارد؛ بنابراین معیوب نبودن این قطعه و کارکرد منظم و معمول آن باعث می شود تا بتوان مواد غذایی را به خوبی و با حفظ کیفیت نگهداری کرد. هم چنین سالم بودن قطعه ی ترموستات می تواند باعث شود تا از بسیاری از ایراداتی که ممکن است برای دستگاه به وجود بیاید جلوگیری شود. به همین دلیل بررسی و چکاپ دوره ای این قطعه توسط تعمیرگاه های مجاز تعمیرات انواع یخچال و فریزر باعث می شود تا علاوه بر پیشگیری از به وجود آمدن خطرات و آسیب های جدی به دستگاه، بتوان به مدت بیشتری از این وسیله استفاده کرد.( افزایش طول عمر مفید استفاده از یخچال )

عملکرد ترموستات به صورت مکانیکی بوده هرچند که با به کارگیری فناوری های جدید در تولید انواع یخچال و فریزر، این قطعه نیز بسیار پیشرفته تر شده است و با برخورداری از مادر برد و سنسورهای برنامه ریزی شده می تواند عملیات تنظیم دما را به بهترین شکل انجام دهد. این قطعه به طور مستقیم در ارتباط با قطعه ی کمپرسور موتور می باشد و پس از تنظیم سرما و تامین دمای داخلی لازم، به صورت اتوماتیک فرمان توقف را به کمپرسور ارسال می نماید.

اجزای ترموستات عبارتند از: بدنه ی فلزی، لوله مویی، فانوسک گاز، پیچ تنظیم، فنر و اهرم ها، لوله بلو، کنتاکت های اتصال.

تعمیر ترموستات یخچال فریزر ساید بای ساید

تمامی این قطعات برای اینکه ترموستات بتواند به صورت عادی به فعالیت خود ادامه دهد، به صورت هماهنگ با یکدیگر کار می کنند و کاملا طبیعی است که بروز اختلال در عمکرد هر کدام، وظیفه ی اصلی یعنی تنظیم دمای یخچال را با مشکل مواجه خواهد کرد. تشخیص این اختلالات فقط توسط تعمیر کاران مجرب و مراکز تعمیراتی معتبر صورت می پذیرد؛ بنابراین در صورت به وجود آمدن هر گونه ایراد در یخچال فریزر از دستکاری آن بپرهیزید و هر چه سریع تر با تعمیرگاه ایران اپلیانس تماس بگیرید.

برخی از متداول ترین ایرادات یخچال فریزر مرتبط با قطعه ی ترموستات:

هر یک از مواردی که در ادامه ذکر خواهد شد، می تواند ناشی از وجود یک اختلال و عیب در قطعه ی ترموستات باشد و شناسایی هر چه سریع تر و دقیق تر موجب می شود تا از آسیب به دستگاه جلوگیری گردد. امکان دارد این قطعه خراب شده باشد، تنظیم نباشد، سر سیم های داخلی آن به اشتباه به یکدیگر وصل شده باشند، بخش های داخلی مختلف این قطعه دارای اختلال باشند.

ایراد اول: موتور یخچال قطع و وصل نمی کند. سرمای داخلی بسیار زیاد است و تمام مواد غذایی یخ زده اند.

ایراد دوم: لامپ روشنایی داخل یخچال روشن است ولی موتور اصلا کار نمی کند.

ایراد سوم: بدنه ی یخچال برق و یا اتصالی دارد.

ایراد چهارم: موتور یخچال خیلی کم کار می کند و سرمای داخلی بسیار کم است.

برای استفاده از خدمات و سرویس های تعمیراتی ایران اپلیانس

در صورت به وجود آمدن و بروز هر گونه اختلال در عملکرد طبیعی یخچال و فریزر ساید بای ساید، فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در این سایت با ما تماس بگیرید. به صورت 24 ساعته و شبانه روزی، حتی در روزهای تعطیل کارشناسان پشتیبانی ما پاسخگوی شما خواهند بود و پس از دریافت اطلاعات لازم و آدرس منزل یا محل کارتان، یکی از پرسنل فنی و تکنیسین ها ی مجرب مجموعه به آدرس شما اعزام می گردد. مفتخریم که با برخورداری از تجربه های لازم و سوابق طولانی در زمینه ی تعمیرات انواع لوزم خانگی می توانیم در خدمت شما متقاضیان ارجمند باشیم.

مزیت استفاده از سرویس تعمیر ترموستات یخچال فریزر

-         عدم نیاز به انتقال و جابه جایی دستگاه ( سرویس در محل )

-         صرفه جویی در وقت و هزینه ها

-         ضمانت معتبر بابت قطعات تعویض شده

-         امکان ارائه ی خدمات به ساکنین استان تهران

-         امکان اعزام سرویسکار در هر ساعت از شبانه روز

-         تعمیر توسط کارشناسان فنی مجرب، با تجربه و آموزش دیده

پنج شنبه, 27 آبان 1395 ساعت 08:03

راهنمای تعمیرات یخچال فریزر

نوشته شده توسط

راهنمای تعمیرات یخچال فریزر

امروزه همه چیز تغییر کرده است و دیگر در کمتر شرایطی برای رفع ایرادات یک دستگاه برقی لازم است که آن را به نمایندگی یا تعمیرگاه ببرید، تنها از طریق یک تماس تلفنی، این تعمیرگاه است که به خانه های شما می آید و به این شیوه در کمترین زمان و بدون نیاز به هیچ گونه جا به جایی و حمل دستگاه معیوب، ایرادات به وجود آمده رفع خواهد شد. از اینکه می توانیم سرویس های تخصصی به منظور تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله یخچال و فریزر را در منزل یا محل کارتان به شما ارائه دهیم، بسیار خرسندیم. مجموعه ی ایران اپلیانس سال هاست که با تکیه بر دانش فنی و تجربه ی کاری خود به عنوان یکی از تخصصی ترین تعمیرگاه های مجاز تعمیرات یخچال و فریزر در استان تهران مشغول به فعالیت و ارائه ی خدمات به متقاضیان ارجمند می باشد. دیگر کمتر کسی است که وقتی با بروز یک مشکل و نقص فنی در وسیله ای برقی مواجه می شود، خودش بدون هیچ آگاهی و مهارتی شروع به تعمیر آن شود؛ امروزه همه می دانند که با توجه به گران بودن قیمت این وسایل نباید به صورت خودسرانه آن ها را دستکاری کرد و برای جلوگیری از به وجود آمدن خسارات و هزینه های اضافی، بهترین کار سپردن مسئولیت تعمیرات یخچال فریزر به یک مرکز تخصصی می باشد. با اینکار خیالتان از هر بابت راحت می شود و می توانید مطمئن باشید که مجددا می توانید از دستگاه استفاده نمایید. یکی از مهم ترین نکاتی که همیشه به آن تاکید داشته ایم در مورد کارت گارانتی و ضمانت است؛ به این صورت که اگر تاریخ درج شده بر روی این کارت همچنان اعتبار داشته باشد شما می توانید از سرویس هایی که نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ( برند خریداری شده ) ارائه می دهد استفاده کنید و در اغلب موارد بدون پرداخت هزینه و یا با صرف مبلغ بسیار کمی مشکل دستگاه بر طرف می شود. اگر این کارت فاقد اعتبار است و یا گم شده است برای کسب راهنمایی های بیشتر با ایران اپلیانس تماس بگیرید.

ویژگی های سرویس های تعمیرات یخچال فریزر

یکی از خصوصیاتی که باعث متمایز شدن خدمات ما در مقایسه با سایر مراکز فعال در این زمینه شده، این است که برای ما میزان کیفیتی که مشتری از خدمات ایران اپلیانس دریافت می کند، بیش از هر چیزی اهمیت دارد و این کیفیت نتیجه ی نهایی مجموعه ای از عوامل است که در ادامه ذکر شده اند:

-         همکاری با تعدادی از مجرب ترین و با تجربه ترین تکنیسین ها و کارشناسان فنی

-         صلاحیت رفتاری و اخلاقی و مسئولیت پذیری آنها در برابر کاری که قبول کرده اند.

-         امکان ارائه ی سرویس های تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید و برد یخچال به صوت شبانه روزی به مشتریان

-         امکان تامین قطعات ارجینال در صورتی که دستگاه نیاز به تعویض قطعه ای خاص داشته باشد.

-         ارائه ی سرویس به تمامی مناطق استان تهران در کوتاه ترین زمان ممکن

-         بدون نیاز به انتقال و جا به جایی ( صرفه جویی در زمان و هزینه ها )

رایج ترین ایرادات احتمالی یخچال فریزر

1-      وقتی دستگاه روشن نمی شود، چه کاری انجام دهید؟

2-      چرا دستگاه اتومات نمی کند؟

3-      چرا یخچال زیاد برفک می زند؟

4-      چرا دستگاه ازخنک کنندگی و سرمای کافی برخوردار نیست ؟

5-      شنیده شدن صداهای عجیب از دستگاه

6-      چرا بدنه ی دستگاه برق دارد؟

7-      سرمای یخچال خیلی زیاد است و مواد غذایی کاملا یخ می زنند.

راه حل هایی برای رفع عیوب یخچال فریزر

1-      پریز و دوشاخه چک شود، برق منزل وصل باشد، از صحت عملکرد ترموستات مطمئن شوید.

2-      احتمال دارد که لوله ی بلو از جای اصلی اش جدا شده باشد. در برخی موارد به علت جا به جایی ها، این اتفاق می افتد. همچنین اگر مقدار برفک به وجود آمده در یخچال زیاد باشد، در عملیات اتومات کردن مشکل ایجاد می نماید.

3-      لاستیک دور درب دستگاه را حتما چک کنید، اگر دچار مشکل شده باشد و فرسودگی پیدا کرده باشد نمی تواند مانع ورود هوای گرم از بیرون به داخل یخچال شود و به همین دلیل برفک ایجاد می گردد.

4-      امکان دارد که گاز درون لوله ها کم شده باشد. در این مورد با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال و فریزر می توانید از این موضوع مطمئن شوید که آیا دستگاه نیاز به شارژ گاز دارد یا خیر ؟

5-      بررسی میزان ولتاژ و جریان برقی که به دستگاه متصل است، بررسی عدم معیوب بودن قطعه ی اورلود و رله استارت، بررسی سالم بودن موتور یخچال، چک کردن مسدود نبودن مسیرهای گردش گاز در دستگاه، بررسی تراز بودن دستگاه در محلی که قرار گرفته است.

6-      موتور و ترموستات و سیم های رابط، باید چک شوند تا اتصال بدنه نداشته باشند.

7-      بررسی اتومات کردن ترموستات و تنظیم آن، بررسی زیاد نبودن میزان گاز شارژ شده

چهارشنبه, 19 آبان 1395 ساعت 10:19

دستورالعمل ایمنی بکارگیری ماشین لباسشویی

نوشته شده توسط

دستورالعمل ایمنی بکارگیری ماشین لباسشویی

نگهداری وسایل برقی از خریداری آنها بسیار مهم تر است و لازم است که مصرف کنندگان نسبت به این موضوع توجه کافی نشان دهند. برخی از دستگاه های برقی که در قالب مصارف خانگی بسیار پر کاربرد هستند و به صورت روزانه یا هفته ای چند بار مورد استفاده قرار می گیرند، نیازمند توجه بیشتری در امر نگهداری خواهند بود. ماشین لباسشویی یکی از این وسایل است که نحوه ی استفاده از آن و رعایت نکات ایمنی مربوطه موجب می گردد تا علاوه بر شستشوی با کیفیت تر لباس ها و حفظ کارایی دستگاه، به طول عمر محصول نیز افزوده شود و شما تا مدت طولانی تری از مراجعه به تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی و بطور کلی تعمیرگاه لوازم خانگی بی نیاز باشید. بسیاری از نکات اولیه معمولا در دفترچه ی راهنمای هر دستگاهی ذکر شده اند اما چون معمولا به زبان اصلی کشور سازنده ی آن وسیله هستند، اکثر ما حوصله ی خواندن و ترجمه کردن را نداریم اما شما به عنوان یک مصرف کننده در دنیای امروزی که دنیای تبادل اطلاعات است، باید بدانید که راه های مختلفی برای آگاهی از نکات ایمنی استفاده از ماشین لباسشویی وجود دارد و یکی از این راه ها عبارت است از اینکه در هنگام خرید سعی کنید در مورد کیفیت و کارایی و نحوه ی استفاده از دستگاه از فروشنده سوالات لازم را بپرسید. هم چنین می توانید در هنگام نصب و راه اندازی از نصاب راهنمایی های لازم را در این مورد دریافت نمایید. اگر به هر دلیلی موفق به دریافت اطلاعات نشدید، می توانید با نمایندگی یا تعمیرگاه ماشین لباسشویی تماس بگیرید و از راهنمایی های لازم برخوردار شوید. در برخی موارد هم مراجعه ی حضوری می تواند مفید باشد. آگاهی از این اطلاعات باعث می شود تا در هنگام وقوع مشکلات و ایرادات فنی شما واکنش بهتری داشته باشید و از دستکاری خود سرانه ی دستگاه بپرهیزید. همچنین آگاهی از این نکات ایمنی در وهله ی اول موجب می شود تا شما با استفاده ی صحیح و اصولی از ماشین لباسشویی امکان وقوع ایرادات را به حداقل برسانید.

متداول ترین ایرادات و مشکلات ماشین لباسشویی

-         روشن نشدن دستگاه و یا متوقف شدن آن در حین انجام عملیات شستشو

-         اجرا نشدن عملیات و برنامه ی شستشوی انتخابی

-         اختلال در آبگیری

-         اختلال در خارج کردن و تخلیه ی آب از دستگاه بعد از انجام برنامه ی انتخاب شده

-         اتصالی بدنه

-         شکستگی قطعات و بدنه و پنل ماشین لباسشویی

-         نشت آب یا کف از دستگاه

-         سرازیر شدن آب از زیر دستگاه

-         لرزش دید در هنگام اجرای عملیات خشک کن

-         شنیده شدن صداهای غیرعادی و بلند

-         گرم نشدن آب در مخزن شستشو

نکات ایمنی برای استفاده از ماشین لباسشویی

-         بعد از خریداری کالا چنانچه توانایی و مهارت لازم برای نصب دستگاه در محل مشخص را دارید، حتما باید به تراز بودن آن توجه کنید. هم چنین می توانید از خدمات نصب و راه اندازی که نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات انواع ماشین لباسشویی ارائه می دهد استفاده کنید. با استفاده از پیچ هایی که زیر این دستگاه وجود دارد، می توان به راحتی آن را در مکانی ثابت و به دور از رطوبت تراز نمود.

-         دستگاه نباید در قسمتی قرار گرفته باشد که در معرض تابش مستقیم نور آفتاب و یا باران و رطوبت باشد.

-         در هنگامی که برنامه ای را برای شستشو انتخاب می کنید ، باید حواستان به ولوم تایمر باشد که در جهت خلاف عقربه های ساعت آن را نچرخانید؛ زیرا به آن آسیب وارد خواهد شد . همچنین در هنگامی که ماشین لباسشویی در حال انجام عملیات شستشو است نباید تایمر برنامه را تغییر دهید. می توانید عملیات را متوقف کرده و ماشین را خاموش و روشن کنید و سپس آن را تغییر دهید.

-         به وفور تاکید می شود که از مواد شوینده ی پودری و مایع متناسب با نوع دستگاه استفاده کنید، تا علاوه بر تامین پاکیزگی لباس ها، کف بر روی آنها باقی نماند و سفیدک نزنند. بدین منظور ( پودر هایی با کف کنترل شده که مختص استفاده در ماشین لباسشویی هستند را، می توانید از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید. )

-         بعد از انجام عملیات، درب مخزن را باز بگذارید تا آب و رطوبت یا بخار موجود در آن خشک شود، همچنین می توانید با یک پارچه ای که پرز نمی دهد، نواحی داخلی و لاستیک دور درب را خشک نمایید.

-         اینکه چگونه لباس ها را در داخل ماشین لباسشویی قرار می دهید بسیار اهمیت دارد، دقت کنید که لوازم فلزی، سکه و .. در داخل جیب لباس ها وجود نداشته باشد، زیپ های باز را ببندید و دکمه های شل البسه را قبل از قرار دادن درون مخزن شستشو بدوزید.

-         هر سه یا چهار سال یکبار از یک تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی بخواهید را صحت و سلامت عملکرد پمپ تخلیه را مورد بررسی قرار دهد.

جمعه, 14 آبان 1395 ساعت 13:00

راهنمای تعمیرات مایکروفر

نوشته شده توسط

راهنمای تعمیرات مایکروفر

امروزه استفاده از وسیله ای مثل مایکروفر در اکثر خانه ها رواج دارد و یکی از ابزارهای پر کاربرد هر آشپزخانه ی است که به وسیله ی آن می توان غذاها و خوراکی های مختلف را در مدت زمان کمتری طبخ کرد اما این وسیله هم مثل بسیاری از وسایل برقی امکان دارد با مشکلاتی مواجه شود و این موضوع بسیار اهمیت دارد که مصرف کننده بداند در مواقع بروز خرابی های احتمالی چه کارهایی باید انجام دهد؟

ساده ترین راهکار این است که اگر آشنایی زیادی با ساختار و خطاها و ایرادات مایکروفر ندارید، این وسیله را دستکاری نکنید.

دفترچه ی راهنمای محصول را مطالعه کنید و نکاتی را که در آن برای بهره مندی از عملکرد صحیح دستگاه بیان شده، مجددا چک کنید.

در صورتی که دستگاه دارای کارت ضمانت است و این کارت هنوز اعتبار دارد، با نمایندگی برند آن تماس بگیرید ( نزدیک ترین نمایندگی به شهر محل زندگی شما )

در صورتی که مایکروفر فاقد کارت گارانتی است و یا تاریخ آن منقضی شده است، می توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر و انواع لوازم خانگی استفاده نمایید.

دستگاه مایکروفر از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

این دستگاه نیز همانند بسیاری از وسایل برقی که در آشپزخانه و در امر پخت و پز به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرند، از بخش های متفاوتی تشکیل شده است که به طور خلاصه عبارتند از المنت های گرمایشی، لامپ، صفحه کنترل، محافظ و منبع ارسال کننده ی امواج، محفظه ی فر، صفحه چرخان، نگهدارنده، دستگیره، درب، شیشه، دریچه تخلیه ی هوا، سیم برق، محفظه ی خارجی. به وجود آمدن هر گونه نقص شامل از کار افتادگی، اتصالی، شکستگی و .... در هر یک از این بخش ها موجب می شود تا دستگاه مایکروفر نتواند عملکرد و کارایی معمول خود را داشته باشد و در این مواقع نیاز به کمک گرفتن از یکی از تعمیرگاه های مجاز تعمیرات این دستگاه را خواهید داشت.

از طریق این دستگاه چگونه مواد غذایی طبخ می شوند؟

جهت افزایش آگاهی شما خواننده ی محترم، مایکروفر ها برای پخت مواد غذایی از امواج رادیویی یا ماکروویو استفاده می نمایند. در داخل دستگاه یک وسیله ی الکترونیکی به نام گلنترون قرار داده شده است که وظیفه ی تولید این امواج را بر عهده دارد. زمانی که این امواج ایجاد می شوند در فضای بسته ی محفظه ی داخلی دستگاه منتشر می گردند و با برخورد با دیواره های مایکروفر به سمت مواد غذایی بازتاب داده می شوند و توانایی تغییر ساختار مولکولی مواد غذایی را دارند؛ بنابراین به بیانی ساده تر می توان گفت که این امواج توسط بافت مواد غذایی جذب می شوند و در نهایت با ایجاد تغییر در مولکول های ماده باعث تولید گرما و حرارت می شوند. تمامی این اتفاقات خیلی سریع پیش می اید به صورتی که امروزه مایکروفر ها یکی از سریع ترین ابزار ها برای پخت و پز و آشپزی می باشند. قطعا عملکرد این دستگاه برای کاربران خانگی شگفت آور است و به همین دلیل است که وقتی با مشکلات احتمالی و نقص های فنی مواجه می شوند، دچار سردرگمی می گردند، این در حالی است که ساختار مایکروفر برای تعمیرکاران بسیار ساده است و با انجام چند تست به راحتی می توان تشخیص داد که مشکل دستگاه چیست. به همین دلیل است که باز هم تاکید می کنیم در صورت مواجه با ایرادات فنی حتما و حتما به نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات مایکروفر مراجعه نمایید. هم چنین از طریق شماره های موجود در این سایت می توانید با ما تماس بگیرید.

ویژگی های خدمات تعمیرگاه تعمیرات مایکروفر در تهران(تعمیرگاه لوازم خانگی ایران اپلیانس)

-         ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل

-         امکان تعمیر انواع مایکروفر از برندهای مختلف ایرانی و خارجی

-         تامین قطعات ارجینال به همراه ضمانت در صورت نیاز به تعویض قطعه

-         قابلیت ارسال سرویس به تمامی مناطق استان تهران در کوتاه ترین زمان پس از برقراری تماس شما

برخی از متداول ترین ایرادات و error های مایکروفر

-         روشن نشدن ( پریز برق یا دو شاخه مشکل دارد، از سه راهی استفاده شده است، قفل کودک فعال است )

-         دستگاه از گرم کنندگی لازم برخوردار نیست ( استفاده در ساعات اوج مصرف برق، زیاد بودن حجم غذای قرار داده شده در داخل دستگاه، چرب بودن غذا و ... )

-         نچرخیدن سینی داخلی مایکروفر ( فرسودگی قطعه ی شفت که زیر سینی قرار دارد، تمیز نبودن و چرب بودن ریل و چرخ زیر سینی )

-         جرقه زدن ( قرار دادن ظروف یا وسایل فلزی در محفظه داخلی، استفاده از ظروف لب پریده در داخل دستگاه و ... )

-         مشاهده ی دود ( داخل محفظه تمیز نیست )

-         متوقف شدن در حین کار ( افت ولتاژ برق، افزایش حرارت و گرما و ... )

-         شنیده شدن صداهای غیر عادی از مایکروفر ( سینی درست جا نیفتاده است، ریل زیر سینی تمیز نیست، فن دستگاه روشن است و .. )

پنج شنبه, 22 مهر 1395 ساعت 11:58

راهنمای تعمیرات ماشین ظرفشویی

نوشته شده توسط

راهنمای ایرادات فنی ماشین ظرفشویی

با توجه به اینکه بسیاری از لوازم خانگی پر کاربرد در منازل به صورت روزانه استفاده می شوند، همیشه احتمال به وجود آمدن مشکلات و خرابی های احتمالی در این دستگاه ها وجود دارد. مصرف کنندگان باید بدانند که بهترین اقدامات در صورت مواجه شدن با این ایرادات احتمالی چیست؟ ما به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی و انواع لوازم خانگی به شما توصیه می کنیم که در این مواقع:

1-      از دستکاری کردن دستگاه خودداری کنید.

2-      از سپردن وسیله به تعمیرکاران تازه کار و غیر حرفه ای بپرهیزید.

3-      اگر کارت گارانتی دارید و تاریخ نوشته شده بر روی کارت، دارای اعتبار است، با یکی از نمایندگی های مجاز تماس بگیرید.

4-      اگر کارت گارانتی گمشده و یا منقضی شده است، حتما با یکی از معتبرترین تعمیرگاه های تعمیرات ماشین ظرفشویی در شهر یا استان محل زندگی خود تماس بگیرید.

با توجه به مواردی که گفته شد، مطمئنا ضرورت خرید از فروشگاه های معتبر و توجه به دریافت کارت ضمانت محصول را درک کرده اید و امیدواریم که در هنگام خریداری لوازم خانگی برقی و آشپزخانه حتما به این موضوع دقت ویژه داشته باشید.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

تعمیرگاه مجاز ایران اپلیانس با داشتن جواز فعالیت قانونی و هم چنین با بهره مندی از دانش و مهارت تخصص تکنیسین ها و کارشناسان فنی مجرب آماده ی ارائه ی سرویس های لازم به شما عزیزان می باشد. خدمات ما شامل موارد زیر می شود:

نصب و راه اندازی اولیه

راهنمایی جهت استفاده ی صحیح و نگهداری از دستگاه

تعمیرات و رفع خطاها و Error های دستگاه

تعویض قطعات خراب و آسیب دیده و تعمیر ماشین ظرفشویی

*چگونه می توانید از خدمات ما بهره مند شوید؟

ماشین ظرفشویی شما از هر برندی که باشد، می توانید از خدمات تعمیرگاه ایران اپلیانس استفاده نمایید و از طریق شماره های موجود در این سایت با مجموعه ی ما تماس بگیرید، کارشناسان پشتیبانی ما پاسخگوی شما خواهند بود. مشکلی که برای دستگاه به وجود آمده را به همراه آدرس دقیق محل زندگی یا محل کارتان اعلام بفرمایید. پس از اتمام تماس شما یکی از کارشناسان فنی ما به آدرسی که داده اید اعزام می گردد. همواره سعی در ارائه ی سرویس های مرتبط با تعمیرات ماشین ظرفشویی در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن داریم. لازم به ذکر است که خدمات ما به صورت شبانه روزی و بیست و چهار ساعته می باشد و حتی در روزهای تعطیل نیز آماده ی سرویس دهی هستیم. امکان ارسال سرویس به تمامی مناطق استان تهران وجود دارد.

بدون نیاز به جا به جایی و انتقال دستگاه می توانید با صرفه جویی در هزینه ها از خدمات تعمیر در محل استفاده نمایید.

در صورتی که یکی از قطعات داخلی یا بیرونی ماشین ظرفشویی نیاز به تعویض داشته باشد، تعمیرگاه مجاز ایران اپلیانس تامین کننده ی قطعات ارجینال و با کیفیت خواهد بود و برای جلب رضایت مشتریان خود، ضمانت نامه ی سه ساله به ازای قطعه ی تعویض شده ارائه می دهد.

ایرادات احتمالی انواع ماشین ظرفشویی

با توجه به اینکه در سال های اخیر، به کار گیری تکنولوژی و فناوری های جدید در صنعت تولید لوازم خانگی باعث شده است تا دستگاه هایی هوشمند به بازار مصرف عرضه شوند، امکان دارد که ماشین ظرفشویی شما نیز مجهز به این فناوری باشد و با استفاده از سیستم عیب یاب در مواقعی که با مشکلی مواجه می گردد، کد خطایی رادر قسمت نمایشگر دیجیتالی نمایش بدهد که در این صورت شما می توانید با مشاهده ی این کد و اعلام آن به تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی در تشخیص سریع تر مشکل و نقص فنی به وجود آمده همکاری نمایید. البته اگر تا حدودی در مورد نحوه ی کار این دستگاه اطلاع داشته باشید و دفترچه راهنمای استفاده از آن را با دقت مطالعه کرده باشید، می توانید برخی از اقدامات مرتبط به بررسی و کنترل را خودتان انجام دهید. برخی از کارهایی که لازم است در مواقع مواجه شدن با خطاهای احتمالی نسبت به بررسی و انجام آنها اقدام نمایید، عبارتند از :

-          چک کردن باز بودن شیر آب ورودی به ماشین ظرفشویی

-          بررسی عدم مسدود بودن راه خروج آب از دستگاه

-          کثیف نبودن فیلترها

-          چک کردن برق و دوشاخه

متداول ترین مشکلات ماشین ظرفشویی

برخی از متداول ترین اشکالاتی که ممکن است برای رفع آنها لازم باشد تا با تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی تماس حاصل نمایید، به شرح زیر می باشند:

-          روشن نشدن دستگاه

-          آغاز نشدن عملیات شستشو

-          ظرف ها به خوبی شسته نمی شوند و لکه های حاصل از آب یا چای بر روی ظروف باقی مانده است ( توجه به نحوه ی چیدمان ظرف ها درون دستگاه، استفاده از برنامه شستشوی مناسب بر اساس میزان چربی و کثیفی ظروف و تعداد آنها، استفاده از مواد شوینده ی با کیفیت و مخصوص ماشین ظرفشویی، توجه به انتخاب مایع جلادهنده ی مناسب )

-          عدم آبگیری دستگاه ( بررسی شیر آب و میزان فشار آب، عدم پیچ خوردگی شلنگ ورودی، باز نماندن درب دستگاه، فشرده شدن دکمه ی start )

-          مشاهده ی خطا در هنگام اجرای عملیات توسط ماشین ظرفشویی و توقف عملیات

-          مرحله ی خشک کن اجرا نمی شود.

-          دستگاه، آب را تخلیه نمی کند.

-          در هنگام اجرای عملیات شستشوی ظروف، با لرزش و تکان خوردن شدید مواجه می شود و یا از دستگاه صداهای غیر عادی می شنوید.

یکشنبه, 04 مهر 1395 ساعت 10:07

راهنمای تعمیرات ماشین لباسشویی

نوشته شده توسط

راهنمای ایرادات فنی ماشین لباسشویی

حتما تا به حال برای شما نیز شرایطی به وجود آمده است که با یک نقص فنی و ایراد در دستگاه ماشین لباسشویی خود مواجه نشوید به گونه ای که عملیات معمول شستشوی لباس ها با مشکل رو به رو شود، در این شرایط چه کاری انجام داده اید ؟آیا با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی تماس گرفته اید و یا خودتان اقدام به تعمیر و بررسی دستگاه کرده اید؟ تا چه حد از اطلاعات لازم برای انجام این بررسی برخوردار هستید؟

آگاهی از اطلاعات لازم باعث می شود تا فرد استفاده کننده از دستگاه بدون داشتن مهارت و دانش کافی اقدام به تعمیر ان نکند، زیرا در اغلب موارد این کار موجب بیشتر شدن میزان خرابی به وجود امده در ماشین لباسشویی خواهد شد و تاثیر مثبت نخواهد داشت. در این مطلب از سری مقالات سایت تعمیرگاه لوازم خانگی ایران اپلیانس قصد داریم تا شما را با برخی از متداول ترین ایرادات یا Error های انواع ماشین لباسشویی آشنا کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

رایج ترین ایرادات ماشین لباسشویی

ایجاد نقص فنی و خرابی های احتمالی در هر یک از لوازم خانگی برقی اجتناب ناپذیر است و به این موضوع که شما دستگاه مورد نظر خود را از چه برندی و با چه کیفیت و قیمتی خریداری نموده اید مستقیما ارتباط نخواهد داشت. اکثر سازندگان و تولید کنندگان ماشین لباسشویی مثل (سامسونگ، ال جی، جنرال الکتریک، کندی، کنوود، بوش، حایر، دوو، ویرپول، وستینگهاوس و غیره ) سعی دارند که محصولات ارائه شده ی خود را با بالاترین کیفیت به بازار جهانی عرضه کنند اما در برخی مواقع به وجود آمدن این ایرادات ناشی از عدم استفاده ی درست و اصولی توسط خریدار می باشد. ماشین لباسشویی نیز به عنوان یکی از وسایل برقی پر کاربرد در منزل ممکن است با مشکلاتی مواجه شو که دانستن برخی از نکات می توانید دقت خود را در هنگام استفاده افزایش دهید و اگر با مشکلات جزیی مواجه شدید، بتوانید با کمی دقت آنها را برطرف نمایید. در برخی موارد نیز حتما نیاز هست تا با تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی تماس حاصل کنید تا از سرویس ها و خدمات لازم بهره مند شوید. اگر دستگاه شما کارت ضمانت دارد و تاریخ درج شده بر روی آن هنوز منقضی نشده است برای سرویس کردن دستگاه حتما با نمایندگی آن برند در شهر خود و یا در شهرهای نزدیک به محل سکونتتان تماس بگیرید، در صورت نداشتن کارت گارانتی و یا فاقد اعتبار بودن آن می توانید از طریق شماره های موجود در این سایت با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ایران اپلیانس تماس حاصل نمایید. ما با برخورداری از سالها تجربه در خدمت همشهریان محترم تهرانی خواهیم بود و امکان ارسال سرویس تعمیرات ماشین لباسشویی به تمامی مناطق استان تهران وجود دارد. در هر ساعت از شبانه روز می توانید با اطمینان از پاسخگویی کارشناسان پشتیبانی ما و امکان اعزام سرویس به محل شما با ایران اپلیانس تماس بگیرید. تعمیر ماشین لباسشویی شما در منزلتان صورت خواهد گرفت و هیچ گونه نیازی به جا به جایی و حل دستگاه تا تعمیرگاه نخواهد بود.

با توجه به تجربه ای که در این زمینه داریم، معمولا استفاده کنندگان از این دستگاه با مشکلات متداول زیر مواجه می شوند، برای هر یک از موارد ذکر شده اولین گزینه هایی که باید مورد بررسی قرار بگیرد، بیان شده است اما پیشنهاد می کنیم که این کار را به کارشناسان فنی که دارای تخصص و تجربه ی کافی در این خصوص هستند، بسپارید.

-         ماشین لباسشویی روشن نمی شود ( بررسی پریز و دوشاخه ی برق، تست موتور ماشین لباسشویی)

-         دستگاه برق دارد و چراغ های آن روشن می شود اما عملیات جدید شستشوی انتخابی آغاز نمی شود.( بررسی موتور تایمر )

-         عملیات آبگیری به درستی انجام نمی شود ( بررسی شیر تغذیه، فیلتر ورودی شیر الکتریکی، چک کردن هیدروستات )

-         دستگاه در هنگام شستشو و به ویژه خشک کن، با لرزش شدید روبرو می شود. ( دستگاه تراز نیست)

-         ماشین لباسشویی با نشت آب مواجه است ( بررسی عدم خرابی شیلنگ هیدروستات، تنظیم پیچ هیدروستات، بررسی عدم سوراخ بودن مخزن آبگیری، لاستیک دور درب و ... )

-         آب داخل مخزن دستگاه، گرم نمی شود ( بررسی و تنظیم کردن ترموستات و المنت گرم کننده و سیم رابط)

-         شنیده شدن صدای زیاد از دستگاه در هنگام کار ( بررسی مخزن، بلبرینگ های موتور، میزان حجم لباس های قرار داده شده در دستگاه )

-         عملیات تخلیه ی آب با مشکل مواجه است ( بررسی پمپ آب و فیلتر آن و شیلنگ خروجی)

-         ماشین لباسشویی در نیمه های انجام برنامه ی شستشو از کار می افتد.

-         از بالای مخزن، کف نشت می کند ( عدم استفاده از پودر مناسب مخصوص ماشین)

ویژگی های سرویس های تعمیراتی تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی ایران اپلیانس

-         سرویس دهی شبانه روزی به تمام نقاط تهران ( حتی در روزهای تعطیل)

-         عدم نیاز به جا به جایی دستگاه ( سرویس در محل سکونت یا محل کار متقاضی )

-         اعزام تکنیسین مجرب در حداقل زمان پس از برقراری تماس توسط مشتری

-         امکان تامین قطعات لازم برای ماشین لباسشویی در صورت نیاز به تعویض

-         ارائه ی ضمانت سه ساله بابت کیفیت قطعات تعویض شده ( تضمین ارجینال بودن قطعه )

سه شنبه, 23 شهریور 1395 ساعت 14:00

تعمیرات برد یخچال فریزر

نوشته شده توسط

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر

مرکز تعمیراتی ایران اپلیانس ارائه دهنده خدمات تعمیرات تخصصی برد الکترونیک یخچال فریزر.در سال های اخیر در صنعت تولید لوازم خانگی به ویژه یخچال و فریزر، شاهد به کار گیری تکنولوژی های جدیدی هستیم که در ساخت این وسیله استفاده شده است و به دلیل اینکه سازندگان در رقابت با یکدیگر هستند و همچنین می خواهند که محصولاتشان مطابق با اخرین استانداردهای روز باشد و مورد رضایت استفاده کنندگان قرار گیرند، توجه زیادی به ایجاد نوآوری در تولید داشته اند. این نوآوری یا به صورت ارتقا ظاهری و زیبا سازی محصولات و یا به صورت افزایش امکانات و یا به صورت تلفیقی به کار گرفته شده است؛ به گونه ای که در جدیدترین یخچال فریزر های تولید شده شاهد آن هستید. استفاده از پیشرفته ترین مدارات الکتریکی موجب شده است تا بتوان دستگاه هایی کاملا هوشمند به بازار مصرف عرضه نمود و این مدارات تمامی اعمال مکانیکی و الکترونیکی دستگاه ها را کنترل می نمایند. طبیعی است که هر چه ساخت یک محصول تخصصی تر می شود و امکانات و قابلیت های بیشتری به آن افزوده می گردد، علاوه بر افزایش قیمت خرید آن، هزینه های مرتبط با تعمیرات و سرویس دهی آن نیز بیشتر می شود، زیرا برای رفع کردن نقص های فنی و خطاهای احتمالی نیاز به دانش تخصصی تر و مدت زمان بیشتری می باشد. به همین دلیل هم زمان با تولید یخچال فریزر های هوشمند با قابلیت های جدید بسیاری از مراکز مرتبط با خدمات پشتیبانی نظیر نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز تعمیرات یخچال فریزر سعی داشته اند تا با استفاده از تکنیسین ها و کارشناسان فنی متخصص خدمات با کیفیت تری را به متقاضیان ارائه دهند. یکی از این خدمات تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر می باشد که پس از سنجش و تعیین ایراد به وجود امده برای دستگاه و تعیین میزان خرابی، می توان مراحل تعمیرات را آغاز کرد.

تعمیرات تخصصی برد الکترونیکی یخچال فریزر

چگونه از سرویس تعمیر برد الکترونیکی یخچال و فریزر بهره مند شوید؟

مجموعه ایران اپلیانس برای ارائه ی سرویس های لازم به متقاضیان شرایط مطلوبی را فراهم کرده است که بر اساس آن در صورت نیاز به استفاده از سرویس های تعمیرات هیچ گونه نیازی به جا به جایی و منتقل کردن دستگاه برقی نخواهید داشت و تنها با برقراری تماس تلفنی و ذکر آدرس دقیق پستی منزل یا محل کار خود، یکی از سرویس کاران مجرب ما در محل شما حضور می یابد و به بررسی دستگاه می پردازد.

در هر منطقه ای از استان تهران که حضور داشته باشید به راحتی می توانید از سرویس تست برد الکترونیکی و تعمیرات برد یخچال فریزر بهره مند شوید. با توجه به اینکه دستگاه های جدید از برد های پیشرفته تری برخوردار هستتند و وظیفه ی کنترل سایر بخش ها از جمله کمپرسور، درب ها، یخساز و .... را بر عهده دارند، لازم است که در هنگام مواجه با نقص فنی از دستکاری دستگاه بپرهیزید و همچنین از سپردن یخچال فریزر خود به تعمیرگاه های نا معتبر خودداری کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که کارت گارانتی محصول را نگاه کنید اگر تاریخ درج شده بر روری آن هنوز اعتبار داشت، به نمایندگی برند یخچال فریزر خود و اگر اعتبار آن گذشته بود و یا اصلا کارت ضمانت دستگاه را نداشتید، می توانید از خدمات تعمیرگاه تخصصی تعمیر برد یخچال فریزر ایران اپلیانس استفاده نمایید.

هزینه تعمیر برد یخچال فریزر

باید بگوییم که هزینه های مرتبط با تعمیر یا تعویض مدارات الکترونیکی و انواع برد بر اساس نوع مشکل به وجود آمده تعیین می شود و در هر صورت ما همیشه خواسته ایم تا با قیمت منصفانه و کیفیت سرویس دهی، رضایت مشتریان خود را فراهم کنیم. همواره سعی داشته ایم تا بهترین سرویس کاران را در مجموعه ی خود داشته باشیم و به این منظور تمامیاشخاصی که به عنوان همکار و کارشناسان فنی در مجموعه ی خود برگزیده ایم، کسانی هستند که به طور کامل آموزش دیده اند و در زمینه شناسایی خطا و تعمیر کندانسور، فیلتر، اواپریتور، موتور، رله استارت، ترموستات اتومات، سیستم برفک ذدایی یا دیفراست و تعمیرات برد یخچال فریزر دارای تجربه ی لازم می باشند.

دقت داشته باشید که در هنگام تماس با مجموعه ایران اپلیانس لازم است تا اطلاعاتی از قبیل آدرس، شماره تلفن و نوع مشکل به وجود آمده را ذکر نمایید. در دستگاه های جدید که همگی هوشمند هستند می توانید با توجه به نمایشگر دیجیتالی؛ اگر کد خطایی را بر روی آن مشاهده می نمایید، آن را یادداشت کرده و در هنگام تماس خود به کارشناسان ما ارائه دهید.معمولا در دفترچه راهنمای یخچال فریزر بخشی به این موضوع اختصاص داده شده است و شما با مشاهده ی کد خطا می توانید به صورت مختصر از مشکل به وجود آمده مطلع شوید و بفهمید که این کد مربوط به چه مشکلی می باشد و در هنگام تماس با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات برد یخچال فریزر آن را ذکر نمایید.

پنج شنبه, 11 شهریور 1395 ساعت 13:52

تعمیرات برد ماشین ظرفشویی

نوشته شده توسط

تعمیرات تخصصی برد الکترونیک ماشین ظرفشویی

با توجه به به کار گیری مدارات الکترونیکی در محصولات جدید تولید شده، لازم است تا تعمیر تخصصی انواع وسایل برقی را به سرویسکارانی بسپارید که در این زمینه از دانش فنی لازم برخوردار هستند. ایران اپلیانس برای تعمیر تخصصی انواع برد ماشین ظرفشویی در خدمت متقاضیان ارجمند می باشد. هم چنین می توانید جهت استعلام موجودی قطعات این دستگاه و اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید. مجموعه ایران اپلیانس با برخورداری از تکنیسین های آموزش دیده و با تجربه آماده ارائه انواع سرویس های تعمیراتی به سراسر استان تهران خواهد بود.

-         اگر برای ماشین ظرفشویی شما در هر مدل و از هر برند ایرانی و خارجی که باشد، مشکل خاصی به وجود آمده است.

-         اگر در روال استاندارد و معمول عملکرد ان تغییرات منفی مشاهده می کنید.

-         اگر بدنه و یا قطات دستگاه دچار شکستگی شده است.

-         اگر دستگاه روشن نمی شود و به هر دلیلی نمی توانید از آن استفاده کنید،

لازم است تا در اسرع وقت با تعمیرگاه مجاز تعمیر انواع ماشین ظرفشویی تماس بگیرید و از دستکاری این وسیله ی برقی بپرهیزید زیرا ممکن است که میزان خرابی و مشکل به وجود امده بیشتر شود. مجموعه ی ما به عنوان یک مرکز تعمیرات برد ماشین ظرفشویی و سایر قطعات این وسیله، به صورت شبانه روزی امکان ارسال سرویس های تعمیراتی به منزل و یا محل کار متقاضیان را خواهد داشت. در صورتی که دستگاه شما دارای کارت گارانتی است پیشنهاد می کنیم که با نمایندگی آن برند تماس بگیرید؛ زیرا امکان دارد بتوانید به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه مشکل دستگاه را حل کنید. اگر از تاریخ اعتبار کارت ضمانت ماشین ظرفشویی گذشته است، بهترین کار تماس با یکی از تعمیرگاه های مجاز تعمیرات لوازم خانگی می باشد. البته سعی کنید که با مراکز معتبر تماس بگیرید و از سپردن دستگاه به افرادی که دارای تجربه و مهارت کافی نیستند خودداری کنید. دستگاه شما از هر برندی که باشد ( سامسونگ، ال جی، دوو، بوش، کنوود و ... ) ما قادر به رفع مشکل به وجود آمده خواهیم بود. فقط کافی است که برای سفارش هر گونه کار فنی و تعمیرات تخصصی برد ماشین ظرفشویی از طریق شماره های درج شده در این سایت با کارشناسان پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید و به همراه ذکر شرح مختصری از مشکل به وجود آمده، آدرس دقیق خود را ذکر کنید. اگر بر روی صفحه نمایشگر دیجیتالی ماشین ظرفشویی کد خطا یا پیغام ERR مشاهده می کنید در هنگام تماس، حتما آنرا با ما در میان بگذارید.

تعمیرات برد الکترونیک ماشین ظرفشویی

افتخار مجموعه ی ایران اپلیانس این است که بتواند با ارائه خدمات با کیفیت رضایت مشتریان خود را به گونه ای فراهم آورد که آنان با اطمینان خاطر تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را به ما بسپارند و هیچ گونه نگرانی بابت رفع مشکل احتمالی به وجود آمده نداشته باشند. برای سنجش میزان عملکرد نرمال ماشین ظرفشویی خود می توانید از خدمات ما استفاده کنید، کارشناسان فنی ما در کوتاه ترین زمان در محل شما حضور خواهند یافت و دستگاه را مورد بررسی قرار می دهند، با انجامتست برد ماشین ظرفشویی و سایر قطعات آن می توان از سالم بودن وسیله و استاندارد بودن عملکرد آن اطمینان حاصل نمود.

کاهش میزان نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی

خرابی و نقص فنی می تواند در هر یک از لوازم خانگی به وجود بیاید اما مهم ترین موضوع این است که شما چگونه از آن وسیله استفاده می کنید. استفاده صحیح از دستگاه های برقی موجب می شود تا علاوه بر عملکرد درست و بهینه دستگاه، میزان مصرف انرژی برق یا آب آن نیز تا حد زیادی متعادل گردد و همچنین کمتر به سرویس های تعمیراتی نیاز پیدا کنید. با توجه به پیشرفت های به وجود آمده در صنعت تولید لوازم خانگی، ماشین ظرفشویی نیز از برنامه های شستشوی متفاوتی برخوردار است که شما به عنوان مصرف کننده با آگاهی از این برنامه ها می توانید به شیوه ای موثر تر در کاهش مصرف انرژی از این وسیله استفاده کنید. اطلاع از چگونگی استفاده درست از یک دستگاه باعث می شود تا کمتر به سرویس های تعمیرگاه مجاز تعمیر انواع ماشین ظرفشویی نیاز پیدا کنید . وجود سیستم عیب یاب در مدل های جدید ارائه شده از این محصول در برندهای متفاوت ایرانی و خارجی موجب شده است تا شخص استفاده کننده بتواند از طریق نمایشگر دیجیتالی دستگاه مراحل شستشوی ظروف را پیگیری نماید و در صورت به وجود امدن خطاهای نرم افزاری و غیره می تواند با استفاده از دفترچه و بررسی کد آن خطا مشکل به وجود آمده را متوجه شود. ذکر کدی که بر روی این نمایشگر دیده میشود در هنگام تماس با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات برد ماشین ظرفشویی می تواند مفید واقع شود.

صفحه1 از3

توجه : ما فروشگاه نیستیم و خدمات ما فقط در زمینه تعمیرات و تعویض قطعات می باشد(فروش قطعات نداریم).همچنین ما پاسخگوی شهرستانها نیستیم و خدمات ما فقط مربوط به استان تهران می باشد.نکته دوم اینکه تعمیرات جارو برقی و لوازم کوچک-آبمیوه گیری،اتو و غیره و فروش لوازم یدکی موارد ذکر شده را نداریم.لطفا سوال نفرمایید.