بهترین برندهای لوازم خانگی که کمترین خرابی را در سال 2016 داشته است، کدامند؟

7. KitchenAid

با فروش 1916 و سرویس 269 -14%

متعجب شدید، محصولات جدیدشان اگر موجود باشد خوب کار می کند.

6. Maytag

723 فروش و 94 سرویس 13%

بیشتر خشک کن های برند مای تگ بدون مشکل بوده است.

5. Samsung

سامسونگ با 1616 فروش و 183 سرویس – 11.3%

با شعار اینکه ما نه تنها محصولاتی را تولید می کنیم که مصرف انرژیشان پایین است بلکه سامسونگ هنوز بهترین تولید کننده یخچال فریزر و خشک کن های درب از رو به رو است

4. Bosch

بوش با 8457 فروش و 905 سرویس – 10.7%

بوش واقعا یکی از لوکس ترین و مطمئن ترین برند لوازم خانگی هم از لحاظ مدل و هم از لحاظ قیمت است.

3. Frigidaire

فریجیدر با 5657 فروش – 469 سرویس – 8.3%

فریجیدر یکی از مطمئن ترین برندها در تمامی محصصولات لوازم خانگی اش است.

2. LG

ال جی با 447 فروش -30 سرویس -6.7%

اگر شما در اینترنت شکایت های ال جی را بخوانید انتظار ندارید که در لیست بالا جا بگیرد ولی ال جی واقعا یخچال ها و خشک کن های خوبی را دارد.

1. Whirlpool

ویرپول با 4161 فروش و 179 سرویس – 4.35

این موارد را در نظر بگیرید .

حالا شما برندهای معتبر را می شناسید . اگر چه اگر شما بهترین های هر برند هم بخرید ممکن است یک روز نیاز به سرویس داشته باشند . بوش ، فریجیدر و برند ویرپول واقعا بهترین پشتیبانی های فنی را دارند و قطعات یدیکیشان در دسترس است و همیشه هست.

اگر می بینید راجع به ال جی و سامسونگ دیدگاه های بدی در اینترنت نوشته شده به این خاطر است که آن ها پشتیبانی خوبی را ارئه نداده اند، شاید باید منطق کار پشتیبانیشان را عوض کنند. اگر نه محصولاتش خوب کار می کند.

پیدا کردن خدمات پس از فروش در نزدیکی محل زندگی شما هم به اندازه ی انتخاب برند مهم است.

شما عزیزان می توانید جهت هرگونه مشکل خرابی لوازم خانگی و نیاز به تعمیرات با تعمیرگاه لوازم خانگی ایران اپلیانس تماس حاصل فرمایید

http://blog.yaleappliance.com/bid/86332/the-least-serviced-most-reliable-appliance-brands-reviews-ratings

ارور LE در ماشین لباسشویی ال جی که درش از رو به رو باز می شود

ارور LE وقتی در ماشین لباسشویی ال جی رخ می دهد به این معنی است که موتور به خاطر حجم سنگین لباس قفل شده

اگر حجم زیادی داخل ماشین بگذارید باعث می شود به موتور فشار بیاید، و ارور LE نمایش داده بشود.اگر به ماشین لباسشویی استراحت بدهید می توانید این مشکل را برطرف کنید.

ارور LE در ماشین لباسشویی ال جی که درش از رو به رو یا جلو باز می شود

برای ریست کردن ماشین لباسشویی جهت برطرف کردن ارور LE:

  1. دکمه ی روشن و خاموش ماشین را بزنید تا خاموشش کنید
  2. ماشین لباسشویی را از برق بکشید.
  3. حالا دکمه ی START/PAUSE را 5 ثانیه نگه دارید
  4. دوباره ماشین را به برق بزنید

حالا ماشین ریسنت شده و ارور LE برطرف شده. اگر حجمی که داخل ماشین کردید زیاد است کمی از آن را خارج کنسد و دوباره روی چرخه ی شست و شو بگذارید.

همچنین شما عزیزان جهت تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خود می توانید با تعمیرگاه ما بعنوان نمایندگی تعمیرات ال جی تماس حاصل فرمایید.

منبع: http://www.lg.com/us/support/product-help/CT10000010-1337701712239-le

سه شنبه, 10 اسفند 1395 ساعت 12:42

برطرف کردن ارور E17 و E13 در ماشین لباسشویی بوش

نوشته شده توسط

برطرف کردن ارور E17 و E13 در ماشین لباسشویی بوش

ارور E17 در ماشین لباسشویی بوش به این معناست  که آب می چکد و زیر ماشین لباسشوییتان می رود.
ارور E13 به این معناست که پمپ یا همان تلمبه بسیار طول می کشد که تخلیه کند و نیاز دارد که تمیز بشود.
امروز به شما یاد می دهیم که چطور ارور های فوق را در ماشین لباسشویی بوش برطرف کنید تا خوب آب کشی کند و چطور پمپ را تمیز کنیم.

برطرف کردن ارور E17 و E13 در ماشین لباسشویی بوش

گام اول: با برطرف کردن ارور E17 در ماشین لباسشویی بوش شروع می کنیم!

یکی از مهمترین چیزهایی که اعصاب شما را با این ارور E17 به هم می ریزد این است که در ماشین لباسشویی قفل می شودو هیچ کاری نمی کند جز بوق  زدن و نشان دادن خطا E17!
ابتدا قبل از هر کاری دستگاه را از برق بکشید
ابتدا پنل جلویی را باز کنید تا بتوانید پمپ را تمیز کنید
در پنلی که در تصویر می بینید (پنل زمینی) شما سنسور ضد آب را مشاهده می کنید
گام دوم: در سنسور ضد آب را باز کنید و کلید سنسور را بردارید
گام سوم: کلید کنترل جریان  آب را غیر فعال کنید

شما عزیزان جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش خود می توانید با تعمیرگاه ما بعنوان نمایندگی تعمیرات بوش تماس حاصل فرمایید
منبع:    http://www.instructables.com/id/Fix-error-code-E17-E13-Bosch-Vision-500-with-Aquas/step3/Disable-the-E17-flood-control-switch/

سه شنبه, 14 دی 1395 ساعت 12:03

نکات ایمنی برای استفاده از لوازم خانگی

نوشته شده توسط

نکات ایمنی برای استفاده از لوازم خانگی

به منظور ایجاد سهولت در انجام بسیاری از کارها، لوازم خانگی مختلفی در مدل ها، اندازه ها و برندهای گوناگون تولید و به بازار مصرف عرضه شده است؛ به صورتی که اگر شما قصد خرید داشته باشید، می توانید از بین گزینه های زیادی که پیش روی شماست مناسب ترین گزینه را بر اساس نیاز و نوع کاربری آن انتخاب نمایید. علاوه بر اینکه باید در هنگام خرید وسایل و دستگاه های برقی تحقیق کرد و با این روش انتخاب بهتری داشت؛ لازم است که پس از خریداری نیز نهایت دقت را در استفاده و به کار گیری انواع لوازم خانگی به کار ببرید. آگاهی از نحوه ی استفاده ی اصولی از دستگاه ها دو مزیت بزرگ خواهد داشت:

-         افزایش طول عمر مفید آن ها و همچنین کاهش نیاز به استفاده از خدمات تعمیرات نمایندگی و تعمیرگاه های مجاز

-         جلوگیری از ایجاد خطرات و آسیب هایی که ممکن است در هنگام به کارگیری وسایل برقی ایجاد شوند، مثل برق گرفتگی

پس در مورد هر یک از لوازم خانگی برقی یا مکانیکی که در منازل مورد استفاده قرار می گیرد، باید اطلاعات و نکات ایمنی لازم را در اختیار کاربران به ویژه خانم های خانه دار، کودکان و نوجوانان قرار داد تا از به وجود آمدن صدمات تا حد زیادی جلوگیری شود.

نکات ایمنی برای استفاده از لوازم خانگی

رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از ایجاد حوادث و کاهش نیاز به تعمیر

-         از یک دستگاه محافظ برق برای اتصال چند وسیله ی برقی پر کاربرد استفاده نکنید. برای مثال یخچال و فریزر باید دارای یک دستگاه محافظ جداگانه باشد.

-         در زمان های مختلف، سیم و دو شاخه ی لوازم خانگی برقی را بررسی کنید تا در صورتی که مشکلی دارند، نسبت به تعمیر یا تعویض آنها اقدام نمایید.

-         در صورت آتش سوزی وسایل الکتریکی، به هیچ وجه از آب استفاده نشود و قبل از هر کاری لازم است برق اصلی ساختمان قطع گردد.

-         یکی دیگر از نکات ایمنی مهم که لازم است حتما رعایت شود، این است که اگر مشکلی در قسمت دو شاخه ی دستگاه هایی مثل مایکروفر، اتو، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، پلوپز، چای ساز، آبمیوه گیری و ... به وجود آمده است ، تا زمان تعویض یا تعمیر دو شاخه از این دستگاه ها استفاده نکنید؛ زیرا خطر برق گرفتگی وجود دارد.

-         در هنگام خرید لوازم خانگی برقی دقت کنید که حتما دارای برچسب انرژی +A باشند تا از نظر مصرف انرژی در وضعیت بهینه و استاندارد قرار داشته باشند.

-         معمولا در هنگام به وجود آمدن ایراد و خطا در نحوه ی عملکرد دستگاه ها، اکثر افراد اقدام به دستکاری آن می کنند ولی اگر شما از دانش و مهارت تجربی کافی برخوردار نباشید، مطمئنا چنین کاری موجب افزایش میزان خرابی و به وجود آمدن مشکلات بیشتر خواهد شد. پس تعمیر لوازم خانگی را به تکنیسین ها و کارشناسان مجرب مجموعه ی ایران اپلیانس بسپارید.

-         استفاده از یک پریز برای روشن کردن چند دستگاه توصیه نمی شود.

-         برای جلوگیری از خطر برق گرفتگی، دقت داشته باشید که اگر قصد دارید کف آشپزخانه را با آب شستشو دهید، حتما وسایل برقی را از پریز برق جدا کنید.

نکات ایمنی در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی

-         محل قرارگیری ماشین لباسشویی نباید در معرض آفتاب، گرمای شدید، رطوبت یا بارندگی باشد.

-         قبل از روشن کردن و استفاده از دستگاه، دقت نمایید که شیر ورودی آب باز باشد.

-         این وسیله از آن دسته لوازم خانگی هایی است که حتما باید در هنگام نصب به فاصله ی آن تا دیوار پشتی و همچنین تراز بودن آن و سیم مرتبط با زمین ( ارت ) توجه داشت.

-         یکی دیگر از نکات ایمنی که منجر به افزایش طول عمر مفید ماشین لباسشویی نیز خواهد شد، این است که بعد از اتمام عملیات شستشو درب مخزن باز گذاشته شود تا رطوبت ایجاد شده، خارج گردد. همچنین از پودر مخصوص این دستگاه استفاده شود و هر از گاهی قسمت جا پودری نیز با دستمال مرطوب کاملا تمیز شود.

نکات ایمنی در هنگام استفاده از یخچال فریزر

-         برای نصب و راه اندازی این دستگاه، حتما از خدمات نمایندگی و یا تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ایران اپلیانس استفاده نمایید.

-         اگر می خواهید این وسیله را تمیز کنید، برای مدت کوتاهی آن را از برق بکشید؛ زیرا تماس دست خیس با محفظه داخلی به ویژه قسمت فریزر می تواند خطر آفرین باشد.

-         یخچال را در معرض گرما، نور مستقیم آفتاب، رطوبت و در مجاورت دستگاه های حرارت زا همچون گاز، شوفاژ و آب گرمکن قرار ندهید.

-         یکی دیگر از نکات ایمنی مهم این است که؛ هرگز دست خود را وارد ظرف نگهداری یخ ننمایید؛ زیرا بر اثر کار کردن یخ ساز خودکار امکان وارد آمدن آسیب به دست شما وجود دارد.

-         از قراردادن ظروف شیشه ‌ای داخل فریزر بپرهیزید, زیرا بر اثر انجماد خواهند شکست.

-         پیشنهاد می شود دو شاخه ی کابل برق لوازم خانگی، مثل یخچال فریزر ابتدا به ترانس وصل شود و سپس آن محافظ را به برق وصل نمایید.

نکات ایمنی در هنگام استفاده از مایکروفر

-         به طور کلی ظروف پلاستیکی یا با درب پلاستیکی را داخل دستگاه قرار ندهید.

-         ظروفی که درب آن را کاملا محکم بسته اید، تخم مرغ درسته، قوطي كنسرو ويا قوطي وشيشه هاي درب بسته را داخل محفظه ی گرم کردن نگذارید؛ چون به دلیل انبساط مواد داخل ظرف امکان انفجار وجود دارد.

-         از سالم بودن قفل ايمني درب مایکروفر اطمینان داشته باشید.

-         مایکروفر نباید به طور همزمان به پریزی که چند دستگاه و لوازم خانگی برقی دیگر نیز به آن وصل هستند، وصل شود.

-         در صورت ایجاد مشکلات برای، حتما با تعمیرگاه مجاز ایران اپلیانس تماس بگیرید و به هیچ وجه خودتان این دستگاه را تعمیر نکنید.

جمعه, 03 دی 1395 ساعت 14:01

سیستم گرمایش کولر گازی چیست؟

نوشته شده توسط

سیستم گرمایش کولر گازی چیست؟

از آنجایی که در فصول گرم و سرد سال نیاز به تامین هوای خنک و گرم در محیط داخلی منازل، محل کار و به طور کلی ساختمان ها بیشتر می شود، از وسایل مختلفی به منظور تامین این انرژی استفاده خواهد شد . با پیشرفت تکنولوژی شاهد گسترده تر شدن محصولات کارخانه های تولید لوازم خانگی بوده ایم و تمامی دستگاه هایی که به این منظور می توان از آن ها استفاده نمود، مجهز به پیشرفته ترین سیستم ها شده اند. کولر گازی به عنوان یک سیستم تهویه مطبوع مورد استفاده در فضاهای مختلف می باشد و اگر جستجویی در بازار داشته باشید، انواع مدل ها و نمونه های این محصول را می توانید با قیمت ها و کیفیت های متفاوتی تهیه نمایید.

مدل های جدید و هوشمند دارای امکانات پیشرفته تری مثل (سیستم بادزن اتومات، سیستم حالت آرام، سیستم پاکسازی فیلتر، ریموت کنترل، فیلتر تصفیه هوا، فناوری نانو سیلور و ....) هستند. خیلی از افراد فکر می کنند که از کولر گازی فقط می توان برای تامین انرژی سرمایی در فصل بهار و تابستان استفاده نمود، اما باید بدانید که بسیاری از مدل های این دستگاه قابلیت استفاده به عنوان یک وسیله ی گرمایشی در فصول سرد را نیز دارند؛ به همین دلیل توانایی راه اندازی سیستم گرمایش اسپیلیت بسیار مهم است. خیلی از افراد آموخته اند که چگونه این کار را انجام دهند و با اندکی دقت و صبر و حوصله می توانند از کولر گازی منزل خود برای تامین هوای گرم نیز استفاده کنند.

در مقابل کسانی هم هستند که به خاطر کمبود وقت، نداشتن اطلاعات فنی کافی و حساسیت این کار، ترجیح می دهند از خدمات نمایندگی یا تعمیرگاه های مجاز کولرگازی استفاده کنند. شما نیز اگر به انجام این کار مسلط نیستید، سعی کنید که دستگاه را دستکاری نکنید و سریعا با ایران اپلیانس تماس بگیرید. دقت داشته باشید که استفاده از خدمات و سرویس های ما فقط مربوط به زمانی نیست که برای دستگاه مشکل فنی به وجود امده باشد؛ بلکه شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل برای سرویس دوره ای و چکاپ، راه اندازی سیستم گرمایش اسپیلت، تعویض فیلتر ها و ... با ما تماس گرفته و از این خدمات در منزل یا محل کار خودتان بهره مند شوید.

سیستم گرمایش کولر گازی چیست؟

آیا استفاده از سیستم گرمایشی کولر گازی مصرف برق را افزایش می دهد؟

در جواب باید بگوییم بله، به دلیل اینکه نحوه ی عملکرد سیستم گرم کننده با سیستم خنک کننده متفاوت است و کمپرسور دستگاه بیشتر در حالت فعال قرار می گیرد، مصرف انرزی نیز بیشتر خواهد شد و تنها یک تکنیسین مجرب و تعمیر کار حرفه ای می داند که چگونه مصرف برق دستگاه را در حالت بهینه تنظیم کند.؛ به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم با ایران اپلیانس تماس بگیرید.

هم چنین تنظیم درجه ی سانتی گراد مناسب برای محلی که در آن حضور دارید، می تواند به طور مستقیم بر میزان مصرف برق دستگاه اسپیلیت اثر داشته باشد؛ پس بر اساس متراژ فضای محیط این درجه را تنظیم کنید و از زیاد گرم کردن فضای منزل یا محل کار خود بپرهیزید.

اگر از کولرگازی به عنوان یک سیستم گرمایش در فصل زمستان استفاده می کنید، حتما باید میزان گاز درون دستگاه چک شود. در صورتی که این میزان از حالت استاندارد خارج شده باشد، باید از نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات انواع کولرگازی یا اسپلیت بخواهید که شارژ گاز را انجام دهد. توجه به این موضوع برای جلوگیری از ایجاد آسیب های جدی در دستگاه بسیار اهمیت دارد.

نحوه کارکرد گرمایش در کولرهای گازی

در داخل دستگاه، گاز وجود دارد که برای عملکرد مناسب سیستم گرمایش در فصول سرد لازم است که این گاز در درون کمپرسور گرم شود و از طریق یک شیر چهار طرفه به سمت اواپراتور هدایت شود. این بخش از قسمت داخلی اسپیلت، مجموعه ای است متشکل از لوله های مسی و صفحاتی از جنس آلومینیوم که می تواند گرما را به سمت بیرون دستگاه و محیط انتقال دهد. هوای گرم ورودی از کمپرسور به این محفظه باعث گرم شدن لوله ها و صفحات شده و این هوای گرم در کسری از ثانیه به محیط منزل یا محل کار شما دمیده می شود.

ایرادات متداول کولرگازی یا اسپیلیت

-         عدم برخورداری از خنکی کافی

-         شنیده شدن لرزش، صدا های عجیب و بلند از درون دستگاه

-         روشن نشدن اسپیلت یا به کار نیفتادن فن داخلی

-         اگر بوی سوختگی به مشامتان رسید.

-         اگر کد خطا بر روی نمایشگر دیجیتالی مشاهده نمودید، آن را یادداشت نمایید. می توانید با استفاده از دفترچه ی راهنمای محصول متوجه شوید که خطا مربوط به کدام قسمت است و همچنین می توانید با تعمیرگاه مجاز تعمیرات کولرگازی ایران اپلیانس تماس بگیرید، کد را به کارشناسان پشتیبانی ما اعلام نمایید. در اسرع وقت یکی از تکنیسین های فنی آگاه به چگونگی رفع خطای به وجود آمده، به آدرس اعلام شده از سوی شما اعزام می گردد.

برای ورود به صفحه نمایندگی تعمیرات کولرگازی اسپیلت سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات کولرگازی اسپیلت ال جی ، نمایندگی تعمیرات کولرگازی اسپیلت جنرال روی مورد دلخواه کلیک نمایید تا وارد صفحه مورد نظر شوید

یکشنبه, 14 آذر 1395 ساعت 11:33

تعمیر ترموستات یخچال فریزر ساید بای ساید

نوشته شده توسط

تعمیر ترموستات یخچال فریزر ساید بای ساید

یکی از خدماتی که توسط تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی ایران اپلیانس ارائه داده می شود، مربوط به رفع عیوب قطعه ی ترموستات در انواع یخچال و فریزر می باشد. عموم مردم اطلاع دقیقی در مورد قطعات سازنده ی وسایل برقی و عملکرد و ساختار آن ها ندارند و از آن جایی که امروزه داشتن اطلاعات در هر زمینه ای و افزایش اطلاعات عمومی یک مزیت به شمار می آید؛ ما در مقالات این سایت سعی داریم تا نکاتی را به شما آموزش دهیم که آگاهی و اطلاع از آنها می تواند در هنگام به وجود امدن ایرادات فنی در لوازم خانگی برقی به نفعتان باشد و حتی بتوانید حدس بزنید که مشکل ایجاد شده حدودا مربوط به کدام قطعه می باشد.

ترموستات چیست؟

ترموستات یک قطعه در داخل یخچال و فریزر می باشد که وظیفه ی اصلی آن ثابت نگه داشتن یک دمای مناسب در محفظه ی داخلی است. همانطور که مشخص است تنظیم بودن این دمای داخلی تاثیر مستقیمی بر حفظ سلامت و تازگی مواد خوراکی قابل نگهداری در یخچال دارد؛ بنابراین معیوب نبودن این قطعه و کارکرد منظم و معمول آن باعث می شود تا بتوان مواد غذایی را به خوبی و با حفظ کیفیت نگهداری کرد. هم چنین سالم بودن قطعه ی ترموستات می تواند باعث شود تا از بسیاری از ایراداتی که ممکن است برای دستگاه به وجود بیاید جلوگیری شود. به همین دلیل بررسی و چکاپ دوره ای این قطعه توسط تعمیرگاه های مجاز تعمیرات انواع یخچال و فریزر باعث می شود تا علاوه بر پیشگیری از به وجود آمدن خطرات و آسیب های جدی به دستگاه، بتوان به مدت بیشتری از این وسیله استفاده کرد.( افزایش طول عمر مفید استفاده از یخچال )

عملکرد ترموستات به صورت مکانیکی بوده هرچند که با به کارگیری فناوری های جدید در تولید انواع یخچال و فریزر، این قطعه نیز بسیار پیشرفته تر شده است و با برخورداری از مادر برد و سنسورهای برنامه ریزی شده می تواند عملیات تنظیم دما را به بهترین شکل انجام دهد. این قطعه به طور مستقیم در ارتباط با قطعه ی کمپرسور موتور می باشد و پس از تنظیم سرما و تامین دمای داخلی لازم، به صورت اتوماتیک فرمان توقف را به کمپرسور ارسال می نماید.

اجزای ترموستات عبارتند از: بدنه ی فلزی، لوله مویی، فانوسک گاز، پیچ تنظیم، فنر و اهرم ها، لوله بلو، کنتاکت های اتصال.

تعمیر ترموستات یخچال فریزر ساید بای ساید

تمامی این قطعات برای اینکه ترموستات بتواند به صورت عادی به فعالیت خود ادامه دهد، به صورت هماهنگ با یکدیگر کار می کنند و کاملا طبیعی است که بروز اختلال در عمکرد هر کدام، وظیفه ی اصلی یعنی تنظیم دمای یخچال را با مشکل مواجه خواهد کرد. تشخیص این اختلالات فقط توسط تعمیر کاران مجرب و مراکز تعمیراتی معتبر صورت می پذیرد؛ بنابراین در صورت به وجود آمدن هر گونه ایراد در یخچال فریزر از دستکاری آن بپرهیزید و هر چه سریع تر با تعمیرگاه ایران اپلیانس تماس بگیرید.

برخی از متداول ترین ایرادات یخچال فریزر مرتبط با قطعه ی ترموستات:

هر یک از مواردی که در ادامه ذکر خواهد شد، می تواند ناشی از وجود یک اختلال و عیب در قطعه ی ترموستات باشد و شناسایی هر چه سریع تر و دقیق تر موجب می شود تا از آسیب به دستگاه جلوگیری گردد. امکان دارد این قطعه خراب شده باشد، تنظیم نباشد، سر سیم های داخلی آن به اشتباه به یکدیگر وصل شده باشند، بخش های داخلی مختلف این قطعه دارای اختلال باشند.

ایراد اول: موتور یخچال قطع و وصل نمی کند. سرمای داخلی بسیار زیاد است و تمام مواد غذایی یخ زده اند.

ایراد دوم: لامپ روشنایی داخل یخچال روشن است ولی موتور اصلا کار نمی کند.

ایراد سوم: بدنه ی یخچال برق و یا اتصالی دارد.

ایراد چهارم: موتور یخچال خیلی کم کار می کند و سرمای داخلی بسیار کم است.

برای استفاده از خدمات و سرویس های تعمیراتی ایران اپلیانس

در صورت به وجود آمدن و بروز هر گونه اختلال در عملکرد طبیعی یخچال و فریزر ساید بای ساید، فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در این سایت با ما تماس بگیرید. به صورت 24 ساعته و شبانه روزی، حتی در روزهای تعطیل کارشناسان پشتیبانی ما پاسخگوی شما خواهند بود و پس از دریافت اطلاعات لازم و آدرس منزل یا محل کارتان، یکی از پرسنل فنی و تکنیسین ها ی مجرب مجموعه به آدرس شما اعزام می گردد. مفتخریم که با برخورداری از تجربه های لازم و سوابق طولانی در زمینه ی تعمیرات انواع لوزم خانگی می توانیم در خدمت شما متقاضیان ارجمند باشیم.

مزیت استفاده از سرویس تعمیر ترموستات یخچال فریزر

-         عدم نیاز به انتقال و جابه جایی دستگاه ( سرویس در محل )

-         صرفه جویی در وقت و هزینه ها

-         ضمانت معتبر بابت قطعات تعویض شده

-         امکان ارائه ی خدمات به ساکنین استان تهران

-         امکان اعزام سرویسکار در هر ساعت از شبانه روز

-         تعمیر توسط کارشناسان فنی مجرب، با تجربه و آموزش دیده

پنج شنبه, 27 آبان 1395 ساعت 08:03

راهنمای تعمیرات یخچال فریزر

نوشته شده توسط

راهنمای تعمیرات یخچال فریزر

امروزه همه چیز تغییر کرده است و دیگر در کمتر شرایطی برای رفع ایرادات یک دستگاه برقی لازم است که آن را به نمایندگی یا تعمیرگاه ببرید، تنها از طریق یک تماس تلفنی، این تعمیرگاه است که به خانه های شما می آید و به این شیوه در کمترین زمان و بدون نیاز به هیچ گونه جا به جایی و حمل دستگاه معیوب، ایرادات به وجود آمده رفع خواهد شد. از اینکه می توانیم سرویس های تخصصی به منظور تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله یخچال و فریزر را در منزل یا محل کارتان به شما ارائه دهیم، بسیار خرسندیم. مجموعه ی ایران اپلیانس سال هاست که با تکیه بر دانش فنی و تجربه ی کاری خود به عنوان یکی از تخصصی ترین تعمیرگاه های مجاز تعمیرات یخچال و فریزر در استان تهران مشغول به فعالیت و ارائه ی خدمات به متقاضیان ارجمند می باشد. دیگر کمتر کسی است که وقتی با بروز یک مشکل و نقص فنی در وسیله ای برقی مواجه می شود، خودش بدون هیچ آگاهی و مهارتی شروع به تعمیر آن شود؛ امروزه همه می دانند که با توجه به گران بودن قیمت این وسایل نباید به صورت خودسرانه آن ها را دستکاری کرد و برای جلوگیری از به وجود آمدن خسارات و هزینه های اضافی، بهترین کار سپردن مسئولیت تعمیرات یخچال فریزر به یک مرکز تخصصی می باشد. با اینکار خیالتان از هر بابت راحت می شود و می توانید مطمئن باشید که مجددا می توانید از دستگاه استفاده نمایید. یکی از مهم ترین نکاتی که همیشه به آن تاکید داشته ایم در مورد کارت گارانتی و ضمانت است؛ به این صورت که اگر تاریخ درج شده بر روی این کارت همچنان اعتبار داشته باشد شما می توانید از سرویس هایی که نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ( برند خریداری شده ) ارائه می دهد استفاده کنید و در اغلب موارد بدون پرداخت هزینه و یا با صرف مبلغ بسیار کمی مشکل دستگاه بر طرف می شود. اگر این کارت فاقد اعتبار است و یا گم شده است برای کسب راهنمایی های بیشتر با ایران اپلیانس تماس بگیرید.

ویژگی های سرویس های تعمیرات یخچال فریزر

یکی از خصوصیاتی که باعث متمایز شدن خدمات ما در مقایسه با سایر مراکز فعال در این زمینه شده، این است که برای ما میزان کیفیتی که مشتری از خدمات ایران اپلیانس دریافت می کند، بیش از هر چیزی اهمیت دارد و این کیفیت نتیجه ی نهایی مجموعه ای از عوامل است که در ادامه ذکر شده اند:

-         همکاری با تعدادی از مجرب ترین و با تجربه ترین تکنیسین ها و کارشناسان فنی

-         صلاحیت رفتاری و اخلاقی و مسئولیت پذیری آنها در برابر کاری که قبول کرده اند.

-         امکان ارائه ی سرویس های تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید و برد یخچال به صوت شبانه روزی به مشتریان

-         امکان تامین قطعات ارجینال در صورتی که دستگاه نیاز به تعویض قطعه ای خاص داشته باشد.

-         ارائه ی سرویس به تمامی مناطق استان تهران در کوتاه ترین زمان ممکن

-         بدون نیاز به انتقال و جا به جایی ( صرفه جویی در زمان و هزینه ها )

رایج ترین ایرادات احتمالی یخچال فریزر

1-      وقتی دستگاه روشن نمی شود، چه کاری انجام دهید؟

2-      چرا دستگاه اتومات نمی کند؟

3-      چرا یخچال زیاد برفک می زند؟

4-      چرا دستگاه ازخنک کنندگی و سرمای کافی برخوردار نیست ؟

5-      شنیده شدن صداهای عجیب از دستگاه

6-      چرا بدنه ی دستگاه برق دارد؟

7-      سرمای یخچال خیلی زیاد است و مواد غذایی کاملا یخ می زنند.

راه حل هایی برای رفع عیوب یخچال فریزر

1-      پریز و دوشاخه چک شود، برق منزل وصل باشد، از صحت عملکرد ترموستات مطمئن شوید.

2-      احتمال دارد که لوله ی بلو از جای اصلی اش جدا شده باشد. در برخی موارد به علت جا به جایی ها، این اتفاق می افتد. همچنین اگر مقدار برفک به وجود آمده در یخچال زیاد باشد، در عملیات اتومات کردن مشکل ایجاد می نماید.

3-      لاستیک دور درب دستگاه را حتما چک کنید، اگر دچار مشکل شده باشد و فرسودگی پیدا کرده باشد نمی تواند مانع ورود هوای گرم از بیرون به داخل یخچال شود و به همین دلیل برفک ایجاد می گردد.

4-      امکان دارد که گاز درون لوله ها کم شده باشد. در این مورد با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال و فریزر می توانید از این موضوع مطمئن شوید که آیا دستگاه نیاز به شارژ گاز دارد یا خیر ؟

5-      بررسی میزان ولتاژ و جریان برقی که به دستگاه متصل است، بررسی عدم معیوب بودن قطعه ی اورلود و رله استارت، بررسی سالم بودن موتور یخچال، چک کردن مسدود نبودن مسیرهای گردش گاز در دستگاه، بررسی تراز بودن دستگاه در محلی که قرار گرفته است.

6-      موتور و ترموستات و سیم های رابط، باید چک شوند تا اتصال بدنه نداشته باشند.

7-      بررسی اتومات کردن ترموستات و تنظیم آن، بررسی زیاد نبودن میزان گاز شارژ شده

چهارشنبه, 19 آبان 1395 ساعت 10:19

دستورالعمل ایمنی بکارگیری ماشین لباسشویی

نوشته شده توسط

دستورالعمل ایمنی بکارگیری ماشین لباسشویی

نگهداری وسایل برقی از خریداری آنها بسیار مهم تر است و لازم است که مصرف کنندگان نسبت به این موضوع توجه کافی نشان دهند. برخی از دستگاه های برقی که در قالب مصارف خانگی بسیار پر کاربرد هستند و به صورت روزانه یا هفته ای چند بار مورد استفاده قرار می گیرند، نیازمند توجه بیشتری در امر نگهداری خواهند بود. ماشین لباسشویی یکی از این وسایل است که نحوه ی استفاده از آن و رعایت نکات ایمنی مربوطه موجب می گردد تا علاوه بر شستشوی با کیفیت تر لباس ها و حفظ کارایی دستگاه، به طول عمر محصول نیز افزوده شود و شما تا مدت طولانی تری از مراجعه به تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی و بطور کلی تعمیرگاه لوازم خانگی بی نیاز باشید. بسیاری از نکات اولیه معمولا در دفترچه ی راهنمای هر دستگاهی ذکر شده اند اما چون معمولا به زبان اصلی کشور سازنده ی آن وسیله هستند، اکثر ما حوصله ی خواندن و ترجمه کردن را نداریم اما شما به عنوان یک مصرف کننده در دنیای امروزی که دنیای تبادل اطلاعات است، باید بدانید که راه های مختلفی برای آگاهی از نکات ایمنی استفاده از ماشین لباسشویی وجود دارد و یکی از این راه ها عبارت است از اینکه در هنگام خرید سعی کنید در مورد کیفیت و کارایی و نحوه ی استفاده از دستگاه از فروشنده سوالات لازم را بپرسید. هم چنین می توانید در هنگام نصب و راه اندازی از نصاب راهنمایی های لازم را در این مورد دریافت نمایید. اگر به هر دلیلی موفق به دریافت اطلاعات نشدید، می توانید با نمایندگی یا تعمیرگاه ماشین لباسشویی تماس بگیرید و از راهنمایی های لازم برخوردار شوید. در برخی موارد هم مراجعه ی حضوری می تواند مفید باشد. آگاهی از این اطلاعات باعث می شود تا در هنگام وقوع مشکلات و ایرادات فنی شما واکنش بهتری داشته باشید و از دستکاری خود سرانه ی دستگاه بپرهیزید. همچنین آگاهی از این نکات ایمنی در وهله ی اول موجب می شود تا شما با استفاده ی صحیح و اصولی از ماشین لباسشویی امکان وقوع ایرادات را به حداقل برسانید.

متداول ترین ایرادات و مشکلات ماشین لباسشویی

-         روشن نشدن دستگاه و یا متوقف شدن آن در حین انجام عملیات شستشو

-         اجرا نشدن عملیات و برنامه ی شستشوی انتخابی

-         اختلال در آبگیری

-         اختلال در خارج کردن و تخلیه ی آب از دستگاه بعد از انجام برنامه ی انتخاب شده

-         اتصالی بدنه

-         شکستگی قطعات و بدنه و پنل ماشین لباسشویی

-         نشت آب یا کف از دستگاه

-         سرازیر شدن آب از زیر دستگاه

-         لرزش دید در هنگام اجرای عملیات خشک کن

-         شنیده شدن صداهای غیرعادی و بلند

-         گرم نشدن آب در مخزن شستشو

نکات ایمنی برای استفاده از ماشین لباسشویی

-         بعد از خریداری کالا چنانچه توانایی و مهارت لازم برای نصب دستگاه در محل مشخص را دارید، حتما باید به تراز بودن آن توجه کنید. هم چنین می توانید از خدمات نصب و راه اندازی که نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات انواع ماشین لباسشویی ارائه می دهد استفاده کنید. با استفاده از پیچ هایی که زیر این دستگاه وجود دارد، می توان به راحتی آن را در مکانی ثابت و به دور از رطوبت تراز نمود.

-         دستگاه نباید در قسمتی قرار گرفته باشد که در معرض تابش مستقیم نور آفتاب و یا باران و رطوبت باشد.

-         در هنگامی که برنامه ای را برای شستشو انتخاب می کنید ، باید حواستان به ولوم تایمر باشد که در جهت خلاف عقربه های ساعت آن را نچرخانید؛ زیرا به آن آسیب وارد خواهد شد . همچنین در هنگامی که ماشین لباسشویی در حال انجام عملیات شستشو است نباید تایمر برنامه را تغییر دهید. می توانید عملیات را متوقف کرده و ماشین را خاموش و روشن کنید و سپس آن را تغییر دهید.

-         به وفور تاکید می شود که از مواد شوینده ی پودری و مایع متناسب با نوع دستگاه استفاده کنید، تا علاوه بر تامین پاکیزگی لباس ها، کف بر روی آنها باقی نماند و سفیدک نزنند. بدین منظور ( پودر هایی با کف کنترل شده که مختص استفاده در ماشین لباسشویی هستند را، می توانید از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید. )

-         بعد از انجام عملیات، درب مخزن را باز بگذارید تا آب و رطوبت یا بخار موجود در آن خشک شود، همچنین می توانید با یک پارچه ای که پرز نمی دهد، نواحی داخلی و لاستیک دور درب را خشک نمایید.

-         اینکه چگونه لباس ها را در داخل ماشین لباسشویی قرار می دهید بسیار اهمیت دارد، دقت کنید که لوازم فلزی، سکه و .. در داخل جیب لباس ها وجود نداشته باشد، زیپ های باز را ببندید و دکمه های شل البسه را قبل از قرار دادن درون مخزن شستشو بدوزید.

-         هر سه یا چهار سال یکبار از یک تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی بخواهید را صحت و سلامت عملکرد پمپ تخلیه را مورد بررسی قرار دهد.

صفحه1 از4

توجه : ما فروشگاه نیستیم و خدمات ما فقط در زمینه تعمیرات و تعویض قطعات می باشد(فروش قطعات نداریم).همچنین ما پاسخگوی شهرستانها نیستیم و خدمات ما فقط مربوط به استان تهران و کرج می باشد.نکته دوم اینکه تعمیرات جارو برقی و لوازم کوچک-آبمیوه گیری،اتو و غیره و فروش لوازم یدکی موارد ذکر شده را نداریم.لطفا سوال نفرمایید.