سه شنبه, 02 خرداد 1396 ساعت 12:39

نوآوری های جدید در یخچال فریزر ها

نوشته شده توسط

نوآوری های جدید در یخچال فریزر ها

اگر شما در نگاه اول فکر می کردید که یخسازی که در درب یخچال جا گذاری شده خیلی شیک است هنوز جنبه های دیگر را ندیده اید. اینجا می خواهیم نگاهی به آخرین و جدیدترین مدل های یخچال فریزر بیاندازیم از یخچال فریزرهای فرانچ دور( درب فرانسوی ) گرفته تا مدل های کشویی.

جدیدترین یخچال فریزرها چگونه اند؟

گر شما دنبال ویژگی های جدید ، فناوری و راحتی هستید در این مطلب با نوآوری های جدید در یخچال فریزر آشنا شوید.

یخچال فریزر فرانچ در ( یخچال فریزر با درب فرانسوی)

این یخچال فریزرها گنجه ای هم نامیده می شوند ،در این مدل یخچال فریزرها ، فریزر در پایین قرار دارد و یک محفظه بزرگ برای نگهداری مواد غذایی در بالا قرار دارد که مثل درب ساید بای ساید باز می شود.

یخچال فریزرهای 4 در

آن هایی که به دنبال یخچال فریزرهای کمدی شکل هستند در این مدل یخچال فریزرها درب فریزر و درب یخچال جدا گانه به صورت دو تایی و ساید بای ساید باز می شود

یخچال فریزرهایی که مخزن آب از داخل دارند

اگر شما هم جزو آن دسته کسانی هستید که خوشتان می آید یخچال آب تصفیه شده تمیز به شما می دهد ولی چون بیرون قرار دارد باعث لکه افتادن روی سطح خارجی یخچال می شود . باید بگویم که در مدل های جدید یخچال فریزر مخزن آب از داخل نیز گنجانده شده .

نوآوری های جدید در یخچال فریزر ها

یخچال فریزر با کشو نگهداری مواد غذایی تازه

در مدل های یخچال فریزر های کمدی شکل ، یک کشو در زیر درب اصلی بالای فریزر قرار دارد که بهترین جا برای نگهداری مواد غذایی تازه است و راحت هم به آن دسترسی دارید.

یخچال فریزرهای در تو در

برای اینکه سریع یک چیزی از داخل یخچال بردارید ، به این ویژگی از یخچال فریزهای جدید فکر کردید که یک در داخل درب اصلی یخچال طراحی شده که بدون نیاز به باز کردن درب اصلی می توانید اقلامی که برای استفاده سریع می خواهید را بردارید. اینطوری هوای داخل یخچال هم بیرون نمی رود.

یخچال فریزرهایی که درب دسترسی سریع روی فریزر دارند

یکی دیگر از نوآوری هایی که در یخچال فریزرها است ، در مورد یخچال فریزرهای کمدی شکل این است که با بیرون کشیدن یک در 3 طبقه از یخچال قابل دسترسی است.

یخچال فریزر با انواع جدید یخ ساز

مثلا در مدل های جدید یخچال فریزر کنمور مدل الیت می توانید ببینید که علاوه بر یخ های مکعبی وخرد شده یخ رنده شده هم به شما می دهد و طوری جا گذاری شده که فضایی از فریزر اشغال نمی کند

یخچال فریزر با کنترل دما دیجیتالی

آن ساعت های عقربه دار برای تنظیم دمای را فراموش کنید . در مدل های جدید یخچال فریزر یک صفحه لمسی قرار دارد که شما به صورت دیجیتالی می توانید برنامه تنظیم دما در 6 ناحیه از یخچال فریزرتان را انجام دهید.مثلا تنظیم دما برای میوه ها، پنیر ها، نوشیدنی های خنک ، غذاهای یخ زده و ..

یخچال فریزر با قابلیت استرلیزه و میکروب زدایی

که این مدل از یخچال فریزرها بو وباکتری را از داخل خود می زدایند

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات انواع یخچال در انواع برند شامل : تعمیرات یخچال سامسونگ ، تعمیرات یخچال دوو ، تعمیرات یخچال ال جی و سایر برندها با تعمیرگاه لوازم خانگی ایران اپلیانس تماس حاصل فرمایید

منبع: https://www.searshomeservices.com/blog/10-cool-refrigerator-innovations

دوشنبه, 18 ارديبهشت 1396 ساعت 15:56

مقایسه ماشین ظرفشویی ال جی با ماشین ظرفشویی بوش

نوشته شده توسط

مقایسه ماشین ظرفشویی ال جی با ماشین ظرفشویی بوش

از آخرین باری که شما ماشین ظرفشویی دیدید تا الان ،تغییرات زیادی در ماشین ظرفشویی ها به وجود آمده. برند بوش هنوز محبوبیت خودش را دارد ، و ال جی و سامسونگ هم با سرعت زیادی درحال رشد هستند و هر دو ماشین ظرفشویی ها را به سبک دیگری مهندسی مجدد کردند.

ما به بررسی دو مدل پرطرفدار ماشین ظرفشویی بوش و ال جی میپردازیم و این دو برند را با هم مقایسه میکنیم

ابتدا نگاهی به هر دو کارخانه بیاندازیم.

بوش

بوش زیر مجموعه شرکت بزرگ بوش در آلمان است . این شرکت اولین شرکت از لحاظ ارائه محصولاتی زیبا است و اولین شرکتی که از استیل در اوایل 1990 استفاده کرد.بوش به خاطر تولید ماشین ظرفشویی های بی صدا ، قابل اعتماد به همراه ویژگی های خوب شناخته شده است.

مقایسه ماشین ظرفشویی ال جی با ماشین ظرفشویی بوش

ال جی

ال جی یک شرکت بزرگ کره ای است ، که به خاطر لوازم الکترونیکی و تلفن هایش شناخته شده ،طراحی های خوبی دارد و اولین مبتکر ماشین لباسشویی هایی بود که دربشان از جلو باز می شد همچنین مبتکر یخچال های دو درب بود.

ماشین ظرفشویی های ال جی در کره ساخته می شود.

مقایسه ماشین ظرفشویی ال جی با ماشین ظرفشویی بوش

مقایسه ماشین ظرفشویی بوش با ال جی

بوش مدل 300 SERIES SHS63VL5UC

ویژگی ها: 4 برنامه شست و شو ، کنترل های پایینی متحد

مخزن استیل ضدزنگ، سیستم حفاظت از نشتی ،چراغ های هشداردهنده( تشخیص اینکه ماشین ظرفشویی داردکارمیکند

ال جی مدل LDS5774ST

ویژگی ها: 7 برنامه شستوشو، مخزن استیل ضد زنگ،سنسورتشخیص سرازیرشدن آب،بخارشویی

حالا کدام برند ماشین ظرفشویی بهتری دارد بوش یا ال جی؟

از لحاظ ویژگیهایی که دارند هر دو عالی اند. هردو بیصدا هستند مخصوصا بوش که از لحاظ فنی هم بسیار بی صدا است.

الجی دورشست و شو با بخار دارد ، برای همین میتواند ته دیگ و پسماند های غذایی را خیلی خوب از بین ببرد . و بوش هم آب را تا 161 درجه بالا می برد وبخار زیادی را تولید میکند

حالا معیار تصمیم گیری بین ماشین ظرفشویی بوش و ال جی چیست؟

البته که باید ببینیم وقتی این محصولات به خانه می آیند چه اتفاقی می افتد . بوش ماشین ظرفشویی است که هم اطمینان خاطر به شما می دهد و هم مشکلاتش به سادگی برطرف می شود.

در بیشتر کشورها بوش متقاضی بیشتری دارد.

همچنین شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات انواع برندهای ماشین ظرفشویی از جمله تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید

منبع: http://blog.yaleappliance.com/bosch-vs-lg-dishwashers

آیا لازم است که ظرف ها را قبل از گذاشتن داخل ماشین ظرفشویی آبکشی نماییم؟

آیا آبکشی ظرف ها کمک می کند که ظرف ها تمیز تر شسته بشوند، یا اینکه فقط زمان و آب راهدر می دهد؟ ممکن است که به ماشین ظرفشویی و مدلش برگردد؟

ممکن است وقتی کوچک بودید خانواده یتان به شما می گفتند که ظرف ها را آبکشی کنید بعد داخل ماشین ظرفشویی بچینید.یا اینکه ممکن است خودتان اینو ترجیح بدهید که ظرف ها مستقیما از سر میز داخل ماشین ظرفشویی چیده بشوند.کدام روش درست است؟بیشتر به مدل ظرفشویی بر می گردد

همه جا گفته شده که باید تکه های بزرگ غذا را از ظرف بردارید ، ولی همه ی سازنده های ماشین ظرفشویی اتفاق نظردارند که نیازی نیست که کاملا ظروف را آبکشی نمایید.تعمیرکاران لوازم خانگی می گویند که ماشین ظرفشویی های جدید ، مدل هایی دارند که ظرف ها را بهتر تمیز می کنند . به کتابچه راهنما دستگاه نگاه کنید تا ببینید هیچ دستورالعملی برای آبکشی ظرف ها قبل ازگذاشتن در ماشین ظرفشویی داده است یا خیر؟

بعضی ها هم معتقدند که بستگی به ماشین ظرفشویی دارد . درست است که باید اضافه غذاها را از ظرف پاک کنید و سپس ظروف را داخل ماشین ظرفشویی بچینید ودر بسیاری از کتابچه راهنما ها ذکر شده که نیازی به آبکشی ظروف قبل از چیدن در ماشین ظرفشویی نیست. ولی برخی ماشین ظرفشویی هاهستند که اگر غذایی هم به ظرف مانده باشد بهتر عمل می کنند.

آیا لازم است که ظرف ها را قبل از گذاشتن داخل ماشین ظرفشویی آبکشی نماییم؟

آبکشی ظروف هنگام گذاشتن آن در ماشین ظرفشویی

تعمیرکاران ماشین ظرفشویی معتقدند که آبکشی ظرف ها بهتر است و باید خرده غذا ها و سس ها از ظرف ها پاک شوند چون هزینه تعمیرات و نگهداری ماشین ظرفشویی را پایین می آورند.

حجم غذای باقی مانده روی ظروف باعث می شود که ساختار پمپاژ را مسدود کند ، چه روال تخلیه و چه روال آب پاشی

وقتی ظرف ها قبل از چیده شدن در ماشین ظرفشویی آبکشی بشوند ، دیگر نیازی نیست ماشین ظرفشویی سخت کار کند تا غذاها را تکه تکه کند و آن ها را از بین ببرد. بنابراین آبکشی ظرف ها قبل از چیدن در ظرفشویی به نحوی طول عمر دستگاه را افزایش میدهد.

همچنین شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات انواع برندهای ماشین ظرفشویی از جمله تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید

منبع: https://www.angieslist.com/articles/do-you-need-rinse-dishes-placing-dishwasher.htm

بهترین برندهای لوازم خانگی که کمترین خرابی را در سال 2016 داشته است، کدامند؟

7. KitchenAid

با فروش 1916 و سرویس 269 -14%

متعجب شدید، محصولات جدیدشان اگر موجود باشد خوب کار می کند.

6. Maytag

723 فروش و 94 سرویس 13%

بیشتر خشک کن های برند مای تگ بدون مشکل بوده است.

5. Samsung

سامسونگ با 1616 فروش و 183 سرویس – 11.3%

با شعار اینکه ما نه تنها محصولاتی را تولید می کنیم که مصرف انرژیشان پایین است بلکه سامسونگ هنوز بهترین تولید کننده یخچال فریزر و خشک کن های درب از رو به رو است

4. Bosch

بوش با 8457 فروش و 905 سرویس – 10.7%

بوش واقعا یکی از لوکس ترین و مطمئن ترین برند لوازم خانگی هم از لحاظ مدل و هم از لحاظ قیمت است.

3. Frigidaire

فریجیدر با 5657 فروش – 469 سرویس – 8.3%

فریجیدر یکی از مطمئن ترین برندها در تمامی محصصولات لوازم خانگی اش است.

2. LG

ال جی با 447 فروش -30 سرویس -6.7%

اگر شما در اینترنت شکایت های ال جی را بخوانید انتظار ندارید که در لیست بالا جا بگیرد ولی ال جی واقعا یخچال ها و خشک کن های خوبی را دارد.

1. Whirlpool

ویرپول با 4161 فروش و 179 سرویس – 4.35

این موارد را در نظر بگیرید .

حالا شما برندهای معتبر را می شناسید . اگر چه اگر شما بهترین های هر برند هم بخرید ممکن است یک روز نیاز به سرویس داشته باشند . بوش ، فریجیدر و برند ویرپول واقعا بهترین پشتیبانی های فنی را دارند و قطعات یدیکیشان در دسترس است و همیشه هست.

اگر می بینید راجع به ال جی و سامسونگ دیدگاه های بدی در اینترنت نوشته شده به این خاطر است که آن ها پشتیبانی خوبی را ارئه نداده اند، شاید باید منطق کار پشتیبانیشان را عوض کنند. اگر نه محصولاتش خوب کار می کند.

پیدا کردن خدمات پس از فروش در نزدیکی محل زندگی شما هم به اندازه ی انتخاب برند مهم است.

شما عزیزان می توانید جهت هرگونه مشکل خرابی لوازم خانگی و نیاز به تعمیرات با تعمیرگاه لوازم خانگی ایران اپلیانس تماس حاصل فرمایید

http://blog.yaleappliance.com/bid/86332/the-least-serviced-most-reliable-appliance-brands-reviews-ratings

ارور LE در ماشین لباسشویی ال جی که درش از رو به رو باز می شود

ارور LE وقتی در ماشین لباسشویی ال جی رخ می دهد به این معنی است که موتور به خاطر حجم سنگین لباس قفل شده

اگر حجم زیادی داخل ماشین بگذارید باعث می شود به موتور فشار بیاید، و ارور LE نمایش داده بشود.اگر به ماشین لباسشویی استراحت بدهید می توانید این مشکل را برطرف کنید.

ارور LE در ماشین لباسشویی ال جی که درش از رو به رو یا جلو باز می شود

برای ریست کردن ماشین لباسشویی جهت برطرف کردن ارور LE:

  1. دکمه ی روشن و خاموش ماشین را بزنید تا خاموشش کنید
  2. ماشین لباسشویی را از برق بکشید.
  3. حالا دکمه ی START/PAUSE را 5 ثانیه نگه دارید
  4. دوباره ماشین را به برق بزنید

حالا ماشین ریسنت شده و ارور LE برطرف شده. اگر حجمی که داخل ماشین کردید زیاد است کمی از آن را خارج کنسد و دوباره روی چرخه ی شست و شو بگذارید.

همچنین شما عزیزان جهت تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خود می توانید با تعمیرگاه ما بعنوان نمایندگی تعمیرات ال جی تماس حاصل فرمایید.

منبع: http://www.lg.com/us/support/product-help/CT10000010-1337701712239-le

سه شنبه, 10 اسفند 1395 ساعت 12:42

برطرف کردن ارور E17 و E13 در ماشین لباسشویی بوش

نوشته شده توسط

برطرف کردن ارور E17 و E13 در ماشین لباسشویی بوش

ارور E17 در ماشین لباسشویی بوش به این معناست  که آب می چکد و زیر ماشین لباسشوییتان می رود.
ارور E13 به این معناست که پمپ یا همان تلمبه بسیار طول می کشد که تخلیه کند و نیاز دارد که تمیز بشود.
امروز به شما یاد می دهیم که چطور ارور های فوق را در ماشین لباسشویی بوش برطرف کنید تا خوب آب کشی کند و چطور پمپ را تمیز کنیم.

برطرف کردن ارور E17 و E13 در ماشین لباسشویی بوش

گام اول: با برطرف کردن ارور E17 در ماشین لباسشویی بوش شروع می کنیم!

یکی از مهمترین چیزهایی که اعصاب شما را با این ارور E17 به هم می ریزد این است که در ماشین لباسشویی قفل می شودو هیچ کاری نمی کند جز بوق  زدن و نشان دادن خطا E17!
ابتدا قبل از هر کاری دستگاه را از برق بکشید
ابتدا پنل جلویی را باز کنید تا بتوانید پمپ را تمیز کنید
در پنلی که در تصویر می بینید (پنل زمینی) شما سنسور ضد آب را مشاهده می کنید
گام دوم: در سنسور ضد آب را باز کنید و کلید سنسور را بردارید
گام سوم: کلید کنترل جریان  آب را غیر فعال کنید

شما عزیزان جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش خود می توانید با تعمیرگاه ما بعنوان نمایندگی تعمیرات بوش تماس حاصل فرمایید
منبع:    http://www.instructables.com/id/Fix-error-code-E17-E13-Bosch-Vision-500-with-Aquas/step3/Disable-the-E17-flood-control-switch/

سه شنبه, 14 دی 1395 ساعت 12:03

نکات ایمنی برای استفاده از لوازم خانگی

نوشته شده توسط

نکات ایمنی برای استفاده از لوازم خانگی

به منظور ایجاد سهولت در انجام بسیاری از کارها، لوازم خانگی مختلفی در مدل ها، اندازه ها و برندهای گوناگون تولید و به بازار مصرف عرضه شده است؛ به صورتی که اگر شما قصد خرید داشته باشید، می توانید از بین گزینه های زیادی که پیش روی شماست مناسب ترین گزینه را بر اساس نیاز و نوع کاربری آن انتخاب نمایید. علاوه بر اینکه باید در هنگام خرید وسایل و دستگاه های برقی تحقیق کرد و با این روش انتخاب بهتری داشت؛ لازم است که پس از خریداری نیز نهایت دقت را در استفاده و به کار گیری انواع لوازم خانگی به کار ببرید. آگاهی از نحوه ی استفاده ی اصولی از دستگاه ها دو مزیت بزرگ خواهد داشت:

-         افزایش طول عمر مفید آن ها و همچنین کاهش نیاز به استفاده از خدمات تعمیرات نمایندگی و تعمیرگاه های مجاز

-         جلوگیری از ایجاد خطرات و آسیب هایی که ممکن است در هنگام به کارگیری وسایل برقی ایجاد شوند، مثل برق گرفتگی

پس در مورد هر یک از لوازم خانگی برقی یا مکانیکی که در منازل مورد استفاده قرار می گیرد، باید اطلاعات و نکات ایمنی لازم را در اختیار کاربران به ویژه خانم های خانه دار، کودکان و نوجوانان قرار داد تا از به وجود آمدن صدمات تا حد زیادی جلوگیری شود.

نکات ایمنی برای استفاده از لوازم خانگی

رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از ایجاد حوادث و کاهش نیاز به تعمیر

-         از یک دستگاه محافظ برق برای اتصال چند وسیله ی برقی پر کاربرد استفاده نکنید. برای مثال یخچال و فریزر باید دارای یک دستگاه محافظ جداگانه باشد.

-         در زمان های مختلف، سیم و دو شاخه ی لوازم خانگی برقی را بررسی کنید تا در صورتی که مشکلی دارند، نسبت به تعمیر یا تعویض آنها اقدام نمایید.

-         در صورت آتش سوزی وسایل الکتریکی، به هیچ وجه از آب استفاده نشود و قبل از هر کاری لازم است برق اصلی ساختمان قطع گردد.

-         یکی دیگر از نکات ایمنی مهم که لازم است حتما رعایت شود، این است که اگر مشکلی در قسمت دو شاخه ی دستگاه هایی مثل مایکروفر، اتو، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، پلوپز، چای ساز، آبمیوه گیری و ... به وجود آمده است ، تا زمان تعویض یا تعمیر دو شاخه از این دستگاه ها استفاده نکنید؛ زیرا خطر برق گرفتگی وجود دارد.

-         در هنگام خرید لوازم خانگی برقی دقت کنید که حتما دارای برچسب انرژی +A باشند تا از نظر مصرف انرژی در وضعیت بهینه و استاندارد قرار داشته باشند.

-         معمولا در هنگام به وجود آمدن ایراد و خطا در نحوه ی عملکرد دستگاه ها، اکثر افراد اقدام به دستکاری آن می کنند ولی اگر شما از دانش و مهارت تجربی کافی برخوردار نباشید، مطمئنا چنین کاری موجب افزایش میزان خرابی و به وجود آمدن مشکلات بیشتر خواهد شد. پس تعمیر لوازم خانگی را به تکنیسین ها و کارشناسان مجرب مجموعه ی ایران اپلیانس بسپارید.

-         استفاده از یک پریز برای روشن کردن چند دستگاه توصیه نمی شود.

-         برای جلوگیری از خطر برق گرفتگی، دقت داشته باشید که اگر قصد دارید کف آشپزخانه را با آب شستشو دهید، حتما وسایل برقی را از پریز برق جدا کنید.

نکات ایمنی در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی

-         محل قرارگیری ماشین لباسشویی نباید در معرض آفتاب، گرمای شدید، رطوبت یا بارندگی باشد.

-         قبل از روشن کردن و استفاده از دستگاه، دقت نمایید که شیر ورودی آب باز باشد.

-         این وسیله از آن دسته لوازم خانگی هایی است که حتما باید در هنگام نصب به فاصله ی آن تا دیوار پشتی و همچنین تراز بودن آن و سیم مرتبط با زمین ( ارت ) توجه داشت.

-         یکی دیگر از نکات ایمنی که منجر به افزایش طول عمر مفید ماشین لباسشویی نیز خواهد شد، این است که بعد از اتمام عملیات شستشو درب مخزن باز گذاشته شود تا رطوبت ایجاد شده، خارج گردد. همچنین از پودر مخصوص این دستگاه استفاده شود و هر از گاهی قسمت جا پودری نیز با دستمال مرطوب کاملا تمیز شود.

نکات ایمنی در هنگام استفاده از یخچال فریزر

-         برای نصب و راه اندازی این دستگاه، حتما از خدمات نمایندگی و یا تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ایران اپلیانس استفاده نمایید.

-         اگر می خواهید این وسیله را تمیز کنید، برای مدت کوتاهی آن را از برق بکشید؛ زیرا تماس دست خیس با محفظه داخلی به ویژه قسمت فریزر می تواند خطر آفرین باشد.

-         یخچال را در معرض گرما، نور مستقیم آفتاب، رطوبت و در مجاورت دستگاه های حرارت زا همچون گاز، شوفاژ و آب گرمکن قرار ندهید.

-         یکی دیگر از نکات ایمنی مهم این است که؛ هرگز دست خود را وارد ظرف نگهداری یخ ننمایید؛ زیرا بر اثر کار کردن یخ ساز خودکار امکان وارد آمدن آسیب به دست شما وجود دارد.

-         از قراردادن ظروف شیشه ‌ای داخل فریزر بپرهیزید, زیرا بر اثر انجماد خواهند شکست.

-         پیشنهاد می شود دو شاخه ی کابل برق لوازم خانگی، مثل یخچال فریزر ابتدا به ترانس وصل شود و سپس آن محافظ را به برق وصل نمایید.

نکات ایمنی در هنگام استفاده از مایکروفر

-         به طور کلی ظروف پلاستیکی یا با درب پلاستیکی را داخل دستگاه قرار ندهید.

-         ظروفی که درب آن را کاملا محکم بسته اید، تخم مرغ درسته، قوطي كنسرو ويا قوطي وشيشه هاي درب بسته را داخل محفظه ی گرم کردن نگذارید؛ چون به دلیل انبساط مواد داخل ظرف امکان انفجار وجود دارد.

-         از سالم بودن قفل ايمني درب مایکروفر اطمینان داشته باشید.

-         مایکروفر نباید به طور همزمان به پریزی که چند دستگاه و لوازم خانگی برقی دیگر نیز به آن وصل هستند، وصل شود.

-         در صورت ایجاد مشکلات برای، حتما با تعمیرگاه مجاز ایران اپلیانس تماس بگیرید و به هیچ وجه خودتان این دستگاه را تعمیر نکنید.

جمعه, 03 دی 1395 ساعت 14:01

سیستم گرمایش کولر گازی چیست؟

نوشته شده توسط

سیستم گرمایش کولر گازی چیست؟

از آنجایی که در فصول گرم و سرد سال نیاز به تامین هوای خنک و گرم در محیط داخلی منازل، محل کار و به طور کلی ساختمان ها بیشتر می شود، از وسایل مختلفی به منظور تامین این انرژی استفاده خواهد شد . با پیشرفت تکنولوژی شاهد گسترده تر شدن محصولات کارخانه های تولید لوازم خانگی بوده ایم و تمامی دستگاه هایی که به این منظور می توان از آن ها استفاده نمود، مجهز به پیشرفته ترین سیستم ها شده اند. کولر گازی به عنوان یک سیستم تهویه مطبوع مورد استفاده در فضاهای مختلف می باشد و اگر جستجویی در بازار داشته باشید، انواع مدل ها و نمونه های این محصول را می توانید با قیمت ها و کیفیت های متفاوتی تهیه نمایید.

مدل های جدید و هوشمند دارای امکانات پیشرفته تری مثل (سیستم بادزن اتومات، سیستم حالت آرام، سیستم پاکسازی فیلتر، ریموت کنترل، فیلتر تصفیه هوا، فناوری نانو سیلور و ....) هستند. خیلی از افراد فکر می کنند که از کولر گازی فقط می توان برای تامین انرژی سرمایی در فصل بهار و تابستان استفاده نمود، اما باید بدانید که بسیاری از مدل های این دستگاه قابلیت استفاده به عنوان یک وسیله ی گرمایشی در فصول سرد را نیز دارند؛ به همین دلیل توانایی راه اندازی سیستم گرمایش اسپیلیت بسیار مهم است. خیلی از افراد آموخته اند که چگونه این کار را انجام دهند و با اندکی دقت و صبر و حوصله می توانند از کولر گازی منزل خود برای تامین هوای گرم نیز استفاده کنند.

در مقابل کسانی هم هستند که به خاطر کمبود وقت، نداشتن اطلاعات فنی کافی و حساسیت این کار، ترجیح می دهند از خدمات نمایندگی یا تعمیرگاه های مجاز کولرگازی استفاده کنند. شما نیز اگر به انجام این کار مسلط نیستید، سعی کنید که دستگاه را دستکاری نکنید و سریعا با ایران اپلیانس تماس بگیرید. دقت داشته باشید که استفاده از خدمات و سرویس های ما فقط مربوط به زمانی نیست که برای دستگاه مشکل فنی به وجود امده باشد؛ بلکه شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل برای سرویس دوره ای و چکاپ، راه اندازی سیستم گرمایش اسپیلت، تعویض فیلتر ها و ... با ما تماس گرفته و از این خدمات در منزل یا محل کار خودتان بهره مند شوید.

سیستم گرمایش کولر گازی چیست؟

آیا استفاده از سیستم گرمایشی کولر گازی مصرف برق را افزایش می دهد؟

در جواب باید بگوییم بله، به دلیل اینکه نحوه ی عملکرد سیستم گرم کننده با سیستم خنک کننده متفاوت است و کمپرسور دستگاه بیشتر در حالت فعال قرار می گیرد، مصرف انرزی نیز بیشتر خواهد شد و تنها یک تکنیسین مجرب و تعمیر کار حرفه ای می داند که چگونه مصرف برق دستگاه را در حالت بهینه تنظیم کند.؛ به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم با ایران اپلیانس تماس بگیرید.

هم چنین تنظیم درجه ی سانتی گراد مناسب برای محلی که در آن حضور دارید، می تواند به طور مستقیم بر میزان مصرف برق دستگاه اسپیلیت اثر داشته باشد؛ پس بر اساس متراژ فضای محیط این درجه را تنظیم کنید و از زیاد گرم کردن فضای منزل یا محل کار خود بپرهیزید.

اگر از کولرگازی به عنوان یک سیستم گرمایش در فصل زمستان استفاده می کنید، حتما باید میزان گاز درون دستگاه چک شود. در صورتی که این میزان از حالت استاندارد خارج شده باشد، باید از نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تعمیرات انواع کولرگازی یا اسپلیت بخواهید که شارژ گاز را انجام دهد. توجه به این موضوع برای جلوگیری از ایجاد آسیب های جدی در دستگاه بسیار اهمیت دارد.

نحوه کارکرد گرمایش در کولرهای گازی

در داخل دستگاه، گاز وجود دارد که برای عملکرد مناسب سیستم گرمایش در فصول سرد لازم است که این گاز در درون کمپرسور گرم شود و از طریق یک شیر چهار طرفه به سمت اواپراتور هدایت شود. این بخش از قسمت داخلی اسپیلت، مجموعه ای است متشکل از لوله های مسی و صفحاتی از جنس آلومینیوم که می تواند گرما را به سمت بیرون دستگاه و محیط انتقال دهد. هوای گرم ورودی از کمپرسور به این محفظه باعث گرم شدن لوله ها و صفحات شده و این هوای گرم در کسری از ثانیه به محیط منزل یا محل کار شما دمیده می شود.

ایرادات متداول کولرگازی یا اسپیلیت

-         عدم برخورداری از خنکی کافی

-         شنیده شدن لرزش، صدا های عجیب و بلند از درون دستگاه

-         روشن نشدن اسپیلت یا به کار نیفتادن فن داخلی

-         اگر بوی سوختگی به مشامتان رسید.

-         اگر کد خطا بر روی نمایشگر دیجیتالی مشاهده نمودید، آن را یادداشت نمایید. می توانید با استفاده از دفترچه ی راهنمای محصول متوجه شوید که خطا مربوط به کدام قسمت است و همچنین می توانید با تعمیرگاه مجاز تعمیرات کولرگازی ایران اپلیانس تماس بگیرید، کد را به کارشناسان پشتیبانی ما اعلام نمایید. در اسرع وقت یکی از تکنیسین های فنی آگاه به چگونگی رفع خطای به وجود آمده، به آدرس اعلام شده از سوی شما اعزام می گردد.

برای ورود به صفحه نمایندگی تعمیرات کولرگازی اسپیلت سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات کولرگازی اسپیلت ال جی ، نمایندگی تعمیرات کولرگازی اسپیلت جنرال روی مورد دلخواه کلیک نمایید تا وارد صفحه مورد نظر شوید

صفحه1 از4

توجه : ما فروشگاه نیستیم و خدمات ما فقط در زمینه تعمیرات و تعویض قطعات می باشد(فروش قطعات نداریم).همچنین ما پاسخگوی شهرستانها نیستیم و خدمات ما فقط مربوط به استان تهران و کرج می باشد.نکته دوم اینکه تعمیرات جارو برقی و لوازم کوچک-آبمیوه گیری،اتو و غیره و فروش لوازم یدکی موارد ذکر شده را نداریم.لطفا سوال نفرمایید.