چطور یک ماشین لباسشویی که دربش باز نمی شود را تعمیر کنیم؟

اگر ماشین لباسشویی در خانه از کار بیافتد فاجعه است به همین خاطر است که ما این پست تعمیراتی را گذاشتیم تا به شما کمک کنیم مشکل لباسشوییتان و درب آن که باز نمیشود را برطرف کنید.شاید که خیلی دوست نداشته باشید ماشین لباسشویی را تعمیر کنید ولی میلیونها نفر از مشتریان ما به ما گفته اند که واقعا آسان است. برای شروع،ما لیستی از بیشتر قطعاتی که باعث می شود در باز شدن در ماشین لباسشویی اختلال پیدا کند را آورده ایم . شما می توانید از این لیست استفاده کنید تا ببینید چه قسمتی نیاز به تعمیر دارد ، و بعد مدل دستگاهتان را جست و جو کنید تا با شکل ظاهری هر قطعه در لباسشویی خودتان آشنا بشوید.

چطور یک ماشین لباسشویی که دربش باز نمی شود را تعمیر کنیم؟

قفل در یا اتصال ماشین لباسشویی

قفل درب که اتصال دو در به هم نامیده می شود ، یک مکانیسم ایمنی استکه در ماشین لباسشویی هایی که دربشان اغلب از رو به رو باز می شود و برخی مدلهای لباسشویی که دربشان ازبالا باز می شود به کار می رود ، که مانع از باز شدن در و چفت در هنگامی که ماشین دارد کار می کند می شود .این سیستم از یک زبانه سوار شده روی در و یک مکانیسم قفل قرار گرفته در پشت پانل جلویی /درب یا بالای لباسشویی تشکیل شده.مکانیسم قفل هم عموما از یکسری کلید و سلونئوید باز و بسته شدن تشکیل شده .وقتی برنامه شست و شو شروع بشود ، کنترل لباسشویی سلونئید قفل را فعال می کند تا مانع از این بشود که در ماشین لباسشویی باز بماند .درانتهای چرخه شست و شو هم این کنترل سلنوئید باز شدن قفل را فعال می کند . معمولاحدود 1 تا 2 دقیقه برای فعال شدن و غیر فعال شدن آن طول می کشد.اگر دروچفت در بعد از برنامه شست و شو باز نشد ، آن وقت مکانیسم قفل شدن آن خراب است . خلاصی آن عموما از زیر قفل در قابل دسترسی است ،و در برخی مدل ها از داخل مخزن شوینده

برخی مدلهای لباسشویی صفحه نمایش دیجیتالی دارند که کد خطا راوقتی در باز نمی شود نشان می دهد . به محض اینکه در را باز کردید می توانید به ساختار قفل در دسترسی یابید و آن را عیب یابی کنید . در ماشین لباسشویی هایی که دربشان از رو به رو باز می شود ، یا باید صفحه بالایی یا پنل جلویی را باز کنید تا به مونتاژ قفل دسترسی یابید. شاید این مشکل به خاطر داغ شدن بیش از حد سلونئید باشد . شما می توانید کلید های قفل در و سلنئوید ها را با مولتی متر چک کنید و هر کدام که خراب است جایگزین نمایید..در ماشین لباسشویی هایی که دربشان از بالا باز می شود ، صفحه اصلی بالایی را بردارید تا به مکانیسم قفل دسترسی یابید .

چطور یک ماشین لباسشویی که دربش باز نمی شود را تعمیر کنیم؟

قلاب و زبانه و لولا درب لباسشویی

به لولا درقلاب و زبانه هم می گویند ، یک جزئی از مکانیزم ایمنی استکه در ماشین لباسشوییهایی که دربشان از رو به رو باز می شود نصبشده یا برای فعال کردن کلید درب در ماشین لباسشویی هایی که دربشان از بالا باز می شود بهکار می رود .در ماشین لباسشویی هایی که دربشان از رو به رو باز می شودذ ، زبانه در برای تشکیلات قفل شدن درب به کار می رود . اگر این زبانه آسیب ببیند ، ممکن نتواند درب رابه خوبی قفل کند یا ممکن است در پایان برنامه شست و شو نتواند درب را باز کند.معمولا این زبانه در از یک پلاستیک سفتساخته شدهو ممکن است حتی در استفاده عادی هم بشکند ، یا اگر کسی در رو با فشارباز کند بشکند . معمولا هم به در با دو تا پیچ وصل شده و راحت قابل تعویض است.اگرمیبینید این زبانه هر نوع تغییر شکلی دارد یا از جایش در رفته است، باید عوضش کنید .

دستگیره و پین

در ماشین لباسشویی های استانداردی که دربشان از بالا بازمی شود ،دو تا لولا است که سرپوش را به قسمت بالایی وصل میکند، این لولا ها می تواند از پلاستیک یا فلز ساخته شده باشد ، و ممکن است در اثر استفاده عادی هم پوسیدگی و سایش در آن رخ بدهد. اگر شما هنگام بازکردن سرپوش مشکلی دارید ، مشکل از لولای آن است . حفره وپین لولا را نگاه کنید تا ببینید سایش یا آسیبیب ندیده باشد و اگر لازم بود تعویضش کنید.برای دستیابی به لولایی که به بالا وصل شده لازم است که صفحه اصلی بالایی را بردارید .با برداشتن صفحه بالایی مدارهای الکتریکی که برق درونشان است وجود دارد پس حتما دستگاه را از برق بیرون کشیده باشید.

قطعات تعمیری دیگر ماشین لباسشویی

ما بیشتر قسمت هایی که باعث می شود در ماشین لباسشویی باز نشود را بررسی کردیم ، ولی می تواند مشکل از اجزای دیگر هم باشد . اگر مشکل ماشین لباسشوییتان با موارد بالا حل نشد ، مدل ماشین لباسشوییتان را برای ما بفرستید تا به شما کمک و راهنمایی لازم را بدهیم.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات ماشین لباسشویی خود در انواع برند از جمله تعمیرات لباسشویی سامسونگ ، تعمیرات لباسشویی ال جی ، تعمیرات لباسشویی دوو ، تعمیرات لباسشویی بوش و... با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید

منبع: http://www.partselect.com/Repair/Washer/Lid-Door-Will-Not-Open/

چهارشنبه, 07 تیر 1396 ساعت 15:03

نحوه نگهداری و مراقبت از گاز

نوشته شده توسط

نحوه نگهداری از گاز

شاید فکر کنید اگر گاز در خانه نباشد اتفاقی نمی افتد ولی باید بدانید که گاز و فر (این تشکیلات) قلب خانه ی شما هستند. نکته اصلی بعداز استفاده از این وسایل این است که پس از هر بار استفاده تمیزشان کنید. اصلی ترین علتی که باعث می شود گاز شما صدمه ببینداین است که مواد غذایی روی گاز بریزد و بعد از هر بار استفاده گاز دوباره بسوزد و بسوزد.در اینجا به شما میگوییم که چطور از گازتان نگهداری کنید.

هرگونه کثیفی را همان لحظه پاک کنید تا نخواهد بارها و بارها روی گاز پخته بشود و سخت تر پاک بشود.اگر گازتان دستمال تمیز کاری مخصوص دارد، آن دستمال ها هم باید مرتبا با پاک کننده های چربی برنده تمیز بشوند. مطابق با نوع کثیفی نیاز است که دستمال را در محلول جوش شیرین و آب و سرکه بخوابانید که خیس بخورد.

اگر لکه ای روی گازتان بود بگذارید سطح گاز خنک بشود و با یک تیغ اصلاح آن را بتراشید و اگر لازم بود با یک شیشه شور روی آن را پاک کنید

فر را قبل از اینکه مواد غذایی بخواهد به لایه های درونی اش آسیب برساند تمیز کنید. کثیفی های ناشی از پخت و پز اغلب حاوی قند هستند که اسیدی است و اگر مدت طولانی در فربماند به فر آسیب می رساند.

در فر و دور در را تمیز کنید.مواد غذایی اگر بین در گیر کرده باشد باعث می شود گرما بیرون برود. اگر چفت در آسیب ببیند به راحتی تعویض می شود.

خلاصه ای از مراحل نگهداری از اجاق گاز

 • با یک تیغ اصلاح به آرامی هر چیزی روی گاز ریخته را بتراشید
 • 5 قاشق آب را در یک فنجان جوش شیرین حل کنید، طوری که محلول نهایی خمیری شکل بشود
 • داخل فر و روی گازرا با این مواد پاک کنید
 • از یک اسفنج نمناک و یک آبپاش که داخل آن سرکه ریخته شده برای پاک کردن محلول از روی گاز استفاده نمایید.

شما عزیزان جهت تعمیرات لوازم خانگی خود می توانید با تعمیرگاه ما در تماس باشید

منبع: https://www.fix.com/blog/appliance-repair-tips-and-tricks/

چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 12:12

راهنمای عیب یابی و تعمیر اتو

نوشته شده توسط

راهنمای عیب یابی و تعمیر اتو

در این پست می خواهیم راهنمایی لازم برای تعمیر اتو ، نحوه کار اتو ، مشکلات عمده ای که در اتو به وجود می آید، چطور مشکلات اتو را تشخیص بدهیم، و چه قطعاتی از اتو نیاز به تعمیر دارند را نشان بدهیم. بعد نحوه تمیز کردن اتو ، چگونگی سرویس کردن بخار اتو و اسپری آن ، چگونگی تمیز کردن کفی فلزی اتو را گام به گام نشان می دهیم. به طور کل جزئیات تعمیر اتو را به شما آموزش خواهیم داد.

اتو چگونه کار می کند؟

هیچ فرقی ندارد چه اتویی باشد ، یک اتو ساده مسافرتی یا یک اتو با کلی ویژگی ، همهی اتوهای بخار مثل هم کار می کنند.آن ها چین و چروک روی لباس را با ایجاد رطوبت ، گرما ، فشار از بین می برد. وقتی دریچه بخار بسته می شود ، اتو خشک کار می کند . وقتی هم که دریچه بخار باز باشد، آب وارد محفظه بخار ساز می شود ، بعد از منافذ صفحه ی فلزی به صورت بخار اسپری می شود. صفحه ی اتو ، ممکن است از یک آهن که روی آن با یک سطحی که راحت پاک می شود پوشانده شده باشد.

چه چیزهایی از اتو خراب می شود؟

خوشبختانه، چند تا چیز در یک اتو خراب می شود . اغلب تعمیرات اتو مربوط به خرابی کابل اتو ، رسوباتی که هنگام بخار از اتو بیرون می آید؛ است.خرابیهایی که مربوط به قطعات اتو است باید توسط نمایندگی های مجاز انجام بشود. عموما اگر اتو مشکل داخلی پیدا کند مقرون به صرفه تر است که عوض بشود تا بخواهد تعمیر بشود.

چطور متوجه بشویم که مشکل اتو از کجاست؟

درست مثل هر وسیله ی برقی کوچک دیگر، یکسری اصول ساده نگهداری ، جلوی فاجعه را می گیرد.

 • اگر اتو گرم نمی کند ، ببینید که روشن است و خروجی آن به برق خورده، ترموستات و کابل برق را کنترل کنید.
 • اگر اتو گرم می کند ولی به خوبی بخار نمی دهد ،کفی فلزی و سوراخ هایروی آن را نگاه کنید، و هرگونه رسوبی را از آن سوراخ ها پاک کنید
 • اگر اتو خیلی داغ می کند یا خیلی کم داغ می کند، درجه بندی ترموستات و کابل برق را بررسی کنید
 • اگر اتو خوب آب نمی پاشد ،یر لوله آب پاش را بررسی کنید.
 • اگر از اتو آب نشت می کند، دریچه های بخار را بررسی کنید ، لوله ی اسپری آب و محفظه اتو را چک کنید.
 • اگر اتو به پارچه می چسبد ، صفحه فلزی را تمیز کنید

راهنمای عیب یابی و تعمیر اتو

برای تعمیر اتو به چه چیزهایی نیاز داریم؟

ابزارهایی که برای تعمیر اتو نیاز دارید شامل:

پیچ گوشتی،خلال دندان،سوزن خیاطی،پاک کننده های شیمیایی یا سرکه و آب،مواد پاک کننده های شیمیایی برای تمیز کزدن صفحه فلزیاتو یا جوش شیرین و آب،سیم ظرفشویی

مراحل تعمیر اتو:

تمیز کردن اتو:

 1. اتو را از برق بکشید و بگذارید قبل از تمیز کردن خنک بشود
 2. از یک خلال دندان برای پاک کردن رسوبات از منافذ روی صفحه فلزی استفاده کنید، حواستان باشد رسوبات به داخل اتو برنگردد
 3. ازیک سوزن خیاطی برای تمیز کردن سر آبپاش اسنتفاده نمایید
 4. برای اینکه رسوبات از اتو بخار پاک کنید ، نصف فنجانآب و نصف فنجان سرکه را داخل محفظه اتو بریزید .بگذارید اتوبخار بزند تا جایی که خشک بشود .

تمیز کردن سطح فلزی اتو

 • اتو را از برق بکشید

از یک اسفنج و جوش شیرین و آب برای پاک کردن کثیفی روی آن استفاده کنید . بعد آبکشی کنید و خشک کنید. هیچ وقت اتو را در آب فرو نبرید یا با سیم نشویید.

شما عزیزان جهت تعمیرات لوازم خانگی خود می توانید با تعمیرگاه ما در تماس باشید

منبع: http://www.fixitclub.com/small-appliances-repairs/electric-iron-repair/

برای اینکه بیشترین خدمات را هنگام مراجعه تعمیرکاران لوازم برقی منزل بگیرید چه چیزهایی را باید بپرسید

می خواهید در وقت و زمانتان صرفه جویی بشود – با این نکات بیشترین بهره را هنگام سرویسهای تعمیراتی دریافت نمایید.

شاید زندگی شما انقدر شلوغ باشد که حتی وقت برای به خودتان رسیدن نداشته باشید چه برسد به اینکه بخواهید لوازم برقی خانه یتان را تعمیر کنید.

ولی با صرف اندکی زمان می توانید به تعمیرکار لوازم برقی کمک کنید تا بتواند سرویس های تعمیراتی را به شما به بهترین نحو ارائه بدهد. ما به شما در اینجا می گوییم که قبل و بعد از مراجعه تعمیرکار لوازم برقی به خانه یتان چه کار باید انجام بدهید تا لوازمتان به بهترین نحو کار کند.

برای اینکه بیشترین خدمات را هنگام مراجعه تعمیرکاران لوازم برقی منزل بگیرید چه چیزهایی را باید بپرسید

1-باید دسترسی برای تعمیر آن وسیله ای که نیاز به تعمیر دارد راحت باشد.

یکی از بزرگترین مشکلات تعمیرکاران این است که به آن محصول دسترسی لازم را ندارند، این را تعمیرکاران مرکز تعمیرات لوازم خانگی ایران اپلیانس هم گفته اند.به این معنا که هر چیزی که روی لوازمتان یا اطراف آن قرار دارد بردارید تا کار تعمیرکار برای تعمیر لوازم برقی راحت تر باشد. هر چیزی که ممکن است در کار تعمیرکار اختلال ایجاد کند مثل حیوان خانگی و بچه را از جایی که قرار است تعمیرات انجام بشود دور نگه دارید. نه تنها که این کار فضای لازم را برای انجام تعمیرات به تعمیرکار می دهد، بلکه کودکان هرگونه اتفاق و حادثه و خبری مصون می مانند

2-اگر چندین لوازم برقی باید تعمیر گردد، از تکنسین   بخواهید که همه راکنترل کند.

چون هم در زمان تکنسین صرفه جویی می شود چون یکبار آمده و هم اینکه می توانید تخفیف تعمیراتی بگیرید چون چندین تعمیر در یکبار بازدید انجام می شود. چون بخشی از هزینه ی تعمیراتی که تعمیرکار از شما دریافت می کند ایاب و ذهاب است، پس می توانید این هزینه هم علاوه بر تخفیف تعمیرات لوازم خانگی دریافت نمایید.

3-از فرصت استفاده کنید و بپرسید چه چیزی دارد تعمیر می شود.

همیشه از تکنسین بپرسید که چه چیز لوازم برقی شما خراب شده چه قطعه ای مشکل پیدا کرده است. چه چیزی باعث بروز این مشکل در لوازم برقیتان شده؟ چطور می توان از بروز این مشکل جلوگیری نمود؟ اگر زمان بزارید می توانید خوب متوجه بشوید که چه اتفاقی افتاده و مانع بروز مجدد مشکل بشوید

4-نکات نگهداری از لوازم برقیتان را بپرسید.

مثلا اگر تکنسین آمده که به تعمیر ماشین ظرفشویی بپردازد شما در مورد مشکلات یخچال و گاز و ماشین لباسشویی هم می توانید از او سوال بپرسید. از این فرصت که یک کارشناس تعمیراتی متخصص در خانه شما هست استفاده کنید و سوالاتتان را بپرسید. در حین اینکه تعمیرکار لوازم برقی در خانه ی شما هست ، از او راجع به محصولات خاصی که باعث می شود شما بهتر از لوازمتان مراقبت کنید بپرسید. تکنسین به شما مواردی را می گوید که بتوانید عمر لوازم برقی خانگیتان را بالا ببرید. برای مثال تمیز کردن سیم پیچی های پشت یخچال(کندانسور) باعث می شود که دما بالا نرودو تکنسین می تواند به شما نشان بدهد که چطور آن کار را انجام بدهید و از کجا لوازم لازم را بخرید.

تعمیرکاران تعمیرگاه لوازم خانگی ایران اپلیانس در اولین نصب نکات نگهداری از لوازم برقی را به شما آموزش می دهند.

5-اینکه لوازمتان سالم می ماند را تضمین کنید.

مثلا می توانید گارانتی یا وارانتی لوازم برقی خانگیتان را تمدید کنید.

منبع: https://www.searshomeservices.com/blog/6-ways-to-get-the-most-out-of-your-repair-service-appointment

سه شنبه, 02 خرداد 1396 ساعت 12:39

نوآوری های جدید در یخچال فریزر ها

نوشته شده توسط

نوآوری های جدید در یخچال فریزر ها

اگر شما در نگاه اول فکر می کردید که یخسازی که در درب یخچال جا گذاری شده خیلی شیک است هنوز جنبه های دیگر را ندیده اید. اینجا می خواهیم نگاهی به آخرین و جدیدترین مدل های یخچال فریزر بیاندازیم از یخچال فریزرهای فرانچ دور( درب فرانسوی ) گرفته تا مدل های کشویی.

جدیدترین یخچال فریزرها چگونه اند؟

گر شما دنبال ویژگی های جدید ، فناوری و راحتی هستید در این مطلب با نوآوری های جدید در یخچال فریزر آشنا شوید.

یخچال فریزر فرانچ در ( یخچال فریزر با درب فرانسوی)

این یخچال فریزرها گنجه ای هم نامیده می شوند ،در این مدل یخچال فریزرها ، فریزر در پایین قرار دارد و یک محفظه بزرگ برای نگهداری مواد غذایی در بالا قرار دارد که مثل درب ساید بای ساید باز می شود.

یخچال فریزرهای 4 در

آن هایی که به دنبال یخچال فریزرهای کمدی شکل هستند در این مدل یخچال فریزرها درب فریزر و درب یخچال جدا گانه به صورت دو تایی و ساید بای ساید باز می شود

یخچال فریزرهایی که مخزن آب از داخل دارند

اگر شما هم جزو آن دسته کسانی هستید که خوشتان می آید یخچال آب تصفیه شده تمیز به شما می دهد ولی چون بیرون قرار دارد باعث لکه افتادن روی سطح خارجی یخچال می شود . باید بگویم که در مدل های جدید یخچال فریزر مخزن آب از داخل نیز گنجانده شده .

نوآوری های جدید در یخچال فریزر ها

یخچال فریزر با کشو نگهداری مواد غذایی تازه

در مدل های یخچال فریزر های کمدی شکل ، یک کشو در زیر درب اصلی بالای فریزر قرار دارد که بهترین جا برای نگهداری مواد غذایی تازه است و راحت هم به آن دسترسی دارید.

یخچال فریزرهای در تو در

برای اینکه سریع یک چیزی از داخل یخچال بردارید ، به این ویژگی از یخچال فریزهای جدید فکر کردید که یک در داخل درب اصلی یخچال طراحی شده که بدون نیاز به باز کردن درب اصلی می توانید اقلامی که برای استفاده سریع می خواهید را بردارید. اینطوری هوای داخل یخچال هم بیرون نمی رود.

یخچال فریزرهایی که درب دسترسی سریع روی فریزر دارند

یکی دیگر از نوآوری هایی که در یخچال فریزرها است ، در مورد یخچال فریزرهای کمدی شکل این است که با بیرون کشیدن یک در 3 طبقه از یخچال قابل دسترسی است.

یخچال فریزر با انواع جدید یخ ساز

مثلا در مدل های جدید یخچال فریزر کنمور مدل الیت می توانید ببینید که علاوه بر یخ های مکعبی وخرد شده یخ رنده شده هم به شما می دهد و طوری جا گذاری شده که فضایی از فریزر اشغال نمی کند

یخچال فریزر با کنترل دما دیجیتالی

آن ساعت های عقربه دار برای تنظیم دمای را فراموش کنید . در مدل های جدید یخچال فریزر یک صفحه لمسی قرار دارد که شما به صورت دیجیتالی می توانید برنامه تنظیم دما در 6 ناحیه از یخچال فریزرتان را انجام دهید.مثلا تنظیم دما برای میوه ها، پنیر ها، نوشیدنی های خنک ، غذاهای یخ زده و ..

یخچال فریزر با قابلیت استرلیزه و میکروب زدایی

که این مدل از یخچال فریزرها بو وباکتری را از داخل خود می زدایند

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات انواع یخچال در انواع برند شامل : تعمیرات یخچال سامسونگ ، تعمیرات یخچال دوو ، تعمیرات یخچال ال جی و سایر برندها با تعمیرگاه لوازم خانگی ایران اپلیانس تماس حاصل فرمایید

منبع: https://www.searshomeservices.com/blog/10-cool-refrigerator-innovations

دوشنبه, 18 ارديبهشت 1396 ساعت 15:56

مقایسه ماشین ظرفشویی ال جی با ماشین ظرفشویی بوش

نوشته شده توسط

مقایسه ماشین ظرفشویی ال جی با ماشین ظرفشویی بوش

از آخرین باری که شما ماشین ظرفشویی دیدید تا الان ،تغییرات زیادی در ماشین ظرفشویی ها به وجود آمده. برند بوش هنوز محبوبیت خودش را دارد ، و ال جی و سامسونگ هم با سرعت زیادی درحال رشد هستند و هر دو ماشین ظرفشویی ها را به سبک دیگری مهندسی مجدد کردند.

ما به بررسی دو مدل پرطرفدار ماشین ظرفشویی بوش و ال جی میپردازیم و این دو برند را با هم مقایسه میکنیم

ابتدا نگاهی به هر دو کارخانه بیاندازیم.

بوش

بوش زیر مجموعه شرکت بزرگ بوش در آلمان است . این شرکت اولین شرکت از لحاظ ارائه محصولاتی زیبا است و اولین شرکتی که از استیل در اوایل 1990 استفاده کرد.بوش به خاطر تولید ماشین ظرفشویی های بی صدا ، قابل اعتماد به همراه ویژگی های خوب شناخته شده است.

مقایسه ماشین ظرفشویی ال جی با ماشین ظرفشویی بوش

ال جی

ال جی یک شرکت بزرگ کره ای است ، که به خاطر لوازم الکترونیکی و تلفن هایش شناخته شده ،طراحی های خوبی دارد و اولین مبتکر ماشین لباسشویی هایی بود که دربشان از جلو باز می شد همچنین مبتکر یخچال های دو درب بود.

ماشین ظرفشویی های ال جی در کره ساخته می شود.

مقایسه ماشین ظرفشویی ال جی با ماشین ظرفشویی بوش

مقایسه ماشین ظرفشویی بوش با ال جی

بوش مدل 300 SERIES SHS63VL5UC

ویژگی ها: 4 برنامه شست و شو ، کنترل های پایینی متحد

مخزن استیل ضدزنگ، سیستم حفاظت از نشتی ،چراغ های هشداردهنده( تشخیص اینکه ماشین ظرفشویی داردکارمیکند

ال جی مدل LDS5774ST

ویژگی ها: 7 برنامه شستوشو، مخزن استیل ضد زنگ،سنسورتشخیص سرازیرشدن آب،بخارشویی

حالا کدام برند ماشین ظرفشویی بهتری دارد بوش یا ال جی؟

از لحاظ ویژگیهایی که دارند هر دو عالی اند. هردو بیصدا هستند مخصوصا بوش که از لحاظ فنی هم بسیار بی صدا است.

الجی دورشست و شو با بخار دارد ، برای همین میتواند ته دیگ و پسماند های غذایی را خیلی خوب از بین ببرد . و بوش هم آب را تا 161 درجه بالا می برد وبخار زیادی را تولید میکند

حالا معیار تصمیم گیری بین ماشین ظرفشویی بوش و ال جی چیست؟

البته که باید ببینیم وقتی این محصولات به خانه می آیند چه اتفاقی می افتد . بوش ماشین ظرفشویی است که هم اطمینان خاطر به شما می دهد و هم مشکلاتش به سادگی برطرف می شود.

در بیشتر کشورها بوش متقاضی بیشتری دارد.

همچنین شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات انواع برندهای ماشین ظرفشویی از جمله تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید

منبع: http://blog.yaleappliance.com/bosch-vs-lg-dishwashers

آیا لازم است که ظرف ها را قبل از گذاشتن داخل ماشین ظرفشویی آبکشی نماییم؟

آیا آبکشی ظرف ها کمک می کند که ظرف ها تمیز تر شسته بشوند، یا اینکه فقط زمان و آب راهدر می دهد؟ ممکن است که به ماشین ظرفشویی و مدلش برگردد؟

ممکن است وقتی کوچک بودید خانواده یتان به شما می گفتند که ظرف ها را آبکشی کنید بعد داخل ماشین ظرفشویی بچینید.یا اینکه ممکن است خودتان اینو ترجیح بدهید که ظرف ها مستقیما از سر میز داخل ماشین ظرفشویی چیده بشوند.کدام روش درست است؟بیشتر به مدل ظرفشویی بر می گردد

همه جا گفته شده که باید تکه های بزرگ غذا را از ظرف بردارید ، ولی همه ی سازنده های ماشین ظرفشویی اتفاق نظردارند که نیازی نیست که کاملا ظروف را آبکشی نمایید.تعمیرکاران لوازم خانگی می گویند که ماشین ظرفشویی های جدید ، مدل هایی دارند که ظرف ها را بهتر تمیز می کنند . به کتابچه راهنما دستگاه نگاه کنید تا ببینید هیچ دستورالعملی برای آبکشی ظرف ها قبل ازگذاشتن در ماشین ظرفشویی داده است یا خیر؟

بعضی ها هم معتقدند که بستگی به ماشین ظرفشویی دارد . درست است که باید اضافه غذاها را از ظرف پاک کنید و سپس ظروف را داخل ماشین ظرفشویی بچینید ودر بسیاری از کتابچه راهنما ها ذکر شده که نیازی به آبکشی ظروف قبل از چیدن در ماشین ظرفشویی نیست. ولی برخی ماشین ظرفشویی هاهستند که اگر غذایی هم به ظرف مانده باشد بهتر عمل می کنند.

آیا لازم است که ظرف ها را قبل از گذاشتن داخل ماشین ظرفشویی آبکشی نماییم؟

آبکشی ظروف هنگام گذاشتن آن در ماشین ظرفشویی

تعمیرکاران ماشین ظرفشویی معتقدند که آبکشی ظرف ها بهتر است و باید خرده غذا ها و سس ها از ظرف ها پاک شوند چون هزینه تعمیرات و نگهداری ماشین ظرفشویی را پایین می آورند.

حجم غذای باقی مانده روی ظروف باعث می شود که ساختار پمپاژ را مسدود کند ، چه روال تخلیه و چه روال آب پاشی

وقتی ظرف ها قبل از چیده شدن در ماشین ظرفشویی آبکشی بشوند ، دیگر نیازی نیست ماشین ظرفشویی سخت کار کند تا غذاها را تکه تکه کند و آن ها را از بین ببرد. بنابراین آبکشی ظرف ها قبل از چیدن در ظرفشویی به نحوی طول عمر دستگاه را افزایش میدهد.

همچنین شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات انواع برندهای ماشین ظرفشویی از جمله تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با تعمیرگاه ما تماس حاصل فرمایید

منبع: https://www.angieslist.com/articles/do-you-need-rinse-dishes-placing-dishwasher.htm

بهترین برندهای لوازم خانگی که کمترین خرابی را در سال 2016 داشته است، کدامند؟

7. KitchenAid

با فروش 1916 و سرویس 269 -14%

متعجب شدید، محصولات جدیدشان اگر موجود باشد خوب کار می کند.

6. Maytag

723 فروش و 94 سرویس 13%

بیشتر خشک کن های برند مای تگ بدون مشکل بوده است.

5. Samsung

سامسونگ با 1616 فروش و 183 سرویس – 11.3%

با شعار اینکه ما نه تنها محصولاتی را تولید می کنیم که مصرف انرژیشان پایین است بلکه سامسونگ هنوز بهترین تولید کننده یخچال فریزر و خشک کن های درب از رو به رو است

4. Bosch

بوش با 8457 فروش و 905 سرویس – 10.7%

بوش واقعا یکی از لوکس ترین و مطمئن ترین برند لوازم خانگی هم از لحاظ مدل و هم از لحاظ قیمت است.

3. Frigidaire

فریجیدر با 5657 فروش – 469 سرویس – 8.3%

فریجیدر یکی از مطمئن ترین برندها در تمامی محصصولات لوازم خانگی اش است.

2. LG

ال جی با 447 فروش -30 سرویس -6.7%

اگر شما در اینترنت شکایت های ال جی را بخوانید انتظار ندارید که در لیست بالا جا بگیرد ولی ال جی واقعا یخچال ها و خشک کن های خوبی را دارد.

1. Whirlpool

ویرپول با 4161 فروش و 179 سرویس – 4.35

این موارد را در نظر بگیرید .

حالا شما برندهای معتبر را می شناسید . اگر چه اگر شما بهترین های هر برند هم بخرید ممکن است یک روز نیاز به سرویس داشته باشند . بوش ، فریجیدر و برند ویرپول واقعا بهترین پشتیبانی های فنی را دارند و قطعات یدیکیشان در دسترس است و همیشه هست.

اگر می بینید راجع به ال جی و سامسونگ دیدگاه های بدی در اینترنت نوشته شده به این خاطر است که آن ها پشتیبانی خوبی را ارئه نداده اند، شاید باید منطق کار پشتیبانیشان را عوض کنند. اگر نه محصولاتش خوب کار می کند.

پیدا کردن خدمات پس از فروش در نزدیکی محل زندگی شما هم به اندازه ی انتخاب برند مهم است.

شما عزیزان می توانید جهت هرگونه مشکل خرابی لوازم خانگی و نیاز به تعمیرات با تعمیرگاه لوازم خانگی ایران اپلیانس تماس حاصل فرمایید

http://blog.yaleappliance.com/bid/86332/the-least-serviced-most-reliable-appliance-brands-reviews-ratings

صفحه1 از5

توجه : ما فروشگاه نیستیم و خدمات ما فقط در زمینه تعمیرات و تعویض قطعات می باشد(فروش قطعات نداریم).همچنین ما پاسخگوی شهرستانها نیستیم و خدمات ما فقط مربوط به استان تهران و کرج می باشد.نکته دوم اینکه تعمیرات جارو برقی و لوازم کوچک-آبمیوه گیری،اتو و غیره و فروش لوازم یدکی موارد ذکر شده را نداریم.لطفا سوال نفرمایید.